Zrada 5/?

18. března 2012 v 19:36 | Minako Uchiha |  Jednorázovky


Zrada 5/??

O 20 minut později

Hanako Uchiha-Hyuuga vs Sasuke Uchiha

"Vítejte v 2.kole speciálních jouninských zkoušek. Jako první zápas si dáme Hanako Uchiha-Hyuuga vs Sasuke Uchiha." rozhodl Asuma a pokynul oběma jmenovaným,aby se dostavili do arény. Hanako se objevila po levé straně a Sasuke po pravé. Asuma jim dal znamení,že můžou začít.
Hanako trochu odskočila od Sasuke,který na ní vyslal velkou ohnivou kouli. Hanako rychle složila několik pečetí a poslala na ohnivou kouli velkého vodního draka,který kouli spolknul. Sasuke vytasil svou katanu a už jí útočil na Hanako,která také vytasila svou katanu a zatím jen jeho útoky odrážela. Sasukeho to evidentně štvalo a tka začal útočit prudčeji a rychleji.Jedním máchnutím se mu podařilo rozseknout rudý trojúhelník,který měla Hanako na krku. Hanako přestalo bavit jen útoky odrážet a tak začala sama útočit. Sasukemu se v očích objevil sharingan a tak její útok stíhla vykrývat. Hanako se povedlo Sasukemu vyrazit katanu z ruky a špičku své katany mu přiložila ke krku.
"Je konec. Prohrál si Uchiho Sasuke" řekla Hanako,ale najednou jí z úst vytekl pramínek krve. Překvapeně se podívala na Sasukeho a pak stočila pohled na břicho. Sasuke jí v návalu vzteku zasáhl do břicha chidorim. Hanako se rozkašlala a vykašla krev,která dopadla Sasukemu na tvář.
"Hanako!" ozval se hlas Minako,která se odrazila od zábradlí a dopadla vedle Hanako. Sasuke se okamžitě vzdálil,jak se rychle vzdálil tak prudce trhl rukou,kterou zranil Hanako břicho. Hanačina tvář se zkřivila bolestí. U Hanako se hned objevil i Kabuto a opatrně jí položil na zem. MInako okamžitě začala skládat pečetě a kolem rukou se jí obalila černá chakra a začala jí okamžitě léčit. Hanako tiše kňučela bolestí. Kabuto se na ní podíval a opatrně jí vytahnul do sedu a dal jí něco proti bolesti. Minako přidala na chakře a snažila se to zranění vyléčit co nejdřív. Kabuto zase Hanako opatrně položil a podíval se na Minako,která měla sklopenou hlavu,aby jí nešlo vidět do obličeje. Po chvíli spustila Minako ruce podél těla,ale hlavu nechala skloněnou. Hanako byla v bezvědomí.
"Bude v pořádku. Jen se na chvíli prospí" řekla Min a zvedla hlavu a postavila se,pak zvedla Hanako a dala si jí na záda. Kabuto chtěl jít s ní,ale MInako ho zarazila.
"Jdeš bojovat" řekla prostě a přemístila se s Hanako.


Kabuto Yakushi vs Kakashi Hatake

"Další zápas je Kabuto Yakushi vs Kakashi Hatake" oznámil Asuma. Kabuto rovnou zůstal v aréně a po chvilce se objevil Kakashi. Asuma zápas odstartoval.
"Takže po dlouhé době zase stojí proti sobě" řekl Kakashi. Kabuto pouze přikývnul a kolem rukou se mu objevila chakrová čepel. Kakashi si odkryl sharingan. Kabuto na Kakashiho zaůtočil. Kakashi se vyhnul a sekl po něm kunaiem a zasáhl ho do ramene. Rána se však hned vyléčila a přívěsek,který měl Kabuto na krku zazařil. Kakashi si toho povšimnul a podívla se směrem,kde byla Minako s Hanako. Minako stála opřená o zábradlí a pozorovala boj s kamenným výrazem v obličeji a očích. Jednou rukou svírala něco na krku,pka se sklonila k Hanako a ještě doléčila to zranění. Hanako se pak probrala a s Minačinou pomocí se postavila. Kakashi se podíval na Kabuta a složil několik pečetí a ze země vylétlo velké množství kamenných bodců. Kabuto jich několik zničil a pak jen uskakoval. Najednou zmizel a objevil se za Kakashim a chtěl mu zasadil ránu do zad,ale Kakashi se otočil a rasenganem ho zasáhl přímo do srdce,podařilo se mu poškodit i ten přívěsek.

Minako se rozšířily oči,něco se v ní zlomilo,najednou cítila jak se v ní něco neznámého probudilo a ona teď cítila chuť někoho zabít. Probudili se v ní emoce a city.
"Neeee" vyjekla Minako a v mžiku se objevila u Kabuta,který se skácel na zem. Zachytila ho a sesunula se s ním na zem. Jeho hlavu si položila do klína a koukala na něj a v očích se jí začaly objevovat slzy,které nechala volně stékat po tvářích. Kabuto namáhavě zvednul ruku a slzy jí setřel. Min se na něj dívala uslzenýma očima. Hanako se objevila hned vedle Minako a pozorovala je. Vedle Hanako se postavil Sasuke,který jí zachytil,když se ozvala ostrá bolest ze zranění. Hanako se nechala podpírat a pozorovala Minako,kterou takhle neznala.
"Mi-mi-lu-ju tě" řekl namáhavě Kabuto a z úst mu začala vytékat krev pak upadl do bezvědomí. Minako se rozbrečela ještě víc a kolem ní se začala objevovat černá chakra,která obalila jí a Kabuta.
"Taky tě Mi-miluju" vydechla a její slzy začali dopadat na Kabutovu tvář. Zranění se začalo pomalu léčit. Kolem ní se vytvořil kruh ninjů. Stáli tam všichni,všichni mladí ninjové a jejich senseiové. Minako zvedla hlavu a podívala se po nich. V očích,ze kterých jí tekli slzy,se objevila krvežíznivost a chuť po pomstě. Podívala se na Hanako a pohledem jí prosila o pomoc. Hanako se za Sasukeho pomoci posadila vedle Minako a začala Kabuta léčit. Minako roztřesenýma rukama hladila Kabuta po tváři. Jednou rukou pak sundala dva přívěsky z krku a podala je Hanako a Sasukemu. Sasuke nechápal,ale vzal si jeden přívěsek.
"Dejte si je kolem krku a prosím vyléčete ho" zaprosila Min
"Ale....já neumím lékařský techniky" namítl Sasuke
"Máš snad sharingan nebo ne? Sleduj Hanako a opakuj to"
"Min,ale někdo na nás může zaútočit" řekla Hanako a začala léčit.
"Jsou z mojí chakry a tak se kolem vás vytvoří bariéra,tou žádný útok neprojde" řekla a opatrně se zvedla. Vyšla z bariéry a hledala pohledem jednu osobu,která za tuhle situaci mohla. Po chvilce našla Kakashiho a probodla ho pohledem. Kakashi na ní v klidu koukal a nic nedělal. Kolem Minako se začala obalovat chakra,která nabyla tvaru vlka. Když ale ostatní Minako spatřili měla po tváři rozlezlou prokletou pečeť.
"Proč mi vždycky všichni vezmou to nejcennější co mám? Proč?Nejdřív mi Konoha zabila matku,pak i jeden kretém z Uchiha klanu zabil otce a ostatní příbuzné..proč?" ptala se Minako,ale nikdo jí neodpověděl.
"Minako...nikdy si nic takové neřekla,ani mě" hlesla Hanako a dál se soustředila léčení. Sasuke se na ně podíval a pak se začal plně soustředit na léčení. Rána se pomalouknu zacelovala,ale tohle zranění se léčilo špatně. Hanako se po chvíli povedlo zastavit krvácení.
Minako se plně uvolnila pečeť a změnila se na velkého,dvánáctiocaseho vlka,velikosti člověka. Většina ninjů o několik kroků couvla,protože chakra,která byla cítit,byla horší než chakra samotného Kyuubiho.
"Minako...okamžitě tu pečeť stáhni" zakřičela Hanako,ale Minako jí nevnímala. Min se pomalým krokem rozešla ke Kakashimu a začala temně vrčet.
"To není možný....12tiocasý démon,ten není jako Kyuubi." vykoktal Naruto a pozoroval Minako,která se zrovna ohnala po Kakashim tlapou. Kakashi se na poslední chvíli vyhnul.
"Jak to myslíš Naruto?" optal se Yondaime a sundaval si svůj plášť Hokageho.
"Tenhle démon byl někým vytvořen. Její chakra je tak nechutná,že si myslím,že i Kyuubi by měl problém. Ale to nechme stranou. Musíme pomoct kakashimu,než ho zabije." řekl Naruot a začal uvolňovat Kyuubiho chakru. Yondaime přikývl a odhodil plášť a klobouk stranou. Minako zrovna útočila na Kakashiho prudce a šla mu po krku. Najednou se však nemohla pohnout. Vztekle zavrčela a snažila se pohnout,ale Shikamaru,který jí chytil do stínu se jí snažil udržet na místě. Minako sebou začala škubat,ale najednou ucítila bolest na zádech. Podařilo se jí uvolnit několik ocasů a plnou silou odhodila Naruta na zeď,kde zanechal kráter. Yondaime se rozhlídl a pohled mu padl na Hanako a Sasukeho,kteří léčili Kabuta. Zmizel a objevil se za Hanako,kterou vytáhl do stoje a ke krku jí přiložil kunai. Hanako sebou zazmítala,ale on jí nepustil,spíž jí zabodl kunai do ramene. HAnako zasyčela bolestí. Minako to zaslechla a přestala si všímat Kakashiho,který se válel na zemi a měl ošklivě poraněnou ruku a bok. MInako se přesunula těsně před něj a vrčela.
"Snad by si nechtěla,abych tady tvé kamarádce ublížil a nebo,kdybych ublížil jemu" pokynul ke Kabutovi. Minako zle zavrčela,ale začala pečeť stahovat. Pečeť zmizela,ale Minako zůstaly vlčí oči,drápy a prodloužené špičáky.
"Hodná holka" usmál se Yondaime a pustil Hanako. Minako Yondaimeho ignorovala a přiklekla ke Kabutovi a začala ho léčil černou chakrou.
"Děkuju Hanako,Sasuke. Teď to už zvládnu sama" řekla tiše a z očí se jí znova spustily slzy.
"Minako nemáš za co. Ty by si to pro mě taky udělala" usmála se Hanako. Min se na ní podíval a pousmála se.
"A ještě jedna věc. Sluší vám to spolu. Tak to tak nechte a buď na ní hodnej Sasuke. Hanako si zaslouží někoho,kdo jí bude milovat. Ani ona,ani já nemáme hezkou minulost a tak ty jí buď na blízku,když bude potřebovat" řekla Minako a i přes slzy se upřímě usmála a pak se začala plně soustředit na léčení. Hanako na Minako koukala a pak si k ní přisedla,stejně jako Sasuke.
"Minako....děkuju. Ale teď je přednější něco jinýho,než můj vztah" začala Hanako,ale byla přerušena Minako,která se a ní podívala.
"Není. Je důležitý,aby si ty byla šťastná a měla někoho na koho se můžeš obrátit v jaký koliv situaci,někoho koho budeš milovat a on ti bude lásku oplácet. Hanako si moje nejlepší kamarádka a proto je pro mě důležité,aby si byla šťastná" řekla Minako a myslela to upřímně. Hanako se na Min dívala,takhle jí neznala. Znala jí jako bezcitnou holku,která zabila kohokoliv bez mrknutí oka,bez náznaku jakých koliv emocí. Minako se dál soustředila na léčení. Takže úplně zapoměla na ostatní. Tsuande k Minako přistoupila,ale Minako reagovala velmi rychle a tak se jí v ruce objevila katana,kterou mířila na Tsuande,ale dál jednou rukou léčila.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 19. března 2012 v 18:51 | Reagovat

Dobrá velmi dobrá povídka

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama