Upíři 4/?

17. června 2012 v 18:06 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Tak Vám sem házím další dílek *to že byla přinucena nezmiňuje xD* Tak si to užijte....Vaše Minako :)Upíři


Došli na parkoviště. Minako přešla ke svému auto,ještě předtím zmáčkla tlačítko na klíčku,které auto odemklo. Sasuke usedl na místo spolujezdce a zavřel dveře. Minako otevřela dveře a než sedla do auta se rozhlídla. Zahleděla se do jednoho okna,kde spatřila Uzumakiho,který koukla jejím směrem. Rudovláska se ušklíbla a v očích se jí rudě zalesklo. Pak nasedla do auta a zavřela dveře. Strčila klíček do zapalování a nastarotovala. Pomalu vycouvala a vjela do ulic. Kupodivu teď jela pomalu a podle přepisů. Sasuke jí překvapeně sledoval.
"Minako.....??"
"Co je?" letmo se na něj koukla.
"Jsi v pořádku? Jedeš podle předpisů....ne že by mi to vadilo..."
"Víš co,když se ti nelíbí moje řízení tak si řiď sám!" zavrčela
"Nečerti se hned...." radši se díval před sebe. V tom zazvonil Sasukeho mobil. Černovlásek ho vytáhl z kapsy a přijal hovor.
"Prosim?! Jo. Jo.....Itachi! Není nám 5 let!!! Cože??!" vyjekl Sasuke a otevřel okýnko auta a vyklonil se.
"Sasuke co blbneš?!" vyjekla Minako. Jeli zrovna po dálnici a ona jela 200 km/h. Jednou rukou pustila volant a čapla Sasukeho za mikinu. Sasuke se podíval dozadu a viděl v následujím autě Itachiho,který na něj zamával.
"Itachi....!!!!!" vyjekl Sasuke do telefonu.
Minako se podívala do zpětného zrcátka a uviděla Itachiho auto. Ušklíbla se a stáhla Sasukeho zpátky.
"SEDNI A PŘIPOUTEJ SE!" zavrčela a ušklíbla se. Sasuke si poslušně seld a připoutal se. Minako se znova koukla do zpětného zrcátka a vystrčila ruku z okýnka. Ukázala gesto a když si byla jistá,že Itachi gesto viděl,tak ruku stáhla.
"Mi-Minako-ko....."řekl Sasuke
"Jestli mi pozvracíš auto,tak tě přizabiju...." řekla a usmála se. Pak sešlápla plyn na doraz. Lamborgini vmžiku zrychlilo a vyrazilo kupředu. Sasuke zaječel a víc se zaryl do sedačky. Rudovláska koukla do zrcátka a ušklíbla se,když viděla,že Itachi jim je v patách. Sasuke seděl zarytý v sedačce a ani se nehl. Minako koukala před sebe a řídila. Lamborgini a ferarri se řítilo po dálnici třísetkilometrovou rychlostí. Dálnice byla velmi,velmi dlouhá.
"Sasuke?"
"N-n-n-n-n-n-no?"
"Je ti špatně?" zeptala se a prudce vjela do vedlejšího pruhu. Černovlásek zbledl a něco zamumlal v odpověď. Rudovláska pustila volant a začala něco hledat v tašce.
"MINAKO!!!!!!!!!!" zaječel na ní Sasuke
"Hm....?"
"CHYTNI TEN VOLANT!!!!!!!" ječel na ní.
"Hai,hai....ty toho naděláš...." odložila tašku a chytla volant. Sasuke si oddechl. Najednou se kolem nich mihlo modré ferarri.
"Dneska máš smůlu Itachi....." řekla Minako. Dalších několik set metrů se držela těsně za Itachim,pak dupla na brzdu a s autem udělala hodiny o 360 stupňů,až nakonec zastavila. Sasuke ječel jak holka.
"Sklapni! Ječíš jak holka!!!" dala mu pohlavek. Sklapl.
Rudovláska se zase pomalu rozjela. Viděla,že Itachito pojede dál po dálnici. Nechala auto nabrat potřebnou rychlost a pokračovala v cestě. Sjela z dálnice a zase vjela do ulic Konohy. Přidala na rychlosti a proplýtala se ulicemi Konohy. Sem tam na ní nějaký jiný řidič troubil a byly slyšet i nadávky. Minako je ignorovala a prudce strhla volat do prava. Sasuke seděl jako socha,nevydal ani hlásku. Lamborgini jelo podél dálnice. Minako se podívala do prava a viděla,jak Itachiho auto stopla policie a něco s ním řeší. Itachi svou sestru zahlídl. Rudovláka mu zamávala a pokračovala v cestě domů. O 20 minut později dorazilo lamborgini před bránu k vile Uchihů. Po chvíli se brána otevřela a Minako vjela pomalu dovnitř. Auto pak zaparkovala před garáž a vypla motor. Podívala se na své dvojče a drcla do něj.
"Sasuke...? Sasuke....? SASUKE!!!!" zařvala mu do ucha. Trhl sebou a podíval se na ní.
"Jsme doma...." řekla a vystoupila.
Sasuke taky vystoupil a byl rád,že jsou doma. Dvojčata došla do domu,kde odložili mikiny a kličky od auta. Minako i Sasuke šli do kuchyně přepadnout ledničku. Sice pili lidskou krev,ale normální jídlo taky mohl jíst. Byli za to rádi,protože jen o krvi se nedalo vydržet. Dalo,ale pokud upír,žil jen z krve člověka,tak byl velmi agresivní.
Itachi přijel asi o hodinu později. Minako se děla v obýváku a koukala na nějaký film. Sasuke tam byl taky a četl si knížku. Rudovláska odtrhla pohled od televize a zašklebila se.
"Ahoj. Jak sis pokecal s policií?"
"Tys věděla,že tma policajti budou co?!"
"Hai,proto jsem tě vyprovokovala k malému závodu..."
"Jsi hrozná potvora Miko!"
"Já vím. Kolik si platil?"
"1000..." řekl Itachi "Nejste nějak brzo doma?"
"Jo jsem. Hele Itachi potřebujeme s tebou mluvit..." ozval se Sasuke. Itachi si sedl do křesla.
"Tak povídejte....."
"Ve třídě máme partu od světlý strany...7 lidí.....z toho 4 čistokrevní a 3 křízenci...Ale nevíme jestli vlkodlaci,nebo lovci...."
"Aha....tuší něco?"
"NE nic netuší! Možná jen jeden.................."
"Minako!! Cože? Ty jsi nás prozradila???!"
"Ne neprozradila. Nic netuší. Nic netuší...nic...." zavrčela a vycenila špičáky "Budu u sebe!" zvedla se a odešla k sobě.
Itachi se Sasuke si povzdechli. Nevěděli co zase Minako je,ale doufali,že se uklidní.
"Sasuke v pokojích,pak máte uniformy..." vzpoměl si Itachi a zvedl se.
"Jasně..." řekl mladší černovlásek.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 HiTomi-chan HiTomi-chan | 4. července 2012 v 16:03 | Reagovat

Jsou tam sice chyby, ale píšeš poutavě, takže se to dá úplně v pořádku ignorovat :) Doufám, že napíšeš pokráčko :D :)

2 Ivanitko Ivanitko | 15. února 2013 v 12:39 | Reagovat

Super povídka, má to dobrý náboj jak jsi přidala Sasukemu sourozence. Hrozně by mě zajímalo jak to dopadne :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama