Zlomené srdce 2/??

5. dubna 2012 v 16:45 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

ZLOMENÉ SRDCE

Dívala se z okna. Držela si kolena u hrudi a přemýšlela. Nevědala za co ji Jashin trestá. Nikomu nic neudělala, tak proč musí trpět?
Nedokázala si odpovědět. Jen tam tak seděla a upírala pohled ven z okna. Zrovna zapadalo slunce. Se smutným výrazem v obličeje to sledovala. V jejich černých kočičích očích byla vidět bolest. Bolest, kterou dokázal způsobit jen milovaný člověk.
Odvrátila pohled od okna. Zvedla se a šla do koupelny. Pousmála se, když zjistila, že tu má ještě některé věci od minule. Sundala ze sebe oblečení a zalezla pod sprchu. Pustila na sebe příjemně teplou vodu. Zaklonila hlavu a nechala si kapky vody dopadat na obličej a vlasy.
Asi hodinu stála pod sprchou, pak vylezla a zabalila se do osušky. Usušila se a pak se převlékla do obyčejných ninja kalhot a volnějšího trika. Rozhodla se, že se půjde projít a rovnou si zajde pro něco do domu, kde bydlel Naruto. Pomalu sešla po schodech dolu.
"Hanako?" zeptala se
"Ano Minako?"
"Já jen...jdu se projít. Za tři hodinky se vrátím...."
"Min je už docela pozdě.....Dobře" řekla nakonec Hanako a pak už bylo ticho.
Minako došla ke dveřím a otevřela je. Vyšla ven a zamířla pryč z Uchiha čtvrti. Bloumala ulicemi, než došla na kopec nad loukou. Posadila se na zem a dívala se na hvězdy a měsíc. Jen tam tiše seděla a upřeně sledovala měsíc. Nevšimla si další osoby, která se tam objevila a pozorovala jí. Rudovláska se po hodině zvedla a zamířila k domu, kde Uzumaki bydlel. Měla klíče, tak si otevřela a vyšla do patra, kde byla ložnice. Otevřela skříň a vyndala z ní batoh, který používala na dlouhé mise. Začala do batohu skládat oblečení. Našla i nějaké desky, vzala do ruky knížku, ze které se vyklubalo album. Smutně se pousmála. Ráda fotila. Otevřela album a podívala se na fotku, která byla hned jako první. Byla na ní ona, jak sedí na větším černo-šedém vlkovi. Přejela po fotce prsty, ale album pak zavřela a dala ho do batohu, hned na album položila kimono.
"Pamatuješ, jak ta fotka vznikla?" ozvalo se jí za zády. Polekaně sebou trhla a otočila se.
"Ano...pamatuji. To jsem si myslela, že nejsi takovej hajzl Naruto!" odsekla a zavřela batoh. Postavila se a sledovala Naruta.
"Ale notak Min zlato....."
"Neříkej mi tak!!!"
"Opravdu to tak není. S tou růžovlasou krávou nic nemám. Prosím věř mi"
"Proč bych měla? Budeš mi teď tvrdit, že to bylo nedoruzemnění? Na to ti kašlu!" zvedla batoh a hodila si ho přes jedno rameno a prošla kolem něj. Chytl jí za paži a přitáhl si jí k sobě. Podívala se na něj.
"Minako, necháme toho...."pevně jí objal.
"Nech mě být! Neztrácej se mnou čas!"odstrčila ho od sebe "Nezahazuj se mnou! Jdi si za Haruno!!!!"otočila se a prostě vyběhla z domu. Naruto udělal klon a poslal za Itachim. Rozběhl se za ní. Minako běžela hlavní ulicí někam k lesu. Občas se přemístila. Blonďáček jí doběhl. Chytil jí kolem pasu
"Nech mě...." zakňučela zoufale a snaží se mu vykroutit. Zavrtěl hlavou. Jemně jí přirazil ke stromu a políbil jí.
"Nech mě být.... Vypadni! "hlesla tiše.
"Ne Minako..." objal jí. Minako se jen opírala o strom. Sklonila hlavu, aby jí neviděl do obličeje, protože jí začaly téct slzy.
"Prosím.....nech mě..." zahuhlala
"Nenechám. Miluju tě!" chytl jí za ruku a stíral jí slzy. Rudovláska pořád skláněla hlavu.
"Prosím, neplakej...."objímal jí. Opřela se o něj celou vahou. Dál brečela. Položil jí ruku na záda. Začalo se jí třást tělo a brečela. Ruce sputila podél těla.
"Min-chan..." šeptal tiše a hladil jí po zádech. Minako se nakonec trochu narovnala a podívala se na Naruta. Oči měla plné slz a několik slz jí steklo po tvářích. Setřel jí slzy.
"Gomenasai....."řekl a pozoroval jí.
"Naruto tohle ti já nikdy neodpustím!" řekla podívala se na něj. Objevil se tam Itachi, stačilo mu vidět, jak jeho sestra vypadá a dokázal si domyslet co se stalo. Došel k nim. Rudovláska se na něj podívala a lehce se usmála.
"Ahoj Itachi" polkla několik vzlyků.
"Minako..." došel k ní a objal jí. Naruto se vzdálil. Věděl, že Sasuke řekl Itachimu co se stalo. Minako jakoby na něj spadla celou svou vahou a zavřela oči. Itachi jí držel. Nechávala zavřené oči. Tělo se jí dál třáslo. Nešlo poznat jestli ještě potlačovanými vzlyky, hádkou nebo chladem.
"Vezmu tě domů..." zvedl jí do náruče. Byla docela lehká.
"Nechci...nemám kam domov" namítla, ale neměla vůbec sílu se mu z nářuče vykroutit.
"Máš domov Minako. Já a Sasuke jsme tvoje rodina. U nás budeš mít domov pořád."
"Nechci vás otravovat. Oba máte svou rodinu. Já jse dám nějka do kupy"
"Neotravuješ..." přenesl se zpátky k Hanako domů. Rudovláska mu ležela v náručí. Hlavu si opírala o jeho rameno, měla zavřené oči.
"Co se stalo?" zajímala se Hanako
"Byla u Naruta doma si pro věci a pak se nějak zase hádali" řekl Itachi a položil její batoh na sedačku.
"Odnes jí do pokoje v patře. Stejně usnula.." řekl Sasuke. Minako opravdu usnula.
"Dobře. Hanako mohla bys jít se mnou?"
"Jo.." vzala rudovláčin batoh a šla za Itachim. Itachi položil Minako na postel a otočil se k Hanako. Ta položila batoh na zem.
"Bude chtít jít pryč.." řekl
"Proč myslíš?"
"Nedokáže se koukat na Naruta,jak je se Sakurou. Ona ho doopravdy miluje"
"Já vím Itachi. Co bychom mohli udělat,aby tu zůstala?"
"Nevím Hanako. Víš,že je tvrdohlavá a když si něco umane,tak jí to nerozmluvíš.....Pamatuješ na tu misi ve Sněžný?"
"Pamatuju,vždyť jsem tam byla taky! Blázen je. Ve sněhový bouři šla hledat tu holčičku"
"Ale pak se uklidnila,když dosáhla svého."
"To sice jo,ale předtím na nás půl hodiny řvala...."
"Hanako jí nezměníme. Nedokážeš jí rozmluvit odchod z vesnice nebo to aby se přestala sebepoškozovat."
"Itachi když se jí to nebude snažit rozmluvit,tak jí zavřou do léčebny..."
"Ne. Minako ví co dělá"
"Jak myslíš...Pojď necháme jí spát" řekla a odešla. Itachi šel za ní a zavřel dveře. Pak se rozloučil se Sasukem a odešel za Kitsune.

Minako spala až do dalšího dne. Vzbudila se až pozdě odpoledne. Posadila se a prohrábla si rukou vlasy. Chvíli se rozhlížela,než jí došlo kde je. Pohled jí badl na batoh,pak na noční stolek,kde byl přeložený papír. Natáhla se po něm a vzala ho do ruky. Rozložila ho a začetla se do textu.

Minako,velmi se ti omlouvám. Vím,že jsem zranil tebe i tvoje city. Chtěl jsem ti pokusit to vysvětlit,ale odmítášm ě poslouchat. Teď ti napíšu,jak to přesně bylo. Šel jsem za tebou do nemocnice,jenže mě potkala Sakura a začala kecat něco o tom,že se mnou chce mluvit Tsunade,která je u tebe na pokoji. Tak jsem s ní šel. Ty jsi v pokoji nebyla a tak jsem vyčkával,jestli Tsunade opravdu přijde. Z ničeho nic mě začala Sakura líbat. Byl jsem zaskočený,že jsem nereagoval. Pak si se tam objevila ty a dál už to znáš. Chtěl jsem ti to vysvětlit,jenže jsi pak narazila na sasukeho a Hanako. Itachimu jsem řekl jak to bylo,ale podle všeho mi nevěří. MILUJU TĚ MINAKO A NIKDY NEPŘESTANU! Nechci,aby si kvůli mě trpěla. Chtěl jsem ti říct,že tvoje láska ke mě je opětovaná. Ty jsi to nejlepší co mě v životě potkalo.
Naruto.

Minako sledoval písmenka,které pak zmáčely slzy,které jí opět začaly téct z oči. Složila papír zpět a dala ho na noční stolek. Zvedla se a vyběhla z pokoje. Prolítla po schodech a chodbou,pak zmizela venku. Běžela ke Kage budově. Vtrhla k Tsunade do kanclu. Hokage sebou trhla a vylila si saké.
"KTEREJ DEBIL..." zařvala nasraně Tsunade a Minako málem schytala ránu pěstí. Naposlední chvíli se skrčila.
"CO chceš?" sedla si zpátky a nalila si nové saké. Minako došla k jejímu stolu a flašku jí sebrala.
"Potřebuju,abys mě vnímala!"
"Hm....poslouchám...."
"Chci misi"
"Fajn"
"Ale jako ANBU"
"Fajn"
"A půjde i Naruto se Sakurou...." vyslovila její jméno s odporem. Tsunade jí zkoumavě pozorovala.
"Když chceš...." začala prohlédavat papíry s misemi. Minako se opírala jednou rukou o desku stolu,v druhé držela lahev se saké. Blondýna se přehrabovala v papírech a hledala. Po další půl hodině ho našla. "Takže půjdeš s Narutem a Sakurou do Travanté. Budou doprovázet syna ferudálního pána. Ty na ně budeš dohlížet. Dám ti ANBU vybavení" řekla a zavolala si Shizune. Zaúkolovala jí a a Shizune se po 10 minutých vrátila s ANBU výbavou.
"Takže Minako tvoje krycí jméno bude Taree. Vím,že si dobrá,ale i tak dej pozor. Potom klukovi jde plno ninjů kvůli výkupnému. Cestou zpátky se zastavte v Suně. Gaara ti dá pro mě svitek,je to důležité"
"Hai Tsunade-sama" řekla Minako a začala na sebe oblíkat ANBU vybavení.
"Shizune ať se za 15 minut hlásí Haruno a Uzumaki!"
"Hai Tsunade-sama" kývla Shizune a zmizela.
"Minako pověz mi co se stalo? Včera se tu ukázal Naruto a vypadal dost zničeně..." zajímala se Tsunade
"Všechno se ujasní až po misi" řekla Minako a dala si na obličej ANBU masku.
"Taree ať už vymýšlíš cokoliv uvědom si,že to může mít špatný dopad na někoho ze tvého okolí...."
"Já vím,ale někdo mi ublížil víc,než bych já tímhle ublížila jemu" řekla a pak se postavila za Tsunade a vyčkávala.
O 15 minut později se tam objevil Naruto a Sakura.
"Co potřebuješ baa-chan..."
"Neříkej mi tak! Dostanete misi."
"Jakou?"
"Půjdete do Travnaté,máte chránit a doprovodit syna feudálního pána...."
"Hai. Proč je tu ten ANBU?" zajímala se Sakura.
"Jde s vámi pro jistotu. Cestou zpátky se stavítě v Suně"
"Hai..." zabrblal Naruto. Tsunade po něm hodila svitek,který Uzumaki chytl.
"Za hodinu máte sraz u hlavní brány!!!!"
"Jasně babčo" řekl a otočil se k odchodu.

Mise proběhla dobře,bez vážných zranění. Ovšem,když odcházeli ze Suny,tak je napadla skupinka ninjů,kteří chtěli svitek,který Kazekage poslal Tsunade. Taree byla skrytá v koruně stromů. Měla u sebe originál svitek. Sakuře a Narutovi dala bezcenný padělek.
"Dejte nám ten svitek a nic se vám nestane!" řekl vůdce těch ninjů
"Ne" řekla Sakura a postavila se do bojové pozice. Uzumaki jí napodobil.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Která jednorázovka je nejlepší?

Zrada 25% (9)
No Name 5.6% (2)
Aka--povídka 16.7% (6)
Upíři xD 27.8% (10)
Ztrácíš se z našich vzpomínek 16.7% (6)
Zlomené srdce 8.3% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama