Zrada 1/?

10. února 2012 v 16:00 | Minako Uchiha |  Jednorázovky
Moje první povídka,která mě napadal,když jsme s Hanako tenhle blog založily :) Budu jí sem dávat po částech,protože ve wordu má 17 stránek :)) xD Varování.... trochu jiné páringi,ale jaké to se dozvíte až v povídce

ZRADA 1/??

Stály ve společenské místnosti a vyčkávaly na rozkazy. Před nimi seděl Orochimaru a přemýšlel.
"Takže. Vaším úkolem je dostat se do Konohy a zničit mladé ninji(Naruta a spol.). Ještě se k vám připojí Kabuto,který bude hrát,že mě zradil. Minako přestaň se laskavě šklebit a poslouchej!" řekne Orochimaru a probodne rudovlasou dívku pohledem. Ta se jenom zaxichtila a nic si z něj nedělala. Orochimaru si povzdechnul.
Kdyby ta dívka,nebyla tím kým je tak by ji už asi zabil. Ona jediná dokázala zabít Hidana. Pak se postavila i Amaterasu,které vytvořil Madara s Itachim dohromady,které bylo určeno na druhou dívku,která se jmenuje Hanako. Ovšem útok amaterasu jí poškodil pravou ruku a jeden obratel i s několika nervy. Obratel byl nahrazen kovovým a nervy několika dráty(je to jen jutsu,aby zakrila to,že je jahinistka a nic jí vlastně nezabije-jen pro tuhle povídku). Ruku měla poškozenou,tím způsobem,že v ní ztratila cit. Necítila bolest,ani to,když hromadila do tý ruky chakru. I Hanako si odnesla ošklivé poranění. Schytala plný zásach Peinovi nejsilnějí techniky a tak má v levé ruce nahrazené celé nervy dráty.
"Jo,jo..přestanu se šklebit" napodobí Minako přesně Orochimarův hlas. Orochimaru sevřel ruce v pěst,aby jí něco neudělal. Najednou Minako stuhla,na krku cítila studené ostří kunaie,také cítila menší tlak na páteř v místě kovového obratle.
"Výborně,dorazil possslední člen." zasyčel Orochimaru a spokojeně se usmál.
"Nebuď na Orochimara-sama drzá Umike" řekl Kabuto a dal pryč kunaie. Minako se prudce otočila a praštila Kabuta pěstí. Kabuto jí pěst zachytil a usmál se.
"Šmejde,teď se ti to machruje,když znáš mojí jedinou slabinu!" zavrčí Minako.
"No to víš. Když sem tě dával dohromady,tak vím i to jak tě zneškodit" řekne Kabuto a sladce se na ní usměje. Minako začne nadávat, a takové nadávky jaké říká neznal ani Hidan.
"Nechte toho vy dva" řekne výhružně Hanako a dá oběma pohlavek. Minako se sklidnila a otočila se zpět k Orochimarovi čelem.
Hanako je o rok mladší než Minako. Ikdyž je Hanako mladší,tak z ní má Minako respekt,protože ona je jediná,kdo jí dokáže uklidnit,když se dostane do varu a ovládne ji prokletá pečeť.
"Šmejde" zamručela Minako nadávku ke Kabutovi.
"MINAKO!" řekne výstražně Hanako. Minako se lehce přikrčila a dál Kabuta ignorovala. Orochimaru se musel pousmát na Minačinou reakcí.
"Doufám,že mě nesklamete!" přeměřil si je pohledem.
"Nebojte Orochimaru-sama. Pokusíme se misi vykonat co nejlépe." řekl Kabuto a popadl Minako,které se už nadechovala,že něco řekne a přenesl se před Zvučnou vesnici. Minako se okamžitě vytrhla Kabutovi.
"Co to mělo znamenat?" křikla po něm Minako a propalovala ho zlostným pohledem. O chvilku později se objevila Hanako.
"Nic....jen sem měl plný zuby tvých blbých připomínek" řekl Kabuto a posunul si brýle. Minako se v ruce objevilo raikiri a chtěla ho do Kabuta napálit,ale překazila jí to Hanako,která jí ruku s raikirim zachytila.
"Klid Minako. Zabít ho můžeš jindy! Teď musíme do Konohy." řekla Hanako a podala jim pláště. Ona sama měla jeden na sobě. Kabuto si ho také oblékl. Minako ho napodobyla a ještě si na záda připevnila katanu a kosu,která dřív patřila Hidanovi. Svou kosu měla schovanou a kdykoliv si jí mohla přivolat.
Vydali se na cestu. Po cestě,která trvala 4 dny, málem Minako zabila Kabuta,ale nepovedlo se jí to.
Bylo odpoledne,když tři "uprchlý" ninjové dorazili před hlavní bránu Konohy. Zastavila je hlídka ANBU.
"Kdo jste a za jakým účelem navštivujete naší vesnici?" optal se ANBU s maskou psa. Minako si něco pro sebe zamručela. Jeden ANBU si všimnul kosy,kterou měla Minako na zádech,okamžitě něco zašeptal veliteli. Ten pouze přikývl a ANBU zmizel. O dvě minuty později se u brány objevil Yondaime Hokage.
"Co tu chcete Akatsuki?" zeptal se Yondaime
"Jak ste nás to nazval?" ozvalo se od osoby,která měla na zádech kosu
"Akatsuki" odpověděl ANBU s maskou psa. Osoba s kosou na zádech se začne smát. ANBU i Yondaime na ni koukali jak na blázna.
"Zklidni hormon" řekla tiše osoba nalevo
"Drž hudu šmejde" ozvalo se od osoby s kosou naštvaně a uchopila rukojeť kosy. ANBU okamžitě zareagovali a už stáli kolem třech osobách v pláštích.
"Kdo jste?" zeptal se tentokrát Yondaime.
"Nebudem se představovat,před těmahle" ukázala rukou na ANBU osoba napravo. Yondaime přikývl.
"Dobře přesuneme se ke mě do kanceláře" řekl Yondaime a zmizel ve žlutém záblesku. I tři zahalení ninjové zmizeli.
Objevili se až v kanceláři Hokageho. Yondaime už seděl za stolem.
"Poďte se" poukázal na tři židle a opřel se lokty o stůl. Všechny zahalené osoby se posadili a pozorovali Yondaimeho.
"Takže kdo jste a co tu chcete?" optal se znova Yondaime a opřel se. První si kapucu stáhl Kabuto,pak Hanako a nakonec Minako.
"Yakushi Kabuto...co tu chceš?"
"Po pravdě sem utekl od Orochimara a tyhle dvě se ke mě připojily" řekl Kabuto a ukázal na dvě dívky,které přišly s ním.
"Tohle je Hanako Uchiha-Hyuuga" ukázal na černovlasou dívku s černýma očima.
"A tohle je Minako Uchiha" ukázal na rudovlasou dívku se černýma očima,která měla na zádech tříčepelovou kosu.
"Zdravím" pronesl Yondaime. Hanako slušně pozdravila a Minako jen kývla na pozdrav.
"Takže chceš po mě Kabuto,abych vás přijal do Konohy jako ninji?"
"Ano. Hanako s Minako by měly mít jounini. Hanako porazila Kisameho,Peina,Konan,Zetsua a Deidaru. Minako porazila Sasoriho,Madaru,Kakuzu,Itachiho a jako jediné se jí povedlo zabít Hidana. Proto má tu kosu" řekl Kabuto. Yondaime si obě dívky přeměřil pohledem. Musel uznat,že budou asi hodně silné,když zlikvidovali Akatsuki.
"Dobře,příjmu vás do Konohy a bude přizařeni k týmu7 pod vedením Kakashiho a Yamata. Nechám je zavolat a svedete s nimi zápas." rozhodl Yondaime. Kabuto,Hanako i Minako přikývli a zase si nasadili kapuce.
"Shizune" zavolal Yondaime. Dveře se otevřely a dovnitř nakoukla Shizune.
"Ano?"
" Zavolej mi tým7 a Yamata"
"Hai" řekla Shizune a zmizela. O 10 minut později se v kanceláři objevil Sasuke,Sakura,Naruto a Yamato. Jen Kakashi chyběl.
"Kde.....? " chtěl se Yondaime zeptat,ale to se tu už Kakashi objevil. Tým7,Yamato i Yondaime si povzdychli.
"Copak potřebujete Hokage-sama?" optal se Yamato
"Mám pro vás nové členy" řekl Yodaime a ukázal rukou na ty tři co seděli na pohovce.
"Kdo to je?" ozval se tentokrát Kakashi,kterému jedna z těch chaker něco říkala,ale nemohl si vybavit kde. Pak si všiml prostřední osoby,že má na zádech kosu.
"To zjistíte,až pak. Dáte si s nimi souboj. Vás pět proti nim" rozhodl Hokage. Ostatní pouze přikývli a zmizeli v obláčku páry.
Na cvičišti se objevil tým7 i s Yamatem. O setinu později se tam objevili i zahalené postavy.
"Asi bysme se měli představit" řekl Kakashi
"Naruto Uzumaki-Namikaze"
"Sasuke Uchiha"
"Sakura Haruno"
"Kakashi Hatake"
"Yamato"
Tři zahalené postavy přikývli a chytli látku kapuci.
"Tak teď sme na řadě my" řekla prostřední postava. všechyn tři postavy si sundali kapuci najednou.
"Kabuto Yakushi"
"Hanako"
"Minako"
Kakashi i zbytek týmu7 na ně koukal jako na blázny. Minako luskla prsty a všichni sebou cukli.
"No už sme se představili a co bude dál?" zeptala se Minako a sundala si plášť. Hanako s Kabutem jí napodobyli.
"A jen jedna drobná připomínka. To my sme zlikvidovali Akatsuki" První se probral Sasuke.
"Kdo z vás zabil Itachiho?" optal se naštvaným hlasem. Minako sebou cukla,při vyslovení toho jména a podvědomě si sáhla na místo,kde má kovový obratel. Kabuto si toho všimnul,stejně tak i Hanako.
"Já sem zabila Itachiho" řekla Minako a zadívala se Sasukemu pevně do očí. Kolem Sasukeho se objevila chakra,v očích se mu objevil sharingan.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 susu-san susu-san | 10. února 2012 v 21:59 | Reagovat

super těšim se na další díl :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama