Naruto Shippuuden movie 6 : Road to ninja trailer

16. července 2012 v 9:30 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Videa


Oficiální trailer nového naruto shippuuden filmu je tu. Tohle bude podle mě ten nejlepší film ze všech těch filmů. rok od roku je to čímdál tím lepší, teda až na ten třetí film, ten byl podle mě takovej nudnej i pár mých kamarádů to dokonce řeklo co se na to taky koukali, ale to je jen můj názor, jestli se vám líbil já vám to nerozmlouvám a ani neberu.
Jen už aby tady ten film konečně bylKřičící Jestli ví někdo kdy přesně se u nás objeví tak piště prosím. Nutně to potřebuju vědět, prorože pokud to bude v období školního roku, tak chci mít nějakou motivaci abych se mohla pořádně učit, jinak mě na compl mamka nepustíSmějící se xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 17. července 2012 v 18:08 | Reagovat

taky jsem se na ten film těšila :)

2 Midori Midori | Web | 24. července 2012 v 17:12 | Reagovat

Asi bude až příští rok v dubnu nebo květnu :-(

3 Monat Monat | 31. července 2012 v 18:10 | Reagovat

Podle webové stránky Hokage.cz Naruto Movie - Road to Ninja v japonsku vyšel již  
28.8. a v česku bude na DVD nebo online na internetu zhruba za 9 měsíců. :-D

4 Rikudou_Sennin Rikudou_Sennin | E-mail | Web | 6. listopadu 2012 v 20:56 | Reagovat

Na youtube jsem přidal i českou verzi traileru :)

5 Boris Boris | 20. dubna 2013 v 23:02 | Reagovat

na youtube se na nej muzes podivat je tam plna verze v anglictine

6 hanako-and-minako-world hanako-and-minako-world | 27. května 2013 v 12:35 | Reagovat

Tma. Všude přítomná tma. Ulice proslulé vesnice Konohy, dalo by se říct skoro té nejsilnější skryté vesnice byly pomalu pusté a skoro ladily s okolní tmou, jak se lidé pomalu uchylovaly ke spánku. Jediné světlo poskytovaly pouliční lampy a kulatý měsíc, který svítil na obloze.
V jednom celkem pěkně zařízeném rodinném domě se však stále svítilo.
"To..to je..."
Za stolem na červené židly seděl urostlý blondýn. Přes jeho ninja čelenku padal houf zlatavé kadaře.
"To je neuvěřitelný! Slast pro moje oči" mladý zhruba tak dvacetiletý muž si otíral slzy štěstí. Před ním ležela mísa jeho nejoblíbenějšího jídla. Rámen ležící před jeho zraky byl pro něj tak dokonale udělaný, že pro něj přímo zářil.
[i]Hinata-chan, ty jsi nejlepší![/i] v mysli se mu vybavila jeho krásná žena s temnými modravými vlasy a bělostnými oči.

Zadíval se na rámen a potom své modré oči zavřel. Vybavyli se mu dávné vzpominky.
Na to jak Hinatu kdysy zachránil před šikanou těch tří kluků. Jak mu byla Hinata ochotna pomoci při první části chunninských zkoušek. Na její boj proti Nejimu kde byla odhodlaná bojovat až do konce. Na její podporu před jeho bojem s Nejim a nakonec na to jak ona jeho před čtyřmi lety zachránila a byla odhodlaná s Peinem bojovat, i za cenu svého života.
Myslí se mu vybavili její slova co mu říkala a i obrázek jejího nehybného těla když ji Peinj zranil.
[i]Hinato, já slibuji...[/i] z očí mu začaly téct slzy.
[i]Že tu budu vždy pro tebe![/i]

[i][b]Byl letní pod večer. Obloha se pomalu začínala zbarvovat do ruda jak slunce začínalo ohlašovat svůj odchod. U Konožské Akademie na houpačce seděla dívka. Její vlasy měly tmavě modrou barvu. Hlavu měla sklopenou a z očí ji tekly slzy. Myslela na svoji lásku, muže pro kterého byla ochotna obětovat i život. Ale on si jí ani jednou nevšiml. Jako by ani neexistovala  byla pouze jedna z jeho dobrých přátel a to tak navždy bude.

Seděla na té houpačce kde kdysi sedával i on když byl malý a měl chmurnou náladu. Seděla a utápěla se v žalu. V žalu z neopětované lásky. Tolikrát se jí zdávalo, že jednou budou spolu, že jednou sem budou spolu vodit své dítě, v jejích představách chlapečka, který by byl celý po tátovi. Že by ho semka vždy vyzvedla a začalaho tu houpat. Slyšela ten šťastný smích těch dvou a sama by se k nim přidala.
Jak bláhově uvažovala. Pohádky se ve skutečném světě nedějí. Alespoň ne jí.
[/i]Ne, musím být silná. Sasuke-kun je zpět a je se Sakurou-chan šťastný. Pořád je tu naděje, ž e by Naruto-kun mohl...
Ale co si tu nalhávám, on miluje Sakuru a né mě, jeho srdce pařilo, patří vždy bude patřit pouze jí.
Možná...bude lepší když...na něj zapomenu.[i] její myslí se promýtaly obrázky Naruta od doby kdy maloval čáry po hlavách hokagů, po jeho odhodlání v chuuninských zkouškách až po dnešní dobu a ty všechny pomalu bledly.
Ne. Nedokáže to. Nedokáže na něj zapomenout. Je příliš slabá a zbabělá. Bojí se, že se strátou jejích vzpomínek na něj příjde o kousek sebe sama.
"JSEM ZBABĚLEC!" vykřikla a přiložila si ruku k srdci.
"Zbabělec?" ozval se jí až moc dobře povědomý hlas. Šokem rozšířila oči a před sebou spatřila stát jeho!  Díval se na ni tvrdým pohledem, ale vůbec ne děsivým.
"Přestaň tohle o sobě říkat! Vůbec to není pravda!" překvapeně se na něj zadívala.
"Hinato, ty jsi silná! Silnější než si mysliš. To ty jsi byla ta kdo mě zachránil před Peine a to ty jsi mě dokázala podržet  při čtvrté ninja válce! Pokud je někdo z nás dvou zbabělec..." odmlčel se
"Tak jsem to já!" teď už Hinata nechápala nic.
"Hinato, vždy si stála při mě. To ty jsi byla první ve vesnici kdo ve mě viděl mnohem víc než pohou zrůdu a věřila my. Vždy si byla ochotná my pomoci a já si toho nevážil. Vlastně jsem byl vůči tobě slepý a točil se jenom kolem Sakury. Musel jsem zjistit co ke mě cítíš až v tom osudném boji s Peinem. A i tak jsem nebyl ochoten tvé city opětovat. Bál jsem se jich a radši jsem tvé vyznání rozhodl nechat bez odezvy a zbaběleho ignoroval. To já jsem tím zbabělcem. Pochopím, že mě po všé té bolesti co jsem ti způsobil, mě už nikdy nebudeš chtítvidět, ale

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama