Zlomené srdce 1/??

25. března 2012 v 20:52 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

ZLOMENÉ SRDCE

Přivřela oči a pozorovala ho. Chvíli si ho tak prohlížela,najednou se jí rozšířili rozničky pochopením.
"Ty mě nemáš rád!!!" vyskočila z postele a ukázala na něj prstem.
,,Mám" nechápavě jí pozoroval.
"Nemáš" sledovala ho.
Naruto se zvednul z postele a došel k ní.
,,Mám tě rád Min" usmál se a pohladil jí po tváři.
"Nemáš" zahuhlala. Koukala na něj a leskly se jí oči.
,,Jak ti můžu dokázet, že tě mám rád?" smutně jí pozoroval.
"Já to prostě cítím,že mě nemáš rád" sklopila hlavu "Prosím nedělej ze mě blbce"
,,Minako mám tě rád. To s ní přejde. Musí..." podíval se na zeď.
"Nemáš! Možná se v lásce nevyznám až tak dobře,ael ten pocit je takový,že se cítím být někde navíc! Řekni mi to na rovinu! A co když to nepřejde? Co potom budeš dělat??? Naruto já nejsem blbá...já poznám,že jsem někde navíc!! "
,,Nejsi tu navíc Min... přejde to. Nechci s ní být, tak to přejít musí. A kdyby ne, vymažu si paměť." sklopil pohled
"Co si pomůžeš,když si vymažeš paměť? Něco se stane a ty si vzpomeneš! Já se prostě cítím,že tu jsem navíc,že tu jsem něco jako náhrada!! Já tě mi-mi-mi-mi...." pořád jí to nešlo vyslovit "...Já tě MILUJU! Ale mám pocit,že to není oboustranné! Jestli mám pravdu tak ze mě nedělej debila a řekni to na rovinu! Možná opravdu nemám zkušenosti s láskou,ale tohohle pocitu se jen tak nezbavím!!!!" při mluvení se sklonila,tak aby viděla Narutovi do očí. "Opravdu tě PROSÍM nedělej ze mě IDIOTA!" Minačiny oči se leskly potlačovanými slzami.
,,Minako, já z tebe nechci dělat debila, chci být s tebou...." podíval sejí přímo do očí a natáhl k ní ruku.
Chtěl jí pohladit po tváři. Odstrčila jeho ruku a dívala se na něj. Z očí jí už tekly slzy.
"Nech mě být Naruto. Jdi si za ní a mě nech být!" otočila se a vyběhla z pokoje a pak i z domu.
"MINAKO....POČKEJ!!" zakřičel a rozeběhl se za ní. Minako vyběhla z nemocnice a Naruto chvíli po ní taky. Rudovláska běžela ulicí,nereagovala na blonďákova volání,který běžel za ní.
"Minako prosím zastav se! Promluvíme si!" zavolal na ní. Minako ho ignorovala a mířila do Uchiha čtvrti. Vběhla do jejich domu. Tam si vzala pouze mikinu a zase vyběhla ven. Naruto jí zrovna spatřil,když vyběhla z domu a v ruce měla mikinu,kterou si za běhu oblékla. Znova se za ní rozeběhl. Minako probíhala mezi obyvateli Uchiha čtvrti. Najednou vrazila do Sasuke,který šel naproti. Spadla na zem a zvedla k němu svoje uplakaný oči. NAruto se zastavil,asi 4 metry od nich.
"Co se stalo Minako?" zeptal se Sasuke a sklonil se k ní. Minako se otočila k Narutovi a chvíli se na něj koukala. Odvrátila od něj hlavu a složila obličeje do dlaní. Rozvlykala se naplno. Nechala emoce procházet a brečela,tělo se jí třáslo vzlyky. Sasuke se podíval na NAruta,pak zase na Minako. Chytl jí za dlaně a odtáhl jí je od obličeje,aby jí viděl do očí. Minako na něj upřela svoje černé kočičí oči,které byly plné bolesti a utrpení. Slzy jí stékaly po tvářích.
"Minako co se stalo? Kdo ti co udělal?"
"On....on se líbal se Sakurou a ještě jí k sobě tiskl" zase se rozbrečela. Sasuke jí objal a podíval se upřeně na Naruta,který se k nim přiblížil.
"Proč jí ubližuješ? Co ti udělala?" zavrčel na něj a držel Minako,která stále vzlykala,v objetí.
"Sasuke nechte si to vysvětlit. Alespoň ty měj rozum a nech si to vysvětlit..." došel až k nim. Minako jakmile zaregistrovala,že se Naruto přiblížil,tak se rozbrečela ještě víc. Sasuke jí víc objal. U Sasukeho se objevila Hanako.
"Co se tu děje?" zeptala,když spatřila Minako. Sasuke jí řekl to co mu řekla plačičí rudovláska. Hanako probodla Naruta pohledem. Naruto sledoval Minako,která k němu byla zády.
"Sasuke vezmi Minako k nám a TY..." ukázala na Naruta "...se k ní ani nepřiblížíš!"
Sasuke vzal Minako do náruče a rozešel se k domu,kde bydlel s Hanako.
"Hanako,alespoň mě vyslechni.." namítl Naruto a upíral na ní pohled.
"Proč bych měla? Co ti Minako udělala,že jí takhle ubližuješ? Ona tě doopravdy miluje a ty jí to dokazuješ tím,že se před ní líbáš se Sakurou ?!! Jestli jí jak koliv ublížíš,už je ntím,že se k ní přiblížíš,tak tě já a klidně i Sasuke pošleme vlastnoručně pošleme do špitálu!!!"
"Hanako nech mě to vysvětlit! Není to pravda. Bylo to nedorozumění."
"Jasně nedorozumění to ti tak budu věřit! Myslela jsem,že má víc rozomu!" zavrčela Hanako a rozeběhla se za Sasukem,který došel do domu.
Sasuke posadil Minako na sedačku. Rudovláska schovala obličej do dlaní. Hanako si sedla vedle ní a objala jí kolem ramen.
"Min,pověz mi co se stalo.."
"No byla jsem v nemocnici,jak jsem se zotavovala po misi. Naruto tam přišel za mnou,ale já jsem byla v koupelně. Když jsem pak vyšla,tak se tam na posteli líbal se Sakurou a tiskl jí k sobě. Když si mě všimli,tka se Sakura odtáhl a vypadla z pokoje. Naruto mi řekl ať se posadím. Udělala jsem to a pak mi začal tvrdit,že to jsem viděla není pravda. Jenže se tam pak objevila Sakura v Narutově triku,které on neměl." řekla Minako a bylo poznat,že potlačuje vzlyky. Hanako jí pohladila po vlasech.
"Bude to dobré Minako. Naruto se k tobě nepřiblíží. Zůstaneš u nás a bude vše v pořádku." řekl Sasuke.
"Děkuju bráško,děkuju Hanako" řekla rudovláska a podívala se na ně. Hanako se na ní povzbudivě usmála a Sasuke jen kývl.
"Nahoře v patře budeš mít pokoj,který ti bude kdykoliv k dispozici." řekl Sasuke
Minako si začala rukávem stírat slzy a opřela se.
"Proč mi to dělá? Co jsem mu udělala?" ptala se rudovláska
"Min ty jsi mu nic neudělala. On je jen blbej a neví o jakou skvělou holku přichází" dřepl si před ní Sasuke. Dívala se na něj a pak lehce přikývla.
"B-bude vadit,když půjdu do pokoje? Chci být sama.." podívala se po Hanako a Sasukem.
"Nebude,jen kdybys něco potřebovala tak řekmi" řekla Hanako. Minako přikývla a zvedla se. Odešla do patra,kde měla mít pokoj. Vešla do pokoje a zavřela dveře,pak se posadila na postel a koukala z okna.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Která jednorázovka je nejlepší?

Zrada 25% (9)
No Name 5.6% (2)
Aka--povídka 16.7% (6)
Upíři xD 27.8% (10)
Ztrácíš se z našich vzpomínek 16.7% (6)
Zlomené srdce 8.3% (3)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama