Ztrácíš se z našich vzpomínek 1.část

23. března 2012 v 14:31 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Ztráčíš se z našich vzpomínek


Narutův pohled

Sledoval jsem Minako,jak drží katanu pod krkem své nejlepší kamarádky Hanako. Já a ani nikdo jiný nechápal co se jí stalo. Stála před námi a držela v šachu všechny,kteří na ní chtěli zaůtočit. Viděl jsem Sasukeho a Itachiho,jak se jim v očích objevil sharingan a sledovali svou sestru,které také žhnul sharingan v očích. Trojice sourozenců Uchihovic se měřili sharinganem. Sanademu se taky objevil sharingan. Neji s Hinatou jí sledovali byakuganem. Byli tu všichni. Všichni chtěli zabránit Minako,aby jakkoliv ublížila Hanako. Sasuke a Sanade byli schopni na Minako okamžitě zaútočit.
"Minako nech toho. Nechceme na tebe útočit" slyšel jsem Tsunadin hlas,jak e snaží Minako přesvědčit.
"NE! Vypadněte! Jestli uvidí někoho jak mě sleduje,tak to Hanako schytá" vrčela Minako a přitlačila na katanu,takže uděla menší škrábanec Hanako na krku,ze kterého vytekla krev. Viděl jsem,jak chtěl Sasuke zaútočit,ale radši se o nic nepokusil. Hanako byla pro Sasuke životní láska. Stejně jako pro mě Minako.
"Min přestaň,prosím" řekl jsem a pozoroval rudovlasou dívku,kterou jsem miloval.
"Sklapni Uzumaki! Nejste nic jinýho než podrazáci! Chcete,abych si myslela,že tu mám rodinu a přátele! Chcete to a když uvěřím,tak mi ho vezmete! Vezmete mi ho,ale on se jen tak nedá" říkala Minako a pomalu couvala,aby prošla hlavní branou. Nechápal jsem o čem to mluví. Podle všeho to nevěděl nikdo. Všichni měli ve tvářích překvapené výrazy. Minako dál couvala k bráně,Hanako měla před sebe jako štít. Musela vědět,že Sasuke a ani Sanade by na Hanako nezaútočili.
"Minako o kom to mluvíš?" ozval se Kakashi a pomalu šel k Minako,společně s Yamatem,Jirayou a Tsunade. Minačin sharingan se protočil a změnil se na mangekyou,ale i tak byl jiný než Sasukeho,Sanadeho nebo Kakashiho. Její oči, které byly podivné,mě zaujaly. Byl v nich sharingan, ale jiný. Oči měly žlutý kraj, pak byly nepřizozeně rozšířezené, černé rozničky a v nich byl rudý sharingan. Nikdy jsem její sharingan neviděl. Nepoužívala ho,ani v boji,ani na misi a ani při trénkách. Bylo poznat,že většina z nás byla překvapena. Nejvíce Sasuke a Itachhi. Ani jeden z nich nečekal,že jejich sestra bude mít takovýhle sharingan.
"Neřeknu o něm nic. Je můj,jenom můj" dál couvala a přejížděla po nás pohledem. Několik ninjů se jí pokusilo napdnout ze zadu,ale beu úspěchu. Kolem Minako bylo něco jako neviditelný štít. Minako došla za hlavní bránu a udeřila Hanako ze zadu do hlavy,takže padla v bezvědomí k zemi. Minako zmizela. Nebyla po ní ani památka. Chtěl jsem se jí vydat hledat,ale Tsunade to zakázala.

Minačin pohled

Udeřila jsem Hanako ze zadu do hlavy a ona padla v bezvědomí k zemi. Hned jsem se vypařila. Dělala jsem to nerada,ale musela jsem. Viděla jsem v Narutových očích,že trpí,když mě viděl odcházet. Věděla jsem,že mě nikdo sledovat nebude. Hnala jsem se lesem. Musela jsem najít toho slizkýho šmejda,kterej mi dal démona. Ano mluvím o Orochimarovi! Nevím,jak,ale povedlo se mu vytvořit dvanáctiocasého démona,který měl podobu velkého vlka. Běžela jsem lesem a hledala buďto někoho ze Zvučné pětky a nebo toho brejlovce Kabuta. Slyšela jsem za sebou někoho,kdo běžel. Vyskočila jsem na strom a ukryla se v koruně. Vytrnovaným postřehem jsme zahlídla několik ANBU,určitě byli z Konohy.
´Kurva říkala jsem Tsunade,ať za mnou nikoho neposílá! Proč mi to dělá težší? Nesnášim jí!´
Seskočila jsem na zem. Dopadla jsem přímo mezi ty ANBU,v ruce jsem držela kovovou tyč,která se dala zničit velmi těžko.
"Minako Uchiho. Vrať se s námi do Konohy a nic se ti nestane!" promluvil na mě ANBU s maskou psa. Hned jsem poznala o koho se jednalo. Byl to Kakashi. V druhém ANBU jsem poznala Hizashiho a ve třetím Yamata. Pevně jsem držela tyč a vpustila jsem do ní chakru.
"Nikdy! Vezmete mi ho a to já nedovolím" ohnala jsem se tyčí a povedlo se mi udeřit Yamata do břicha. Hizashi hned začal útočit a snažil se mi zablokovat tok chakry. Sehla jsem se a podrazila mu nohy. Konec tyče jsem vrazila Yamatovi do tváře a tím jsem mu rozbila masku. Hizashimu jsem přidupla ruku k zemi až se ozvalo křupnutí. Kolem tyče se obalila černá chakra.
"Minako kdo je to ON? O kom to mluvíš?" ozval se Kakashi,který doposud neutočil.
"ON je mojí součástí,nikdy ho nedostanete" zavrčela jsem a praštila Kakashiho a Yamata do břicha,pak jsem zmizela

Objevila jsem se na louce,kde se měl nacházet úkryt toho slizkého parchanta Orochimara. Rozhlídla jsem se a hledala něco co by připomínalo vchod do podzemí.
"Ale,ale,že by to byla moje pokusná krysa?" ozval se za mnou slizký hlas. Otočila jsem se a spatřila Orochimara a Kabuta,který nikde nikdy nesměl chybět.
"Tady jste Orochimaur-sama. Hledala jsem Vás" poklonila jsem se.
"Co tě sem přivádí Uchiho?"
"Chtěla jsem se vrátit a pracovat pod Vámi. Mohla bych Vám být užitečná"
"O tom jestli mi budeš užitečná rozhoduju JÁ! A ne ty" zasyčel
"Hai Orochimaru-sama. Omlouvám se"
"Kabuto! Budeš ji mít na starost,jestli není špeh pro Konohu! Ručíš za ní!" zasyčel ke Kabutovi. Ten kývnul a posunul si brýle.
"Uchiho pojď ke mě!" poručil mi. Došla jsem k němu a zastavila se před ním. Sjížděl mě pohledem a prohlížel si mě.
"Hm...dobře stavěná. Určitě bude i dobrá kunoichi." ušklíbnul se. Mlčela jsem. Orochimaru se otočil a odešel. Kabuto mi naznačil,abych šla za ním a tak jsem šla. Došli jsme dolu do chodby,kde byly pokoje. Orochimaru něco zasyčel ke Kabutovi a odešel do laborky. Kabuto mě chytl za paži a zatáhl mě do pokoje,kde mě strčil na postel.
"Hej co děláš?" okamžitě jsem se posadila.
"Jelikož tě mám nastarost,tak musím zkontrolovat jestli někde nemáš vysílačku s odposloucháváním,takže sundavej oblečení..." řekl jako by se bavil o počasí a posunul si brýle. Přivřela jsem oči.
"Ani mě nehne! Očumovat mě nebudeš! Očumuj si někoho jinýho....Brejlovče!" odsekla jsem.
"Takže po zlém.." povzdechl si medic. Složil několik pečetí a kolem mě se ovinuly chakrové provazy. Po nedovrovolné prohlídce,kdy zjistil,že nejsme špeh, mi hodil kimono a pak odešel.

Narutův pohled

Snažil jsem se Tsunade přemluvit,aby nás pustila hledat Minako.
"Ae Baa-chan...." chtěl jsem něco říct.
"NE! NIKDO NEPŮJDE MINAKO HLEDAT! JE POVAŽOVANÁ ZA HLEDANÉHO NINJU!" zařvala Tsunade na celou Kage budovu. Sklopil jsem hlavu a kousl se do rtu. Hanako,která stála vedle mě se najednou ozvala.
"Naruto má pravdu! Tohle nebyla Minako jakou znám. Někdo jí musel něco udělat,někdo jí musel ovládat!" zastala se Hanko Naruta.
"JEŠTĚ NĚJAKÝ PROTEST A GRANTUJU VÁM,ŽE SI NEŠKRTNETE JAKO NINJA!" praštila do stolu pěstí Tsunade. Všichni jsme radši couvli.

--- o 3 roky později---

ANBU hlídka přinesla Minačino tělo. Nechtěl jsem tomu věřit.
"Né Minako...Ne to nemůže být možný!" zakřičel jsem a chtěl jse mse vrhnout k hlídkám,ale Sasuke a Sanade mě chytli a nedovolili mi tam jít.
"MINAKO....NÉ" mé oči se zaplnily slzami. Padl jsem na kolena a nechal jsem slzy volné stékat po tvářích. Cítil jsem,jak mi Sasuke stiskl rameno. Seděl jsem na zemi u brány a zíral před sebe. Nechtě ljsem tomu uvěřit. Minako nemohla být mrtvá. NE Minako,ta byla dost dobrá kunoichi. Najednou se tam objevila Hanako s Kitsune.
"Naruto,Sasuke,Sanade....máme jít okamžitě k Tsunade! Nevím co se děje." řekla Hanako
"Ale my víme co se děje.......Naruto?" podíval Sasuke na místo,kde jsem ještě před chvíli byl. Rozhlédl se. Proběhl jsem ulicí a mířil ke Kage budově. Vrazil jsem dovnitř a po chvíli vrazil do Tsunadiny kanceláře. Tsunade k mě zvedla pohled.
"Prosím,že to není pravda..." optaljsem se zoufale
"Je mi to líto Naruto,ale bohužel Minako je....."
"NE! Minako nemůže být mrtvá" rozkřikl jsem se. Okmamžitě jsem došel k pohovce,kde Minačino tělo leželo. Sesunul jsem se na zem vedle pohovky a stiskl Minačinu bledou ruku. Pozoroval jsem její bledý a nehybný obličej. Pevně jsem jí stiskl ruku. Z očí se mi znovu spustily slzy.
"Min prosím..otevři ty svoje krásné oči,usměj se" mluvil jsem tiše a pohled upíral na její tvář. Nepostřehl jsme,když se otevřely dveře.
"Tsunade co stalo?" poznal jsem Hanačin hlas
"Hlídka ANBU přinesla Minako....." řekla Tsunade a pokynula ke mě. Hanako,Sasuke,Sanade a Kitsune se tím směřem podívali. Svíral jsem Minačinu ruku a nechával slzy téct po tváři. Pořád dokola jsem opakoval jednu jedinou větu.
"Min prosím...otevři ty svoje krásné oči,usměj se. Nenechávej mě tu samotného" stále jsem to opakoval dokolečka.
"Minako je mrtvá,že ano? Řekla jste to Narutovi?"
"Ano řekla jsem mu to,ale reagoval,tak že si to odmítá připustit"
"Zkusím s ním promluvit" řekla Kitsune a rozešla se ke mě. POložila mi ruku na rameno.
"Naruto...pojď se mnou. Minako se už neprobere"
"NIKAM NEJDU! NENECHÁM TU MINAKO SAMOTNOU!" zakřičel jsem na ní. PEvně mi sevřela rameno.
"Naruto pojď se mnou!"
"NE!"
"Naruto.." tentokrát na mě mluvil Sasuke "Pojď se mnou a Kitsune vedle do místnosti"
"NEJDU! MINAKO TO TU NENECHÁM"
Sasuke si povzdechl,koukl se po Itachim,který se tam objevil. Itachi přikývl a došel ke mě,chytl mě za rameno. Sasuke za druhé. Zvedli me odnesli mě pryč. Zmítal jsem sebou.
"Pohřeb bude zítra" slyšel jsem ještě Tsunade
Opravdu zítra se konal pohřeb. Stál jsem tam a díval se na její fotku,kde vypadala šťastně a usmívala se. Položil jsem k její fotce dvě růže, jedna měla černo-fialovou barvu a druhá byla oranžová. Jen já jsem věděl,jak tyhle květiny milovala.
"Vždy jsem tě miloval a milovat budu Minako" zašeptal jsem a zvedl pohled k nebi. Oblohu prožízl blesk. Vzpoměl jsem si jak si ráda hrála s blesky a s elektřinou. Kolikrát jsem jí říkal,že si může ublížit,ale ona vždy odpovídala,že se o ní nemám strachovat. Otočil jsem se a odešel pryč. Nečekal jsem na Sasukeho ani na ostatní. Došel jsem do domu,kde jsme s Minako bydleli. Došel jsem do patra,kde byla naše ložnice. Otevřel jsem dveře a vešel dovnitř. Spatřil jsem na posteli jedno z Minačiných kimon,které měla den předtím než utekla z vesnice. Došel jsem k posteli a vzal kimono do ruky. Jak jsem ho zveld,tak mě do nosu udeřila vůně,která byla typická pro mojí milovanou. Exotické ovoce,to byla vůně,která byla pro Minako typická. Složil jsem kimono a položil ho na její polovinu postele. Došel jsem ke skříni a otevřel jí. Vůně,kterou jsem ucítil byla příjemná,bylo tam exotické ovoce a vanilka. Připomělo mi to náš rozhovor.

Flashback
"Naruto,která vůně je pro mě typická a připomíná ty mojí osobu?"
"Exotické ovoce. Proč se ptáš?"
"Jen tak. Tebe mi strašně připomíná vanilka"
Konec flashbacku

Nechal jsem skříň otevřenou. Vyšel jsme z pokoje a zamířil jsem do koupelny. Vešel jsem dovnitř a rozhlédl se. Její župan byl stále stejně přehozený,přes věšák na ručníky. Její šampóny a soly do koupele byly vyskládané na zadním okraji vany u zdi. Po půl hodině jsme odešel. Všechno jsme nechal tak jak to tam nechala Minako. Nechodil jsem na mise. Odmítal jsem chodit do naší společné ložnice,nechodil jsem do koupelny v patře. Zůstával jsem spát v obýváku. Čas jsem trávil doma a nebo u Minačina hrobu. Vždy jsem tam seděl a v ruce držel řetízek s přívěskem,který jsem jí dal. Sedával jsem tam dlouho do noci. Domů jsem šel jen málokdy. Stál jsem na hlavách Hokage a viděl jsem její obraz.

....... POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | Web | 24. března 2012 v 15:47 | Reagovat

to je dobrý :-(  :D jinak krásnej dílek a rychle další... jinak bereš mi myšlenky! :D :D :D :D já taky chtěla napřed dvanáctiocasého ve tvaru vlka :D :D :D vítej sestro! :D

2 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 24. března 2012 v 16:25 | Reagovat

To bylo smutný, ale honem další díl

3 Asuky=3 Asuky=3 | Web | 24. března 2012 v 18:29 | Reagovat

Gomenasaii ze tu v posledni dobou vubec nechodim :D nezabijej me prosim...Chytla me hra a ja zapominam na blog i na sve Sb :D
PS: krasna povidka(ale deprese nemam rada :D)
PSS: Hezky design ;-)

4 Minako Uchiha Minako Uchiha | 24. března 2012 v 18:41 | Reagovat

[1]: :D tak to je náhoda s tím vlkem xD

[3]: Není důvod,tě zabíjet :D já stíhám blog,ale nestíhám obíhat Sb

[2]: Věř,že to bude jěště smutnější.....ale nic víc neprozrazuju :)

5 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 25. března 2012 v 9:28 | Reagovat

[4]: Teď jsi mě navnadila už se těším

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama