Květen 2012

Zrada 9/?

30. května 2012 v 19:41 | Minako Uchiha |  Jednorázovky
Tak snad vás tahle povídka ještě neomrzela. Zatím to jsou kapitoly o ničem :D ,ale pomalu se to schyleje k druhé zápletce. Byla bych ráda,kdyby jste mi napsali váš názor(do komentářů),jak ta povídka bude pokračovat :) A
ZRADA 9/??
Mezitím se vrátil Sasuke s Hanako. Drželi se za ruce a vešli do chodby. Hanako se rozhlídla a chvíli poslouchala.
"Děje se něco Hanako?" zajímal se její černovlasý přítel a objal jí kolem pasu.
"Ne.....nic Sasuke. Jen je tu ticho a to už je Miko vzhůru.." podívala se na něj
"Miko??? Kdo že?"
"Miko....Minako. Když jsme se poznaly,tak mi zachránila krk,před bandou kluků. No,pak když jsem jí pak hledala,tak jsem na ní zavolala Miko....vypadla mi prostřední slabika a tak jí občas říkám Miko" usmála se
"Áha......" pokýval hlavou a spokojeně se opřel bradou o její rameno.
Hanako ho pohladila po vlasech a černovlásek se spokojeně usmál.
"Ty Hani.....víš něco o Minačině minulosti?"
"Nevím. Vím,jen to,že je z Uchiha klanu a má v sobě démona...víc nevím. Zkus se zeptat jí nebo Kabuta"
"Aha,dobře"
Hanako se vykroutila z jeho objetí a šla do kuchyně,kde z lednice vyndala hezky vychlazenou limonádu. Uchiha šel za ní a posadil se na židli,pak sebral Hanako dvě skleničky co nesla a stáhl jí na sebe. majetnicky jí objal kolem pasu.
"Už jsem ti dneska říkal,jak moc tě mám rád?" zarvněl jí do ouška
"Ne neříkal. Jak mo mě máš rád?" usmála se Hanako
"Já tě vlastně nemám rád........já tě miluju" políbil jí na krk.

-----o 1 hodinu později-----

Najednou se ozvalo hlasité BOOOOM! Byl to zvuk jak někdo narazil do vchodových dveří. Sasuke i Hanako se podívala na chodbu. Černovlásek si povzdechl a sundal ze sebe Hanako a došel ke dveřím. Otevřel a dovnitř prolítlo cosi velkého a chlupatého. Hned za tím cosi přilítl hnědovalsý klučina s červenými trojúhelníčky na tvářích.
"Kibo...Akamaru.....co tu chcete?" zajímala se Hanako,která došla do chodby. Akamaru jí okamžitě povalil a začla jí olizovat obličej. Hanako se začala smát a podrbala ho za uchem.
"Akamaru slez z Hanako...." napomenul ho Kiba.
"To je dobrý Kibo. Akamaru je přece slušně vychovaný a ví,kdy má přestat..." smála se Hanako a nakonec ze sebe psa sundala a sedla si. Akamaru si sedl vedle ní a ocasem začal bouchat do podlahy,dělalo to docela dost hluku.
Vrzly dveře,kroky mířily ke schodům. Celý byl najednou zaplaven temnou aurou a chakrou. Sasuke,Hanako s Kibou se podívali ke schodům. Akamaru lehl na zem a dal si tlapy přes hlavu. V mezipatře na schodech se objevila Minako. Měla na sobě Kabuto triko a kalhoty. Vlasy měla spadané do obličeje. Byly vidět je ndvě vlčí oči a velmi zúženými zorničkami. Bylo vidět,jak se kolem ní vznáší černá chakra. Za ní se objevil Kabuto,jen v kalhotech. Rudovláska se tvářila jako bůh pomsty. Akamaru začal kňučet,Kiba si k němu přisedl a hladil ho po hlavě.
"Minako? Děje se něco?" zajímala se Hanako
"Kdo mě vzbudil? A mám na mysli to bouchání...." zavrčela. Minako byla děsně nevrlá a agresivní,když jí někdo probudil.
"A-akamaru....měl radost a tak b-bouchal ocasem d-do po-podlah-hy..." řekl Kiba a hladil Akamara.
Kabuto si nasadil brýle a podíval se po ostatních. Dívka z Uchiha klanu si odhrnula vlasy z obličeje.
"Dobře" stáhla si vlasy do culíku. Oči se jí změnily na normální černé.
"Kibo co tu vlastně chceš?" podíval se na něj Sasuke.
"A ba jo......Hokage-sama vás chce hned v kanceláři. Prý chceš s vámi mluvit ohledně něčeho..." řekl a zvedl se. Akamaru se za něj schoval a vykukoval zpoza něj.
"Dobře,jen co se trochu zkulturníme,tak tam budeme" přikývl Kabuto a šel znova do pokoje. Minako se zakřenila a zalítla za ním.

---o 30 minut později----

Hanako,Sasuke a Minako stáli před Hokageho stolem. Lépe řečeno Minako si hověla v kabutově náruči. Kabuto trval na tom,že se ještě nemáhat. Minako si o tom mylsela svoje. Podle ní nebyla chůze tak náročná jako sex,který před několika hodinami zažila s Kabutem.
"Chtěl jste s námi mluvit?" zajímal se Sasuke.
"Ano chtěl. Dostanete misi.....8 denní misi. Věřím tomu,že všichni jste v pořádku a schopní vykonat misi" řekl Yondaime a zaměřil svůj pohled na Minako. Rudovláska se zamračila a pohodlně es o medica opřela.
"Ano. Všichni jsme schopní vykonat misi" řekla Hanako
"Dobře...vaším úkolem bude odnést tento svitek do Suny,ze Suny vás pošle Kazekage do Čajové. Na zpátek mi donesete svitek" řekl Yondaime a hodil zmiňovaný svitek Sasukemu,který ho chytil.
"Kdy máme vyrazit?"
"Za hodinu u hlavní brány...půjde s vámi Kakashi a ještě Naruto s Hinatou"
Kabuto,Hanako,Sasuke a i Minako přikývli. Pak odešli.

---o 1 hodinu později---

Hanako stála u brány,za ní stál Sasuke a objímal jí kolem pasu. Naruto zdrhal před Minako,která ho chtěla praštit,za jednu pitomou,ale osobní,poznámku. Kabuto si posunul brýle a opíral se o zeď. Hinata stála kousek od Kabuta a pozorovala Naruta.
"Uzumaki!!!" zařvala na něj rudovláska a jedním kopem mu podrazila nohy,takže Uzumaki hodil na zem krásného placáka.
"NAruto ty si vážně idiot..." ozval se Sasuke,kterému cukaly koutky. hanako se začala smát a Kabuto též. Hinata se jen lehce usmívala.
"CO SI TO ŘEKL???" křikl Naruto na podíval se na Sasukeho. Černovlásek mu jen ukázal(prostředníček xD),aby se podíval nad sebe. Blonďák stočil pohled na sebe a uviděl rudovlasou dívku z Uchiha klanu.
"Co jsi to předtím říkal?"
"N-nic...vůbec nic"
"To jsem ráda" zakřenila se Minako a natáhla k němu ruku,jako že mu pomůže vstát. Uzumaki jí chvíli nedůvěřivě pozoroval,ale pak ruku přijal a zvedl se. Minako se pak odebrala ke Kabutovi a objala ho kolem krku. Kabuto jí položil ruce na boky a usmál.
BOOM! kousek od se objevil oblak dýmu,na tom místě pak stál Kakashi. P5ed obličejem měl známou oranžovou úchylnou knížku.
"Jdete pozdě Kakashi...." řekla Hanako a Sasuke najednou.
"Omlouvám se,ale cestou mě zastavili ufoni a ptali se mě,kde tu mají obchod s fosforečnými barvami a tak jsem jim ho šel ukázat,jenže se zjistilo,že ten pbjchod je až v Bleskové vesnici a tka sem ta ms nima šel....." vypadlo z Kakashiho a podrba lse ve vlasech. Naruto,Sasuke,Hanako,Hinata,Minako a Kabuto na něj zírali s pootevřenýma pusama. Minako si poklepala na čelo,jako,že je Kakashi úplný ťululum.Zrada 8/?

21. května 2012 v 22:00 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Tak další dílek Zrady :) Chybičky ignorovat. Přeji příjemné počtení.

ZRADA 7/??
Minako se uchechtla a spokojeně se opírala o Kabuta,který jí objímal kolem pasu.
"Min-chan neděs ho. To můžeš až v noci,když budeme mít misi.."řekl Kabuto a přejel jí rty po tváři. Minako zrudly tváře. Medic se uchechtnul.
"Co jste potřebovali Naruto,Hinato?"
"Em....Hokage-sama chtěl mluvit s Hanako a se Sasukem. A prý když bude Minako při vědomí,tak i ona a i t-ty Kabuto" řekla Hinata.
"Dobře. Jakmile se Hanako se Sasukem vrátí tak,se tam objevíme..." řekl Kabuto.
Hinata přikývla. Naruto vykukoval zpoza Hinaty. Minako si toho všimla a zvedla ruce,kterýma Uzumakimu naznačila,že by ho nejradši zaškrtila. Uzumaki polk a víc se schoval za Hinatu,které ještě víc zčervenaly tváře. Rudovláska z klanu Uchiha je zkoumavě pozorovala.
"No....tak mi půjdeme....Pak se teda ukažte u Hokageho-sama...." řekla Hinata,pak odešla i s Uzumakim,který nechtěl být v Minačině dosahu.
"Hehehe...." zachechtala se Min.
"Copak..?" podíval se na ní Kabuto a políbil jí na krk. Rudovláska lehce přivřela oči a naklonila hlavu nastranu.
"Nic...." zavrněla a podívala se na něj.
"Kde jsme to zkončili než jsem vlítl ten pošuk??" zajímal se Kabuto a usmíval se.
"Hm....." zamyslela se
Kabuto jí pozoroval a usmíval se. Rukou jí přejel po stehně a pomaloučku vyhrnoval vlastní triko,které na sobě měla Minako. Ta se usmívala a zaklonila hlavu víc.
"Ale asi se přesune do pokoje.....,tam nás nebude nikdo rušit.." zašeptal jí do ucha.
"Tak jo..." vydechla a podívala se na něj. KAbuto se usmál a vzal jí do náruče. Rudovláska se ho chytla kolem krku. Jemně jí políbil a pak se rozešel do patra,kde zabrali Minačin pokoj. Položil ji na postel a sjel jí pohledem. I když měla na sobě jeho triko,tak jí to slušelo. Rudovláska ho pozorovala,natáhla k němu ruce. Medic jí za ruce chytl,toho Minako využila a stáhla ho na sebe. Lehce vydechla. Šedovlasý sezapřel o jedno koleno,aby na ní neležel celou svou vahou. Sledoval její tvář a její krásné kočičí oči,které na něj upírala. Sklonil se k ní a jemně jí políbil. Dívka pod ním se do polibku ochotně zapojila. Jemně a dlouze jí líbal. Rukou jí přejel po noze a mířil výš. Pomalu vyhrnoval triko co měla na sobě. Odtáhl se od jejích rtů a sundal jí triko. Minako zrudly tváře a radši zavřela oči.
"Jsi roztomilá..." zašeptal jí do ucha a jemně jí skoukl ušní lalůček. Minačino tělo se zachvělo a lehc vydechla. Medic přesunul svoje rty na její krk. Líbal jí na krk a občas lehce kousl. Usmál se a když uslyšel tichý vzdech z rudovlásčiných úst. Ještě chvíli pečoval o její krk. Pak sjel rty na klíční kost,po které přejel jazykem. Minako se zrychlil dech,přitáhla si Kabuta k sobě a políbila ho. Ten jí to milerád oplatil. Objala ho kolem krku. Medic jí chytl za zápěstí a ruce jí jemně přirazil vedle hlavy. Minako zamrkala a pozorovala ho. Šedovlasý sjel její tělo pohledem. Musel uznat je,že holku co tahá kapsáče a volný trika, měla skvělou postavu. Pustil jí pak jednu ruku a prsty jí přejel po bříšku. Cítil jak se jí chvělo tělo. Spokojeně se usmál a na bříško jí políbil. Minako vydechla a zavřela oči. Sundal z ní i spodní prádlo,pak ze sebe sundal přebytečné oblečení. Vášnivě jí políbil a rukama jí přejel po bokách. Věnoval se tělu pod sebou a hlavně krku,kde zjistil,že Min citlivé místečko,pak postupoval jazykem dál až k poprsí, které začal laskat. Minako zavzdychala. Medic se pousmál a přesunul se na druhé prso.Ona ho hladila ve vlasech a vychutnávala si jeho péči a pozornost. Jeho polibky byly tolik slastné,že Minako mohla soustředit je na jeho rty,které putovaly po jejím nahém těle. Rudovláska ho překulila na záda a rozhodla se, že si vymění role. Takže jeho tělo teď zasypávala polibky a pro Kabuta to byla muka. Snažil se totiž vydržet to pokušení a ovládnout tu vášeň. Propletl její jazyk se svým, masíroval její rty svými, pohrával si s ním a vložil do toho veškerou doposud skrývanou vášeň. Překulil jí opět na záda. Přitiskla si jeho tělo k sobě a políbila ho. Opatrně a něžně na ni dolehl. Min ucítila lehkou bolest, ale nic neřekla, jen se mu nehty mírně zaryla do kůže, ale hned zase povolila. Kabuto byl opravdu opatrný a něžný a oba si tak mohli plně vychutnat jejich první chvíle společné slasti. Jen ke konci ho ovládla vášeň, ale to i on sám byl mile překvapen proudem té Minačiné. Po absolutní slasti se opřel lokty o postel, vedle Minačiných ramen a oba oddechovali. Poté dívku ještě donesl do sprchy a následovně zpět do postele, kde jí uložil pečlivě a lehce přikryl, aby jí nebyla zima. Rudovláska se mu schoulila v náručí a on jí objal kolem pasu a přitiskl k sobě. Lehce se jí přitiskl na záda a políbil jí na krk v místě prokleté pečeti,po které pak přejel jazykem. Cítil jak se jí zachvělo tělo a jak vydechla. Pousmál se a spokojeně vdechoval její vůni. Minako položila svoje ruce na jeho ruce,které měla kolem pasu.
"Děkuju Minako..." řekl po chvíli ticha.
"Za co?" zeptala se překvapeně
"Za to,že si mi dala šanci a neodpálkovala si mě..." zašeptal jí do ouška.
"Spíš já děkuju. Děkuju,že si mě naučil citům a lásce.." řekla tiše.
Otočil si jí k sobě čelem. Spatřil v těch krásných kočičích očí slzy,potlačované slzy.
"Min neplakej...." pevně jí objal a přitiskl jí k sobě. Ona se opřela čelem o jeho hrudník a on schoval svůj obličej do jejich rudých vlasů.
"Poznáš co to znamená milovat a být milována. Ukážu ti to. Rád ti pomůžu objevit city. Jen neplakej..." políbil jí do vlasů.
"Děkuju ti. Velmi si toho cením..." řekla tiše než usnula.
"Já vím Min,já vím...." řekl a taky se poddal spánku.


Diplomek pro nové Sb - Harriett a Enereth

17. května 2012 v 18:25 | Hanako a Minako |  Diplomy


Diplom pro new Sb Harriett a Enereth :))
tak snad se jim bude líbit,jelikož Min-chan je úplně levá na tvoření diplomů,layů,obrázků k povídkám atd :D XD

No Name 4.část

14. května 2012 v 19:39 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

další dílek No Name :) tak snad jste na tuto povídku nezapoměli. Omluva,že to je tak krátký :D další číst Kamielina života. Co myslíte,jak to s ní bude dál?NO NAMEDošli jsme do stájí a já se začala rozhlížet. Akumi mě dovedla k jednomu boxu,kde byl krásný hnědák.
"Krásný kůň..." řekla jsem a pohladila koně po čumáku.
"Jsem rád,že se ti Kori líbí" uslyšela jsem Mauriho hlas. Otočila jsem se za hlasem a usmála se.
"Opravdu je nádherný. Ten váš?" koukala jsem na Mauriho.
"Jak si to uhodla?"
"Po jeho jmenovkou je v závorce M,tak jsem si typla vaše jméno"
"Jsi bystrá" došel až ke mě. Akumi už odešla. Lehce jsem se usmívala. Mauri se opřel o stěnu boxu a Kori mu okamžitě zafuňěl do vlasů.
"Ale Kori...chovej se slusně,když je tu s námi slečna" napomenul Koriho a pohladil ho po hlavě. Kori jako by pokýval hlavou,pak začal fuňět do vlasů mě. Rozesmála jsem se.
"Kori...." zasmál se Mauri a otevřel box a vešel ke koni. Poplácal ho po šíji. Opřela jsem o jednu ze 4 stěn boxu. Mauri se na mě podíval.
"Najdeš druhého koně,který je můj?" usmál se na mě
"Ani hledat nemusím.."
"Jakpakto?"
"Démon je tvůj druhý kůň" ukázala jsem na černého koně,hned naproti. Mauri jen přikývl.
"Chceš Koriho nebo Démona?"
"Démona jestli bych mohla. Jaký je povahově?"
"Je klidný a snadno se ovládá,ale záleží jak se k němu člověk chová. Třeba Akiho nemůže vystát a je schopnej ho kousnout"
"Ani se nedivim" zamulala jsem si tiše. Mauri mě zkoumavě sledoval,pak poprosil nějakého ošetřovatele,aby donesl postroj na Koriho a Démona. Přešla jsem k Démonovu boxu a vešla jsem dovnitř,kůň zafrkal a ostražitě mě sledoval.
"Klid hochu...nic ti neudělám" dala jsem ruce před sebe,pak jsem vytáhla půlku jablka. Démon zařehtal a zvědavě ke mě natáhl hlavu. Usmála jsem se a pohladila ho. Vraník slupl jablko a začal mi očuchávat kapsy mikiny,jestli náhodou nemám další pochoutku.
"Už nemám..." zasmála jsem se,když mi strkal nos do kapes. Poplácala jsem koně po šíji.
"Tak ho osedláme a vyrazíme...." řekl Mauri,který už měl Koriho osedlaného.
"Dobře.." usmála jsem se. Po včerejšku jsem se upřímně usmála. ALe nevím zda to bylo díky Maurimu,který se usmíval nebo kvůli Démonovi,který mi ožužlával rukáv mikiny.
"Opravdu už nemám jablko Démone.." pohladila jsem ho po hlavě. Maari k nám došel a osedlal Démona.

Po 20 minutách jsem vyjížděli z brány. Nikam jsme nespěchali. Bylo teprve odpoledne a do večera času dost. Démon i Kori vypadali nadšeně,že jsou venku. Jeli bok po boku a já jsem si povídala s Maurim. Bavili jsme se o všem možném. Nakonec došlo téma rodina.
"Kami....jaká byla tvoje máma? Když jsem byly u vás,tak jsem tam viděl její fotky..." zeptal se mě
"Moje máma byla ta nejlepší máma na světě. Měli jsme mezi sebou dost dobrý vztah matky a dcery,jenže pak se stala ta autonehoda. Vracela se z práce. Mamka byla advokátka. Projížděla přes křižovatku,když to do jejího auta napálilo auto nějakýho opilý blbce co řídil..." povzdechla jsem si.
"To je mi líto..." slyšela jsem Mauriho. Podívala jsem se na njě a lehce se usmála.
"Každý člověk příde o něco cenného ve svém životě..." řekla jsem a pobídla Démona do cvalu. Vraník se rozeběhl a vypadal,že si běh užívá. Spokojeně se hnal po rozlehlé louce.
Mauri s Korim se pak rozeběhli za námi. Po chvílí nás dohnali. Koně to brali jako závod,tak se předháněli.
Mauri začal Koriho zpomalovat. Nechala jsem Démona ještě nějakou chvíli běžet,a potom jsem mu začala přitahovat otěže,aby též zpomalil. Byla jsem asi 20 metrů před Maurim. Démon nakonec zastavil úplně a zafrkal.
"Hodný hoch..." poplácala jsem ho po krku a čekala dokud ke mě Mauri s Korim nedojeli.
"JAk vidím,tak ti ježdění na koni jde..." usmál se
"Jo jde. Zapoměla jsem to,ale jakmile jsem sedla do sedla,jako by to bylo včera co jsem jela na koni naposledy"
"No vidíš...POmalu se budeme vracet ke stájím..." řekl a otočil Kori tím směrem odkud jsem přijeli. Přikývla jsem a též jsem otočila Démona a pobídla ho. Rozešel se za Korim.
Po chvíli jsem je popohnali do cvalu a hnali se loukou. Démon předběhl Koriho a vesele se hnal dál.
"KAMI....!!!" zaslechla jsem Mauriho hlas. Natočila jsem jeho směrem hlavu,ael to jsem neměla dělat. Démon se vylekal nějakého psa co se tam objevil a začal štěkat, a postavil se na zadní. Nečekala jsem to a vykřikla,pak jsem jen cítila tvrdý náraz a tupou bolest v hlavě. Všude byla tma. Slyšela jsem něčí hlasy,které ke mě doléhaly z velikánské dálky,pak vše utichlo........................všude bylo ticho,tíživé ticho.

Kdo má zájem,tak se ozvěte xD

10. května 2012 v 21:23 | Minako Uchiha |  Keci v kleci xD
Tákže lidičky :D
Kdo by se,chtěl se mnou seznámit blíž tak máte možnost :) dám Vám jsem svůj FB. Stejně pochybuju,že si mě někdo vyhledá xD No tak na FB jsem pod jménem "Minako Min Uchiha"
Mám v plánu přidat další dílek No Name,Zlomeného srdce,Ztrácíš se z našich vzpomínek a You know friend in need.
Bohužel mě teď zaměstnává škola. Snažím se psát po večerecha,el mám do toho povinnou četbu -.-*
ALE nebojte píšu,píšu,píšu povídky a snažím se je sem dávat často......
Tak se mějte Vaše Minako

"Co po mě chce??! Když do toho ťuknu bude mít monokl...??".........Naru už jako malý vymýšlel co provede svému tatínkovi XD

Upíři 2/?

7. května 2012 v 21:54 | Minako Uchiha |  JednorázovkyOmlouvám se,že to tak trvalo,ale nějak jsem neměla nápad na pokračování :) ALe teď už vidím jasně jak to bude dál :D Tak tady máte druhej dílek Upírů xD


Upíři


Minako koukla na Sasukeho a ten jí naznačil ať jde za ním. Rozešla za ním,cestou minula partičku kluků. Sasuke nabídnul Minako rámě. Ta se jen lehce usmála a zavěsila se do Sasukeho. Vypadali jako perfektní pár.


Došli ke skupince studentů.
"Ahoj....mohli byste nám říct,kde najdeme ředitelnu?" usmála se mile Minako
"Po schodech až nahoru a úplně poslední dveře v chodbě" řekl blonďák,kerému se říkalo Naruto
"Děkuju..." poděkovala a i se Sasukem se rozešla ke dveřím a pak k ředitelně.
Došli k ředitelně a zaklepali.
"Vstupte..." ozval se syčivý hlas zpoza dveří.
Sasuek vzal za kliku a otevřel. Nechal projít Minako a pak sám vešel. Zavřel dveře. Oba se podívali ke stolu,kde seděl dlouhovlasý muž. Muž k nim zvedl pohled a lehce se ušklíbl.


"Vy jste ti noví studenti?"
"Ano" řekla Minako
"Posaďte se.." pokynul ředitel k sedačce,která tam byla. Rudovláska se posadila,její bratr jí napodobyl.
"Hned jsi najdu vaše složky...." řekl a po chvíli měl jejich složky před sebou na stole. Minako i Sasuke ho pozorovali.
"Takže...slečna Minako a mladý pan Sasuke....." pročítal si jejich složky,kterou mu poslal ředitel z minulé školy. Minako a Sasuke ho mlčky pozorovali.
"Hm.....oba jste bezproblémoví studenti. Ale jeden malý problémek tu byl. Slečno Minako..?"
"Ano?"
"Prý jste odmítala nosit předepsanou uniformu" podíval se na ní Orochimaru
"Hai,měla jsem k tomu důvod"
"Dobře. Rovnou vás upozorňuji,že já vám to trpět nebudu. Tady budete nosit uniformu!"
"Hai Orochimaru-sama" řekla
"Dobře. Nyní půjdete do třídy. Třídní učitel je informovaný o vašem příchodu. Od zítra je i pro vás povinná uniforma!" upozornil je a zavřel složky. Podíval se na ně. Minako se zvedla a s tichým "Naschledanou" odešla. Sasuke si lehce povzdechl a šel za ní. Minako se zastavila až kus od dveří ředitelny.
"Děje se něco?" řekl Sasuke,který k ní pomalu došel.
"Něco mi na tom řediteli nesedí.....mám pocit,jako bych ho už někdy někde viděla" řekla Minako a koukla na Sasukeho. Pokrčil rameny.
"Radši půjdeme do tý třídy..."
"Dobře. Jaké číslo učebny?"
"13. Učebna 13"
"Odporný číslo...nevěstí nic dobrýho" zamumlala a rozešla es tím směrem,kudy tušila učebnu.
"Minako.....na druhou stranu" upozornil jí černovlásek. Rudovláska se otočil a šla za ním. Šli mlčky. Minako měla v ruce mobil a něco rychle psala,pak mobil schovala do kapsy. Po 5 minutách došli před jejich třídu. Minako zaklepala a pak vešela. Sasuke šel hned za ní a pak zavřel dveře. Všechno utichlo a pohledy se stočili na nově příchozí.
"Zdravím vás. Vy musíte být nový studenti. Jsem o vašem příchodu informovaný" ozvalo se od tabule,kde stál učitel. Minako na něj upřela svůj pohled,její obličej bez jakéhokoliv náznaku emocí. Stejně tka Sasuke. Tohle byla specialita klanu Uchiha. V očích ani nikde jinde nebyli vidět náznaky emocí.
"Hai" řekl Sasuke a rozešel se k tabuli. Minako šla za ním. Nijak jí nezajímalo,to co se dělo okolo. Jako upírka měla všechny smysly zdokonalené a tak slyšela i v hluku spadnout špendlík na zem. Díky upířím genům byli hrozně obratní,elegantí a fyzická zdatnost byla taky na vyšší úrovni.
"To je ta holka co řídila to auto..." ozývalo se šeptem ve třídě.
"Ten kluk je hrozně sexy. Vypadá jako anděl. Ten krásný obličej a ty oči.....Škoda,že má přítelkyni." rozplývaly se dívky a značně poismutněly,když si domyslely,že ten anděl je zabraný.
"Páni...taková kočka. Ta snad trumfne i Ino se Sakurou a Karin. Má krásně rudé vlasy. A ta její postava.....Škoda,že je zabraná" kluci měli okamžitě nový objek na rozebírání a možná k balení.
Sasuke s Minako to všechno slyšeli došli až před tabuli.
"Dobrý den senseii" pozdravili oba najednou
"Dobrý...Jmenuji se Hatake Kakashi"
"Sasuke Uchiha" představil se Sasuke
"Minako Uchiha" ozvala se Minako
"Dobře. Třído přivítejte nové studenty.." otočil se Hatake ke třídě
"OHAYO....." ozvalo se od třídy. Minako i Sasuke lehce kývli na pozdrav,pak se koukli na Kakashiho.
"Má někdo nějaké otázky na Minako a Sasukeho?"
Přihlásilo se asi 15 lidí. Ve třídě bylo,i se Sasukem a Minako, 30 studentů. Minako si něco poznamenala.
""Odpoví na 5 dotazů...zbytek se optáte o přestávce! Kibo,Sakuro,Sai,Shikamaru a Karin..."
"Hai senseii?"
"Ptejte se"
"Kolik vám je let a odkud pocházíte?" zeptal se Kiba
"19 let. Z Madridu.." řekl Sasuke
"Když jste z takových tropů,jaktože jste tak bledí?" ozvala se Sakura
"Z nějakého důvodu,ikdyž jsme celé dny na sluníčku neopálíme se" pokrčil rameny Sasuke
"Vy dva jste pár?" ozval se Sai
"..........." ozvalo se od obou
"Měla bych u tebe Sasuke šanci?" zajímala se hned Karin a svůdně se usmála.
"Ne" řekl chladně Sasuke
"PRoč jste přešli na naší školu v Japonsku?" zeptal se Shikamaru.
"Osobní důvody" řekla Minako. Shikamaru jí pozoroval,ale pak lehce přikývl. Minako koukla na Kakashiho.
"Dobře. Budeme pokračovat ve výuce. Jdete si sednout do volných lavic.." pokynul jim Kakashi.
Minako i Sasuke prošli uličkou mezi lavicemi a sedli si do poslední lavice u okna. Vedle nich přes uličku seděl. Naruto a Hanako,před nimi seděl Sanade a Kitsune.
Hatake počkal až se posadí a pak pokračoval ve výkladu. Minako si vytáhla telefon a pod lavici,začala psát SMSku. Sasuke si podepřel bradu a koukal z okna.
ASi po 30 minutách se ozvalo zvonění,které ohlašovalo konec hodiny. Jakmile učitel odešel všichni spolužáci se nahrnuli kolem poslední lavice. Sasuke otráveně stočil pohled na spolužáky a sjel je pohledem. Holkám se v očích objevily srdíčka,až na pár vyjímek. Minako dál psala,už ne na mobilu,ale na mělém netbooku. Upřeně koukala na obrazovkku a prsty jí létaly po klávesnici.
"Sasuke opravdu to není tvoje holka? Opravdu jste takhle bledí? Proč máš tak hluboké oči?" ozývaly se otázky hlavně od dívek.
Hanako,Sanade,Naruto,Kitsune,Hinata,Neji a Hitomi seděli u jedné lavice a nováčků si nevšímali,bavili se spolu.
Sasuke se díva lpřed sebe s kamenným výrazem ve tváři. Okázale ignoroval všechny otázky. Minako si dál něco psala na netbooku.
"Minako?!" drcl do ní Sasuke,rodovláska vzhledla a podívala se na něj.
"Copak?"optala se
"Mizíme....ty holky mi lezou na nervy"
"Nikam nemizíme" odložila netbook a zvedla se. Bouchla do lavice. Všichni na ní stočili pohledy.
"Takže všichni si dejte odchod! Prosil se někdo o to,aby jste tu byli? NE! Jediný s kým se budu bavit jsou ti co bydlí v Konoha čtvrti!" řekla dost hlasitě. Všichni odešli až na Sakuru,Ino a Karin.
"Co vy chcete?"
"Bydlíme v Konoha čtvrtí,tak se uklidni. Nejsi tu královna třídy. To tu jsme my" odsekla Sakura a ukázala na sebe,Ino a Karin.


Zrada 7/?

6. května 2012 v 20:28 | Minako Uchiha |  Jednorázovky


Tak další dílek Zrady :) Snad se Vám ta povídka líbí. Ani nevím kolik kapitolek to bude mít :D xD Snažím se psát,jak jen to jde,ale škola mi dává zabrat :) Tak snad omluvíte těch několik dnů mezer mezi články *psí očka* Vaše Min-chan

Zrada 7/??
Kabuto okamžitě vyběhl do patra,do Minačina pokoje. Otevřel dveře a spatřil Minako jak spí na posteli. Došel k ní a lehce se pousmál. Byla tak krásná,když spala. Vypadala tak křehce a zranitelně. Přidřepnul si k posteli,aby byl v podobé výšce jako ona. Pohladil jí po vlasech. Minako se přetočila čelem ke Kabutovi. Stále byla bledá,pomalu pootevřela oči a spatřila Kabuta,který se lehce usmíval.
"Ahoj Minako"
"Ahoj....Kabuto"
"Je ti líp?"
"Jo je,ale cítím se jako bych byla bezbraná a slabá"
"Nediv se. Byla jsi 3 měsíce mimo. Budeš teď chvíli slabá. Jestli budeš chtít,tak ti budu pomáhat"
"Jo. To by si byl hodný. Jsem dost slabá,že nedojdu už znova do koupelny."
"Neměla sis odpojovat od přístrojů"
"Já nemám ráda,když se cítím bezmocně"
"Aha. Ale i tak! Měla si počkat,až se tu objevím já!"
"Gomen. Myslel si to vážně?"
"Co?"
"No...TAMTO...,že mě mi-mi-mi......" nešlo jí to vyslovit
"Že tě miluju? Jo to jsem myslel vážně. Líbíš se mi a já jsem se do tebe zamiloval" sklopil pohled k zemi. Minako ho pozorovala,pak se posadila a natáhla k němu ruku. Pohladila ho po vlasech. Kabuto zvedl hlavu a koukal jí přímo do očí. Minako neuhybala pohledem. Takhle si vzájemně koukali do očí asi 20 minut,nakonec se na Minačině tváři objevila světlounce růžový ruměnec,ale na jejím bledém obličeji to bylo vidět, a tak uhla pohledem. Kabuto natáhl ruku a pohladil jí po tváři. Minako se lehce usmála a přivřela oči. Tohle bylo něco co neznala. Neznala lásku od matky ani od nikoho jiného. Kabuto se pousmál. Zvedl se a sedl si k ní na postel. Minako se na něj podívala.
"Něco zkusím a klidně mě pak můžeš praštit" pohladil jí po vlasech a sklonil se k ní. Jemně jí políbil. Minako přivřela oči a vydechla. Kabuto se od ní odtáhl a sklonil hlavu. Minako se do očí nahrnuli slzy,pak se rozbrečela.
"Min? Copak se děje?" podíval se na ní a objal jí.
"Já....já...nevím jak reagovat. UVnitř mě to tak hezky hřeje,ale nevím jak reagovat" nechala slzy volně stékat. Kabuto jí začal slzy stírat.
"Neboj se. Naučíš se vnímat citi a reagovat na ně. Budu ti pomáhat" objal jí a dál jí stíral slzy. Minako přikývla a opřela se o něj. Medic jí políbil do vlasů a jemně jí hladil po zádech. Rudovláska zavřela oči a užívala si ty dotyky plné lásky. Užívala si něco co jí nikdy nikdo nedal a nikdo nikdy neukázal. Užívala si LÁSKU od někoho druhého.
"Min půjdeme se do kuchyně najíst? Musíš mít hlad"
"Dobře půjdeme do kuchyně. Ale já tam nedojdu..."
"Nebude problém" zvedl se a vzal Minako do náruče,které zčervanaly tváře. Medic se pousmál a vyšel z pokoje.Minako se ho chytla kolem krku,aby nespadla. Došli do kuchyně.
Hanako seděla v kuchyni Sasukemu na klíně. Sasuke držel Hanako kolem pasu. Hanako se podívala na nově příchozí. Stejně tak i Sasuke.
"Vítej zpátky mezi živými Minako" usmála se Hanako
"Díky"
"Ale,ale..Uchiha a musí se nechat nosit....." ušklíbl se Sasuke. Minako přivřela oči.
"Hele ty pitomče co má bejt můj brácha.....neser mě! Ještě pořád ti dlužím jednu ránu plus ještě jednu za blbý připomínky" zavrčela rudovláska. Sasuke se uchechtnul.
"Až budeš moct sama chodit,tak přijď" pobaveně jí sledoval Sasuke. Minako něco zašeptala ke KAbutovi,ten přikývl.
"Hanako mohla by si an chvíli vedle?"
"Jo mohla" zvedla se ze Sasukeho. Kabuto došel k Sasuke a dal mu do náruče Minako.
"Pohlídej jí prosím" řekl a došel za Hanako do obýváku.
Sasuke vyjeveně držel Minako v náručí. Rudovláska praštila Sasukeho po hlavě. Ten se probral.
"Hele co to děláš?"
"Dlužím ti dvě rány...teď už jednu" usmála se.
"No.Kdyby si nebyla moje sestra tak bych ti něco provedl....řeknu upřímně..jsem rád,že mám někoho z původní rodiny"
"Jo to jo,ale já o tobě věděla od tý doby co jsem uměla číst a chodit na mise,takže od nějakých 8 let,vím o tom,že mám dva bratry. Těď už jednoho."
"Cože???? Takovou dobu a nezkoušela si se ke mě nějak dostat?" vykulil Sasuke oči.
"Ne,bylo mi řečeno,že si v Konoze a ta je náš nepřítel,tak jsem to nezkoušela. Mohla jsem přijít ke zraněním" pokrčila rameny. Minako si pak začala něco pobrukovat. Sasuke jí sledoval. NEchtěl věřit,že tahle holka je jeho dvojče. Jediné v čem mu byla podobná byly pronikavě černé kočičí oči. Rudovláska naklonila hlavu nastranu a dál si pobrukovala nějakou melodii. Sasuke byl taky zabraný do svých myšlenek. Ani Minako ani Sasuke si nevšimli Kabuta a Hanako,kteří přišli do kuchyně.
"Sasuke...?" řekla Hanako. Uchiha se na ní podíval a usmál se. Minako byla dál mimo a broukala si dál tu melodii.
"Copak Hanako?" usmíval se Uchiha
"Pojď půjdeme se projít ven..." řekla Hanako. Sasuke přikývl a podíva lse na Kabuta. Medic k němu přešel a vzal si Minako zpátky do své náruče. Ta ani nepostřehla,že jí někdo vza ldo náruče. Byla tolik zabraná do sebe,že "lehce" přestala vnímat okolí.
Sasuke se zvedl a došel k Hanako. Objal jí kolem pasu a políbil jí,ochotně mu to oplatila. PA kho chytla za ruku a odtáhla ho ven,přesněji někam k lesu.
Kabuto pozoroval Minako,která se dívala někam před sebe. Došel do obýváku a posadil se na gauč. Minako si posadil na sebe. Sklonil se jí k uchu.
"Vnímáš mě Min...?" zašeptal a pak jí do ucha jemně foukl. Rudovláska sebou okamžitě cukla a vyjeveně se na něj podívala. Položila si ruku na ucho. Kabuto se jen usmíval.
"Co blázníš?" zeptala se
"Neblázním. Byla jsi duchem mimo,nějak jsem musel upoutat tvou pozornost"
"A-aha..." zčervenaly jí tváře,když se k ní Kabuto naklonil víc ap ak jí políbil. Chvíli nereagovala a pak se opatrně zapojila. Přejel jí jazykem po rtech a dál jí jemně líbal. Ochotně mu to oplácela,ale bylo na ní poznat,že je nejistá. Objal jí kolem pasu a položil jí na sedačku a naklonil se nad ní. Pozorovala ho a zase jí zčervenaly tváře.
"Nějak ti zčervenaly tváře....." pobaveně se usmál
"T-to-o ne-ní pra-pravda...." zakoktala
"Ne? Tak proč koktáš,a když se k tobě skloním tak zadržuješ dech?" sklonil se těsně k ní a díval se jí do očí. Minako na chvilku zadržela dech a se zatajeným dechem pozorovala Kabuta,který jí objal kolem pasu a druhou rukou jí pohladil po tváře. Sjel rukou po boku a konečky prstů jí zajel pod triko. Zachvěla se. Medic se jí sklonil ke krku a začal jí tam líbat. Rudovláska zaklonila hlavu,aby měl ke krku lepší přístup. Jemně jí skousl kůži na krku. Obě své ruce přesunul pod její tričko a začal ho vyhrnovat. Cítil jak se jí chvělo tělo. Odtáhl se od ní a triko jí přetáhl přes hlavu. Minako zčervenaly tváře ještě víc,když si její tělo přejel pohledem. Sklopila pohled. Šedovlásek se musel usmát. Byla tak roztomilá,když se styděla.
"Kawaii...Jsi hrozně roztomilá,když se stydíš..."
"Ech...em...no...ech" byla dost v rozpacích. Sklonil se k ní a dlouze jí políbil. Přejel jí dlaní po břiše a směřoval víš. Najednou ho chytla za zápěstí. Zvědavě se na ní podíval.
"To není fér! Sundej triko!" nafoukla tváře
"Tak ho ze mě sundej..." řekl a sledoval jí. Minako se jen ušklíbla a prudkým pohybem z něj strhla triko.
"Ale,ale nějak divočíš Min..." usmál se
"Není pravda.." řekla
"Dobře,tak to není pravda.." rezignoval a začal jí líbat. Ochotně mu to oplácela,sice nejistě,ale oplácela. Objala ho kolem krku. Medic jí jednu ruku vsunul pod záde a jel víš dokud nenahmatal zapínání podprsenky,ale nerozepl jí. Rudovláska zavrněla a naskočila jí husí kůže. během 10 minutách měli na sobě pouze spodní prádlo. Zašli by i dál,kdyby je někdo nevyrušil.

Rozlítly se vchodový dveře a dovnitř vlítl Uzumaki,hned za ním byla Hinata.
"N-naruto-kun měl si zaklepat..." ozvala se Hinata a zůstala stát přede dveřmi.
"SASUKE,HANAKO..!!!!" zaječel na celý barák Naruto.
Kabuto i Minako se od sebe odtáhli. Minako si něco zavrčela a natáhla se po prvním kousku oblečení co jí přišlo pod ruku. Bylo to Kabutovo triko. Oblíkla si ho a zvedla se. Triko jí sahalo až do poloviny stehen.
"UZUMAKI!!!!!" zavrčela temně a došla do předsíně. V očích měla vražedný odlesk. Naruto se po ní podíval a pak o krok couvnul.
"A...t-ty j-jsi???" vykoktal. Kabuto vyšel an chodbu a sledoval tu scénku.
"N-Naruto-kun....to je M-Minako...." pípla Hinata
"UZUMAKI....asi ti nestačilo,když jsem tě chtěla zabít poprví co?" řekla temně rudovláska
"A-a-a-ale Mi-Minako....kli-kli-d-d.." koktal Uzumaki.
"Jsem v úplném klidu..." pomalu k němu došla a usmívala se. Naruto couval až narazil do zdi. Minako se k němu pomalu blížila a v očích měla výraz lovce. Naruto polkl a snažil se splynout se zdí. Kabuto si povzdychl a došel k Minako chytl jí za pas a hodil si jí přes rameno.
"Íííík...." vypískla rudovláska,jelikož to nečekala.
"V klidu Min-chan...." řekl Kabuto
"Nééé...pusť mě ať mu můžu něco provést!" protestovala a snažila se,aby jí postavil na zem. Medic si s ní pohodil na rameni a nehodlal jí pouštět.
"KABUTO!!" vyjekla Minako a praštila ho do zad. S medicem to ani nehlo,jelikož ještě neměla tolik síly,aby ho praštila opravdu silně.
"Díky...." řekl Naruto a odlepil se od zdi.
"K-kde je Hanako a Sasuke?" zeptala se Hinata a došla k nim.
"Co vím,tak se šli někam projít" řekl Kabuto a postavil Minako na zem,ale hned jí objal kolem pasu,aby neutekla. Minako si něco mumlala a o Kabuta se opřela.
"Em...co se tu dělo?" zajímal se Uzumaki,když zpozoroval,že Kabuto nemá triko,které na sobě měla Minako.
"Nic se nedělo! Něco se dít mělo,ale to mi Kabuto překazil...." řekla Minako a nasadila výraz vraha.
"Ééééééé..." vyjekl Uzumaki a schoval se za Hinatu,které zčervenaly tváře
You know a friend in need-kapitola 2

4. května 2012 v 15:27 | Hanako a Minako |  You know a friend in need
You know a friend in need
Hanako: Modrá
Minako: Oranžová


Naruto utíkal jak nejrychleji mohl, ignorujíc hlas svého nejlepšího přítele, kterýho volal zpátky. V tuhle chvíli si nepřál nic jiného než utéct od té hrozné bolesti.Přes slzy, které se mu hrnuli z očí už skoro nic neviděl, proto nebylo divu, že zakopl a pravděpodobně si vymkl kotník.
"Naruto!!!" přiběhl k němu Sasuke.
"Jsi v pořádku, nestalo se ti nic?!" strachoval se. Naruto neodpověděl, pomalu se pokusil postavit,ale bolest v kotkníku byl nesnesitelná.
"Naruto!!!" vykřikl opět Sasuke a jen tak,tak ho zachitil, než stačil dopadnout na zem.
"Neměl bys vstávat, ukaž pomůžu ti" podepřel ho a společně se vydali k němu domů.
Když procházeli kolem blonďáčkova domu, tak se Naruto zastavil.
"Copak je?" zeptal se Sasuke. Naruto opě neodpověděl a jen se mlčky zadíval na hromadu krabic, která tam stála.Na jedné znic byla postavena fotka, fotka kde byly čtyři lidi, fotka týmu 7.
Naruto sklopil hlavu aby nebyly vidět slzy, které se mu hrnuli do oči. Bylo toho na něj moc, dva dny potom co uskutečnil svůj plán se mu svět doslova a do písmene zhroutil. Jak totiž procházel po vesnici jako poustevník zjistil, že jim tady vůbec nechybí. Kamarádi se o něm ani jednou nezmínili a navíc slyšel některé vesničany jak se říkají, že jsou rádi, že se ho aspoň na ty Vánoce zbavily. Rigol byl když zjistil, že ho vystěhovali z domu a nastěhovali tam někoho jiného.
Sasuke se smutkem v očích koukla na svého nejlepšího přítele jak se otřásá zimou a ve vzlicích.
"Naruto..." pomyslel si smutně a najednou ho to napadlo, pomalu a opatrně položil Naruta na zem a pak se začal přehrabovat v krabicíh dokud nevytáhl baťoch, do kterého potom naházel nějaké oblečení, zbaně, peníze a nakone fotku jejich týmu. Baťoch si nasadil na záda a pomohl Narutovi znovu se postavit. Ten na něj koukal dost vyjeveně.
"Odedneška budeš bydlet u nás" řekl mu Sasuke hlasem, které mu se nedalo odporovat a pomalu se rozešli k nim domů.
"Ahoj, jsem doma!" zakřičel Sasuke, když vešli dovnitř.
"Vítej doma, Sasuke" přišla ho přivítat Mikoto.
"Oh, ahoj Naruto, vítám tě" usmála se na něj mile.
"Ale copak se ti stalo?" zeptala se když spatřila jeho utrápenou tvář. A tak ji Sasuke všechno vysvětlil.
"Oh, chápu, neboj se Naruto, mi se o tebe postaráme, můžeš u nás zůstat jak dlouho si budeš přát," usmála se na něj Mikoto povzbudivě.
"Jo, budeme moc rádi, když snámi tady zůstaneš a strávíš s námi svátky" řekl Itachi, který tam mezitím přišel. Naruto se povšech vděčně podíval. Cítil se opravdu moc šťastný.
"Děkuji vám, strašně moc vám děkuji" zašeptal.
"Nemusíš nám děkovat, to je přece samosřejmost." řekla Mikoto
" Tak Sasuke, buď tak laskav a zaveď Naruta k tobě do pokoje a pomož mu se vybalit, než bude mít vlastní pokoj bude spát s tebou, a já se ti pak podívám na ten kotník Naruto" rozkázala a tak se i stalo. Když přišel Sasuke s Narutem zpět do kuchyně posadila Mikoto Naruta na židli a řekla mu ať ukáže ten poraněný kotník. Naruto jí kotník ukázal a po chvíli mu Mikoto oznámila,že je to silně podvrknutý a pohmoždění.
"Takže..máš to silně podvrknuté a pohmožděné. Týden bez tréninku a budeš si to ledovat,aby to co nejdřív přestalo bolet" řekla Mikoto a usmála se na něj. Naruto jí upřímně vrátil úsměv. Pak se za pomoci Sasuke vydal do pokoje,který bude mít s ním společný. Sasuke ho posadil na jednu ze dvou postelí,která byla v pokoji. Naruto si povzdechl.
"Ale notak Naruto....oni si časem uvědomí jakou udělali chybu,když ti tohle udělali. A ani netuší jakého dobrého ninju si proti sobě postavili" snažil se ho povzbudit Sasuke
"Jsi hodný Sasuke,ale co já sám zmůžu proti celé vesnici" ušklíbl se Naruto
"Nebudeš sám..já ti pomůžu...dlužím ti to za to co jsi pro mě udělal. A i Itachi bude na tvé straně a i moje mamka" řekl mu Sasuke s úsměvem. Naruto na něj chvíli nevěřícně koukal,ale pak se usmál taky.
"Děkuju Sasuke" poděkoval mu s úsměvem Naruto.
"Tak já teď musím za mamkou,tak tu teď budeš chvíli sám....když tak si pujč něco co tě bude zajímat" řekl mu Sasuke něž zmizel za dveřma. Naruto se rozhlédl po pokoji a zaujala ho stěna plná knih. Opatrně se zvedl a došel k ní,pomalu si pročítal názvy jednotlivých knih až se zastavil u jedné,která podle názvu vypadala zajímavě "Odvážná dobrodružství ninji Kama",tak se ta knížka jmenovala. Naruto si ji vzal a pomalu došel k posteli,na kterou si lehl a začetl se do knížky. Byl do ní tak ponořený,že si ani nevšil kdy se vrátil Sasuke.
"Líbí se ti ta knížka?" zeptal se ho, což způsobilo, že z něj náš milí Uzumaki dostal, ZNOVU, málem infarkt.
"Ježiši, Sasuke, takhle mě nemůžeš furt lekat!"
Sasuke nic neřekl a jenom se usmál.
"Tuhle knížku jsem měl jako malý nejraději" řekl a přisedl si k němu.
"Opravdu?"
"Ano, máma mi ji jako malému kdysi koupila"
"Aha" vypravil ze sebe jenom. Chvíli bylo ticho, které přerušil až Sasuke.
"Něco ti ukážu, počkej" oznámil mu a začal se přehrabovat v šuplíku odkud vytáhl menší knížku zabalenou do kůže se znakem uchiha klanu.
"Tohle je naše rodiné album" oznámil a začal mu ukazovat různé fotky, některé byly opradu zábavné. Naruta trochu bodlo u srdce když se na to díval.
"Tak takové je to mít rodinu" pomyslel si smutně, ale jinak na sobě nedal nic znát.

"Hm...ty Sasuke" ozval se pochvíli.
"Ano"
"Já jen...vím, že tvému bratrovi a tvé matce nevadí, že tu svámi budu žít....ale co tvůj otec, nebude...nebude mu to vadit?" vyslovil otázku, která ho trochu trápila. Sasuke se na něj podíval.
"Nenoj nebude....a kdyby jo tak ho mamka,Itachi a já přemluvíme"řekl mu Sasuke. Naruto se na něj usmál tím svým narutovským usměvem. Takhle si povídali a pošťuchovali dlouho do noci,ale ve dvě ráno na ně přišla Mikoto s tím jestli nepůjdou spát tak,že uvidí něco co v životě uvidět nechtějí. A kupodivu to zabralo. Ještě ani Mikoto nedořekla větu a oba kluci už byli zalezlí v postelích a spokojeně oddychovali.