Zrada 3/?

6. března 2012 v 5:31 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Zrada 3/??"Tak ukažte mi tu dívku co má Kabuto na zádech" řekla Tsunade a ukázala na lůžko. Kabuta tam Minako s Hanačinou pomocí položil. Tsunade ji prohlédla,ale zarazila se,když spatřil přívěsek Jashina,který měla Minako kolem krku. Pak ji překvapila ještě jedna věc.
"Tým7 může odejít. Vy dva tu ještě zůstaňte" ukázala na Kabuta a Hanako. Tým7 zmizel.
"Jak je možný,že ta dívka má v sobě kov?" propalovala Kabuta pohledem.
"Minako má kovový obratel. Stalo se to,když jsme likvidovaly Akatsuki. Madara a Itachi použili spojenou sílu Amaterasu,které bylo určeno na mě,ale Minako si přede mě stoupla a schytala plný zásah. I já mám v sobě kov. V levé ruce mám nahrazené nervy dráty,to je zase Peinova práce" vysvětlila Hanako a Tsunade na ni koukala jako na zjevení.
"Kdo vám tam ten kov dával?" optala se stále trochu šokovaná Tsunade
"Kabuto nás dával dohromady" řekla Hanako. Ozvalo se zašustění. Hanako i Kabuto se podívala na Minako,která se pomalu probírala. Posadila a sjela pohledem všechyn v místnosti. U Kabuta svůj pohled zastavila. Zvedla se a pomalu k němu došla. Kabuto,který věděl,že je zle,začal couvat.
"Ty šmejde..." zavrčela Minako naštvaně a vrazila mu pěstí,tak silnou až s Kabutem prorazila zeď. Všichni na tu dívku koukali. Její síla byla ještě horší než Tsunadina. Kabuto se po chvíli vrátil. Nic neřekl jen si stoupnul vedle Hanako,která mezitím uklidnila Minako.
"Chtěla jsem se Vás na něco zeptat." ozvala se Hanako
"Ano?"
"CHtěla bych vědět,kde se nachází domek,od kterého jsme dostali klíče." řekla Hanako a ukázala Tsunade klíče.
"Ano vím,kde je ten domek. Je hned vedle Kage budovy. Ale...." řekla Tsunade a ztichla.
"Děje se něco?" optala se Minako
"Ne,ne nic. Jen mě překvapilo to,že jste zvládli porazit tým7" usmála se Tsunade. Hanako a Kabuto přikývli a odešli.
"Za chvíli vás doženu" křikla Minako za Hanako a Kabutem.
"Potřebuješ něco......Minako?" zeptala se Tsunade
"Ano...chtěla jsem se zeptat. Když tu teď budeme členové Konohy,jestli by jste mě naučila jedno jutsu,kterým bych mohla léčit na dálku?!" podívala se Minako na Tsunade a posadila se na lůžko,kde předtím ležela. Tsunade na ní koukala a nevěděla co odpovědět.
"Jedno takové jutsu tu je,ale to vyžaduje,aby osoby,které tím chceš léčit,měli stejný přívěsek jako ty. Nemyslím tím ten znak Jashina. Je jedno jaké přívěsky to budou,ale nejlepší by bylo,kdyby byly z tvojí chakry." řekla Tsunade.Minako přikývla,zvedla se a chystal se odejít.
"Mám ještě jednu otázku." ozvala se Tsunade
"Ano?"
"Když máš ten přívěsek Jashina,tak to znamená,že si nesmrtelná jako byl Hidan?"
"Nejsem nesmrtelná. Amaterasu jsem přežila částečně díky Hanako,která odvrátila většinu útoku. Proto jsem skončila jen s kovovým obratlem a na čas necitlivou rukou!" řekla Minako a odešla.

Minako se prochází městem. Na zádech má tříčepelovou kosu.Prochází středem ulice,lidi se radši schovávají,když jí vidí. Do vesnice se už dostali informace o tom,že dvě holky,které se nyní staly ninjami Konohy společně s Kabutem Yakushi,zlikvidovali vražednou organizaci Akatsuki. Minako dál bezcílně bloumá městem,ale najednou do někoho vrazí a spadne na zem.
"Omlouvám se" ozve chlapecký hlas. Minako vzhlédne a spatří hnědovlasého kluka s trojúhelníčky na tvářích. vedle chlapce stojí velký bílý pes.
"V pohodě" řekla Minako hlasem,ve kterém nejdou slyšet žádné emoce, a zvedla se ze země,zvedla kosu,která jí spadla ze zad.
"Jsem Kiba,Inuzuka Kiba a tohle je Akamaru" představil se Kiba a pohladil Akamara po hlavě. Akamaru štěkl na pozdrav a pak na Minako začal vrčet. Minako se na Akamara podívala a něco vztekle zavrčela. Akamaru sklopil uši a schoval se za Kibu. Kiba se překvapeně podíval na Minako a pak na Akamara.
"Pardon,ale docela spěchám" řekla Minako a zmizela.
Objevila se až u domu,ve kterém má bydlet s Hanako a Kabutem.
Vejde do domu a rozhlídne se. Po levé straně je velký obývák,naproti je velká kuchyň. Naproti MInako jsou schody do patra,kde jsou pokoje. Když procházela chodbou ke schodům,tak si všimla,že v obýváku sedí Kabuto a čte nějakou knížku. Moc se jím nezabývala a vyšla po schodech do patra. Pohled jí padl na dvěře přímo na proti dveřím. prošla chodbou a všimla si jmenovek na dveřích. Hanako si zabrala druhé dveře zleva a Kabuto si vzal pokoj třetí zprava,takže hned vedle Minačinýho pokoje.
Minako vešla do pokoje. Pokoj byl vymalován tmavě fialovou barvou,na podlaze byly dva větší koberečky rudé barvy. Postel byla velká,manželská. Povlečení mělo rudou barvu a záclony kolem postele byly temně fialové. Dále tam byla jedna velká skříň,pak menší prádelník. Vedle okna byl stůl a židle. Okno bylo docela velké a mělo hodně široký parapet,takže se tam dalo sedět. Dále vedle skříně byly dveře,které vedly do koupelny,kde byla velká vana,za dveřmi byl schován sprchový kout. Minako si sundala ze zad kosu i katanu a opřela je vedle skříně,takže nebyly vidět.
Posadila se na postel a přemýšlela nad tím,jak ze své chakry vytvořit tři přívěsky. Začala se soustředit na chakru do té doby,než se jí v ruce neobjevily čtytři kuličky chakry,které nějakým způsobem ztvrdli a stal se z nich kámen,dvě kuličky byly rudé a další dvě tmavě fialové. Minako si vytáhla měkolik menších nožů a začala opracovávat rudé kuličky až z nich vznikly trojúhelníky. Spokojeně se usmála a připevnila ty trojúhelníky,každý na jeden řetízek. Pak se pustila do opracování fialových kuličet,ty vytvarovala do tvaru slzy,také je dala každou na jeden řetízek. Zvedla se z postele a vyšla na chodbu a sešla po schodech,ale zastavila se v polovině schodů,jelikož zaslechla Hanako jak se baví s Kabutem. Posadila se na schod a poslouchala.
"Tak co potřebuješ Kabuto?" zeptala se ho Hanako, která seděla na křesle s nohama přes sebe.
"Potřebuji se ti s něčím svěřit, týká se to Minako"
"Poslouchám"
"Víš jde oto, že já..." nevěděl jak to říct.
"Ty co?" pobídla ho
"Já...já Minako mi-miluji, strašně moc, ale..ale nevím jak jí to říct" sklopil oči.
Chvíli bylo ticho.
"Já si to myslela" usmála se Hanako.
"Cože?"
"To jak se na ni díváš, jak se s ní furt haštěřiš a schválně vyvoláváš hádky,jenom aby stebou nějak komunikovala, to nejde přehlédnout"
"Něco ti poradím, jdi za ní a řekní jí to"
"Ale Minako nezná city, co když mě odmítne"
"Pokud se tak stane tak to určitě pochopí, si její dobrý kamarád a těch si ona strašně moc váží, pokud ti to napoprvé nevyjde tak to nevzdávej a možná se časem nějaké city u ní probudí.Všechno je možné když to nevzdáš" usmála se na něj povzbudivě.
"Díky, za radu, možná na to nevypadá,ale jsem rád, že mám takovou dobrou kamarádku jako tebe" poděkoval.
"Nemáš zač"

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 7. března 2012 v 11:04 | Reagovat

kyyaaa. úžasnej dílek :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama