Duben 2012

Sladkosti

30. dubna 2012 v 13:17 | Minako Uchiha |  Keci v kleci xD

Sladkosti

Sladkosti...někomu pomáhají od deprese,smutku a špatné nálady.
Je mnoho druhů sladkostí: čokoláda,zmrzlina,bonbony,pendreky....atd. Mě od depresí pomáhá zmrlina(jahodová) a od smutku čokoláda.

You know a friend in need - Kapitola 1

29. dubna 2012 v 16:58 | Hanako a Minako |  You know a friend in need

You know a friend in need
Hanako: Modrá
Minako: Oranžová


Minulost

23. dubna 2012 v 19:28 | Minako Uchiha |  Keci v kleci xD

Minulost

Minulost......když se řekne minulost,tak se mi jako první vybaví jedna věta: "Minulost tě vždy dožene,nejde na ní zapomenout a i když pozapomeneš,tak tě stejně dožene ve chvíli kdy to nejmíň čekáš."
Minulost já dělím na části: -1. část-HEZKÁ MINULOST = HEZKÉ VZPOMÍKY- tak těch mám asi nejvíc. Ať už vzpomínky na dětství,na poslední ročník základní školy,na staré kamarády.
-2.část-ŠPATNÁ MINULOST = ŠPATNÉ VZPOMÍNKY- kde jsou hezké vzpomínky musí být i špatné vzpomínky. Mám špatné vzpomínky....byly to úrazy a čas ve špitálu. Nerada na to vzpomínáma,el je to tam a nezapomenu na to.
-3.část-MINULÝ ŽIVOT- Minulý život....docela zajímavé téma. Dle mého názoru a toho co slýchám od kamarádů jsem musela být v minulém životě nějaké krvelačné zvíře. Jsem prý hrozně agresivní a bledá. Kamarádka jsi ze mě dělala srandu,že jsem v milulém životě byla vlkodlak nebo upír. Kdo ví co jsem byla v minulém životě. Možná to je pravda....možná ne.

Lay č. 06 - Black Wolf

19. dubna 2012 v 19:49 | Hanako Uchiha Hyuua |  Lay - Blogu
Ahoj lidi, jak jste si jistě všimly tak je tu new lay, moje tvořitelská mysl se opět vrátila a jelikož vím, že Min-chna má moc ráda vlky napadl mě tenhle. Je to omluva za to, že jsem tady tak dlouho nebyla a to i vám, ale myslí, že se semka jen tak rychle nevrátím, jsem tu jenom proto, že mamka mé měsíc plných akcí v práci takže je celou noc pryč. Takže tohle bude možná pár dní vyjímečené. Tohle je teda pěkná nespravedlivost, mě ve škole ukradnou úplně novej mobil a já ještě dostanu za to zaracha na kompl, jako bych nebyla potrestána dost, byla to motorola dotyková a já jsem ji měla jenom 2 tejdny od vánoc, přiznávám, že jsem měla být opatrnější, ale stejnak je to podraz, já jsem trestaná a padouch je v klídku. sice jsem dokázala mamku překecat, na to abych jsem chodila psát povídky, stahovat a sledovat filmy a upravovat obrázky, ale komunikační prostředky typu ICQ, Face a nebo blog, mám zakázané T_T, takže jak říkám je to zcela vyjímečné, dokud se mi nepodaří mamku zlomit, což bude trvat snda sto let, si někdy říkám jestli nebyla mamka v minulém životě nějaký generál, podle toho jak se chová -_-"". Tak konec řečí, snad se vám bude dess líbit a hlavně tobě Minako a velké GOMENNE za minulou a budoucí nepžítomnost!
Sayonara vaše Hanako

Love ofMusic 2

16. dubna 2012 v 18:18 | Hanako a Minako |  Love of Music
,,No já nevím. Jak bych to stíhal se školou??" optal se Naruto
,,No...vždy po škole bys tu mohl nacvičovat a skládat s našimi textaři písničky" řekl Fugaku
,,Pak se ještě bude fotit na obal CD" ozval se za Narutem ženský hlas
,,Ahoj mami" pozdravil Sasuke
,,Zdravím Sasuke,Fugaku,Kakashi" odvětila s úsměvem
,,Á ty musíš být zřejmě Naruto" otočila se Mikoto na blonďáka
,,Hai....Naruto Uzumaki" opětoval jí úsměv a podal si s ní ruku.
,,Naruto,prosím pojď se mnou do kanceláře ať it můžu dát přečíst smlouvu" pokynul mu Fugaku. Naruto i se Sasukem šli za ním. Vešli do kanceláře a kluci se usadili do pohodlných černých křesel,mezitím vynddal Sasukeho otec smoulu a přisunul ji k Narutovi. Ten si ji vzal do rukou a pročítal si ji. Po několika minutách ji odložil a vzal do ruky propisku,která ležela vedle smlouvy,a podepsal ji.
,,Takže Naruto,vítej ve světě šoubyznysu" usmál se na něj Fugaku
,,A Naruto jak se jmenuješ celým jménem?" optal se ještě Fugaku. Naruto se po něm podíval,ale odpověděl.
,,Mé celé jméno je Naruto Uzumaki Namikaze,ale proč Vás to zajímá?" nechápal NAru
,,Tvůj otec Minato Namikaze byl můj kolega a tvoje matka Kushina Uzumaki byla jeho klientka. Kushina byla výborná zpěvačka a tanečnice,asi si po ní zdědil všechen její elán a dovednosti" vysvětlil Fukagu
,,Otou-san a za manažera bude mít Itachiho?"optal se Sasuke
,,Á Sasuke jsem rád že si to připoměl...mohl bys zavolat svému bratrovi ať přijede?"
Sasuke odkráčel s mobilem v ruce na chodbu.
,,A my NAruto půjdem za naší stylistkou a maskerkou Tenten" řekl Narutovi Fugaku a vydal se sním do druhého patra.
,,Zdravím Tenten"
,,Dobrý den Fugaku-sama"odpověděla drobná dívka se dvěma drdůlkama na hlavě
,,Tenten tohle je Naruto ,náš nový klient. Uprav ho a nějaké oblečení mu vyber ano?" přikázal
,,Hai. Ahoj Naruto. Posaď se sem a já ti upravím vlasy" požádala ho Tenten. Naru se posadil na židli. Hnědovláska vzala do ruky hřeben a rozčesala mu vlasy.které mu sahaly až po ramena. Tenten neotálela a vzala do ruky nůžky a zkrátila vlasy a přijatelnou délku.
,,Tak vlasy bysme měli už jen nějaké oblečíní. Počkej minutku" a začale se přehrabovat ve stojanu a oblečení. PO chvíli vytáhla nějaké oblečení a dala je Narutovi,aby si šel vyskoušet.
Po chvíli vyšel a Tenten pouze kývla hlavou ve znamení souhlasu.
O chvíli později vešel do vnitř Sasuke a překvapeně koukal na Naruta.
,,Pojď se mnou,brácha je už tady" oznámil a vyšel na chodbu následován Narutem.
,,Sluší ti to " zašeptal Narutovi do ucha,které následně zkousl. Naruto se na něj otočil se světle růžovým ruměncem na tváři.
,,Díky" šeptnul než vešli do kanceláře.
,,Naruto tohle je můj starší syn Itachi" představil mu Fugaku vysokého,dlouhovlasého muže kkolem dvacetitří let.
,,Teší mě. Naruto Uzumaki Namikaze" představil se
,,Mě též. Uchiha Itachi" řekl Itachi. posadili se kolem menšího kulatého stolku a začali diskutovat o Narutově kariéře. Po 2 hodinách,které se vlekly hodně dlouho, vyšli z kanceláře Sasuke a Naruto.
,,Jdem slavit! Jdeš se mnou??" řekne Naru a otočí se na sasukeho,který s radostí přikývne. skončili v nějaký hospodě.
,,Já svojí mámu a tátu vlastně ani pořádně neznal......a teď se dovííííím...že máma byla slavná zpěvačka a tanečnice a táta byl jeden z nejlepších manažerů."řekl lehce přiopilý blonďák.
,,Jo áha...tak už vííím přoč si rozuměl tomu co táta s Itachim říkali v tý svý "kancelářský" řeči" docvaklo Sasukemu. Naruto pouze přikyvoval hlavou. Asi ve tři hodiny ráno se Naruto docoural domu.
,,Nazdáááááár"zakřičel do bytu. Z jednoho pokeje vylezl Neji.
,,Jako co si myslíš,že děláš.....v půl čtvrtý ráno" zeptal se Neji
,,Mám smlouvu s UWR" oznámil mu vysmátý blonďák
,,Fajn to je hezký,ale di si lehnout. Já se chci taky vyspat" zahuhlal Neji a zalezl zpět do pokoje. Naruto se ve svím pojkojij svalil na postel a usnul.

Ráno se Naruto probudil s pěknou bolestí hlavy. Docoural se do kuchyně,kde mu Neji dal prášek na bolest hlavy.
,,Dík"
,,Co si to včera říkal??"
,,Mám smlouvu s UWR. Sasuke mě tam vzal....a tak sme blbli v nahrávací místnosti...n o a pak tam přišel jeho táta a nabýdl mi smlouvu" vysvětlil ve zkratce Naruto
,,A dneska tam máš být v kolik?"
,,Ty vole..už sem tam měl být" vykřikl Naru a vyběhl z bytu. Před studiem potkal Sasukeho.
,,Ahoj Naruto"
,,Čauky Sasuke"
,,Tak jdeš za textaři?"
,,Jo,jdu...deš se mnou??"
,,Rád. Co to máš za desky??"
,,Mám tam dva nebo tři texty co sem si sám napsal"zazubil se Naru a vydali se do třetího patra. Vstoupili do jedněch dveří a uviděli muže a ženu jak o něčem živě debatují.
,,Ahoj Iruko,ahoj Shizune" pozdravil Sasuke
,,Ahoj Sasuke." pozdravil Iruka
,,A ty musíš být Naruto" otočila se Shizune na Naruta
,,Hai. Těší mě"
,,Tak Naruto..koukám,že už áš nějaké své texty. Tak ukáž co jsi vytvořil" usmála se na něj Shizune. Naruto jí s úsměvem podal desky. Shizune si je chvíli prohlížela a pak je podala Irukovi,který po chvíli zvedl hlavu a pokýval,jhako že semu to líbí.
,,Páni Naruto ty texty vypadají dobře už k nim jen vymyslet hudbu. A co kdyby smese pustili do nové písničky a Sasuke se určitě rád taky zapojíů prohlásil s úsměvem Iruka. Sasuke jen pokýval hlavou na souhlas.

Love ofMusic 1

15. dubna 2012 v 16:20 | Hanako a Minako |  Love of Music

Konožská Střední. Nejlepší škola v Konoze, kterou navštěvuje 1500 studentů.
Jením z nich je Sasuke Uchiha, úspěšný zpěvák a idol všech dívčích srdcí a nejen těch. Když pořádá koncert jsou lístky během dvou hodin vyprodány. Sasuke má černé delší vlasy a ještě černější oči. Sasukeho bych charakterizovala jako noc. Sasukeho otec Fugaku Uchiha vlastní nahrávací studio Uchiha Worlds Records. Jeho matka Mikoto Uchiha je fotografka a jeho starší bratr Itachi je manažerem.
Další studentem je Naruto Uzumaki (Namikaze). Ve škole není moc oblíbený. Rodiče mu umřeli, když mu bylo dvanáct let. Bydlí v podnájmu se svým kamarádem Nejim. Naruto má zlatavý vlasy a azurově modré oči. Na břiše má tetování. Narutík rád zpívá a tančí Street dance a HipHop.
Zazvonilo a studenti se nahrnuli do svých tříd.
,,Nazdar ubožáku." pronesl ledovým hlasem Sasuke k Narutovi, který se zrovna o něčem bavil s Nejim.
,,Nazdar AROGANTNÍ BLBEČKU" odpověděl s důrazem na poslední dvě slova.
,,Já tě........."
,,Zabiju? Najdi si lepší výhružku" odsekl mu Naru a dál si ho nevšímal. Saukeho to naštvalo a chtěl něco udělat, ale nestihl udělat, protože mu kolem krku skočilo něco zářivě růžového, Sakura.
,,Ahojky Sasuke-kun" zašvitořila
,,Sakuro, něco ti řeknu"oznámil jí Sasuke
,,Ano Sasuke-kun?"
,,Vypadni ode mě" zavrčel na ni až se Sakura lekla a slezla z něj.
Sasuke si sedl před Naruta na lavici.
,,Hele ubožáku umíš ty něco? Třeba tancovat?" zeptal se posměšným hlasem
,,Umím a určitě líp něž ty" uchechtl se Naru. Neji jen zakroutil hlavou. Věděl, že Naruto je v tanci lepší než kde jakej profesiální tanečník.
,,Co takhle se vsadit?" řekl Uchiha na celou třídu. Najednou se kolem nich utvořil kruh. Naruto chvíli váhal, ale nakonec přikývl.
,,Fajn zejtra ve tři před školou na parkovišti" uchechtl se Sasuke a odešel za svou partou, kterou tvořil Gaara, Shikamaru, Sai, Kiba a Kankuro.
,,To máš vyhráný" ušklíbl se Gaara.
Do třídy vsoupil Iruka-sensei a hned začal něco vykládat o historii. V tu chvíli Naru vypnul a přemýšlel na tanečními kroky. Jediný kdo ho kdy viděl tancovat byl Neji.
,,Nad čím přemýšlíš?" zeptal se Neji
,,Taneční kroky" zazněla jednoduchá odpověď
,,Neboj, nikdo není lepší než ty, ani profi tanečník" řekl mu s úsměvem. Naruto se taky usmál. Kolikrát to už od své nejlepšího přítele slyšel.

Další den ve tři hodiny na parkovišti:
,,Hej Uzumaki dem na to" pronesl Uchiha. Uzumaki jen kývl. Sasuke zapl cédečko a začal tancovat. Naruto musel uznaz, že je dobrej.
,,Naruto nezapomeň, že Sasuke je naučenej na svojí choreografii. Ale ty máš svoje pohyby. Strčíš ho levou zadní do kapsy" pošeptal mu Neji do ucha.
,,Tak dělej Uzumaki, si na řadě a nebo to chceš snad vzdát" zasmál se Sasuke a jeho parta se přidala.
,,To uřčitě Uchiho. A nebo se mě bojíš??" zeptal se Naruto s s jiskřičkama pobavení v očích.
,,Tsssssss..."pronesl Uchiha.
,,Víš co radši tam hoď tohle cédéčko" řekl Naru a hodil po něm CD. Sasuke ho chytl a dal ho do věže. Ozvali se první tony a Naruto začal tancovat. Písnička byla v polovině a Uchiha koukal na Narutovy pohyby s otevřenou pusou. Dozněli poslední tony a Naruto se postavil před Uchihu.
,,Vyhrál jsme Sasuke" pronesl a zmizel do školy na odpoledky.
Naruto si zrovna převlíkal tričko, když do šaten přišel Sasuke.
,,Hele Naruto.......si dobrej"
,,Dík"
,,Nechtěl by si jít večer se mnou ven něco podniknout?" zeptal se Uchiha
,,Nejsi nemocný??" zeptal se Naru a dal mu ruku na čelo. Oběma prolétlo mravenčení.
,,Sem v pohodě. Dneska večer v osm v parku před školou" oznámil mu a žačal se převlékat na tělák. Za pět minut se všichi kluci a děvčata schromaždili v tělocvičně.
,,Takže děcka" ozval se Gai-sensei
,,Kdo je tu u vás dítě" ozvalo 26 studentů najednou
,,Hrajem vybiku. Uchiha a Hyuuga jsou kapitáni"prohlásil Gai.
po 20 minutách už byli v poli pouze Sasuke proti Narutovi.
,,Vzdej to Uzumaki. Nemáš šanci!" zakřičel na něj Sasuke a hodil po něm míč plnou silou. Naruto se vyhnul se vší elegantností.
,,To se mě bojíš?" rýpl si Naru.
,,Tebe? To nikdy, vždyť neumíš ani dát pořádnou ránu míčem" vysmál se mu Sasuke.
Naruto se naštval a chytl míč, který po něm hodil Uchiha, který se smál na celé kolo. Najednou ležel Sasuke na zemi a nad ním se nakláněl Naruto.

Večer ve 20:00 v parku u školy:
Naruto dorazil s pár minutovým zpožděním.
,,No to je dost" pronesl Uchiha. Naruto se na něj zašklebyl.
,,Kam teda dem?" zeptal se zvědavě Naru
,,Slíbil sem tátovi, že mu s něčím pomůžu v Uchiha Worlds Records" řekl sasuke a vydal se i s Narutem v patách ke studiu svého otce. Za 10 minut stáli před studiem. Vyšli do prvního patra.
,,Ahoj Kakashi" pozdravil šedovlasého muže s páskou přes oko.
,,Ahoj Sasuke. A kdo pak je tvůj kamarád?" odpověděl Kakashi
,,To je Naruto" představil Naruta
,,Naruto Uzumaki" představil se Naruto a podal si s Kakashim ruku.
,,Kakashi je taneční a nahrávací místnost volná?" zeptal se Uchiha
,,Jo je. Místnost devatenáct" odpověděl
,,Naruto chceš si to zkusit?" otočil se na blonďáčka
,,Já? Vždyť neumím zpívat"
,,Neboj, bude sranda"
,,Fajn, ale jestli se mi budeš smát tak jednu schytáš"
,,Kakashi je svědek...a já se pak, když se zasměju, dobrovolně o ni přihlasím"
,,Em...Kakashi mohl byste tam dát tuhle melodii?" zeptal se Naru
,,Jo. Bež dovnitř a vem si sluchát s mikrofonem, ten bezdrátový ať můžeš, když tak tančit" usmál se na něj Kakashi. Naruto kývl a vešel do místnost, kde si vzal bezdrátová sluchátka.
,,Až budeš připravej zvedni palec" ozvalo se mu ve sluchátkách. Naruto se nadechl a zvedl palec. Ve sluchátkách se ozvali první tony a Naruto začal tancovat a o chvíli později i zpívat.

This may never start.
We could fall apart.
And I'd be your memory.
Lost your sense of fear.
Feelings insincere.
Can I be your memory?

So get back, back, back to where we lasted.
Just like I imagine.
I could never feel this way.
So get back, back, back to the disaster.
My heart's beating faster.
Holding on to feel the same.

This may never start.
I'll tear us apart.
Can I be your enemy?
Losing half a year.
Waiting for you here
I'd be your anything.

So get back, back, back to where we lasted.
Just like I imagine.
I could never feel this way.
So get back, back, back to the disaster.
My heart's beating faster.
Holding on to feel the same.

This may never start.
Tearing out my heart.
I'd be your memory.
Lost your sense of fear.
(I'd be your memory)
Feelings disappeared.
Can I be your memory?

So get back, back, back to where we lasted.
Just like I imagine.
I could never feel this way.
So get back, back, back to the disaster.
My heart's beating faster.
Holding on to feel the same.

This may never start.
We could fall apart
And I'd be your memory.
Lost your sense of fear.
Feelings insincere.
Can I be your memory?
Can I be your memory?

Kakashi i Sasuke koukali na Naruta s vytřeštěnýma očima. Sasuke si sundal sluchátka a podal je otci, který mezitím přišel.
,,Ten kluk má talent" oznámil Fukagu. Nikdo z nich si nevšimnul, že Naru už dospíval.
,,Dobrý den" pozdravil Naruto nově příchozího.
,,Ahoj. Jmenuji se Fugaku Uchiha, jsem Sasukeho otec."
,,Těší mě. Já jsem Naruto Uzumaki" představil se blonďák
,,Naruto, máš skvělej hlas a tvůj tanec je taky skvělej. Nechtěl by si se mnou uzavřít smlouvu? Byla by z tebe superstar" nabýdl mu Fugaku. Naruto se podíval na Sasukeho a ten se na něj povzbudivě usmál. Blonďák přemýšlel něž jim zdělil svou odpověď!

POMOC

10. dubna 2012 v 14:13 | Minako |  Keci v kleci xD

POMOC!!

Potřebuju pomoct vymyslet název pro povídku :D
Jedná se o yaoi povídku, pár ItaSasu a pak možná ještě jeden pár (ještě se rozmýšlím). Opravdu NUTNĚ potřebuju vymyslet název,ale můj mozek odmítá vymýšlet názvy :D
Návrhy do komentářů :)
Předem moc děkuju.
Minako

ItaSasu-aneb pak přejdeme na TO xD

6. dubna 2012 v 11:27 | Minako Uchiha |  Jednorázovky
Tak něco na úvod.
Minako lehce hráblo a prostě psala,psala,psala a vzniklo z toho toto. Berte to s rezervou. Moc jsem toho nenaspala a 2hodiny jsem poslouchala jednu a tu samou písničku dokola xD

Tahle kravina je věnovaná všem fanouškům Uchiha incestu,hlavně jednomu SB Koinaku (Áje) a všem na jejím blogu,aby mě pak nezabila(i) za jednu povídku,kterou do pondělí zveřejním *radši se schovává* Vím,že Uchihy máš/te ráda/i a já z nich v (nejmenované) jedné povídce udělám děvky celého Akatsuki.
No já tu plácám blbosti...už jsem házím tu "povídku" (lepší název mě fakt nenapadl xD )

ITASASU-aneb pak přejdeme na TO


"Otevři pusu"
"Proč?"
"Otevři pusu a vyplázni jazyk!"
"Ne. Nevypláznu"
"Neštvi mě a koukej otevřít tu pusu. Věř tomu,že to půjde po zlém" zavrčel starší z bratrů Uchihových.
"N-ne-e" zavrtěl hlavou Sasuke a začal couvat,ale po chvíli narazil no zeď. S vykulenýma očima sledoval jak se jeho bratr přibližuje.
"C-co chceš dělat Itachi.." vykoktal
"Klekni si a otevři pusu!" nařídl Itachi. sasuke ho sledoval a k ničemu se neměl. Itachi mu rukou zatlačil na rameno a tím ho dunutil kleknout si,pak mu zajel rukou do vlasů a pevně stsikl. Trhl rukou dozadu a tím pádem musel Sasuek zaklonit hlavu. Sasuke sykl a podíval se na Itachiho.
"Otevři tu pusu Sasu...."
"Ne"
"Sasuke otevři tu pusu!" pustil mu vlasy a chytl ho za bradu a donutil ho otevřít pusu.
"A teď si HO necháš dát do pusy. Jasné?! A potom přejdeme na TO.." obeznámil ho Itachi se svým plánem. Sasuke ho jem mlčky sledoval a pak přikývl.
"Hodný kluk..." usmál se spokojeně Itachi a dal mu HO do pusy. Sasuke instiktivně uhnul hlavou nastranu,ale Itachi mu to nedovolil. Chytl ho za vlasy a donutil Sasukeho,aby si HO nechal v puse. Sasuke několikrát pohnl jazykem a Itachi přivřel oči. Vyčkával,když si myslel,žeuž uplynulo dost času,tak dovolil Sasukemu,aby se odtáhl. Sasuke se odtáhl,zavře pusu a sledoval bratra,který se po něčem natáhl.
"Otevři tu pusu a vypláni jazyk!" poručil mu. Mladší zavrtěl hlavou v záporu. Itachi si povzdechl a natáhl se po černém šátku a zavázal Sasukemu oči. Sasuke několikrát zmateně natočil hlavu nastranu,pak ucítil stisk na bradě což ho donutilo otevřít pusu. Měl tendenci zavřít pusu,když ucítil bolest,ael nebylo mu to dovoleno. Itachi ho po chvíli nechal být a sundal mu šátek z očí. Mladší Uchiha okamžitě zalítl do koupelny. Itachi se pohodlně usadil na posteli a vyčkával.
"ITAHI JÁ TĚ SABIJŮŮŮ" ozval se Sasukeho jekot,ale moc mu nebylo rozumět. Itachi věděl proč na něj bratr řve.
"Tak se nezlob Sasů..." podíval se na Sasukeho,který se objevil ve dvěřích.
"EMÁM SE ŽLOBIŤ? VZDYŤ TEĎ EMŮŽU AK TŠŘI DNI ÍST!!!" zaječel
"Nečerti se. Stejně si mluvil o tom,že si chceš nechat dát do jazyka PIERCING,tak co si stěžuješ?"
"ESNÁŠIM TE..." zamumlal.
"Taky tě miluju zlato"
"IMOCHOEM CO SI MI TO AL DO PUSY?"
"Led"

Prosím nezabíjet! xD *schovává se*

Zlomené srdce 2/??

5. dubna 2012 v 16:45 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

ZLOMENÉ SRDCE

Dívala se z okna. Držela si kolena u hrudi a přemýšlela. Nevědala za co ji Jashin trestá. Nikomu nic neudělala, tak proč musí trpět?
Nedokázala si odpovědět. Jen tam tak seděla a upírala pohled ven z okna. Zrovna zapadalo slunce. Se smutným výrazem v obličeje to sledovala. V jejich černých kočičích očích byla vidět bolest. Bolest, kterou dokázal způsobit jen milovaný člověk.
Odvrátila pohled od okna. Zvedla se a šla do koupelny. Pousmála se, když zjistila, že tu má ještě některé věci od minule. Sundala ze sebe oblečení a zalezla pod sprchu. Pustila na sebe příjemně teplou vodu. Zaklonila hlavu a nechala si kapky vody dopadat na obličej a vlasy.
Asi hodinu stála pod sprchou, pak vylezla a zabalila se do osušky. Usušila se a pak se převlékla do obyčejných ninja kalhot a volnějšího trika. Rozhodla se, že se půjde projít a rovnou si zajde pro něco do domu, kde bydlel Naruto. Pomalu sešla po schodech dolu.
"Hanako?" zeptala se
"Ano Minako?"
"Já jen...jdu se projít. Za tři hodinky se vrátím...."
"Min je už docela pozdě.....Dobře" řekla nakonec Hanako a pak už bylo ticho.
Minako došla ke dveřím a otevřela je. Vyšla ven a zamířla pryč z Uchiha čtvrti. Bloumala ulicemi, než došla na kopec nad loukou. Posadila se na zem a dívala se na hvězdy a měsíc. Jen tam tiše seděla a upřeně sledovala měsíc. Nevšimla si další osoby, která se tam objevila a pozorovala jí. Rudovláska se po hodině zvedla a zamířila k domu, kde Uzumaki bydlel. Měla klíče, tak si otevřela a vyšla do patra, kde byla ložnice. Otevřela skříň a vyndala z ní batoh, který používala na dlouhé mise. Začala do batohu skládat oblečení. Našla i nějaké desky, vzala do ruky knížku, ze které se vyklubalo album. Smutně se pousmála. Ráda fotila. Otevřela album a podívala se na fotku, která byla hned jako první. Byla na ní ona, jak sedí na větším černo-šedém vlkovi. Přejela po fotce prsty, ale album pak zavřela a dala ho do batohu, hned na album položila kimono.
"Pamatuješ, jak ta fotka vznikla?" ozvalo se jí za zády. Polekaně sebou trhla a otočila se.
"Ano...pamatuji. To jsem si myslela, že nejsi takovej hajzl Naruto!" odsekla a zavřela batoh. Postavila se a sledovala Naruta.
"Ale notak Min zlato....."
"Neříkej mi tak!!!"
"Opravdu to tak není. S tou růžovlasou krávou nic nemám. Prosím věř mi"
"Proč bych měla? Budeš mi teď tvrdit, že to bylo nedoruzemnění? Na to ti kašlu!" zvedla batoh a hodila si ho přes jedno rameno a prošla kolem něj. Chytl jí za paži a přitáhl si jí k sobě. Podívala se na něj.
"Minako, necháme toho...."pevně jí objal.
"Nech mě být! Neztrácej se mnou čas!"odstrčila ho od sebe "Nezahazuj se mnou! Jdi si za Haruno!!!!"otočila se a prostě vyběhla z domu. Naruto udělal klon a poslal za Itachim. Rozběhl se za ní. Minako běžela hlavní ulicí někam k lesu. Občas se přemístila. Blonďáček jí doběhl. Chytil jí kolem pasu
"Nech mě...." zakňučela zoufale a snaží se mu vykroutit. Zavrtěl hlavou. Jemně jí přirazil ke stromu a políbil jí.
"Nech mě být.... Vypadni! "hlesla tiše.
"Ne Minako..." objal jí. Minako se jen opírala o strom. Sklonila hlavu, aby jí neviděl do obličeje, protože jí začaly téct slzy.
"Prosím.....nech mě..." zahuhlala
"Nenechám. Miluju tě!" chytl jí za ruku a stíral jí slzy. Rudovláska pořád skláněla hlavu.
"Prosím, neplakej...."objímal jí. Opřela se o něj celou vahou. Dál brečela. Položil jí ruku na záda. Začalo se jí třást tělo a brečela. Ruce sputila podél těla.
"Min-chan..." šeptal tiše a hladil jí po zádech. Minako se nakonec trochu narovnala a podívala se na Naruta. Oči měla plné slz a několik slz jí steklo po tvářích. Setřel jí slzy.
"Gomenasai....."řekl a pozoroval jí.
"Naruto tohle ti já nikdy neodpustím!" řekla podívala se na něj. Objevil se tam Itachi, stačilo mu vidět, jak jeho sestra vypadá a dokázal si domyslet co se stalo. Došel k nim. Rudovláska se na něj podívala a lehce se usmála.
"Ahoj Itachi" polkla několik vzlyků.
"Minako..." došel k ní a objal jí. Naruto se vzdálil. Věděl, že Sasuke řekl Itachimu co se stalo. Minako jakoby na něj spadla celou svou vahou a zavřela oči. Itachi jí držel. Nechávala zavřené oči. Tělo se jí dál třáslo. Nešlo poznat jestli ještě potlačovanými vzlyky, hádkou nebo chladem.
"Vezmu tě domů..." zvedl jí do náruče. Byla docela lehká.
"Nechci...nemám kam domov" namítla, ale neměla vůbec sílu se mu z nářuče vykroutit.
"Máš domov Minako. Já a Sasuke jsme tvoje rodina. U nás budeš mít domov pořád."
"Nechci vás otravovat. Oba máte svou rodinu. Já jse dám nějka do kupy"
"Neotravuješ..." přenesl se zpátky k Hanako domů. Rudovláska mu ležela v náručí. Hlavu si opírala o jeho rameno, měla zavřené oči.
"Co se stalo?" zajímala se Hanako
"Byla u Naruta doma si pro věci a pak se nějak zase hádali" řekl Itachi a položil její batoh na sedačku.
"Odnes jí do pokoje v patře. Stejně usnula.." řekl Sasuke. Minako opravdu usnula.
"Dobře. Hanako mohla bys jít se mnou?"
"Jo.." vzala rudovláčin batoh a šla za Itachim. Itachi položil Minako na postel a otočil se k Hanako. Ta položila batoh na zem.
"Bude chtít jít pryč.." řekl
"Proč myslíš?"
"Nedokáže se koukat na Naruta,jak je se Sakurou. Ona ho doopravdy miluje"
"Já vím Itachi. Co bychom mohli udělat,aby tu zůstala?"
"Nevím Hanako. Víš,že je tvrdohlavá a když si něco umane,tak jí to nerozmluvíš.....Pamatuješ na tu misi ve Sněžný?"
"Pamatuju,vždyť jsem tam byla taky! Blázen je. Ve sněhový bouři šla hledat tu holčičku"
"Ale pak se uklidnila,když dosáhla svého."
"To sice jo,ale předtím na nás půl hodiny řvala...."
"Hanako jí nezměníme. Nedokážeš jí rozmluvit odchod z vesnice nebo to aby se přestala sebepoškozovat."
"Itachi když se jí to nebude snažit rozmluvit,tak jí zavřou do léčebny..."
"Ne. Minako ví co dělá"
"Jak myslíš...Pojď necháme jí spát" řekla a odešla. Itachi šel za ní a zavřel dveře. Pak se rozloučil se Sasukem a odešel za Kitsune.

Minako spala až do dalšího dne. Vzbudila se až pozdě odpoledne. Posadila se a prohrábla si rukou vlasy. Chvíli se rozhlížela,než jí došlo kde je. Pohled jí badl na batoh,pak na noční stolek,kde byl přeložený papír. Natáhla se po něm a vzala ho do ruky. Rozložila ho a začetla se do textu.

Minako,velmi se ti omlouvám. Vím,že jsem zranil tebe i tvoje city. Chtěl jsem ti pokusit to vysvětlit,ale odmítášm ě poslouchat. Teď ti napíšu,jak to přesně bylo. Šel jsem za tebou do nemocnice,jenže mě potkala Sakura a začala kecat něco o tom,že se mnou chce mluvit Tsunade,která je u tebe na pokoji. Tak jsem s ní šel. Ty jsi v pokoji nebyla a tak jsem vyčkával,jestli Tsunade opravdu přijde. Z ničeho nic mě začala Sakura líbat. Byl jsem zaskočený,že jsem nereagoval. Pak si se tam objevila ty a dál už to znáš. Chtěl jsem ti to vysvětlit,jenže jsi pak narazila na sasukeho a Hanako. Itachimu jsem řekl jak to bylo,ale podle všeho mi nevěří. MILUJU TĚ MINAKO A NIKDY NEPŘESTANU! Nechci,aby si kvůli mě trpěla. Chtěl jsem ti říct,že tvoje láska ke mě je opětovaná. Ty jsi to nejlepší co mě v životě potkalo.
Naruto.

Minako sledoval písmenka,které pak zmáčely slzy,které jí opět začaly téct z oči. Složila papír zpět a dala ho na noční stolek. Zvedla se a vyběhla z pokoje. Prolítla po schodech a chodbou,pak zmizela venku. Běžela ke Kage budově. Vtrhla k Tsunade do kanclu. Hokage sebou trhla a vylila si saké.
"KTEREJ DEBIL..." zařvala nasraně Tsunade a Minako málem schytala ránu pěstí. Naposlední chvíli se skrčila.
"CO chceš?" sedla si zpátky a nalila si nové saké. Minako došla k jejímu stolu a flašku jí sebrala.
"Potřebuju,abys mě vnímala!"
"Hm....poslouchám...."
"Chci misi"
"Fajn"
"Ale jako ANBU"
"Fajn"
"A půjde i Naruto se Sakurou...." vyslovila její jméno s odporem. Tsunade jí zkoumavě pozorovala.
"Když chceš...." začala prohlédavat papíry s misemi. Minako se opírala jednou rukou o desku stolu,v druhé držela lahev se saké. Blondýna se přehrabovala v papírech a hledala. Po další půl hodině ho našla. "Takže půjdeš s Narutem a Sakurou do Travanté. Budou doprovázet syna ferudálního pána. Ty na ně budeš dohlížet. Dám ti ANBU vybavení" řekla a zavolala si Shizune. Zaúkolovala jí a a Shizune se po 10 minutých vrátila s ANBU výbavou.
"Takže Minako tvoje krycí jméno bude Taree. Vím,že si dobrá,ale i tak dej pozor. Potom klukovi jde plno ninjů kvůli výkupnému. Cestou zpátky se zastavte v Suně. Gaara ti dá pro mě svitek,je to důležité"
"Hai Tsunade-sama" řekla Minako a začala na sebe oblíkat ANBU vybavení.
"Shizune ať se za 15 minut hlásí Haruno a Uzumaki!"
"Hai Tsunade-sama" kývla Shizune a zmizela.
"Minako pověz mi co se stalo? Včera se tu ukázal Naruto a vypadal dost zničeně..." zajímala se Tsunade
"Všechno se ujasní až po misi" řekla Minako a dala si na obličej ANBU masku.
"Taree ať už vymýšlíš cokoliv uvědom si,že to může mít špatný dopad na někoho ze tvého okolí...."
"Já vím,ale někdo mi ublížil víc,než bych já tímhle ublížila jemu" řekla a pak se postavila za Tsunade a vyčkávala.
O 15 minut později se tam objevil Naruto a Sakura.
"Co potřebuješ baa-chan..."
"Neříkej mi tak! Dostanete misi."
"Jakou?"
"Půjdete do Travnaté,máte chránit a doprovodit syna feudálního pána...."
"Hai. Proč je tu ten ANBU?" zajímala se Sakura.
"Jde s vámi pro jistotu. Cestou zpátky se stavítě v Suně"
"Hai..." zabrblal Naruto. Tsunade po něm hodila svitek,který Uzumaki chytl.
"Za hodinu máte sraz u hlavní brány!!!!"
"Jasně babčo" řekl a otočil se k odchodu.

Mise proběhla dobře,bez vážných zranění. Ovšem,když odcházeli ze Suny,tak je napadla skupinka ninjů,kteří chtěli svitek,který Kazekage poslal Tsunade. Taree byla skrytá v koruně stromů. Měla u sebe originál svitek. Sakuře a Narutovi dala bezcenný padělek.
"Dejte nám ten svitek a nic se vám nestane!" řekl vůdce těch ninjů
"Ne" řekla Sakura a postavila se do bojové pozice. Uzumaki jí napodobil.


Chcete fotku?

1. dubna 2012 v 20:40 | Minako Uchiha |  Keci v kleci xD
Ano jak napovídá nadpis :) ptám se Vás jestli chcete vědět,jak vypadám já Minako v realu :) Jsem ochotná vám jsem dát dát jednu fotku,pokud o to bude zájem :))

Vaše Min-chan