Aka--povídka 2

1. března 2012 v 19:07 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
V Aka-skrýši
Šel tichou chodbou do pokoje,kde spal Sasuke. Tiše otevřel dveře a vešel. Stejně neslyšně zase dveře zavřel. Rozhlédl se po pokoji,a když neshledal nic co by ho mohlo nějak vyrušit,tak přešel k posteli,kde spal Sasuke. Chtěl si sednout na postel,ale něco mu v tom zabránilo. Zapnul,proto svou oční techniku a zkontroloval pokoj a kolem postelí spatřil bariéru,kterou tvořila hrozivá chakra. Několik pokusů na zrušení bariéry,ale ani jeden nevyšel. Najednou se mu jeden z pokusů porlomit bariéru povedl a on se posadil na postel,kde ležel,zatím nic netušící,Sasuke.
"Co si myslíš,že děláš?"optal se tichý,ale děsivý hlas.
"To co každou noc!" odpověděl a svázal Sasukemu ruce a přivázal je k pelesti postele. Sasuke se probudil a začal sebou vyděšeně šít,jen proto,aby se dostal z pout,která ho poutaly. Ať se snažil jak chtěl tak se mu to nepovedlo a Sasuke začal pomalu propadat strachu a panice. Už se ze Sasuke chystal svléci,ten jediný kus oblečení,který měl na sobě. Sasukemu se z očí spustily slzy. Najednou odlétl od Sasukeho a zastavil se nárazem do zdi.
"Co si to dovoluješ?" řekl Pein a zvedl se.
"Jo dovoluju si hodně. A Sasukeho necháš na pokoji!" odpověděl hlas. Pein se uchetl a vyslal na útočníka jednu svou techniku. Útočník se vyhnul a sám na něj poslal větrnou vlnu,která ho zasáhla plnou silou a polámala mu několik žeber. Onen neznámý útočník,přešel k Sasukemu a rozvázal ho. Poté ho vzal do náruče a zmizel v obláčku rudého kouře.

Zpět u Itachiho
Itachi seděl u ohně,když se objevil Naruot se Sasukem v náručí. Přejde k ohni.
"Ježiši. Zase to zkoušel?" zhrozí se,když spatří Sasuke jen v trenkách. Naruto pouze přikývl na souhlas.
"Vyndej z mého batohu Sasukeho věci. Měly by tam být kalhoty a tričko." řekne Itachimu a přitáhne si Sasuke víc k sobě. Sasuke se nechá a pomalu se přestává klepat a vzlykat. Itachi po chvíli přišel i s věcmi.
"Sasuke...měl by ses oblíknout" řekne jemně a postaví Sasukeho na zem a podá mu kalhoty a tričko. Sasuke si od něj vzal kalhoty a oblékl si je,pak následovalo tričko. Když už měl Sasuke na sobě oblečení,tak mu Naruto podal svůj aka plášť. Sasuke ho bez řečí přijal a přehodil si ho přes ramena. Itachi podal Sasukemu hrníček s vodou,aby se trochu uklidnil. Sasuke si ho vzal a pomalu se napil. Nakonec si Naruto sednul vedle Sasukeho a přitáhl si k sobě. Sasuke na chvíli ztuhl,ale po chvilce se opět uvolnil a nechal se objímat Narutem,u kterého se cítil bezpečně. Nakonec Sasuke usnul s hlavou v Narutově klíně. Jednou rukou křečovitě svíral látku,černého Narutova trička. Itachi to pozoroval s menším úsměvem na rtech. Naruto to postřehl.
"Takže Sasuke půjde s námi?" optal se Itachi
"Určitě půjde s námi. Kdyby se vrátil do sídla..bůhví co by Pein zkoušel" řekl rozhodně Naruto a hladil Sasukeho po vlasech.
Další den ráno se první probudil Naruto.Pohled mu okamžitě padl na mladého černovláska v jeho náručí. Musel se pousmát, byl tak moc roztomilý když spal. Rozhlédl se po okolí, Itachi nikde.
"Asi šel sehnat něco k jídlu" pomyslel si. Svůj pohled stočil zpátky na mladšího Uchihu. Pomalu se k němu začal sklánět až se dotkl svými rty dotkl těch jeho. Sasuke okamžitě rozevřel oči a vyjekl.
"Pšš, pššš. Klid to jsem já" odtáhl se od něj okamžitě Naruto.
"Naruto..." zašeptal Sasuke.
"Promiň nechtěl jsem tě vylekat" přitáhl si ho k sobě blíž.Sasuke se mu zavrtal do náruče.Takhle tam seděli půl hodiny, ne že by jim to nyblo příjemné, právě naopak, ale Naruto si začínal dělat starosti Itachi se totiž stále nevracel. Najednou Naruto zavřel oči a soustředil se.
"Kruci Itachi, kde jsi!?"
"Naruto?!"
"Ne svatej dindi! Kdo jinej?!"
"Jak s to udělal?"
"To ti vysvětlím jindy, kde k sakru jsi?"
"Šel jsem doplnit zásoby do nejbliší vesnice, asi bude trvat tak dvě hodiny než se vrátím"
"Aha, hele Itachi, mám návrh, co kdybychom všichni tři od Akatsuki odešli. Já sem semka původně přišel kvůli Sasukemu, ale když sem zjitil co mu Pein provadí, tak nemám ani nejmenší chuť se tam vracet, nenechám aby takhle Sasukemu ubližoval!"
"Proberem to, až se vrátím ano"
"Dobře, buď opatrnej"
"Budu neboj"
Naruto otevřel oči a spatřil Sasukeho udivený pohled.
"Itachi se vrátí až za dvě hodiny" oznámil mu.Sasuke se už,už chtěl zeptata, jak to ví, ale Naruto mu přiložil ukazováček na rty.
" Lepší pro nás" usmál se a naklonil se k němu.Letmo ho políbil na rty a vyčkával co Sasuke udělá. Ten se na chvíli zarazil,ale pak polibek nejistě opětoval. Naruto věděl,že bude pro Sasukeho obtížné překonat strach,který mu způsobil Pein opakovaným znásilňováním,a proto se rozhodl čekat dokud se Sasuke nevzpamutuje. Rozhodl se vyčkat až začne sám Sasuke. Sasuke po chvíli odtáhl a jeho tváře nabrali světle ružový odstín.
"Si takhle hrozně rozotmili" pousmál se Naruto. Sasuke potomhle zrůžověl ještě víc.Naruto se zasmál a spolu se Sasukem vstal.
"Poblíž je menší jezírko, mohl by ses tam jít umít, pokud chceš, nemusíš se bát, budu popřípad poblíž hledat něco k jídlu než se Itachi vrátí" navrhl Naruto. Sasuke se vydal k jezeru. Svlékl ze sebe oblečení a vstoupil do vody. Byla pravda, že potřeboval menší koupel, která by ho dokázala uvolnit.
Naruto mezitím lovil tři zajíce, hodil ponich tři kunaie a....
Trefa! Všichny tři kunaie trefili svůj cíl.Naruto je dal do pytle a šel hledat nějaké houby a lesní plody.
Sasuke se mezitím cachtal ve vodě. Seděl na mělčině a pozoroval hladinu vody,když se najednou objevil Pein se Sasorim. Sasuke vyděšeně zaječel. Pein se na něj sladce usmál a chtěl po něm sáhnout,ale zabránila mu v tom voda,která začala kolem Sasukeho výřit,a vytvořila tak Sasukemu ochranu před Peinem.
"Ale,ale..tady někdo zlobí a za zlobení bude trest." řekl Pein a dal pokyn Sasorimu,který vyvolal si svou loutku,která byla určena na to,aby se zmocnila Sasukeho. Loutka se dostala za vodní barieru,ale dál ne. Byla zničena větrnou technikou.
"Cože? Tahle loutka je nezničitelná. Kdo je tak silný že mi zničil loutku?" zaječí Sasori a začne se rozhlížet. Najednou se z lesa vynořil Naruto. Vypadal jinak. Neměl na sobě tričko,a tak byla vydět Kyuubiho pečeť. Ale i pečeť byla jiná,byla rozšířená. Dřív byla jen na břichu,ale nyní zasahovala přes celý hrudník a část rukou,kde pečeť končila těsně u loktů. Sasuke vykulil svoje,kočičí očka. Tohle zavinil on...jednou jedinou pečetí.
"Co zkoušíš Peine?! Včera večer ti to nestačilo?" zavrčí Naruto démonickým hlasem. Pein zrudl vzteky a na Naruta bezmyšlenkovitě zaútočil. Naruto natáhl ruku a chytl Peina podkrkem. Najednou se za Narutem objevil Itachi,a když spatřil Peina a Sasoriho tak se mu v očích objevil sharingan. Naruto odhodil Peina stranou. Pohybem ruky k sobě dostal Sasuke,který se k němu přitiskl. Naruto mu podal svoje tričko a nějaké kraťasy,protože Sasukeho věci byly u břehu jezírka,kde stál Sasori. Sasuke se oblékl,ale od Naruta se nehnul. Itachi přešel k Narutovi a pozorně si ho prohlédl. Naruto nic neřekl,jen sledoval Peina jak se zvedá ze země.
"Zmetku malej..co si to dovoluješ?" řekl Pein a v očích se mu objevil rinnegan.
"Myslíš si,že na mě platí oční techniky? Dovol,abych ti představil moji vrozenou schopnost klanu Namikaze. Vrozená schopnost klanu Namikaze je to,že vyruší učinky tvého rinneganu a také byakuganu..a sharingan na mě neplatí díky Kyuubimu." řekl Naruto. Itachi se na něj překvapeně otočil a podíval se mu přímo do očí.
"To není možný" řekl Pein.
"Ale je" ušklíbl se Naruto a pohnul rukou,a Pein se Sasorim odlétli o 20 metrů dál.
"Itachi...chytni se mě!" rozkázal Naruto a objal Sasukeho kolem pasu,počkal až se ho Itachi chytí a zmizel.
Objevili se asi tak 50 km od původbího místa.Itachi se pustil Naruta a podíval se na vyděšeného Sasukeho, který se Naruta stále držel.Tohle, že je ten chladný Sasuke? Teď
spíš vypadá jako bezbrané ptáče(xD).Přísahal Peinovi krutou pomstu, tohle jeho milovanému bráškovi dělat nebude! Přistoupil k těm dvěma, oban na něj upřeli své oči. Itachi popadl Sasukeho a vtáhl si ho do náruče. Sasuke ztuhl, ale pak se mu z očí spustili slzy a přitiskl se k Itachimu blíž.Naruto se pousmál a odešel. Nechtěl jim kazit tuhle rodinou chvilku.
Šel pomalu lesem aby našel bezpečné místo na přežkání noci. V tom se před ním objevila menší chata, která vypadala, že je opuštěná. Vstoupil do ní, připraven na jakéhokoliv nepřítele, ale nic se nestalo. Zapnul světla a rozhlédl se. Hned na začátku byla menší předsíň, vparvo od ní sa nacházel obývák. Na levo menší jídelna na kterou byla napojena kuchyň.Vystoupil do druhého patra, zde se nacházeli tři pokoje. První byl manželský, druhý byl pro hosty a tředí byl dětský, byla zde taky jedna koupelna. Naruto se zamyslel, kdyby se to trochu poopravilo, sehnal nějaký nábytek šlo by tady žít. Bylo to poměrně dobře ukryté v lese a šance, že by je našel nějaký nepřítel byla tudíž malá. Okamžitě se vydal za Itachim a Sasukem.
"To zní dobře" řekl Itachi když všichni stáli před velkým domem.
"Dneska se vyspíme a zítra začneme s opravami" řekl a Naruto se Sasukem souhlasili. Každý si vybral pokoj. Itachi se uvelebil v pokoji pro hosty a Naruto se Sasukem si vzaly manželský pokoj. Postele vypadali naštěstí ještě v dobrém stavu.
"N-Naruto..."začal Sasuke když už se pomalu kradli ke spánku.
"Ano" otočil se na něj.
"Děkuji za záchranu" zašeptal a vtiskl Narutovi menší polibek na tvář.
"Pro tebe bych udělal všechno" řekl Naruto,objal Sasukeho a přitáhl si k sobě. Sasuke se zarazil. Naruto to zpozoroval.
"Klid Sasů.....nebudu dělat nic co nechceš" zavrněl Naruto a pohladil Sasukeho po vlasech.
"Věřím ti Naruto" řekl tiše a otočil na Naruta a políbil ho na rty. Naruto nepatrně polibek prohloubil,a byl ochotný kdykoliv přestat,kdyby náhodou Sasuke nechtěl.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Lost Bloody Rose Lost Bloody Rose | E-mail | Web | 5. března 2012 v 18:19 | Reagovat

krásná povídka... a diplomek i počká :) nebo jestli chceš nemusíš dělat :-)

2 Minako Minako | Web | 5. března 2012 v 19:42 | Reagovat

[1]: klidně diplomek udělám,ale nebude takový jako kdyby ho dělala Hanako :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama