Zrada 6/?

30. března 2012 v 23:30 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Zrada 6/??


"Nechoďte ke mě" zavrčela Minako a dál nechala stékat slzy po tvářích.
"Minako,ona ti chce pomoct" řekl opatrně Sasuke
"Ale já nechci" štěkla po něm Minako,zavřela oči a veškerou svou chakru přesunula do rukou a nakonec do Kabuta. Ten sebou cuknul a zranění se mu zacelilo. Min otevřela oči a usmála se,pak padla bezvládně k zemi. Hanako jí zachytila,než dopadla na zem.
"Minako?....Minako?" Hanako s ní lehce zatřásla,ale ona nereagovala. Opartně jí položila na zem a zběžně jí prohlédla. Hanako nakonec zjistila,že Minako v komátu. Kabuto se pomalu posadil a rozhlédl se,pohled mu padl na Hanako a Minako,která byla v bezvědomí.
"Co...co se stalo?" zeptal se Kabuto a přiložil si ruce,tam kam schytal plný zásah rasenganem.
"Minako je v komátu. Veškerou svou i démonní chakru použila na léčení" řekla Hanako a přešla ke Kabutovi,aby zjistila jak na tom je. Ani nebyla překvapena,když zjistila,že zranění bylo vyléčeno a nebude mít zádné následky. Kabuto se pomalu postavil a rozhlédl se. Přejel všechny pohledem,pohled se mu zastavil na Kakashim,kterého dávala ho hromady Tsunade se Sakurou a Inou.
"Hanako mohla by jsi Minako přetočit na břicho? Potřebuju se podívat na ten obratel." řekl Kabuto a přidřepl si k Minačinu tělu. Hanako přikývla a opatrně otočila Minako na břicho. Kabuto si posunul brýle a zadíval se na hlubokou ránu,na zádech,která o kousek minula kovový obratel. Kabuto si ránu pozorně prohlédl a pak se zadíval na Uzumakiho,kterého podpíral Yondaime. Podíva lse i po Kakashim a ostatních.
"To co jste viděli........NIKDO TO NESMÍ NIKDY,NIKDE ŘÍCT! Je to jasné?" řekl důrazně Kabuto. Počkal si na kývnutí a pak se sklonil k Minako. Kolem rukou se mu objevila chakra. TSunade se chtěla zapojit do léčení,ale Yondaime jí to nedovolil.
"NE!" řekl důrazně.
"Proč ne? Je to ninja jako kdokoliv odtud" namítla Tsunade. Hanako se na Yondaimeho podívala,stejně tak i Kabuto.
"Odneste jí do nemocnice. Bude na speciálním pokoji. Nikdo z konožských ninjů k ní nebude chodit! Jen lékaři a personál z laboratoře. Chci zjistit víc o tom démonovi co má v sobě. Jestli někdo poruší toto nařízení bude zbaven hodnosti ninji. Ohledně Hanako a Kabuta platí to stejné. Nikdo se s nimi nebude stýkat!" řekl Yondaime. Hanako i Kabuto se na sebe podívali. Sasuke něco neučitě zamumlal.

Kabuto vzal Minako do náruče a šel směrem k východu ze stadionu. Hanako se podívala na Sasukeho,pak probodla pohled Yondaimeho. Hanako se zvedla a chtěla jít za Kabutem,ale bolest,ze zranění jí to nedovala. VYřešil to Sasuke,který jí vzal do náruče a šel za Kabutem.
"Uchiho Sasuke,jestli odejdeš ze stadionu,jsi zbaven hodnosti ninji!" řekl Yondaime. Sasuke ho Ignoroval a došel ke Kabutovi,který stál u východu stadionu. KAbuto se na Hanako usmál a pka zmizel,stejně jako Sasuke.
Objevil se v obýváku domu,kde bydleli. Sasuke se objevil o chvíli později,položil Hanako na sedačku.
"Děkuju" řekla Hanako
"Není za co" řekl Sasuke a posadil se do křesla naproti sedačce.
Kabuto odnesl Minako k němu do pokoje a zůstal tam s ní. Hladil jí po vlasech,pak se zvednul a šel připravit její pokoj. Kabuto v jejím pokoji,přivolal několik lékářských přístrojů. Pak zase došel do svého pokoje,vzal jí do náruče a přenesl jí k ní do pokoje. Položil jí na postel a do žil jí zavedl kapačku. Ještě zapnul několik přístrojí,aby mohla Minako dýchat. Skontroloval ještě přístroj,který zaznamenával činnost srdce. Sednul si na židli a sledoval jí. Minako byla velmi bledá,na dotek byla chladná,jako by nebyla mezi živými. Takhle tam seděl až do večera.

Sasuke si povídal s Hanako a dobře se bavili. Kolem půlnoci se Sasuke zvednul se slovy,že půjde domů.
"Co kdyby si tu zůstal s námi?" napadlo Hanako.
"Když tu tobě a Kabutovi nebudu překážet,tak bych tu zůstal" usmál se Sasuke. Hanako lehce zčervenala. KAbuto se objevil na schodech.
"Nebudeš tu překážet. Bez Minako tu stejně bude klid a ticho. Alespoň tu bude někdo,kdo dokáže uvolnit tuhle napjatou atmosféru" řekl Kabuto. Hanako se na něj podívala.
"Jak je na tom?"
"Po pravdě špatně. Musel jsem jí napojit na přístroje,aby vůbec měla možnost přežít"
"Jaká je šance,že se probere?"
"Malá. Jelikož ještě,přenesla na sebe naše zranění a pak použila svou i démoní chakru"
"Aha"
Sasuke je sledoval. Hanako se ještě chvíli o něčem s Kabutem bavila. Pak se zvedla.
"Připravím ti pokoj Sasuke" řekla a zmizela do patra. Kabuto šel do kuchyně,kde si udělal si kafe. Sasuke došel za ním. Kabuto si sednul ke stolu. Sasuke si sednul naproti němu. Kabuto zvednul k němu pohled.
"Co je?"
"Proč se o tu holku tak staráš? Podle toho co jsem viděl,tak ona nemá city. Připomíná mi svým chováním Uchihu."
"Ona je Uchiha. Jmenuje se Minako Umike-Uchiha."
"Cože?"
"Slyšel si! Miako je tvoje příbuzná. A když ti to řeknu přesně,tak podle papírů je tvoje sestra,přesněji dvojče" řekl Kabuto a sledoval Sasukeho,který na něj zíral.
"Ta....ta...ta ho-holka co málem zabila Kakashiho je moje s-sestra??" vyjevil se Sasuke. Kabuto přikývnul.
"Proč má teda příjmení Umike??"
"Musela jsi změnit jméno,aby jí nenašel Itachi a nezabil jí" odpověděla Hanako,která se tam objevila. Sasuke se na ní podíval. Hanako ho pozorovala.
"Takže já mám sestru,přesněji dvojče a dozvídám se to až v 19 letech?"
"Ano" řekla Hanako s Kabutem. Sasuke je sledoval. Hanako si sedla na židli
"Sasuke Minako ti potom řekne víc,sž se probere..jestli se probere" řekla Hanako.
"Já vás tu nechám a jdu jí zkontrolovat" řekl Kabuto a odešel.
Došel k Minako a sedl si k ní. Sledoval její velmi bledou tvář,rudé vlasy byly rozsypané po polštáři. Kabuto se smutně pousmál a pohladil Minako po tváři.

Hanako seděla v kuchyni se Sasukem a povídali si. Asi po dvou hodinách se zvednuli s tím,že si,už opravdu půjdou lehnout.
"Děkuju Hanako,že tu můžu být. Asi po mě půjdou ANBU za neuposlechnutí rozkazu"
"Není za co" usmála se na něj Hanako. Došla k němu a políbila ho na tvář. Sasuke lehce zrůžověli tváře,ihned se probral a chytl Hanako za ramena. Otočil jí k sobě čelem a políbil jí na rty. Jemně a opatrně jí líbal. Hanako překvapeně vydechla a po chvilce mu polibek oplatila. Odtáhli se od sebe. Oběma na tváři hrál světlounce růžový ruměnec.
"Ech...tak do-dobrou noc. A-a ještě jednou dě-děkuju za to,že to můžu zůstat" vykoktal Sasuke a odebral se do pokoje,který mu Hanako připravila. Hanako se za ním dívala a pak se přenesla k sobě do pokoje.

----o 3 měsíce později----

Hanako a Kabuto chodili na mise s týmem 7,ale Sasuke musel zůstávat ve vesnici. Hokage mu dal zákaz jakých koliv misí. Zrovna seděl v obýváku,když z horního patra slyšel šramot. Sasuke odložil knížku a vyšel po schodech do patra,kde byly pokoje. Hluk vycházel z pokoje,kde byla Minako. Sasuke došel ke dveřím a pootevřel je. Postel,kde měla ležet Minako byla prázdná. Sasuke vešel dovnitř a rozhlédl se,ale nikde rudovlasou dívku neviděl. Sasuke nechápal,kam se mohla podít,když byla 3 měsíce mimo a podle všeho,by měla být hodně slabá. Všimnul si pootevřených dveří do koupelny. Došel k nim a strčil do nich. Spatřil velmi bledou a hubenou Minako. Došel k ní.
"Minako? Proč jsi nezůstala ležet?" položil jí ruku na rameno.
"Nelíbí se mi,že jsem bezmocná. Ty přístroje mi to jen zdůrazňují" neměla sílu sebou cuknout. Sasuke jí zvednul do náruče a odnesl jí do pokoje a položil na postel. Minako se na něj podívala.
"Chceš vědět,zda jsem opravdu tvoje sestra..že?"
"No chtěl bych to vysvětlit"
"Dobře.Ano jsem tvoje sestra. Přežila jsem vyvraždění Uchiha klanu. Musela jsem si změnit jméno,aby mě nenašel Itachi. Ve třech letech jsem dostala prokletou pečeť a zůstala jsem ve Zvučný." naklonila hlavu an stranu a ukázala na pečeť. Sasuke na ní koukal. Minako si lehla na bok a přetáhla přes sebe deku.
"Kabuto s Hanako by se měli brzo vrátit"
"Jo díky" zavřela oči a pak usnula. Sasuke se lehce usmíval,byl rád,že má někoho z původní rodiny. Nechal jí spát a odešel zase do obýváku. Jen co si sednul,tak se otevřely dveře a dovnitř vešela Hanako i s Kabutem. Sasuke se tedy zase zvedl a došel k nim.
"Ahoj" pousmál se.
"Ahoj Sasuke " objala ho Hanako a líbla ho na tvář. Za ty tři měsíce se dali dohromady.
"Ahoj. Nějaká změna?" zajímal se Kabuto.
"Ano. Probrala se a vytrhla si z žil kapčky a odpojila se od přístrojů" řekl Sasuke a objal Hanako kolem pasu.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama