Ztrácíš se z našich vzpomínek 2.část

28. března 2012 v 15:11 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Ztrácíš se z našich vzpomínek


Minačin pohled

Musela jsem zařídit,aby si Naruto a ostatní mysleli,že jsem mrtvá. Ty 3 roky jsme strávila trénováním a různými misemi,pro Orochimara. Za ty 3 roky se mi povedlo dostat Kabuta několikrát dostat do takového stavu,že byl měsíc mimo. Orochimaru byl se mnou spokojený. Démona,kterého mám v sobě jsem se naučila perfektně ovládat. Jak čas plynul dál,tak jsem se stávala hrozbou pro Orochimara. Stávala jsem se silnější a silnější. V celém jeho sídle byly maximálně dva lidi,kteří by mě dokázali zneškodnit. Jedním z nich byl Juugo a druhým byl Kabuto,který věděl jak mě dostat do kolen,abych byla bez možnosti bránit se. Změnila jsem svůj vzhled. Nikdo by mě nepoznal. Nikdo mě už mím pravým jmenem neoslovoval,všichni mi říkali Akumi. Vlasy jsem si nechala zkrátit a obarvit na černo. Nosila jsem je v culíku. Začala jsem nosit něco jako brnění,které mi chránilo hrudník a celkově sedělo k mojí vlčí povaze a stylu boje,který se vážně podobal stylu boje zvířete. Zdivočela jsem. Nikdo mi tu neklad meze. Nechávali mi volnost.---- o 2 roky později----

Stála jsem u zdi ve společenské místnosti a poslouchala rozkazy. Chystal se útok na Konohu a já se rozhrodla se vrátit. Už jsme měla všechny potřebné informace a výcvik na ovládání démona jsem taky měla za sebou.
"Takže zítra se vyrazí na Konohu a srovnáme jí se zemí. Už dlouho mi kazí plány!" zasyčel Orochimaru.
"Hai.." ozvalo se několika hlasně a i já jsem odpověděla.
"Kabuto,Akumi,Juugo jelikož jste z podřízených nejsilnější tak půjdete do boje jak první. Doufám,že mě nezklamete" zasyčel a podíval se přímo na mě. Přivřela jsem oči a zavrčela. Nemohl tušit,že chci vrátit do Konohy. Předstírala jsem věrnost,tak dobře,že mě několikrát poslal na misi do Konohy.
"Co čumíte?"
"Nebuď drzá Akumi! Nemuselo by se ti to vyplatit.." zasyčel slyzce Orochimaru.
"Nemelte nesmysly a radši mi řekněte,koho můžu pozabíjet.." odsekla jsem a byl po mě hozen svitek,který jsem chytla a začala si pročítat jména lidí,který jsem měla zabít. Nepatrně jsem se zarazila,když jsem tam viděla Sasuke Uchiha,Hanako Uchiha-Hyuuga,Naruto Uzumaki, Itachi Uchiha,Kitsune Uzumaki a další jména,která mi byla dost známá. Smotala jsme svitek a uklidila ho do pouzdra na kunaie.
"Jsi spokojená Akumi?" zajímal se Orochimaru a Kabuto si posunul brýle.
"Jo. V kolik se vyrazí?"
"Vyrazí se už dneska. Noc,pak přečkáme v jednom úkrytu u Kohohy,pak brzy ráno zaútočíme!" oznámil Orochimaru.
"Fajn.... Půjdu se vyspat,jelikož jsem se vrátila z mise. Jestli mě někdo vzbudí,tak mu vlastnoručně rozbiju hubu!!" zavrčela jsem a odešla z místnosti.
"Kabuto jdi za ní. Jen pro jistotu jestli něco neplánuje..." zaslechla jsem Orochimara a o chvíli později vyšel ze společenské místnosti i Kabuto.
Inorovala jsem ho a šla jsem do pokoje. Třískla jsem Kabutovi dveřma před nosem. Pak jsem se spokojeně natáhla na postel a zavřela oči. Kabuto po chvíli vešel dovnitř.
"Co chceš Kabuto?" zeptala jsem se otráveně
"Mám tě hlídat! A co chci..." došel ke mě a naklonil se. Otevřela jsem oči a spatřila jsem jeho obličej.
"Táhni! Jdi si za někym jinym!" zavrčela jsem
"Vždyť ani nevíš co chci.."
"Hm....vypadni! Jednou na mě sáhneš a máš přeraženou ruku!" sedla jsem si. Kabuto mi zajel rukou do vlasů a trhl dozadum,takže jsem byla nucena hlavu zaklonit. Přivřela jsem oči a tiše zavrčela.
"Ty mi nedokážeš ublížit. Možná mě pošleš k zemi,ale nedokážeš vážně ublížit někomu,s kým trávíš 5 let v podzemí." pohladil mě po tváři. Cukla jsem sebou. Nebylo to poprvé co to na mě zkoušel.
"Máš pravdu.....asi nejsem schopná ti ublížit...." řekla jsem. Medic se jen ušklíbl a pustil mě. Stoupla jsem si,takže jsem stála těsně u něj.
"Opravdu ti nejsem schopná ublížit..." zašeptala jsem mu do ucha. On lehce přivřel oči. Ušklíbla jsem se a kolenem jsem ho silně nabrala do rozkroku. Kabuto zaúpěl a sesunul se k zemi.
"Ale tohle není ten případ. Tebe bych nejradši zabila!"
"Ty děvko.." zaúpěl Kabuto
"Já nejsem děvka! Ty tu děláš Orochimarovi děvku!!!" odešla jsem z pokoje a práskal dveřma.


Druhý den brzo ráno jsem stála na kopci a sledovala Konohu. Za mnou byli ostatní členové téhle mise. Sledovala jsem měsíc,který pomalu mizel a nahrazovalo ho slunce. Obalila se kolem mě chakra a já se změnila na dvoumetrového vlka a temně černou srstí a pronikavě žlutýma očima. Zaklonila jsem hlavu a táhle zavyla. Měla jsem využít vlky v okolí,abych odlákali pozornost stráží a mohl Orochimaru bez ohlášení zaútočit. Seběhla jsem z kopce a schovala se mezi skupinku 15-ti vlků,kteří mířili k bráně. Těsně u hlavní brány jsem vyslala z tlamy kouli ztlačené chakry a tím bránu zničila. Vlci vběhli do Konohy a začali dělat zmatek a hlasitě štěkat. Několik ninjů,mezi nima byl i Naruto,Sasuke i Itachi začalo s obranou.
Já jsme se hnala hlavní ulicí ke Kage sídlu. Věděla jsem,že pokud se dostanu k Tsunda a budu na ní útočit,tak přitáhnu pozornost a tak získám čas pro Orochimara. Už mě zahlídli další ninjové. VYskočila jsem a hnala se po střechách.
"Bacha na toho vlka!!! Míří k Hokage-sama!!!" slyšela jsem hlasy a poznala jsem Kakashiho. Skočila jsem na střechu Kage budovy,pak jsem pootevřenými dveřmi vklouzla do budovy. Dveře od Tsunadiny kanceláře jsem zničila menčí tlakovou vlnou. Vběhla jsem dovnitř a dostala se až za Tsunade. Změnila jsem se zpátky na člověka a zezadu jsem jí na krk přiložila katanu.
"Jeden pohyb a je po tobě!" zavrčela jsem.
Do kanclu se přiřítil Kakashi,Gai,Iruka,Yamato a Jiraya. Do Jirayi pak vrazil Naruto,Itachi,Sasuke. Pak se tam objevila Kitsune,Hanako,Hinata,Ino a Sai,pak i Kiba s Akamarem a ostatní.
"Jakýkoliv náznak útoku a vaše Hokage to schytá!" upřeně jsem sledovala. Ozvala se velká rána,jak es Orochimaur pustil do útoku.
"OROCHIMARU ÚTOČÍ NA KONOHU!!!!" ozývalo se z venku. Ušklíbla jsem se.
"Ty patříš k Orochimarovi.." konstatoval Kakashi.
"Jako vždy chytrej se ozval.." vytáhla jsem Tsunade z křesla a šla k oknu co bylo za mími zády. Rozbila jsem ho. Lehce jsem zaryla čepel katany do Tsunadina krku a pak jsem vyskočila z okna. Za letu jsem se změnila na vlka a dopadla na tlapy,pak jsem se hnala ulicí.
"ZA NÍ!!!" zakřičel Naruto a už skákal z rozbitého okna na střechu. Za ním byl hned Sasuke a Kakashi. Doběhla jsem až na louku za Konohou a změnila se zpátky. O chvíli později se na louce objevil Naruto,Kakashi,Itachi a Sasuke.

Všeobecný pohled

Zastavili se na louce a přeměřovali se pohledy.
Na jedné straně stála dívka,oděná v červeno-ocelovém brnění. Vlasy měla černé a oči pronikavě žluté s vlčí zorničkou. Naproti ní stála skupinka ninjů tvořená Kakashim,Itachim,Narutem a Sasukem. Všechny je znala,znala styl bojování,lae oni neznali jí. Znali,ale nepoznali jí.
"Copak po mě chcete?" zajímala se Akumi a pohodlně se opřela o kmen stromu za sebou.
"Patříš k Orochimarovi....škoda hezký tváře a ninja talentu" řekl Itachi.
"Kdyby jste věděli..."
"Takže,typuju,že jsi Orochimarův zdařilý pokus. V čem je tvoje výhoda? Kromě měnění na vlka" zajímal se Kakashi. Sledovala je všechni.
"Tak dobře...Támhle ten blonďák má v sobě Kyuubiho,já mám něco co ho trumfne. Vy tři máte oči z prokletého klanu. Já je mám taky! Takže bych řekla,že boj bude dost vyrovnaný"
"Orochimaru tě dobře informoval" uznal Sasuke s Narutem
"Orochimaru-sama si přišel pro Kyuubiho a pro tebe Sasuke Uchiho! Nové tělo se mu bude hodit" ušklíbla se Akumi. Sasukemu ztuhly rysy ve tváři.
"Když mě porazíš,tak půjdu k Orochimarovi dobrovolně..." ozval se Naruto. Itachi,Kakashi i Sasuke se na Naruta podívali. Akumi se uchechtla.
"Jsi si jistý,že chceš proti mě bojovat? KLidně proti mě můžeš bojovat ty Uzumaki Naruto i Uchiho Sasuke. Mě to vadit nebude,ale vám srazí ego holka..."
"Ty jedna mrcho mrňavá! Jsi nějaká moc drzá..." zasyčel Sasuke
"Nediv se Sasuke chytla Orochimarský syndrom drzosti!" zachechtal se Naruto. Akumi chytla tik do oka a naštvaně došla k Narutovi a chytla ho za triko. Byla o něco vyšší.
"Co si to řekl baka?" zavrčela mu do obličeje "Nedokážeš ochránit své přátelé! Ani hokagem se sentaneš! Ty na to nemáš!" řekla mu upřímně. Narutovi ztuhly rysy ve tváři.

"Naruto....Naruto!"
"Co chceš Kyuubi?"
"Ukážeme jí naší sílu?"
"Já bych tu holku nepodceňoval. Je to přece pokus od Orochimara!"
"Sand se jí nebojíš. Prozkoumej její chakru a pak na ní nečekaně zaútoč,ale musíš mě nechat,abych mohl kontrolovat tvoje tělo"
"A zase mě budeš chtít zničit?"
"Proto říkám,že budu ovládat tvoje tělo. Myšlení budeš mít po kotrolou ty!"
"Hai,hai"

Akumi zblízka sledovala Uzumakiho tvář a ušklíbla se. Naruto zatnul jednu tuku v pěst,pak zavřel oči a začal zkoumat Akuminu chakru,jak mu poradil Kyuubi. Byl docela dost překvapen,když rozpoznal nějakou temnou chakru. Otevřel oči,které byly rudé a probodl Akumi pohledem. Ta se jen ušklíbla.
"A začíná zábava.." zachechtala se jako psychopat a odskočila od Naruta. V ruce se jí objevila katana. Kolem Naruta se obalila rudá chakra. Akumi stála a v ruce protočila katanou.
"Tak pojď lištičko....." usmívala se
Itachi,Kakashi i Sasuke na ní koukali jak na blázna. Ona ještě podporovala Naruta,aby se změnil.
"Hele Uzumaki....nevíš náhodou komu tohle patří?" řekla a hodila po Uzumakim katanu. Naruto jí chytl a podíval se na ní. Překvapeně vydechl,když rozpoznal Minačinu katanu.
"Minako..." řekl "Co si Minako udělala??!"
"Celkem nic,hodila jsem s ní pokec a pa kjí přizabila. Nehodila se na pokusy" ušklíbla se,ale pravda to nebyla.
"Ty...ty....ty mrcho!!!!" zaječel na ní a v minutě místa Naruta stál Kyuubi v plné velikosti a síle. Akumi se zašlebila a zmizela do koruny stromů. Kyuubi máchl tlapou a strom zničil. Akumi vyskočila a zůstal stát ve vzduchu. Máchl po ní několika ocasy. Ona ovšem jen o něco uskočila a vyčkávala. Kyuubi začal útočit v kratších intervalech. Akumi zatím jen uhýbala,ale jeden útok nevychytala a její drobné tělo bylo přiraženo ke kameni. Itachi a Sasuke došli pomalu ke Kyuubimu a Akumi,která se snažila uvolnit. Kyuubi jí pevně držel přitisklou ke kameni.
"Vyklop nám,proč chce Orochimaru zničit Konohu!"
"Orochimaru-sama zničí Konohu jen pro svoje dobré učely! Jste naobtíž! Kazíte mému pánovi plány!" zavrčela a po obličeji se jí rozlezly značky z pečetě. Sasuke jí sledoval.
"Itachi...Naruto..jděte od ní!" řekl Sasuke a odtáhl Itachiho dál. Kyuubi zavrčel a pustil jí. O několik kroků odstoupil. Akumi dopadla na zem a její tělo se začalo formovat do jiného tvaru. Obalila jí temně fialová chakra. Ozval se řev,zvířecí řev. PAk nastalo ticho a,když chakra zmizela,tak tam stál mohutný 12-tiocasí vlk. Itachi a Sasuke na toho démona koukali s otevřenou pusou. Kyuubi začal vrčet a hned se vrhl do útoku. Vlk táhle zavyl a pak uskočil stranou. Liška se po něm ohnala a své tesáky zaryla vlkovi do hřbetu. Vlk táhle zavyl a zakousl se Kyuubimmu zvrchu do krku. Oba temně vrčeli a nechávalli své tesáky zaryté v krku toho druhého. Rvali se jak psi a mířili k hlavní bráně.

 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Která jednorázovka je nejlepší?

Zrada 25% (9)
No Name 5.6% (2)
Aka--povídka 16.7% (6)
Upíři xD 27.8% (10)
Ztrácíš se z našich vzpomínek 16.7% (6)
Zlomené srdce 8.3% (3)

Komentáře

1 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 28. března 2012 v 16:04 | Reagovat

To bylo výstižný že Kabuto dělá Orochimarovi děvku

2 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 28. března 2012 v 20:32 | Reagovat

krása :) rychle další dílek :) moc prosíím :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama