Červenec 2012

Min-chan se loučí na půl roku....plánovaný návrat v prosince

26. července 2012 v 17:02 | Minako |  Důležité

Zdravím lidičky :) :(
Ano,ano.....Minako dostala půlročního zaracha na net -.-"
Což znamená,žádné nové díly povídek.....Upíři,Zrada,No name,Zlomené srdce a další nové povídky jsou pozastaveny!!!!!!
Snad Hanako nee-chan se sem dostane,aby něco přidala *doufá v to*
Jinak píšu od babičky z počítače a zítra ve 21:00 odjíždím do ciziny......už teď mi psaní povídek chybí!!!! *pláče* Q.Q Tak doufám,že to tu beze mě přižejete....no budete muset!!
Hned jak budu mít možnost se pustit do povídek,tak budud psát!!! *slibuje*
No tak se mějte fájnově.....užívejte posledního měsíce prázdnin a ve zdraví přežijte nástup do škol!!!!
S pozdravem *a mega velikou omluvou pro Hanako* se s Vámi loučí Minako Uchiha *která už teď má absťák po povídkách*


USFC - 9 nových členů :D

18. července 2012 v 10:45 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Sasuke Uchiha Fan Club - Průkazky členů
Lidi moc se vám omlouvá, ale opravdu moc, jelikož kvůli mámě jsem měla ročního zákaza na pc a pořád sice ještě mám, taky jsem nemohla dodělat vaše průkazky T_T sice jsem mamku překecala na to abych semka mohla aspoň zajít na úpravu obrázků , stahování a koukání filmů a psaní povídek, ale i tak mám pořád zaracha aspoň na dopisování přes face a icq T_T ale to nechme být, mám provást ty hodně opožděné průkazy tady jsou :D
Naruto Shippuuden movie 6 : Road to ninja trailer

16. července 2012 v 9:30 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Videa


Oficiální trailer nového naruto shippuuden filmu je tu. Tohle bude podle mě ten nejlepší film ze všech těch filmů. rok od roku je to čímdál tím lepší, teda až na ten třetí film, ten byl podle mě takovej nudnej i pár mých kamarádů to dokonce řeklo co se na to taky koukali, ale to je jen můj názor, jestli se vám líbil já vám to nerozmlouvám a ani neberu.
Jen už aby tady ten film konečně bylKřičící Jestli ví někdo kdy přesně se u nás objeví tak piště prosím. Nutně to potřebuju vědět, prorože pokud to bude v období školního roku, tak chci mít nějakou motivaci abych se mohla pořádně učit, jinak mě na compl mamka nepustíSmějící se xD

POZASTAVENÍ BLOGU!!!!

5. července 2012 v 19:44 | Minako Uchiha |  Důležité
POZASTAVUJI BLOG!!!!!
POVÍDKY NESTÍHÁM! A S TÍM ZÁKAZEM NA PŮL ROKU SE MI TO TAKY NELÍBÍ A KOMPLIKUJEMI TO!
MEGA GOMENE VAŠE MINAKO!

NO tohle... O_o !!!

2. července 2012 v 9:55 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Keci v kleci xD
Právě jsem si jen tak brouzdala po netu když jsem narazila na tohle :Tohle VŠECHNO je z nového budoucího naruto Shippuuden filmu 6! Tohle mě teda dostalo, hlavně ten první a poslední, Sasuke kterého známe jako chladného arogantního blbce, teďka bude svádět skoro každou holku a ta stydlivá Hinata, ta tady bude vypadat jako (omlouvám se za výraz, ale podívejte se sami) děvka!
Ten druhej obrázek mě celkem rozesmál, na tu scénu se celkem těčím xD, ale jinak zbytek mě dojal, hlavně to fotoalbum a jak Kushina zachránila Naruta. Krucais! Já už ten film chi tady! tohle e utrpení, tohle mě strašně nažhavilo! A nejlepší na tom je, že to režíruje samotný Kishimoto! To se těším ještě víc! Panebože prosím! ať je to co nejdříve tady!