Ztrácíš se z našich vzpomínek 3.část

7. června 2012 v 22:06 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Ztráčíš se z našich vzpomínek


U brány už bylo plno mrtvých,ať už ninjů z Konohy nebo Zvučný. Orochimaru stál na hlavě Mandy a vše sledoval. Vedle něj stál Kabuto,který si posunul brýle a sledoval boj démonů,kteří pomalu ničili Konohu.
"OROCHIMARU!!! TY PARCHANTE!! PŘESTAŇ DEVASTOVAT KONOHU A TÁHNI TAM KAM PATŘÍŠ I SE SVÝMI PODŘÍZENÝMI!!!" zakřičela Tsunade,která stála na hlavě svého slimáka. Hned vedle se objevil Jiraya na žábě.
"Ale já Konohu neničím" namítl sannin "To jí ničí ten liščí spratek"
"A spratek,co se změnil ve vlčího démona není tvůj?"
"Netvrdím,že nepatří ke mě"
"Tak si seber toho spratka,toho brejlouna vedle sebe a zbytek svých vojáků a vypadni!" ozval se Jiraya
"Tak mi dejte Uchihu a tu holku z Uzumaki klanu!"
"Si upadl na hlavu?? Sasukeho ani Kitsune ti nedáme!" zamítla okamžitě Tsunade
"Tak jen Uchihu"
"Ne!"
"Tak zničím Kono....." nestihl doříct,protože se všichni museli vyhnout dvou koulím ztlačané chakry,které o několik vteřin později explodovaly. Na místo,kde stáli dopadly tlapy démonů,kteří do sebe byly zakouslí a odmítali jeden druhého pustit.
Sice to oba byli krvelační démoi,ale měli v sobě jaké si kouzlo,které všechny uchvátilo. Všichni je sledovali.
"Tak jste se podívali a můžu už tu Konohu zničit...AKUMI,NAMIDU!" zasyčel hlasitě Orochimaru.
Vlčí démon reagoval okamžitě. Sejmul Kyuubiho všemi 12-ti ocasy. Kyuubi odlítl a pokácel snad 3/4 stromů co tam byly. Vlčí démon se změnil zpět do své původní podoby. Vedle Orochimara stála drobná dívka s černými vlasy,perfektně staženými v culíku a byla oděná v červeno-ocelové zbroji. V jejích temných očích byla vidět divokost a neskrotnost. Narovnala se a přejela po všech pohledem. Naruto,kterého podpíral Sasuke a Itachi se jí do očí podíval přímo. Zarazil se,když v jejích očích našel něco,co vždy viděl v Minačiných očích. Něha a láska,která byla schvaná za hranou nenávistí!!! Tohle vždy viděl v očích své milované.
"Minako....." hlesl tiše Uzumaki a sledoval Akumi.
Orochimaru pohladil jednou rukou Akumi po vlasech a ušklíbl se.
"Hodný holka Akumi!......Tsunade opravdu chceš bojovat? Proč radši nepřijmeš kompromis? Obejde se to bez zbytečných mrtvých a bez zbourání Konohy...." zasyšel hadí sannin
"TY si se úplně zbláznil!!! Orochimaru ty tvoje pokusy ti leznou na mozek! Mám ti dát Uchihu a Kitsune,ikdyž pak stejně Konohu zničíš." namítla sanninka
"Pravda..." uznal Orochimaru "Ale když se budete bránit bude to větší zábava,alespoň pro Akumi.....ta se ráda zapojí do boje. Kabuto....." podíval se na medica a tím mu dal pokyn k dalšímu útoku. Kabutp přikývl a zmizel. Opět nastal boj.
Orochimaru bojoval s Tsunade a Jirayou. Kabuto si vral na starost Naruta. Akumi bojovala proti Kibovi s Akamrem,Sasukemu a Itachimu. Zavolala si na pomoc vlk. Boj byl docela vyrovnaný. Každý bojoval jak nejlépe uměl. Kakashi,Iruka,Ebisu,Asuma,Kurenai,Gai,Shikamaru,Sai,Ino,Sakura,Hinata,Hanako,Sanade,Chouji,Shino,Lee,Neji,Tenten a další ninjové se tvrdě bránili Zvučným ninjům.
Z ničeho nic se Sasuke,Itachi a Naruto ocitli u sebe,stáli k sobě zády. Před nimi stál Kabuto a Akumi. Černovlásce se v ruce začala tvořit technika,velmi podobná rasen-shurikenu.
"Někdo nějaký nápad,jak se z téhle situace dostat?" ozval se Naruto.
"Ne" řekli oba Uchihové
"A co kdyby Naruto použil svůj rasen-shuriken?" ozval se Sasuke
"To by možná šlo...." řekl Itachi a koukl na Naruta,ten přikývl a vyvolal dva klony,začali tvořit rasen-shuriken. Akumi se nepatrně zarazila,ale nedala to na sobě znát. Dokončila svojí techniku. I Naruto mezitím dokončil rasen-shuriken.
Obě techniky byly rasen-shurikeny.
Její rasen-shuriken byl temně fialovo-černý. Probíjeli tam blesky,občas byl vidět oheň.
Jeho rasen-shuriken byl světlounce namodralý a bílý. Byl tvořen z větrné chakry.
Každý věděl,že je ta technika mocná,že zabije toho na koho je použita,ale věděli i to,že poraní toho co ji použil.
"RASEN-SHURIKEN....!!" vykřikl Naruto a chtěl ho napálit Akumi do břicha,tak se ladně vyhla a rasen-shuriken si od Naruta "převzala" a spojila ho s tím svým.
"TEMNÝ TŘÍŽIVELNÝ RASEN-SHURIKEN" řekla Akumi a vypadalo to,že ho napálí do trojice před sebou,ale na poseldní chvíli strhla ruku stranou a rasen-shurikenem zasáhla Kabuta. Medic to nečekal a tak vykřikl.
Itachi,Naruto i Sasuke na to koukali,jak na zjevení,ani jeden to nečekal.
Akumi podrazila Kabutovi nohy a tím ho dostala na zem. rameno mu probodla katanou. Stále držela v levé ruce držela rasen-shuriken.
"Dorazte ho...." řekla ke trojici a zmizela.
Obejvila se za Tsunade. Orochimaru,který si jí všiml se ušklíbl. Akumi se napřáhla,jako by chtěla Tsunade udeřit do zad.
"TSUNADE....!!" zakřičel Jiraya. Sanninka se otočila tak tak se vyhla. Akumi nemířil na ní,jejím cílem byl Orochimaru.
"TŘÍŽIVELNÝ RASEN-SHURIKEN!!!!!" zavřela a hodila ho. Od techniky vedlo chakrové vlákno. Rasen-shuriken obletěl Orochimara obloukem,ale chakrové vlákno se kolen něj omotalo.
"Končíš Orochimaru..." řekla,než do něj technika narazila. Ozval se výbuch,který odhodil i Akumi,která se zastavila nárazem o zeď. Svezla se podél zdi,kde zůstala ležet. O Kauta se postaral Itachi se Sasukem a Narutem.
Zvučný ninjové se pak stáhli zpátky. Nemělo cenu bojovat,když byli bez vůdce.
Konožští ninjové to sledovali,ale pak se všichni začali starat o zraněné,Shizune,Sakura a Ino a dalš í medicové se pustili do léčení.
Tsunade se taky zapojila do léčení. Nakonec se jí pod ruce dostala Akumi,která byla v bezvědomí. Měla popálenou levou rukou.. Tsunade ji začala léčit,ikdyž věděla,že stála na straně Orochimara,ale nakonec jim přece pomohla Orochimara odstranit.

-----o 2 dny později-----

Akumin (Minačin) pohled

Probrala jsem v bílé místnosti. Hnusnej zápech dezinfekce. NEMOCNICE! Muselo to teda dopadnout dobře a mě se povedlo Orochimara zabít. Věřila jsem,že se o Kabuta postarali Itachi s Narutem a Sasukem. Otevřela jsem oči a podívala se na svojí levou ruku. Byla obvázaná obvazy. Takže to muselo vyjít. Lehce sem se pousmála a zase zavřela oči. Měla jsem radost,že tohle "divadlo" zkončí a já budu moct,být s těma,které mám nejradši.
Asi o hodinu později se otevřely dveře a někdo vešel dovnitř. Otevřela jsem oči a posadila se. Podívala jsem se po těch co vešli do místnosti. Byla tam Tsunade,Kakashi,Itachi,Sasuke a Naruto. Mlčky jsem je pozorovala.
"Kdo vlastně jsi? A na čí jsi straně?" zajímal se Kakashi
"Byla,jsme a budu na straně Konohy..." řekla jsem
"Byla? Jsi? Ty náš znáš osobně?" ozval se Sasuke s Narutem
"Ano byla jsem na straně Konohy, stále jsme na straně Konohy a budu na straně Konohy...! Ano znám vás osobně. A některé velmi osobně...." pousmála jsem se. Viděla jsem,jak e Uzumaki neznatelně pousmál,poznal mě!
"A mohu upřímně říct,že jsem ráda,že jsem už konečně doma"
"Tvoje právé je teda Akumi?"
"Ne....pod tímhle jménem jsme vystupovala posledních 5 let.....nyní je mi 19. Z Konohy jsem odešla úřed 5 lety......" čekala jsem,kdo na to ještě příde,že jsem to já Minako.
"5 let.....5 let.......5 let......."opakoval si Itachi "....Minako!" řekl Itachi nakonec.
"Minako? To není možný....ANBU našla její tělo...." řekla Tsunade
Zvedla jsem se z postele a došla do koupelny. Dala jsem hlavu pod sprchu a pustila vodu. Viděla jsem,jak černá barva odtéká. Po 10 minutách jsem si barvu vymyla z vlasů. Došla jsem zpátky do pokoje. Všichni na mě koukali jako na blázna,kromě Itachiho a Naruta.
"Ahojte všichni...." pousmála jsem.
"MINAKO.....!!!!" vykřikl Naruto a už mě pevně objímal. Usmála jsem se a přitulila jsem se k němu. Spadli jsme na postel. Sasuke si to urovnal v hlavě a pak se usmál. Vymanila jsem se z Narutova objetí.
"Vítej doma ségra..." usmál se Sasuke a taky mě objal. Itachi pak objal nás oba.
"Vy jste oba moji praštění mladší sourozenci..." usmál se
"Héééj...." ozvalo se ode mě a od Sasukeho. Itachi se jen zasmál a pustil nás. Sedla jsem si zpátky k Narutovi,který mě hned objal. Spokojeně jsem se o něj opřela.
Tsunade s Kakashim odtáhli Itachiho a Sasukeho z pokoje.
"Min chyběla jsi mi...." řekl tiše blonďák
"Já vím Naruto,já vím.....musela jsem to udělat..." pohladila jsem ho po vlasech.
Dravě jí políbil. MInako vydechla a začala mu polibek oplácet. Naruto jí povalil do peřin a klekl si nad ní.
Odhrnul jí vlasy z krku a začal jí líbat na krku. Minako začala tichounce vzdychat a přivírat oči. NAruto se pousmál a začal jí vyrnovat triko,ve kterém byla. Když jí sundal triko tak jí lehce skousnul klíční kost a rty se pomalu přesouvá níž. MInako začala slatně vzdychat. Než se Naruto nadál ležel v peřinách a Minako mu seděla na břiše a začala ho líbat na krku,kde mu vytvořila cucflek. Věděla,že Naruto nesnáší,když si musí maskovat cucfleky. NAruto dluze vydechl,ale nechla Minako,aby si dělala co chce. Minako mu jemnými polibky zasypávala hruď. Naruto to nevydržel a přetočil se nad ní,sjel jí hladovým pohledem a stáhnul z ní i kraťásy. Minako vydechla,když jí začal líbat na krku a sjíždel níž. Lehce jí přejel jazykem po ňadru. Minako zavdychala a rukama mu začala přejíždět po páteři. Občas lehce přitlačila na nehty. Naruto jí začal líbat na břiše,ale po chvíli si ho Minako přitiskla na sebe a políbila ho. Zatlačila mu jazyke man rty. Naruto rty ochotně povolil. Toho hned využila Minako a přejala po jeho jazyku svým. Naruto přivřel oči a oplatil jí to. Minako mu vydechla do úst. Ještě chvíli se líbali a různě proplétali jazyk. Nakonec se od sebe trochu odtáhli,aby se nadechli.
Pousmál se a opatrně do ní pronikl. Minako slastně zavzdychala. NAruto se snažil být co nejjemnější a opatrný,ale Kyuubi byl jiného názoru a tak jejich milování nabralo na vášnivosti a trochu divokosti. Narut ose sklonim k Minačiným rtů a začal je líbat. Minako mu to s chutí oplácela. Netrvalo dlouho a obě těla se stáhla ve svalové křeči,oba dva právě prožili neuvěřitelnou slast. Naruto se opřel o lokty a vydýchával právě prožitou slast. Minako na to mbyla stejně,i ona se výdýchávala z prožité vlny slasti.
Naruto se z ní vysunul,pak jí vzal do náruče a odnesl si jí do koupelny,a nakonec zpět do postele. Položil Minako do postele a lehl si k ní. Minako se k němu okamžitě přitulila,Naruto se usmál a objal jí kolem pasu. Přehodil přes ně deku a začal vdechovat Minačinu vůni.
"Naruto už sem ti říkala jak moc tě miluju?" zeptala se po chvíli Minako
"Em..ne neříkala. Jak moc?" optal se a lehce jí skousnul kůži na krku
"Miluju tě hrozně moc" vydechla
"Taky tě miluju" usmál se Naruto a ještě víc si jí vtáhl do náruče. Minako spokojeně zavrněla a nakonec usnala. Naruto jí ještě políbil do vlasů a pak se taky odebral do říše snů. Oba usnuli se šťastným úsměvem na rtech.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 8. června 2012 v 12:05 | Reagovat

to bylo dokonalé!!!!!! bude ještě další dílek? nebo to už skončilo? :))

2 Minako Uchiha Minako Uchiha | Web | 8. června 2012 v 15:15 | Reagovat

[1]: Toto byl poseldní dílek :) Mám v plánu se věnovat povídce Upíři a další "nekonečným" povídkám jako je Zrada a další :))) Mám v plánu další povídku,ale tu chci psát s někým,ael nemám dalšího autora :D Tak se nějaká dobrá duše,která by se mnou chtěla psát ^^

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama