Zrada 4/?

15. března 2012 v 9:34 | Minako Uchiha |  Jednorázovky


Zrada 4/??


Minako zaslechla odsunutí židle. Rychle se zvedla a vyběhla tiše po schodech nahoru a zapadla do svého pokoje. Opřela se o dveře a přemýšlela o tom,co vyslechla. Chvíli nad tím přemýšlela a pak se otevřela dveře od koupelny a vešla dovnitř. Došla k vaně a otočila koutky a napustila si do vany teplnou vodu,do vody přidala koupelovou pěnu s vůní exotického ovoce. Sundala ze sebe oblečení a lehla si do vany. Po chvíli vodu vypla a začala zase přemýšlet o rozhovoru,který vyslechla.
"On mě má r-r-rád....on mě m-mi-miluje" opakovala si dokola. Tahle nad tím přemýšlela několik hodin. Nakonec ve vaně usnula.

Kabuto odsunul židli a chystal se odejít do svého pokoje,než však vyšel z kuchyně otočil se k Hanako.
"Děkuju ti,že si mě vyslechla a poradila" řekl a vydal se po schodech nahoru. Mířil rovnou do svého pokoje,ale u dveří se zarazil a podíval na dveře vedle. Chvíli přemýtal,že by k ní zašel a řekl jí. Sváděl sám se sebou vnitřní boj. Nakonec se rozhodl,že tam půjde.
Zaklepal a vyčkával,když se po 5 minutách neozvala tak opatrně pootevřel dveře a nakoukl dovnitř. V pokoji ji nikde neviděl a tak vstoupil. Rohlédl se,musel uznat,že barevná kombinace je skvělá. Přešel k posteli,kde měla MInako rozházené menší nožíky a různé jehly. Sesbíral je a položil je na noční stolek vedle postele. Všimnul si i čtyř přívěsků na řetízkách. Vzal je do ruky a prohlédl si je,pak je položil k nožíkům na noční stolek.
Otočil se a spatřil pootevřené dveře do koupelny. Nakouknul dovnitř a spatřil MInako jak spí ve vaně. Celou koupelnou se linula vůně exotického ovoce. Pousmál se a od někud vytáhnul velkou fialovo-rudou osušku. Opatrně,aby Minako neprobudil ji vyndal z vany a zabalil jí do osušky. MInako se lehce zamračila zimou a automaticky se víc přitiskla ke zdroji tepla,kterým byl Kabuto. Nakonec jí přenesl do postele,kde jí přikryl. Jemně jí políbil na čelo,zhasnul a odešel k sobě do pokoje.

Ráno se MInako probudila,posadila se. Rozhlédla se a snažila si vzpomenout,jak se do postele dostala. Pamatovala si,že usnula ve vaně. Podíval se na sebe a zjistila,že má kolem sebe jen omotanou fialovo-rudou osušku. MInako se vybavil pocit,že jí někdo v noci políbil na čelo. Překvapením se jí rozšířily rozničky,když si domyslela,jak se do postele dostala.
Vymotal se z deky,přesla ke skříni a otevřela jí. Spokojeně se usmála,když zjistila,že už tam má všechno své oblíbené oblečení. Utáhla si osušku a sklonila se ke spodním poličkám,kde měla kraťasky a šortky.
Chvíli se přehrabovala v jedné hromádce a nakonec vyndala černé kraťásky,pak vyndala krátké tílko rudé barvy,který jí odhalovalo bříško. Pak z vrchních poliček vyndala dlouhé bezprstové rukavice,které jí sahaly až k ramenům. NA hřbetě rukavic měla plížky z chiruzgické oceli. Položila oblečení na postel a zapadla do koupelny,kde vykonala ranní hygienu,nakonec si svázala vlasy do drdolu,který spevnila dvěma jehlami,na kterých je jed,který se aktivuje pečetí. Vešla zpět do pokoje na oblékla si sebe to oblečení,které položila na postel,ještě pak ze skříně vytáhla vysoké ninja boty,které jí sahaly až do půli stehen.
Pak se vydala dolů do kuchyně,kde už byla Hanako i Kabuto. Zrovna sešla ze schodů,když někdo zazvonil. Hanako šla ke dveřím a MInako si nevšimla. Hanako otevřela dveře a spatřila Kakashiho.
"Co potřebujete?" optala se Hanako a opřela se u futra dveří. Na sobě měla triko modré barvy,na rukou měla bezprstové rukavice. Dále měla tmavě modrou sukni,pod kterou měla přiléhavé kraťasy. Ninja boty jí sahaly do půli lýtek a holeně měla chráněné chrániči. Vlasy měla stažené gumičkou do culíku.
"Zdravím. Máte se za hodinu dostavit na stadion,kde podstoupíte speciální jouninskou zkoušku. Když jí projde pak Hokage-sama společně s Kazekage-sama rozhodnou zda jste hodni se stát právoplatnými ninjami Konohy" řekl Kakashi. Minako sešla ze schodů a zamířila rovnou do kuchyně,kde seděl Kabuto.
"Dobře za hodinu na stadionu" přikývla Hanako a zavřela dveře. Vrátila se do kuchyně a sedla si na židli. Minako si sedla na kuchyňskou linku,hned vedle lednice,kterou otevřela a vyndala krabici pomerančového džusu a napila se a pozorovala Hanako a Kabuta.
"Takže za hodinu se máme dostavit na stadion,kde podstoupíme zkoušku,která rozhodne zda nás příjmou mezi konožksý ninji" řekla Hanako
"Hm..postaví proti nám elitu mladých ninjů. Typoval bych,že i možná samotná Tsunade půjde proti nám,ikdyž to je Sanninka." řekl Kabuto. Minako dál tiše seděla na lince a poslouchala.
"Tsunade by neměla být problém,když jsme zvládli Akatsuki,ale spíš mám starost o ty o kterých nevíme jak bojují" řekla pochybovačně Hanako. Najednou se před Hanako objevil řetízek s rudým trojúhelníkem a před Kabutem řetízek s fialovou slzou. Oba se na sebe podívali a nechápali,kdo nebo co to sem dal.
"Jashine...dejte si to na krk a nesundavejte to za žádnou cenu" řekla Minako a protočila oči. Oba dva se na ní otočili a překvapeně na ní koukali.
"Co je?" zamručela Min
"Kdy si sem přišla?" optali se oba naráz
"No sem tu od tý doby co Hanako mluvila s Kakashim" odpověděla Minako a znova se napila džusu. Hanako kývla a připla si na krk ten řetízek s rudým trojúhelníkem,Kabuto jí napodobyl,on si na krk připevnil řetízek s fialovou slzou.
"K čemu jsou ty přívěsky?" zeptala se zvědavě Hanako
"Kdybych se vymkla kontrole tak do těch přívěsků soustřeďte svojí chakru. A pak všechna smrtelná zranění,která vám zasadí se hned vyléčí" vysvětlila Minako a stoupla si a připevnila nějaké dva pásky na kraťásky. Pásky vedly od ninja bot ke kraťáskům. Kabuto si ji prohlédl a chvíli na ní zíral. Minako si toho nevšimla protože vracela džus do ledničky,a tak stála ke Kabutovi zády. Min se sklonila dolů,aby si ze zdola vyndala nektarinku. Kabuto radši přesunul pohled jinam. Hanako si toho všilmla a musela pousmát. Po chivlce se Minako narovnala a zavřela ledničku.
"Neměli bysme jít na stadion? Kecáme tu už hodinu" řekla Minako a pobaveně sledovala reakce těch dvou. Hanako vyletěla ze židle a začala hledat svou katanu. KAbuto taky rychle vstal ze židle a vyběhl do patra,pro kunaie a jehlice. MInako se pobaveně šlebila a připevnila si na levou nohu pouzdro na kunaie. PO chvíli se Kabuto vrátil,ale Hanako stále běhala po domě a hledala svou katanu.
"Hanako co pořád hledáš?" zeptala se hlasitě Minako
"Katanu" ozvalo se z patra. Minako protočila oči.
"Myslíš tu co máš po pravý straně schodů,dole?"
"Proč si to neřekla hned?" seběhla po schodech dolů a podívala se tam,kde Minako říkala. A skutečně tam katana byla. Minako se zaškelbila a pak z ničeho nic popadla Kabuta za ruku,Hanako položila ruku na rameno a přenesli se na stadion.

Na stadionu vládl rozruch. Diváci byli netrpělivý. Najednou se ozvalo hlasité prásknutí blesku,blesk práskl přímo do prostřed arény. Všichni zaměřili svou pozornost do arény.
"Omlouváme se za pozdní příchod,ale měli jsme problém najít stadion" ozvala se hlasitě Minako ledovým hlasem,takže celá tribuna ztichla a sledovali tři osoby,které odhalil prach mraku. Jako první sptařili Hanako,pak Kabuta a nakonec Minako.
"Vítejte na speciálních jouninských zkoukáš" ozval se Yondaime
"Vaše zkoušky budou mít dvě kola. V prvním kole bude každý z vás bojovat proti náhodně vybraný dvojici.Ve druhém kole to bude ten,proti komu to nejmíň čekáte,když uspějete stanete se jouniny" dokončil Yondaime svou řeč. Všichni tři co stáli v aréně přikývli na souhlas.
"Takže začněme první zápas. Yakushi Kabuto VS Maito Gai a Rock Lee" vyhlásil Asuma,který byl rozhodčí.
"Hodně štěstí" řekla Hanako a zmizela. Minako se ke Kabutovi otočila čelem.
"Nezapoměň a hodně štěstí" řekla Min a poklepala si na krk. Kabuto přikývl a Minako zmizela k Hanako.
Před Kabutem se objevil Gai a Lee,kteří začali okamžitě něco vykřikovat o síle mládí. Kabutovi se u hlavy objevila světoznámá kapička a několika dobře mířenými ranami je složil na zem.

"Em..tak to bylo rychlé. Přejdeme k dalšímu zápasu. Hanako Uchiha-Hyuuga vs Neji a Hinata Hyuuga" oznámil Asuma. Všichni se pozastavili nad Hanačiným příjmením. Kabuto se objevil vedle Minako,která seděla na zábradlí. Kabuto popřál Hanako hodně štěstí a Min si jen poklepala na krk. Hanako se usmála a přikývla,udělala pečeť a zmizela. Objevila se před Nejim a Hinatou,kteří okamžitě zaujali bojový postoj. Hanako je napodobyla a po chvíli se do sebe pustili. Ale i tento zápas po chvíli zkončil a Hanako vyhrála.

"Velmi rychlí zápas. Přejdeme na poslednímu zápasu a pak si dáme chvíli pauzu. Minako Umike-Uchiha vs Tsunade Senju a Shikamaru Nara" řekl Asuma. Minako se spokojeně zašklebila a odrazila se od zábradlí,dopadla před znuděného Shikamara a Tsunade. Minako zůstala v dřepu a prohlížela si je. Po 5 minutách zápas zkončil a dopadl stejně jako předchozí. Minako vyhrála a konožští ninjové byly poraženi.

Byla vyhlášena přestávka 20 minut.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 18. března 2012 v 10:14 | Reagovat

Dobrá povídka už se těším na další

2 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 18. března 2012 v 14:07 | Reagovat

úžasnej díleček... rychle další :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama