Zrada 2/?

16. února 2012 v 12:36 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Tak druhá část Zrady :) Snad se líbí.


Zrada 1/??


"Ty....ty...ty...to sem měl udělat já!" řekl Sasuke a rozeběhl se na Minako s chidorim v ruce. Kabuto,Hanako i Minako se postavili do bojové pozice a čekali. Minako kývla a Hanako s Kabutem zmizeli. MInako si počkela,až k ní mladý Uchiha doběhne. Sasuke se napřáhl a chidori jí napálil do břicha,nebo si to alespoň myslel.
"Asi bych měla říct,že to bolí,ale ty si mě ani nezasáhl!" řekla Min a podívala se Sasukemu zblízka do očí. Sasuke se podíval na ruku,ve které měl chidori. Jeho ruka byla těsně u Minačina břicha,ale blesky zmizeli. Minako na nic nečekala a udeřila Sasuke do břicha rukou,kolem které měla chakru. Sasuke to nečekal a tak od ní odletěl a zastavil se nárazem o strom.
"Sasuke-kun si v pořádku?" přiběhla k němu Sakura
"Jo sem,ale tu holku si podám já" řekl a pomalu se zvednul a podíval se před sebe,ale nikdo tam nestál. Kakashi se rozhlédl kolem,pak se podíval na Yamata a naznačil rukou do země. Yamato přikývl a udělal několik pečetí. Ze země vystřelilo několik dlouhých šlahounu a zamířily mezi stromy,kde se ukrýval Kabuto. Mezitím na Yamata a Kakashi zaůtočila Hanako ze zhora.
"Suiton: rasen-shuriken" vykřikla Hanako a rasen-shuriken nasměrovala mezi Yamata a Kakashi,ale lehce zasáhla oba dva do ramene. Kakashi i Yamato to nečekali a tak byl Yamato donucen zrušit šlahouny,které útočily na Kabuta. Za Narutem,Sasukem a Sakurou se objevila Minako a všem třem zasadil do zad ránu rukou,a pak zase zmizela stejně tak i Hanako.
"Kde sou?" optal se Sasuke,když došel ke Kakashimu,ten pokrčil rameny,jakože neví. Zafoukal vítr a před nimi se objevil Kabuto s Minako a Hanako. Kakashi odkryl sharingan.
"Takže je to pravda. Ani Kopírovací ninja Hatake Kakashi nedokázal porazit Kakuzu" ozvala se Minako a sledovala Kakashiho. Kakashi se lehce usmál,ale přes masku to nebylo vidět.
"Začneme to brát vážně" pronesl Kakashi. Naruto,Sasuke a Sakura vytasili své zbraně. Sasuke vytáhl katanu,Naruto dvě,podle Minako,podivné dýky a Sakura několik kunaiů s výbušnými lístky.
"Sasuke zaútočíš na tu holku s kosou společně s Narutem. Sakuro ty si vezmeš na starost Kabuta. A já si vezmu na starost tu černovlasou holku. Yamato,budeš nás krýt" řekl Kakashi a všichni přikývli.
"Minako,opovaž se je zabít. Máš dovolený je trochu pomlátit,ale NESMÍŠ je zabít. Je ti to jasný,že jo!" řekla Hanako a probodla Minako pohledem.
"Hai,hai...pouze pomlátit!" souhlasila Minako. Víc už nestihla,protože se na ní vyřítil Sasuke s chidorim a Naruto s rasenganem. Hanako se taky musela vyhnout Kakashimu a jeho raikiri. Kabuto neváhal a nahromadil si chakru do rukou,aby odrazil Sakuřin útok.

Hanako vs Kakashi

Hanako uskočila a hodila po Kakashim několik kunaiů. Kakashi se jim vyhnul.
"Takže ty seš Hanako,že?"
"Jo jsem. A ty si ten legendární Kopírovací ninja Hatake Kakashi"
"Jak vidím máš informace. Co je zač ta druhá dívka?"
"Neřeknu" odsekla Hanako a vytasila katanu. Mihla se kolem Kakashiho a zasadilu mu do boku hlubokou řeznou ránu. Kakashi nestihl zareagovat,ikdyž měl sharingan. Naštěstí včas zasáhl Yamato a vykryl útok dřevem.
"Heleme se není to bývalá pokusná Orochimarova krysa?" ozvala se Minako. Kakashi se na Hanako podíval a pak na Minako.
"Jak o tom víte?" zeptal se klidně Yamato a objevil se vedle Kakashiho.
"Víme to,protože že sme zdrhali od Orochimara" křikla Minako.


Minako vs Sasuke a Naruto

"Víme to,protože sme zdrahali od Orochimara" křikla Minako směrem ke Kakashimu a odrazil Naruta na nejbližší strom,který se skácel. Hned na to se musela přikrčit. Podkopla Sasukemu nohy a vedle hlavu mu zabodla kunai. Mezitím se zvedl Naruto a už se na ní řítil s 200 klony. Minako si povzdechla a vytáhla kosu a jedním máchnutím zneškodnila všechny klony a pravého Naruta škrábla do tváře,takže ji na kose zůstala trocha Narutovi krve. Čepel kosy si dala k ústům a chtěla začít provádět rituál. Sasukemu se povedlo jí kosu vykopnout z ruky. Kosa odlétla a zabodla se do země asi 30 metrů od Minako. Ohlédla se po kose a zamračila se,rychlostí blesku složila několik pečetí .
"Raiton:Kaminari Shibari" řekla a kolem Sasukeho a Naruta se ovinuly blesky a zpoutali je. Naruto se pokusil přeseknout větrnou chakrou,ale nepovedlo se mu to. Minako k němu přistoupila a setřela mu z tváře krev,pak ji jí dala do pusy a v ruce se jí objevila další kosa.
"Hm.....tvoje krev chutná skvěle" řekla a v očích se jí objevil výraz šílence.


Kabuto vs Sakura

Kabuto se vyhnul Sakuřině pěsti a sám zaůtočil na její břicho. Sakura se vyhla a pěstí nabytou chakrou praštila do země. Kabuto uskočil a podíval se směrem k Minako.
"Já sem tvůj protivník" zaječela Sakura a praštila ho do břicha,až Kabuto odletěl o několik metrů dál. Kabuto se pousmál a zaútočil Sakuře na ruku a zneškodnil jí nervy v pravé ruce,pak i v levé noze,takže Sakura už nebyla schopna boje.Hanako se otočila směrem v Minako. To co uviděla se jí nelíbilo. Minako právě ochutnala Narutovu krev a v očích se jí objevil výraz šílence.
"Kurva...de do tuhýho. KABUTO!" vykřikla Hanako a rozeběhla se k Minako,která se dostávala do stavu šílenosti. Kabuto neváhal a rozeběhl se stejným směrem.
"Nestůjte tam. Dostaňte Sasukeho a hlavně Naruta od Minako co nejdál" zaječela na Kakashiho a Yamata Hanako. Kakashi se probral a i s Yamatem se přemístili k Sasukemu a Narutovi. Popadli je a přemístili co nejdál od Minako. Hanako doběhla k Minako a snažila se jí probrat,ale neměla úspěch.
"Hanako mám jeden nápad jak jí probrat,ale asi mě pak bude chtít zabít. Takže mi budeš muset pomoct. A myslím,že bude potřeba pomoct i Kakashiho a Yamata." řekl Kabuto. Hanako se na něj podívala a pak přikývla a podívala se na Kakashiho a Yamata.
"Když bude nejhůř postavíte kolem Minako dřevěnou zeď a pod tu zeď dáte vodu,ale necháte metr půdy" řekla Hanako. Kakashi s Yamatem přikývli. MInako přejela všechyn pohledem a zastavila se u Naruta,její výraz v očích byl hodně šílený. Naruto zbledl a schovával se za Sasukeho. Sasukemu se v očích objevil mangekyou sharingan a poslal na Minako Amaterasu. Hanako použila jedinou pečeť a Amaterasu zmizelo. Sasuke na ní koukal jako na zjevení. Kabuto došel až k Minako a chytl jí za obě zápěstí a přitáhl jí těsně k sobě. Minako na něj upřela svůj pohled,který už nebyl tak šílený. Hanako dala pokyn Kakashimu a Yamatovi,aby vytvořili kolem Kabuta a Minako vytvořili zeď a pod zem dali vodu.

Kabuto došel až k Minako a chytl jí za obě zápěstí na přitáhl si jí těsně k sobě. Minako se začala okamžitě brániť a snažila se dostat se od něj co nedál. Kabuto ji přitlačil ke stromu,takže nemohla nikam útéct a natiskl se na ní.
"Pusť mě....ty úchyle" zavrčela Minako a snažila se vytrhnout z Kabutova sevření.
"Minako uklidni se a já tě pustím" zašeptal jí do ucha a objal ji kolem pasu. Minako se začala bránit ještě víc,ale Kabuto jí nepustil.
"Klid,nic ti neudělám. Jenom se uklidni" šeptal jí Kabuto do ucha a do levé ruky nahromadil chakru a ťukl do míst,kde má kovový obratel. Minako se rozšířily oči překvapením,pak padla bezvládně k zemi. Kabuto ji zachytil.
"Hanako...stáhněte zeď." řekl hlasitě Kabuto a počkal,až zeď zmizí.
Zeď pomalu zmizela. Kakashimu a ostatní se naskytl pohled,který nepochopili. Hanako došla ke Kabutovi.
"Musel si použít tamto?" optala se Hanako a podívala se na bezvládnou Minako v Kabutově náručí.
"Jo musel ..... jinak by to dopadlo špatně. Hlavně,že se neuvolnilo tamto" povzdychl si Kabuto.
"Co se jí stalo?"optal se Kakashi a došel i se zbytkem týmu k Hanako. Naruto se Sasukem podpírali Sakuru,která nemohla chodit,kvůli tomu,že jí Kabuto přerušil nervy v levé noze.
"Sakuro mohla by si se podívat jak na tom je?" optal se Kakashi
"Nebude potřeba. Je jen v bezvědomí." řekla Hanako a Kakashi se na ní podíval,ale pak přikývl. Kabuto si Minako s Hanačinou pomocí přendal na záda.
"Pojďte. Musíme dát hlášení Hokagemu" řekl Yamato. Ostatní pouze přikývli a zmizeli v obláčku kouře. Objevili se až v kanceláři Hokageho. Yondaime zvedl hlavu od nějakého papíru.
"Jak to dopadlo Kakashi?" zeptal se a pohled mu padl na rudovlasou dívku,kterou měl Kabuto na zádech. Očividně byla v bezvědomí. Pak přesunul svůj pohled na Naruta a Sasuke,kteří podpírali zmlácenou Sakuru. Ani Sasuke s Narutem na tom nebyli nejlépe. Když si je prohlédl,tak usoudil,že na prdel dotali všichni z týmu7. Kabuto,Hanako neměli jediný škrábanec,ani Minako neměla žádné šrámy jen byla v bezvědomí.
"Hlásím,že Yakushi Kabuto,Hanako i Minako nás bez problému porazili. Jen pak nastaly nějaké komplikace s Minako,ale to si ohlídala Hanako s Kabutem" řekl Kakashi a všichni z týmu7 jen přikývli.
"Zajděte si VŠICHNI do nemocnice!" nakázal Yondaime s důrazem na slovíčko všichni.
"Ale....." chtěl Naruto něco namítnout,ale Sakuřin varovný pohled ho umlčel. Nakonec jen přikývl a vydal se se Sasuke a Sakurou do nemocnice následovám Kabutem,který nesl na zádech Minako,Hanako,které se s Kabutem o něčem bavila a Kakashim a Yamatem. Když procházeli ulicemi,tak si lidé ukazovali na Kabuta,Minako a Hanako. Nikdo je tu neznal.
Došli do nemocnice,ihned se k nim dostala Tsunade. Když spatřila Kabuta,tak měla chuť ho prorazit nejbližší zdí,ale zastavila se,když spatřila dívku,kterou Kabuto nesl. Pak se podívala i po ostatních. Vypadala docela překvapeně,když uviděla jak Sasuke s Narutem podpírají Sakuru,pak pohlédla na Kakashiho s Yamatem,ti byli taky slušně pomlácení. Nakonec se zadívala na trojici,kterou skoro neznala. Ti na tom byli nejlépe. Kabuto ani Hanako neměli žádní zranění,jen ta dívka,kterou Kabuto měl na zádech byyla v bezvědomí,ale jinak bez škrábanců a jiných zranění. Odvedla je všechny na jednu ošetřovnu.
"Tak co jste vyváděli?" optala se Tsunade,ikdyž už byla s jejich situací seznámena.
"Nic zajímavýho. Jen takovej souboj na ověření schopností" zazubil se Naruto a posadil Sakuru na lůžko. Chtěl se poplácat po hrudi,ale jen jak to udělal,tak začal skučet bolestí. Sasuke něco zamručel na Narutův účet. Tsunade si povzdychla a začal léčit Sakuru. Když zjistila,,že má přerušený nervy v pravé ruce a levé noze,tak se otočila na Kabuta,ten se však o něčem bavil s Hanako. Když vyléčila Sakuru,tak přišli na řadu Sasuke s Narutem. Oba dva měli polámaný žebra. Pak prohlédla Kakashiho a Yamata,ti naštěští nic zlomeného neměli.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 susu-san susu-san | 16. února 2012 v 19:47 | Reagovat

super honem další díl :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama