Zrada 7/?

6. května 2012 v 20:28 | Minako Uchiha |  Jednorázovky


Tak další dílek Zrady :) Snad se Vám ta povídka líbí. Ani nevím kolik kapitolek to bude mít :D xD Snažím se psát,jak jen to jde,ale škola mi dává zabrat :) Tak snad omluvíte těch několik dnů mezer mezi články *psí očka* Vaše Min-chan

Zrada 7/??
Kabuto okamžitě vyběhl do patra,do Minačina pokoje. Otevřel dveře a spatřil Minako jak spí na posteli. Došel k ní a lehce se pousmál. Byla tak krásná,když spala. Vypadala tak křehce a zranitelně. Přidřepnul si k posteli,aby byl v podobé výšce jako ona. Pohladil jí po vlasech. Minako se přetočila čelem ke Kabutovi. Stále byla bledá,pomalu pootevřela oči a spatřila Kabuta,který se lehce usmíval.
"Ahoj Minako"
"Ahoj....Kabuto"
"Je ti líp?"
"Jo je,ale cítím se jako bych byla bezbraná a slabá"
"Nediv se. Byla jsi 3 měsíce mimo. Budeš teď chvíli slabá. Jestli budeš chtít,tak ti budu pomáhat"
"Jo. To by si byl hodný. Jsem dost slabá,že nedojdu už znova do koupelny."
"Neměla sis odpojovat od přístrojů"
"Já nemám ráda,když se cítím bezmocně"
"Aha. Ale i tak! Měla si počkat,až se tu objevím já!"
"Gomen. Myslel si to vážně?"
"Co?"
"No...TAMTO...,že mě mi-mi-mi......" nešlo jí to vyslovit
"Že tě miluju? Jo to jsem myslel vážně. Líbíš se mi a já jsem se do tebe zamiloval" sklopil pohled k zemi. Minako ho pozorovala,pak se posadila a natáhla k němu ruku. Pohladila ho po vlasech. Kabuto zvedl hlavu a koukal jí přímo do očí. Minako neuhybala pohledem. Takhle si vzájemně koukali do očí asi 20 minut,nakonec se na Minačině tváři objevila světlounce růžový ruměnec,ale na jejím bledém obličeji to bylo vidět, a tak uhla pohledem. Kabuto natáhl ruku a pohladil jí po tváři. Minako se lehce usmála a přivřela oči. Tohle bylo něco co neznala. Neznala lásku od matky ani od nikoho jiného. Kabuto se pousmál. Zvedl se a sedl si k ní na postel. Minako se na něj podívala.
"Něco zkusím a klidně mě pak můžeš praštit" pohladil jí po vlasech a sklonil se k ní. Jemně jí políbil. Minako přivřela oči a vydechla. Kabuto se od ní odtáhl a sklonil hlavu. Minako se do očí nahrnuli slzy,pak se rozbrečela.
"Min? Copak se děje?" podíval se na ní a objal jí.
"Já....já...nevím jak reagovat. UVnitř mě to tak hezky hřeje,ale nevím jak reagovat" nechala slzy volně stékat. Kabuto jí začal slzy stírat.
"Neboj se. Naučíš se vnímat citi a reagovat na ně. Budu ti pomáhat" objal jí a dál jí stíral slzy. Minako přikývla a opřela se o něj. Medic jí políbil do vlasů a jemně jí hladil po zádech. Rudovláska zavřela oči a užívala si ty dotyky plné lásky. Užívala si něco co jí nikdy nikdo nedal a nikdo nikdy neukázal. Užívala si LÁSKU od někoho druhého.
"Min půjdeme se do kuchyně najíst? Musíš mít hlad"
"Dobře půjdeme do kuchyně. Ale já tam nedojdu..."
"Nebude problém" zvedl se a vzal Minako do náruče,které zčervanaly tváře. Medic se pousmál a vyšel z pokoje.Minako se ho chytla kolem krku,aby nespadla. Došli do kuchyně.
Hanako seděla v kuchyni Sasukemu na klíně. Sasuke držel Hanako kolem pasu. Hanako se podívala na nově příchozí. Stejně tak i Sasuke.
"Vítej zpátky mezi živými Minako" usmála se Hanako
"Díky"
"Ale,ale..Uchiha a musí se nechat nosit....." ušklíbl se Sasuke. Minako přivřela oči.
"Hele ty pitomče co má bejt můj brácha.....neser mě! Ještě pořád ti dlužím jednu ránu plus ještě jednu za blbý připomínky" zavrčela rudovláska. Sasuke se uchechtnul.
"Až budeš moct sama chodit,tak přijď" pobaveně jí sledoval Sasuke. Minako něco zašeptala ke KAbutovi,ten přikývl.
"Hanako mohla by si an chvíli vedle?"
"Jo mohla" zvedla se ze Sasukeho. Kabuto došel k Sasuke a dal mu do náruče Minako.
"Pohlídej jí prosím" řekl a došel za Hanako do obýváku.
Sasuke vyjeveně držel Minako v náručí. Rudovláska praštila Sasukeho po hlavě. Ten se probral.
"Hele co to děláš?"
"Dlužím ti dvě rány...teď už jednu" usmála se.
"No.Kdyby si nebyla moje sestra tak bych ti něco provedl....řeknu upřímně..jsem rád,že mám někoho z původní rodiny"
"Jo to jo,ale já o tobě věděla od tý doby co jsem uměla číst a chodit na mise,takže od nějakých 8 let,vím o tom,že mám dva bratry. Těď už jednoho."
"Cože???? Takovou dobu a nezkoušela si se ke mě nějak dostat?" vykulil Sasuke oči.
"Ne,bylo mi řečeno,že si v Konoze a ta je náš nepřítel,tak jsem to nezkoušela. Mohla jsem přijít ke zraněním" pokrčila rameny. Minako si pak začala něco pobrukovat. Sasuke jí sledoval. NEchtěl věřit,že tahle holka je jeho dvojče. Jediné v čem mu byla podobná byly pronikavě černé kočičí oči. Rudovláska naklonila hlavu nastranu a dál si pobrukovala nějakou melodii. Sasuke byl taky zabraný do svých myšlenek. Ani Minako ani Sasuke si nevšimli Kabuta a Hanako,kteří přišli do kuchyně.
"Sasuke...?" řekla Hanako. Uchiha se na ní podíval a usmál se. Minako byla dál mimo a broukala si dál tu melodii.
"Copak Hanako?" usmíval se Uchiha
"Pojď půjdeme se projít ven..." řekla Hanako. Sasuke přikývl a podíva lse na Kabuta. Medic k němu přešel a vzal si Minako zpátky do své náruče. Ta ani nepostřehla,že jí někdo vza ldo náruče. Byla tolik zabraná do sebe,že "lehce" přestala vnímat okolí.
Sasuke se zvedl a došel k Hanako. Objal jí kolem pasu a políbil jí,ochotně mu to oplatila. PA kho chytla za ruku a odtáhla ho ven,přesněji někam k lesu.
Kabuto pozoroval Minako,která se dívala někam před sebe. Došel do obýváku a posadil se na gauč. Minako si posadil na sebe. Sklonil se jí k uchu.
"Vnímáš mě Min...?" zašeptal a pak jí do ucha jemně foukl. Rudovláska sebou okamžitě cukla a vyjeveně se na něj podívala. Položila si ruku na ucho. Kabuto se jen usmíval.
"Co blázníš?" zeptala se
"Neblázním. Byla jsi duchem mimo,nějak jsem musel upoutat tvou pozornost"
"A-aha..." zčervenaly jí tváře,když se k ní Kabuto naklonil víc ap ak jí políbil. Chvíli nereagovala a pak se opatrně zapojila. Přejel jí jazykem po rtech a dál jí jemně líbal. Ochotně mu to oplácela,ale bylo na ní poznat,že je nejistá. Objal jí kolem pasu a položil jí na sedačku a naklonil se nad ní. Pozorovala ho a zase jí zčervenaly tváře.
"Nějak ti zčervenaly tváře....." pobaveně se usmál
"T-to-o ne-ní pra-pravda...." zakoktala
"Ne? Tak proč koktáš,a když se k tobě skloním tak zadržuješ dech?" sklonil se těsně k ní a díval se jí do očí. Minako na chvilku zadržela dech a se zatajeným dechem pozorovala Kabuta,který jí objal kolem pasu a druhou rukou jí pohladil po tváře. Sjel rukou po boku a konečky prstů jí zajel pod triko. Zachvěla se. Medic se jí sklonil ke krku a začal jí tam líbat. Rudovláska zaklonila hlavu,aby měl ke krku lepší přístup. Jemně jí skousl kůži na krku. Obě své ruce přesunul pod její tričko a začal ho vyhrnovat. Cítil jak se jí chvělo tělo. Odtáhl se od ní a triko jí přetáhl přes hlavu. Minako zčervenaly tváře ještě víc,když si její tělo přejel pohledem. Sklopila pohled. Šedovlásek se musel usmát. Byla tak roztomilá,když se styděla.
"Kawaii...Jsi hrozně roztomilá,když se stydíš..."
"Ech...em...no...ech" byla dost v rozpacích. Sklonil se k ní a dlouze jí políbil. Přejel jí dlaní po břiše a směřoval víš. Najednou ho chytla za zápěstí. Zvědavě se na ní podíval.
"To není fér! Sundej triko!" nafoukla tváře
"Tak ho ze mě sundej..." řekl a sledoval jí. Minako se jen ušklíbla a prudkým pohybem z něj strhla triko.
"Ale,ale nějak divočíš Min..." usmál se
"Není pravda.." řekla
"Dobře,tak to není pravda.." rezignoval a začal jí líbat. Ochotně mu to oplácela,sice nejistě,ale oplácela. Objala ho kolem krku. Medic jí jednu ruku vsunul pod záde a jel víš dokud nenahmatal zapínání podprsenky,ale nerozepl jí. Rudovláska zavrněla a naskočila jí husí kůže. během 10 minutách měli na sobě pouze spodní prádlo. Zašli by i dál,kdyby je někdo nevyrušil.

Rozlítly se vchodový dveře a dovnitř vlítl Uzumaki,hned za ním byla Hinata.
"N-naruto-kun měl si zaklepat..." ozvala se Hinata a zůstala stát přede dveřmi.
"SASUKE,HANAKO..!!!!" zaječel na celý barák Naruto.
Kabuto i Minako se od sebe odtáhli. Minako si něco zavrčela a natáhla se po prvním kousku oblečení co jí přišlo pod ruku. Bylo to Kabutovo triko. Oblíkla si ho a zvedla se. Triko jí sahalo až do poloviny stehen.
"UZUMAKI!!!!!" zavrčela temně a došla do předsíně. V očích měla vražedný odlesk. Naruto se po ní podíval a pak o krok couvnul.
"A...t-ty j-jsi???" vykoktal. Kabuto vyšel an chodbu a sledoval tu scénku.
"N-Naruto-kun....to je M-Minako...." pípla Hinata
"UZUMAKI....asi ti nestačilo,když jsem tě chtěla zabít poprví co?" řekla temně rudovláska
"A-a-a-ale Mi-Minako....kli-kli-d-d.." koktal Uzumaki.
"Jsem v úplném klidu..." pomalu k němu došla a usmívala se. Naruto couval až narazil do zdi. Minako se k němu pomalu blížila a v očích měla výraz lovce. Naruto polkl a snažil se splynout se zdí. Kabuto si povzdychl a došel k Minako chytl jí za pas a hodil si jí přes rameno.
"Íííík...." vypískla rudovláska,jelikož to nečekala.
"V klidu Min-chan...." řekl Kabuto
"Nééé...pusť mě ať mu můžu něco provést!" protestovala a snažila se,aby jí postavil na zem. Medic si s ní pohodil na rameni a nehodlal jí pouštět.
"KABUTO!!" vyjekla Minako a praštila ho do zad. S medicem to ani nehlo,jelikož ještě neměla tolik síly,aby ho praštila opravdu silně.
"Díky...." řekl Naruto a odlepil se od zdi.
"K-kde je Hanako a Sasuke?" zeptala se Hinata a došla k nim.
"Co vím,tak se šli někam projít" řekl Kabuto a postavil Minako na zem,ale hned jí objal kolem pasu,aby neutekla. Minako si něco mumlala a o Kabuta se opřela.
"Em...co se tu dělo?" zajímal se Uzumaki,když zpozoroval,že Kabuto nemá triko,které na sobě měla Minako.
"Nic se nedělo! Něco se dít mělo,ale to mi Kabuto překazil...." řekla Minako a nasadila výraz vraha.
"Ééééééé..." vyjekl Uzumaki a schoval se za Hinatu,které zčervenaly tváře 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 7. května 2012 v 19:23 | Reagovat

Naruto to zkazil :-( já už se těšila na nějakej ,, ten " moment :D

2 Harriett a Enereth Harriett a Enereth | Web | 17. května 2012 v 20:36 | Reagovat

moc krásnej dílek :)) :D :D :D blbec Naruto... všechno skazí :D :D :D :D jinak, prosím další dílek :) moc prosíme :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama