Zrada 8/?

21. května 2012 v 22:00 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Tak další dílek Zrady :) Chybičky ignorovat. Přeji příjemné počtení.

ZRADA 7/??
Minako se uchechtla a spokojeně se opírala o Kabuta,který jí objímal kolem pasu.
"Min-chan neděs ho. To můžeš až v noci,když budeme mít misi.."řekl Kabuto a přejel jí rty po tváři. Minako zrudly tváře. Medic se uchechtnul.
"Co jste potřebovali Naruto,Hinato?"
"Em....Hokage-sama chtěl mluvit s Hanako a se Sasukem. A prý když bude Minako při vědomí,tak i ona a i t-ty Kabuto" řekla Hinata.
"Dobře. Jakmile se Hanako se Sasukem vrátí tak,se tam objevíme..." řekl Kabuto.
Hinata přikývla. Naruto vykukoval zpoza Hinaty. Minako si toho všimla a zvedla ruce,kterýma Uzumakimu naznačila,že by ho nejradši zaškrtila. Uzumaki polk a víc se schoval za Hinatu,které ještě víc zčervenaly tváře. Rudovláska z klanu Uchiha je zkoumavě pozorovala.
"No....tak mi půjdeme....Pak se teda ukažte u Hokageho-sama...." řekla Hinata,pak odešla i s Uzumakim,který nechtěl být v Minačině dosahu.
"Hehehe...." zachechtala se Min.
"Copak..?" podíval se na ní Kabuto a políbil jí na krk. Rudovláska lehce přivřela oči a naklonila hlavu nastranu.
"Nic...." zavrněla a podívala se na něj.
"Kde jsme to zkončili než jsem vlítl ten pošuk??" zajímal se Kabuto a usmíval se.
"Hm....." zamyslela se
Kabuto jí pozoroval a usmíval se. Rukou jí přejel po stehně a pomaloučku vyhrnoval vlastní triko,které na sobě měla Minako. Ta se usmívala a zaklonila hlavu víc.
"Ale asi se přesune do pokoje.....,tam nás nebude nikdo rušit.." zašeptal jí do ucha.
"Tak jo..." vydechla a podívala se na něj. KAbuto se usmál a vzal jí do náruče. Rudovláska se ho chytla kolem krku. Jemně jí políbil a pak se rozešel do patra,kde zabrali Minačin pokoj. Položil ji na postel a sjel jí pohledem. I když měla na sobě jeho triko,tak jí to slušelo. Rudovláska ho pozorovala,natáhla k němu ruce. Medic jí za ruce chytl,toho Minako využila a stáhla ho na sebe. Lehce vydechla. Šedovlasý sezapřel o jedno koleno,aby na ní neležel celou svou vahou. Sledoval její tvář a její krásné kočičí oči,které na něj upírala. Sklonil se k ní a jemně jí políbil. Dívka pod ním se do polibku ochotně zapojila. Jemně a dlouze jí líbal. Rukou jí přejel po noze a mířil výš. Pomalu vyhrnoval triko co měla na sobě. Odtáhl se od jejích rtů a sundal jí triko. Minako zrudly tváře a radši zavřela oči.
"Jsi roztomilá..." zašeptal jí do ucha a jemně jí skoukl ušní lalůček. Minačino tělo se zachvělo a lehc vydechla. Medic přesunul svoje rty na její krk. Líbal jí na krk a občas lehce kousl. Usmál se a když uslyšel tichý vzdech z rudovlásčiných úst. Ještě chvíli pečoval o její krk. Pak sjel rty na klíční kost,po které přejel jazykem. Minako se zrychlil dech,přitáhla si Kabuta k sobě a políbila ho. Ten jí to milerád oplatil. Objala ho kolem krku. Medic jí chytl za zápěstí a ruce jí jemně přirazil vedle hlavy. Minako zamrkala a pozorovala ho. Šedovlasý sjel její tělo pohledem. Musel uznat je,že holku co tahá kapsáče a volný trika, měla skvělou postavu. Pustil jí pak jednu ruku a prsty jí přejel po bříšku. Cítil jak se jí chvělo tělo. Spokojeně se usmál a na bříško jí políbil. Minako vydechla a zavřela oči. Sundal z ní i spodní prádlo,pak ze sebe sundal přebytečné oblečení. Vášnivě jí políbil a rukama jí přejel po bokách. Věnoval se tělu pod sebou a hlavně krku,kde zjistil,že Min citlivé místečko,pak postupoval jazykem dál až k poprsí, které začal laskat. Minako zavzdychala. Medic se pousmál a přesunul se na druhé prso.Ona ho hladila ve vlasech a vychutnávala si jeho péči a pozornost. Jeho polibky byly tolik slastné,že Minako mohla soustředit je na jeho rty,které putovaly po jejím nahém těle. Rudovláska ho překulila na záda a rozhodla se, že si vymění role. Takže jeho tělo teď zasypávala polibky a pro Kabuta to byla muka. Snažil se totiž vydržet to pokušení a ovládnout tu vášeň. Propletl její jazyk se svým, masíroval její rty svými, pohrával si s ním a vložil do toho veškerou doposud skrývanou vášeň. Překulil jí opět na záda. Přitiskla si jeho tělo k sobě a políbila ho. Opatrně a něžně na ni dolehl. Min ucítila lehkou bolest, ale nic neřekla, jen se mu nehty mírně zaryla do kůže, ale hned zase povolila. Kabuto byl opravdu opatrný a něžný a oba si tak mohli plně vychutnat jejich první chvíle společné slasti. Jen ke konci ho ovládla vášeň, ale to i on sám byl mile překvapen proudem té Minačiné. Po absolutní slasti se opřel lokty o postel, vedle Minačiných ramen a oba oddechovali. Poté dívku ještě donesl do sprchy a následovně zpět do postele, kde jí uložil pečlivě a lehce přikryl, aby jí nebyla zima. Rudovláska se mu schoulila v náručí a on jí objal kolem pasu a přitiskl k sobě. Lehce se jí přitiskl na záda a políbil jí na krk v místě prokleté pečeti,po které pak přejel jazykem. Cítil jak se jí zachvělo tělo a jak vydechla. Pousmál se a spokojeně vdechoval její vůni. Minako položila svoje ruce na jeho ruce,které měla kolem pasu.
"Děkuju Minako..." řekl po chvíli ticha.
"Za co?" zeptala se překvapeně
"Za to,že si mi dala šanci a neodpálkovala si mě..." zašeptal jí do ouška.
"Spíš já děkuju. Děkuju,že si mě naučil citům a lásce.." řekla tiše.
Otočil si jí k sobě čelem. Spatřil v těch krásných kočičích očí slzy,potlačované slzy.
"Min neplakej...." pevně jí objal a přitiskl jí k sobě. Ona se opřela čelem o jeho hrudník a on schoval svůj obličej do jejich rudých vlasů.
"Poznáš co to znamená milovat a být milována. Ukážu ti to. Rád ti pomůžu objevit city. Jen neplakej..." políbil jí do vlasů.
"Děkuju ti. Velmi si toho cením..." řekla tiše než usnula.
"Já vím Min,já vím...." řekl a taky se poddal spánku.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Harriett a Sora Harriett a Sora | Web | 22. května 2012 v 18:57 | Reagovat

Krásný dílek, rychle další :))

2 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 23. května 2012 v 20:17 | Reagovat

moc krásná povídka... :-)
rychle další díl :-) :-)

3 susu-san susu-san | Web | 28. května 2012 v 20:09 | Reagovat

super honem další díl, tuhle povídku mám ráda stenje jako Proroctví a to už je co říct :-D

4 Minako Uchiha Minako Uchiha | Web | 28. května 2012 v 20:35 | Reagovat

[3]: Susu-san.....mám pro tebe nabídku :) tak snad přijmeš :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama