Zrada 9/?

30. května 2012 v 19:41 | Minako Uchiha |  Jednorázovky
Tak snad vás tahle povídka ještě neomrzela. Zatím to jsou kapitoly o ničem :D ,ale pomalu se to schyleje k druhé zápletce. Byla bych ráda,kdyby jste mi napsali váš názor(do komentářů),jak ta povídka bude pokračovat :) A
ZRADA 9/??
Mezitím se vrátil Sasuke s Hanako. Drželi se za ruce a vešli do chodby. Hanako se rozhlídla a chvíli poslouchala.
"Děje se něco Hanako?" zajímal se její černovlasý přítel a objal jí kolem pasu.
"Ne.....nic Sasuke. Jen je tu ticho a to už je Miko vzhůru.." podívala se na něj
"Miko??? Kdo že?"
"Miko....Minako. Když jsme se poznaly,tak mi zachránila krk,před bandou kluků. No,pak když jsem jí pak hledala,tak jsem na ní zavolala Miko....vypadla mi prostřední slabika a tak jí občas říkám Miko" usmála se
"Áha......" pokýval hlavou a spokojeně se opřel bradou o její rameno.
Hanako ho pohladila po vlasech a černovlásek se spokojeně usmál.
"Ty Hani.....víš něco o Minačině minulosti?"
"Nevím. Vím,jen to,že je z Uchiha klanu a má v sobě démona...víc nevím. Zkus se zeptat jí nebo Kabuta"
"Aha,dobře"
Hanako se vykroutila z jeho objetí a šla do kuchyně,kde z lednice vyndala hezky vychlazenou limonádu. Uchiha šel za ní a posadil se na židli,pak sebral Hanako dvě skleničky co nesla a stáhl jí na sebe. majetnicky jí objal kolem pasu.
"Už jsem ti dneska říkal,jak moc tě mám rád?" zarvněl jí do ouška
"Ne neříkal. Jak mo mě máš rád?" usmála se Hanako
"Já tě vlastně nemám rád........já tě miluju" políbil jí na krk.

-----o 1 hodinu později-----

Najednou se ozvalo hlasité BOOOOM! Byl to zvuk jak někdo narazil do vchodových dveří. Sasuke i Hanako se podívala na chodbu. Černovlásek si povzdechl a sundal ze sebe Hanako a došel ke dveřím. Otevřel a dovnitř prolítlo cosi velkého a chlupatého. Hned za tím cosi přilítl hnědovalsý klučina s červenými trojúhelníčky na tvářích.
"Kibo...Akamaru.....co tu chcete?" zajímala se Hanako,která došla do chodby. Akamaru jí okamžitě povalil a začla jí olizovat obličej. Hanako se začala smát a podrbala ho za uchem.
"Akamaru slez z Hanako...." napomenul ho Kiba.
"To je dobrý Kibo. Akamaru je přece slušně vychovaný a ví,kdy má přestat..." smála se Hanako a nakonec ze sebe psa sundala a sedla si. Akamaru si sedl vedle ní a ocasem začal bouchat do podlahy,dělalo to docela dost hluku.
Vrzly dveře,kroky mířily ke schodům. Celý byl najednou zaplaven temnou aurou a chakrou. Sasuke,Hanako s Kibou se podívali ke schodům. Akamaru lehl na zem a dal si tlapy přes hlavu. V mezipatře na schodech se objevila Minako. Měla na sobě Kabuto triko a kalhoty. Vlasy měla spadané do obličeje. Byly vidět je ndvě vlčí oči a velmi zúženými zorničkami. Bylo vidět,jak se kolem ní vznáší černá chakra. Za ní se objevil Kabuto,jen v kalhotech. Rudovláska se tvářila jako bůh pomsty. Akamaru začal kňučet,Kiba si k němu přisedl a hladil ho po hlavě.
"Minako? Děje se něco?" zajímala se Hanako
"Kdo mě vzbudil? A mám na mysli to bouchání...." zavrčela. Minako byla děsně nevrlá a agresivní,když jí někdo probudil.
"A-akamaru....měl radost a tak b-bouchal ocasem d-do po-podlah-hy..." řekl Kiba a hladil Akamara.
Kabuto si nasadil brýle a podíval se po ostatních. Dívka z Uchiha klanu si odhrnula vlasy z obličeje.
"Dobře" stáhla si vlasy do culíku. Oči se jí změnily na normální černé.
"Kibo co tu vlastně chceš?" podíval se na něj Sasuke.
"A ba jo......Hokage-sama vás chce hned v kanceláři. Prý chceš s vámi mluvit ohledně něčeho..." řekl a zvedl se. Akamaru se za něj schoval a vykukoval zpoza něj.
"Dobře,jen co se trochu zkulturníme,tak tam budeme" přikývl Kabuto a šel znova do pokoje. Minako se zakřenila a zalítla za ním.

---o 30 minut později----

Hanako,Sasuke a Minako stáli před Hokageho stolem. Lépe řečeno Minako si hověla v kabutově náruči. Kabuto trval na tom,že se ještě nemáhat. Minako si o tom mylsela svoje. Podle ní nebyla chůze tak náročná jako sex,který před několika hodinami zažila s Kabutem.
"Chtěl jste s námi mluvit?" zajímal se Sasuke.
"Ano chtěl. Dostanete misi.....8 denní misi. Věřím tomu,že všichni jste v pořádku a schopní vykonat misi" řekl Yondaime a zaměřil svůj pohled na Minako. Rudovláska se zamračila a pohodlně es o medica opřela.
"Ano. Všichni jsme schopní vykonat misi" řekla Hanako
"Dobře...vaším úkolem bude odnést tento svitek do Suny,ze Suny vás pošle Kazekage do Čajové. Na zpátek mi donesete svitek" řekl Yondaime a hodil zmiňovaný svitek Sasukemu,který ho chytil.
"Kdy máme vyrazit?"
"Za hodinu u hlavní brány...půjde s vámi Kakashi a ještě Naruto s Hinatou"
Kabuto,Hanako,Sasuke a i Minako přikývli. Pak odešli.

---o 1 hodinu později---

Hanako stála u brány,za ní stál Sasuke a objímal jí kolem pasu. Naruto zdrhal před Minako,která ho chtěla praštit,za jednu pitomou,ale osobní,poznámku. Kabuto si posunul brýle a opíral se o zeď. Hinata stála kousek od Kabuta a pozorovala Naruta.
"Uzumaki!!!" zařvala na něj rudovláska a jedním kopem mu podrazila nohy,takže Uzumaki hodil na zem krásného placáka.
"NAruto ty si vážně idiot..." ozval se Sasuke,kterému cukaly koutky. hanako se začala smát a Kabuto též. Hinata se jen lehce usmívala.
"CO SI TO ŘEKL???" křikl Naruto na podíval se na Sasukeho. Černovlásek mu jen ukázal(prostředníček xD),aby se podíval nad sebe. Blonďák stočil pohled na sebe a uviděl rudovlasou dívku z Uchiha klanu.
"Co jsi to předtím říkal?"
"N-nic...vůbec nic"
"To jsem ráda" zakřenila se Minako a natáhla k němu ruku,jako že mu pomůže vstát. Uzumaki jí chvíli nedůvěřivě pozoroval,ale pak ruku přijal a zvedl se. Minako se pak odebrala ke Kabutovi a objala ho kolem krku. Kabuto jí položil ruce na boky a usmál.
BOOM! kousek od se objevil oblak dýmu,na tom místě pak stál Kakashi. P5ed obličejem měl známou oranžovou úchylnou knížku.
"Jdete pozdě Kakashi...." řekla Hanako a Sasuke najednou.
"Omlouvám se,ale cestou mě zastavili ufoni a ptali se mě,kde tu mají obchod s fosforečnými barvami a tak jsem jim ho šel ukázat,jenže se zjistilo,že ten pbjchod je až v Bleskové vesnici a tka sem ta ms nima šel....." vypadlo z Kakashiho a podrba lse ve vlasech. Naruto,Sasuke,Hanako,Hinata,Minako a Kabuto na něj zírali s pootevřenýma pusama. Minako si poklepala na čelo,jako,že je Kakashi úplný ťululum.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 30. května 2012 v 21:43 | Reagovat

ou!! Dokonalé!!! Rychle další dílek !! A chudák Akamaru :D :D Asi bych na jeho místě měla bobky :D

2 susu-san susu-san | Web | 30. května 2012 v 22:56 | Reagovat

super honem další díl už se na něj těším

3 Harriett a Sora Harriett a Sora | Web | 2. června 2012 v 11:33 | Reagovat

Moc krásnej dílek :)) už se těšíme na další :)

4 DEi DEi | 27. března 2013 v 23:39 | Reagovat

už se těším na další teď sem dočetla tenhle díl vůbec nemůžu dtrhnout oči! :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama