You know a friend in need-kapitola 2

4. května 2012 v 15:27 | Hanako a Minako |  You know a friend in need
You know a friend in need
Hanako: Modrá
Minako: Oranžová


Naruto utíkal jak nejrychleji mohl, ignorujíc hlas svého nejlepšího přítele, kterýho volal zpátky. V tuhle chvíli si nepřál nic jiného než utéct od té hrozné bolesti.Přes slzy, které se mu hrnuli z očí už skoro nic neviděl, proto nebylo divu, že zakopl a pravděpodobně si vymkl kotník.
"Naruto!!!" přiběhl k němu Sasuke.
"Jsi v pořádku, nestalo se ti nic?!" strachoval se. Naruto neodpověděl, pomalu se pokusil postavit,ale bolest v kotkníku byl nesnesitelná.
"Naruto!!!" vykřikl opět Sasuke a jen tak,tak ho zachitil, než stačil dopadnout na zem.
"Neměl bys vstávat, ukaž pomůžu ti" podepřel ho a společně se vydali k němu domů.
Když procházeli kolem blonďáčkova domu, tak se Naruto zastavil.
"Copak je?" zeptal se Sasuke. Naruto opě neodpověděl a jen se mlčky zadíval na hromadu krabic, která tam stála.Na jedné znic byla postavena fotka, fotka kde byly čtyři lidi, fotka týmu 7.
Naruto sklopil hlavu aby nebyly vidět slzy, které se mu hrnuli do oči. Bylo toho na něj moc, dva dny potom co uskutečnil svůj plán se mu svět doslova a do písmene zhroutil. Jak totiž procházel po vesnici jako poustevník zjistil, že jim tady vůbec nechybí. Kamarádi se o něm ani jednou nezmínili a navíc slyšel některé vesničany jak se říkají, že jsou rádi, že se ho aspoň na ty Vánoce zbavily. Rigol byl když zjistil, že ho vystěhovali z domu a nastěhovali tam někoho jiného.
Sasuke se smutkem v očích koukla na svého nejlepšího přítele jak se otřásá zimou a ve vzlicích.
"Naruto..." pomyslel si smutně a najednou ho to napadlo, pomalu a opatrně položil Naruta na zem a pak se začal přehrabovat v krabicíh dokud nevytáhl baťoch, do kterého potom naházel nějaké oblečení, zbaně, peníze a nakone fotku jejich týmu. Baťoch si nasadil na záda a pomohl Narutovi znovu se postavit. Ten na něj koukal dost vyjeveně.
"Odedneška budeš bydlet u nás" řekl mu Sasuke hlasem, které mu se nedalo odporovat a pomalu se rozešli k nim domů.
"Ahoj, jsem doma!" zakřičel Sasuke, když vešli dovnitř.
"Vítej doma, Sasuke" přišla ho přivítat Mikoto.
"Oh, ahoj Naruto, vítám tě" usmála se na něj mile.
"Ale copak se ti stalo?" zeptala se když spatřila jeho utrápenou tvář. A tak ji Sasuke všechno vysvětlil.
"Oh, chápu, neboj se Naruto, mi se o tebe postaráme, můžeš u nás zůstat jak dlouho si budeš přát," usmála se na něj Mikoto povzbudivě.
"Jo, budeme moc rádi, když snámi tady zůstaneš a strávíš s námi svátky" řekl Itachi, který tam mezitím přišel. Naruto se povšech vděčně podíval. Cítil se opravdu moc šťastný.
"Děkuji vám, strašně moc vám děkuji" zašeptal.
"Nemusíš nám děkovat, to je přece samosřejmost." řekla Mikoto
" Tak Sasuke, buď tak laskav a zaveď Naruta k tobě do pokoje a pomož mu se vybalit, než bude mít vlastní pokoj bude spát s tebou, a já se ti pak podívám na ten kotník Naruto" rozkázala a tak se i stalo. Když přišel Sasuke s Narutem zpět do kuchyně posadila Mikoto Naruta na židli a řekla mu ať ukáže ten poraněný kotník. Naruto jí kotník ukázal a po chvíli mu Mikoto oznámila,že je to silně podvrknutý a pohmoždění.
"Takže..máš to silně podvrknuté a pohmožděné. Týden bez tréninku a budeš si to ledovat,aby to co nejdřív přestalo bolet" řekla Mikoto a usmála se na něj. Naruto jí upřímně vrátil úsměv. Pak se za pomoci Sasuke vydal do pokoje,který bude mít s ním společný. Sasuke ho posadil na jednu ze dvou postelí,která byla v pokoji. Naruto si povzdechl.
"Ale notak Naruto....oni si časem uvědomí jakou udělali chybu,když ti tohle udělali. A ani netuší jakého dobrého ninju si proti sobě postavili" snažil se ho povzbudit Sasuke
"Jsi hodný Sasuke,ale co já sám zmůžu proti celé vesnici" ušklíbl se Naruto
"Nebudeš sám..já ti pomůžu...dlužím ti to za to co jsi pro mě udělal. A i Itachi bude na tvé straně a i moje mamka" řekl mu Sasuke s úsměvem. Naruto na něj chvíli nevěřícně koukal,ale pak se usmál taky.
"Děkuju Sasuke" poděkoval mu s úsměvem Naruto.
"Tak já teď musím za mamkou,tak tu teď budeš chvíli sám....když tak si pujč něco co tě bude zajímat" řekl mu Sasuke něž zmizel za dveřma. Naruto se rozhlédl po pokoji a zaujala ho stěna plná knih. Opatrně se zvedl a došel k ní,pomalu si pročítal názvy jednotlivých knih až se zastavil u jedné,která podle názvu vypadala zajímavě "Odvážná dobrodružství ninji Kama",tak se ta knížka jmenovala. Naruto si ji vzal a pomalu došel k posteli,na kterou si lehl a začetl se do knížky. Byl do ní tak ponořený,že si ani nevšil kdy se vrátil Sasuke.
"Líbí se ti ta knížka?" zeptal se ho, což způsobilo, že z něj náš milí Uzumaki dostal, ZNOVU, málem infarkt.
"Ježiši, Sasuke, takhle mě nemůžeš furt lekat!"
Sasuke nic neřekl a jenom se usmál.
"Tuhle knížku jsem měl jako malý nejraději" řekl a přisedl si k němu.
"Opravdu?"
"Ano, máma mi ji jako malému kdysi koupila"
"Aha" vypravil ze sebe jenom. Chvíli bylo ticho, které přerušil až Sasuke.
"Něco ti ukážu, počkej" oznámil mu a začal se přehrabovat v šuplíku odkud vytáhl menší knížku zabalenou do kůže se znakem uchiha klanu.
"Tohle je naše rodiné album" oznámil a začal mu ukazovat různé fotky, některé byly opradu zábavné. Naruta trochu bodlo u srdce když se na to díval.
"Tak takové je to mít rodinu" pomyslel si smutně, ale jinak na sobě nedal nic znát.

"Hm...ty Sasuke" ozval se pochvíli.
"Ano"
"Já jen...vím, že tvému bratrovi a tvé matce nevadí, že tu svámi budu žít....ale co tvůj otec, nebude...nebude mu to vadit?" vyslovil otázku, která ho trochu trápila. Sasuke se na něj podíval.
"Nenoj nebude....a kdyby jo tak ho mamka,Itachi a já přemluvíme"řekl mu Sasuke. Naruto se na něj usmál tím svým narutovským usměvem. Takhle si povídali a pošťuchovali dlouho do noci,ale ve dvě ráno na ně přišla Mikoto s tím jestli nepůjdou spát tak,že uvidí něco co v životě uvidět nechtějí. A kupodivu to zabralo. Ještě ani Mikoto nedořekla větu a oba kluci už byli zalezlí v postelích a spokojeně oddychovali.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Která jednorázovka je nejlepší?

Zrada 25% (9)
No Name 5.6% (2)
Aka--povídka 16.7% (6)
Upíři xD 27.8% (10)
Ztrácíš se z našich vzpomínek 16.7% (6)
Zlomené srdce 8.3% (3)

Komentáře

1 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 4. května 2012 v 17:25 | Reagovat

No jo no mateřská autorita zabrala :-D

2 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 4. května 2012 v 21:03 | Reagovat

krása :)) ráda čtu vaše povídky :))

3 susu-san susu-san | Web | 5. května 2012 v 16:42 | Reagovat

máš u mě tu svojí postavu ;)

4 Aki Aki | 6. května 2012 v 10:20 | Reagovat

Ahoj, našla som super anime shop! Neviem či o ňom vieš ale chcem sa o to podeliť so všetkými!!! www.otaku-shop.sk

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama