You know a friend in need - Kapitola 1

29. dubna 2012 v 16:58 | Hanako a Minako |  You know a friend in need

You know a friend in need
Hanako: Modrá
Minako: Oranžová

"Děkuji, Naruto" bylo to co mu tehdá řekl, od toho dne byli ti dva naprosto nerozluční. Jenže časem si uvědomil, nebo si to aspoň namlouval, že ho pomalu ztrácí. On měl rodinu, o kterou dřív přišel. Už nebyl sám. Celý jeho klan se mu vrátil. A to jenom díky němu. Ano, podařilo se mu ho oživit, našel způsob jak použít oživovací jutsu a přitom nemusel nikoho obětovat. Musel k tomu použít samosřejmě část kyuubiho chakry a tím odhalit tajemství, které mělo zůstat nevyřčené, ale to je vedlejší. Sasuke mu byl za to neskonale vděčný, tehdá se mu spustili i slzy štěstí. Od toho dne se změnil. Už to nebyl tak arogantní, nafoukanec, ale hlavně už nenosil tu svou masku. Smál se, bavil se s ostatními, dokonce začal chodit se Sakurou. Měl to co on nikdy nepoznal. Rodinu, přátele, popularitu, talent, ale hlavně lásku. Naruto vstal z postele a podíval se z okna na krajinu pokrytou bílou peřinou. Za týden byly Vánoce. Pro něj nijak významný svátek. Nikdy je neslavil. Nikdy nemněl ozdoby, stromek a ani dárky nedostal. Náhle si všiml mezi těmi všemi lidmi, kteří zpěchali z obchodu do obchodu, dvou černovlasích mladíků. Byli to Itachi a Sasuke. Ano, zjistila se pravda proč Itachi vyvraždil celý svůj klan a od té doby se stal právopatným členem vesnice a spolu se Sasuke začali, žít jako opravdoví bratři. A ti dva zrovna porcházeli tím davem s pěkně plnými taškami.

Naruto si vlastně až teď uvědomil, že Sasuke bude, poprvé od doby co mu zemřeli rodiče, slavit vánoce. On je však nebude slavit sám, ale s rodinou, jako všichni jeho přátelé, včetně Iruki a Kakashiho, kteří si taktéž našli spřízněné duše a z Iruki se měl dokonce již brzy stát otec.

Naruto se sarkasticky usmál a po tvéři mu stekla jedna nezbedná slza. Byla to pěkná ironie. Dokázal oživit celý Uchiha klan, ale svoje rodiče ne. Bylo to tím, že mu nikdy nikdo neřekl jak se jmenují a ani nevěděl jak vypadají.

"Ahoj, Naruto" ozvalo se mu za zády, což způsobilo, že náš blonďáček leknutím vyskočil metr do vzduchu. Zděšeně se otočil a uviděl za sebou stát Sasukeho.

"Sasuke, zbláznil ses! Takhle mě děsit, málem jsem dostal infarkt, to neumíš klepat?!" chrlil na něj jednu větu za druhou. Sasuke se na něj přejvapeně podíval.

"Ale já jsem klepal"

"Aha" vypadlo jenom z Naruta. Sasuke to nechal být a zkoumavě se rozhlížel po jeho domě.

"Copak je?" zeptal se zmateně Naruto.

"Nic, nic, jenom mě překvapilo, že tu nemáš vůbec žádnou výzdobu"

Naruta při téhle větě bodlo u srdce, ale očekával to, tušil, že Sasuke jednou zapomene, jaké to je žít v samotě, když teď má rodinu, ale nečekal, že na to zapomene tak rychle.Bolelo ho když viděl, že už mu Sasuke vůbec nerozumí a pokládámu tak přihlouplé otázky.

"Aha tohle. Na co bych zbytečně dělal výzdobu,když Vánoce netrávím tady." zalhal Naruto. Sasuke pozvedl nechápavě jedno obočí.

"Ty netrávíš Vánoce tady? Tak kde?" kladl jednu otázku za druhou.

"Jdu do Sněžný vesnice ......mám tam tetu" odpověděl pohotově Naruto. Sasuke pouze pokýval hlavou. V tom ho něco napadlo.

"Naruto.....pojď si zatrénovat"

"V týhle zimě?"

"Srabe"

"Co si to řekl?!"

"Že si SRAB"

"Fajn...jdem trénovat" řekl Naruto. Sasuke se pousmál. Za 10 minut stáli oba dva na tréningové louce. Rozeběhli se a začali na sebe útočit pouze pomocí taijutsu,pak genjutsu(Naruto se díky Kyuubimu naučil vytvořit genjutsu jako kdyby měl sharingan) a nakonec po sobě šli tvrdě ninjutsu. Boj skončil nerozhodně.

"Kdy vyrážíš za tetou? A jak se jmenuje?" ptal se Sasuke cestou domu.

"Zítra vyrážím. Teta se jmenuje Mijako" odpověděl Naruto přesvědčivě.

"Tak ji pozdravuj a měj se" rozloučil se Sasuke a zamířil domu.

"Měj se Sasuke" křikl za ním Naruto. Když došel Naruto domu musel vymyslet plán jak se nepozorovaně dostat z vesnice.

"Mám to....pošlu klona...tady zhasnu zamknu....a pak budu pod proměnou chodit po vesnici jako cestovatel" usmál se vítězně Naruto nad svým plánem.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 3. května 2012 v 18:20 | Reagovat

Chudáček Naruto ten Sasuke fakt dost rychle zapomněl ! Já být Narutem bych mu asi řekla: ,, A s kým mám ty Vánoce asi slavit když nemám rodinu ?! " Nebo něco takového, každopádně tak debilní otázka !

2 McDany-chan McDany-chan | Web | 13. srpna 2012 v 19:07 | Reagovat

Tak nějak je mi Naru-chan líto :'3
Ale je to chytlavé... :)

PS.: Hanako-chan povídka už je na blogu x)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama