No Name 2.část

9. března 2012 v 4:28 | Minako Uchiha |  Jednorázovky


No Name


Mauri počkal,až Aki vypadnul a pak zavřel dveře,pak se na mě podíval.
"Tak jsi poznala mého bratra Akiho. Neudělal ti nic?"
"Ne nic mi neudělal"
"Dobře. Pojď se mnou" řekl a vedl mě někam. Šla jsem za ním. Otevřel dveře do místnosti,ze které se vyklubala koupelna. Postrčil mě dovnitř.
"Vykoupej se" řekl a podal mi osušku.
"Děkuju" vzala jsem si osušku a zalezla do koupelny. Zavřela jsem za sebou dveře. Osušku jsem položila na věšák. Sundala jsem ze sebe oblečení a vlezla si po sprchu. Pustila jsem na sebe příjemně teplou vodou. Zavřela jsem oči a lehce zaklonila hlavu. Cítila jsem jak mi kapičky vody stékaly po obličeji a po celém těle. Uvolňovaly se mi svaly a já se cítila hrozně příjemně. Stála jsem pod vodou asi 20 minut,když se ozvalo klepání na dvěře. Ignorovala jsem klepání. Dveře se po chvilce otevřely.
"Kami?" ozval se tiše Mauri. Stála jsem k němu zády hlavu jsem měla lehce zakloněnou. Nevšimla jsem si ho. Mauri se pousmál a položil na menší stoličku oblečení,pak zase odešel.
Vypla jsem vodu a natáhla pro osušku. Omotala jsem si jí kolem těla. Ozvalo se zaklepání a dveře se pootevřely.
"Můžu dovnitř?" poznala jsem Mauriho hlas.
"Ano" podívala jsem se na něj. Mauri vešel a hned za sebou dveře zavřel,aby neutíkalo teplo.
"Je ti líp?" zeptal se "Promiň hloupá otázka,když tu jsi proti své vůli" omluvil se hned.
"Neomlouvejte se. Ano je mi o něco lépe. Ta sprcha mě dost uvonila." trochu jsem se pousmála. Mauri se na mě usmál. V jeho blízkosti jsem se cítila bezpečně a hrozně uvolněně.
"Ech...jen mám otázku. Jak to bude s pokojem?" Mauri pochopil na co narážím.
"Dneska a asi ještě zítra přespíš u mě v pokoji. Do dvou dnů sem nechá otec přestěhovat tvé věci." řekl a sledoval mou reakci.
"Ech...em...dobře" trošku jsem se ošila.
"Snad to nebude problém" řekl Mauri
"Ne nebude..." zamumlala jsem. Mauri mi podal župan. Vzala jsem si ho a oblíkla. MAuri se zase pousmál
"Pojď musíš být unavená po tom dni a po těch zprávách" otevřel dveře a nechal mě projít. Prošla jsem a až teď jsem si pořádně prohlédla pokoj. Byla tam velká manželská potel s fialovými nebesy. Postel byla rozpůlena závěsem. Mauri si stoupnul vedle mě.
"Lehni si kam chceš" přikývla jsem a sedla si na levou polovinu postele.
"Jo a tohle mi dal předtím tvůj táta" podal mi batoh. Vzala jsem si ho a otevřela. BYla tam pro mě důležitý věci a nějaký oblečení,které jsem měla zbalené,že jsem měla přespat u kamarádky.
"Děkuju vám" poděkovala jsem.
"Není za co. Když mě teď omluvíš já musím za otcem. Do hodiny bych se měl vrátit" řekl mi a odešle. Zavřel dveře. Vyndala jsem si z batohu tílko a kraťásky. Oblékla jsem hi to a lehla si do postele. Zavřela jsem oči a úřemýšlela.

Po 30 minutách jsem usnula,takže jsme neslyšela otvírání dveří. Otevřely se dveře a Aki vstoupil dovnitř. Věděl,že se Mauri ukáže až za nějakou dobu a tak toho hodlal využít. Přešel k posteli a prohlížel si mě. Opatrně odhrnul závěs,který halil postel a stoupnul si těsně ke mě. Dál jsem spala,tělo jsem plně uvolnění a v obličejí se mi neznačily žádné starosti. Aki mě lehce pohladil po tváři a odhrnul deku,takže měl výhled na moje tělo. LEhce jsem se zatřásla,ale spala jsem dál. Aki mi přejel dlaní po paži a pak po břiše. Fascinovaně mě sledoval.
"NIkdy jsem neviděl,nikoho tak kouzelného a zároveň nevinného" řekl tiše a lehce mi vyhrnul triko.
"Aki okamžitě od ní vypadni! Necháš jí být! Svoje holky si klidně znásilni,ale Kamielu necháš být! Ona patří mě! Je ti to jasné?!" zavrčel Mauri a došel k Akimu. Porbrala jsem se a otevřela oči. POhled mi padnul na Akiho. Odtáhla jsem se od něj dál.
"ALe Mauri nebuď sobec" ušklíbnul se Aki a za paži si mě přitáhnul blíž. Trhla jsem sebou,ale Aki nepustil.
"Smůla kočičko" natáhla jsem druhou ruku a vrazila mu facku. Mauri mě dost překvapeně sledoval. Aki mě pustil a přiložil si dlaň na tvář.
"Vypadněte ode mě!" řekla jsem a koukla po Maurim. Aki přivřel oči,natáhnul ruku a vrazil mi dost silnou facku,až jsem si znova lehla na postel.
"Takhle se mnou mluvit nebudeš!!!" řekl podrážděně Aki a chtěl mi vrazit druhou facku,ale překazil mu to Mauri.
"Vypadni Aki! Ta holka patří mě! Jestli se dozvím,že si na ní vztáhnul ruku,tak řeknu našim tvoje tajemství" ušklíbnul se Mauri. Držela jsem se za tvář,ale zůstala jsem ležet.
"Mauri..to se opovaž!"
"Jo prásknu to našim,jestli nenecháš Kamielu být!"
"Dobře,dobře...dám jí pokoj" řekl Aki a odešel,nezapoměl bouchnout dveřmi.

"Kami jsi v pořádku?" sednul si ke mě. Ležela jsem na posteli a držela jsem si tvář. Několikrát jsem rychle zamrkala.
"Ani jsem v pořádku. Nemusíte mít o mě starost" řekla jsem. Mauri mě pohladil po vlasech. Kupodivu mi to nevadilo. Cítila jsem se v bezpečí. Mauri se chtěl zvednout. Chytla jsem ho za ruku a podívala se na něj. Překvapeně se na mě koukal.
"Zůstaňte tu....prosím" zašeptala jsem tiše
"Jestli chceš,tak tu zůstanu" řekl a pohladil mě po vlasech. Přikývla jsem a zavřela oči. Jeho ruku jsem nepouštěla. Mauri mě jemně hladil ve vlasech.
"Klid,už je pryč. Můžeš se klidně vyspat" řekla mi tiše a dál mě hladil ve vlasech. Lehce jsem kývla a po pár minutách jsem se poddala náruči spánku. Mauri mě ještě chvíli hladil po vlasech. Pak se zvednul a šel do koupelny. Po 10 minutách se vrátil a lehnul si na postel. Lehce mě přikryl dekou. Nerušeně jsem spala dál. Mauri taky po chvíli usnul.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 susu-san susu-san | 12. března 2012 v 18:52 | Reagovat

to je super hodně jsem se na tento díl těšila

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama