Zázraky se občas dějí

25. února 2012 v 9:55 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Mám tady povídku pro moje milované Sb,LiliRose k jejím 17 narozeninám,snad se ti bude líbit,přeju ti všchno nejlepšíííí,hodně zdravííííí a mnoho uspěchu!!!!!!!!!!=D

Zázraky se občas dějí


Byl nádherný slunečný den a Naruto si to zrovna mířil z Ichiraku na trénink.Jakmile tam přišel spatřil něco co se mu, ale vůbec nelíbylo.Ta růžovlasá mrcha zvaná jako Sakura Haruno se lepila na JEHO černovlasého přítele, Sasukeho Uchihu.Naruto zatnul pěsti, jaká to nehoráznost, vždyť každý v Konoze už věděl, že Sasuke patří jenom jemu a všichni se stím dokonale smíříli, kromě Sakury(jaké to překvapení).Ta se ho však pořád pokoušela zbalit a na to, že Sasuke už s někým chodí nebrala vůbec ohledy.Naruto zamračeně došel ke svému milenci a pijavici, která mu vysela na krku.Jakmile si ho Sasuke všiml, tak ho okamžitě sevřel ve své náruči a vášnivě ho políbil.Sakura tím byla tak znechucená, že ze Sasukeho slezla a se zdvyženým nosem odešla na druhý konec mostu.Sasuke a Naruto si zatím šli sednout pod strom.

,,Víš co je dneska za den?"zeptal se ho Sasuke potom co si ho posadil na klín.
,,Ne"dělal hloupého, veskutečnosti však věděl co je za den, byl však hrozně zvědaví zda-li si to jeho partner pamatuje také.
,,Dneska máme výročí, jsou to už dva roky co jsme se dali dohromady,vzpomínáš?"upřenil mu Sasuke a jazykem mu přejel přes ušní lalůček.Spokojeně se usmál, když uslišel blonďáčkův slastný vzdech.
,,Já vím"vzdychl Naruto a zavrtal se mu ještě víc do náručí
,,Jenom jsem chtěl vědět jestli si na to pamatuješ"
,,Na tohle bych nikdy nezapoměl"řekl černovlásek a znovu ho vášnivě políbil.Sakura to všechno z povzdálí pozorovala a vduchu přísahala Narutovi krutou a pomalou smrt za to, že ji ukradl JEJÍHO Sasíka.

Takhle tam čekali ještě maximálně dvě hodiny, než se konečně objevil Kakashi-sensei.Řekl jim, že nemají žádnou misi a že budou teda trénovat.Trénink proběhl celkem normálně avšak Narutovi se udělalo v půlce tréninku šptně, spadl ze stromu a zůstal bezvládně ležet na zemi.Sasuke byl okamžitě u něj.
,,Naruto, co je ti, slyšíš mě, jsi v pořádku?"ptal se vystrašeně.
,,Sakuro, koukni se co se mu stalo"přikázal Kakashi
,,Pche, ani mě nehne"odfrkla si a odkráčela pryč.Kakashi nad tím jen zakroutil hlavou a spolu se Sasukem, který vzal Naruta do náruče, utíkal k nemocnici.Tam ho předali Tsunade a čekali než ho vyšetří.Hokage je pustila dovnitř, až když se Naruto probral.

,,Tak co mu je?"vyhrlkl na ni okamžitě Sasuke a přisedl si ke svému blonďatému pokladu.Ta se na něho zadívala zvláštním pohledem a však na místo toho aby mu odpověděla tak se jich zeptala:,,Kdy jste naposledy měli sex?"oba dva byly z té otázky úplně paf.
,,Co je to sakra za otázku?!"zavrčel podrážděně Sasuke.Tsunade se na něho však znovu zvláštně podívala a tak radši odpověděl
,,Asi tak před měsícem, Naruto měl poslední dobou křeče v břiše a trpěl nevolnostmi"prsatá hokage se umála.,,Tak to Vám blahopřeji, Naruto totiž čeká dítě, je už v prvním měsíci těhotenství"oznámila jako by se nechumelilo.V místnosti nastalo hrobové ticho.Sasuke se zadíval na Naruta a pohladil ho po tváři.,,Já budu táta"zašptal a pevně ho objal.,,Já budu táta"šeptal pořád jakoby se mu to jenom zdálo.Tsunade a Kakashi se jenom umáli a nechali je tam osamotě.Naruto se samým štěstím rozbrečel a ještě víc se k Sasukemu přitiskl.Sasuke svou rukou sjel na Narutovo bříško, které následně začal hladit.Takhle tam spolu seděli v obětí dokud nbyl čas jít domů.

,,Sasuke, kam mě to táhneš?"ptal se Naruto, když ho Sasuke vedl ulicemi Konohy bůhvíkam.Od té doby co se dozvěděli tu šťastnou novinu uběhly čtyři měsíce a Narutovi za tu dobu pořádně narostlo břicho.Již celá Konoha už Narutově stavu věděla a všichni jim to přáli, teda kromě Sakury.Od té doby co se to dozvěděla se na Naruta dívala nenávistným a znechuceným pohledem a každému, kdo ji byl ochotný poslouchat, vykládala otom jaké je to monstrum, že to prý není normální aby měl CHLAP děti.Naruto byl z toho na začátku nešťastný, ale nakonec se naučil si těch její keců nevšímat a nic si z toho nedělal.Jakmile se z některých budoucích rodičů objevil na ulici, tak se jich každý začal hned vyptávat zda-li už vědí co to bude, jestli už mají všechno zařízené a nebo kdy se to narodí.Navíc se také dozvěděli, že místo jednoho malého uličníka budou mít hned dva a to maličkou holčičku a malého chlapečka.

,,To ti nemůžu říct, jinak bych zkazil překvapení"odpověděl s úsměvem Sasuke.
,,Překvapení"
nechápal Naruto, ale rozhodl se mu věřit.Najednou se zastavili.
,,Co se děje?"nechápal
,,Nic, nic jenom-"nedokončil Sasuke a stoupl si za něj
,,Sasuke co to děláš?!"začínal se blonďáček trochu bát, když mu Sasuke zavazoval oči.
,,Klid Naruto, věř mi"zašeptal mu Uchiha do ouška.
,,Neboj se"chytil ho za ruku a vedl ho dál.
,,Sasuke, už si to můžu sundat?ůzeptal se po pěti minutách Naruto.
,,Ještě chvíli počkej"řekl Sasuke.
,,Teď ti to sundám"upozornil ho černovlásek a sundal mu pásku z očí.Naruto okamžitě otevřel oči a oněměl úžasem.Před nimi se tyčil veliký dům, který na sobě nesl znaky Uchiha klanu.Před jho vchodem byla velika zahrada na níž bylo i dětské hřiště.Naruto se na Sasukeho podíval s otazníkama v očích.Ten se pouze usmál a odpověděl mu.
,,Tohle je můj narozeninový dárek pro tebe, teda pro vás"přitáhl si svého blonďáčka do náruče.
,,Líbí se ti to?"
,,No jasně, že JO!"vyhrkl okamžitě Naruto.Najednou se však chytil za břicho.
,,Co se stalo?"zeptal se vystrašeně černovlásek.
,,Nic, nic jenom si myslím, že jim se to asi taky líbi"odpověděl s úsměvem Uzumaki.Potom vzal Sasukeho ruku a položil si ji na břicho.
,,Cítíš je?"zeptal se ho.Sasuke se usmál a přikývl.
,,Cítím"Naruto se také usmál a vášnivě ho políbil.Sasuke mu polibek taktéž opětoval a pak se spolu vydali na průzkum jejich nového domu.

Celé blonďáčkovo těhotenství bylo idilické dokud,to byl už v osmém měsíci, nebyl na procházce v parku.
,,Páni, vy mi teda dáváte zabrat"zamručel unaveně a chytil se za bolavá záda.
,,Musím si na chvíli sednout"Naruto se posadil na nejbliší lavičku a pozoroval oblohu, která byla stejné barvy jako jeho oči.
,,Jé, čau Naruto"ozval se náhle hlas, který patřil jeho týmové partnerce s úděsně růžovýmy vlasy.
,,Ahoj Sakuro"pozdravil ji s falešným úsměvem.
,,Mám pro tebe zpávu od Tsunade-sama"vyhrkla na něj okamžitě s taktéž hraným úsměvem.
,,Jakou?"pozvedl nechápavě obočí.
,,Máš se s ní sejít nedaleko Konohy na jedné mítině, prý ti potřebuje něco velmi důležitého říct a mě poslala abych tě tam dovedla"Naruto se na ni nedůvěřivě podíval, ale přesto s ní šel, ikdyž mu něco říkalo, že to není dobrý nápad.

Sakura ho vedla a přitom se ďábelsky usmívala, avšak tak aby si toho Naruto nevšiml.Nakonec ho dovedla k jedné malé jeskyni hodně daleko od Konohy.
,,Tsunade na tebe čeká támhle"ukázala ke vchodu do jeskyně.
,,Tady?"nevěřil Naruto a podíval se dovnitř.Toho Sakura využila a strčila do něj až spadl na zem.Potom rychle bouchla pěstí do skály a ta se začala bortit.Sakura se rychle otočila a utíkala pryč, najednou se však zarazila, protože si všimla něčeho lesklého na zemi.To něco byl její nejvěrnější, nejspolehlivější a nejlepší přítel v každé situaci(a taky jediný) malé růžové zrcátko.Sakura se za mím okamžitě rozeběhla aby ho zachránila, to však neměla dělat, jelikož když ho zvedla ze země tak se na ni zřítily obrovské kusy skály.Ty ji rozdrtily všechny kosti v těle, včetně několika orgánů a způsobyly ji vnitřní krvácení.Naneštěstí pro ni nebyla její smrt rychlá a bezbolestná.Trpěla a to hodně.Snažila se křičet o pomoc, ale nikdo ji neslyšel.Přála si aby to už měla konečně za sebou, ale ani to se ji však nesplnilo.Umřela pomalou a bolestivou smrtí.

Mezitím se Naruto probral ze způsobeného šoku.Jako zázrakém se mu nic nestalo.Byl tu však jeden problém a to dost velký.Vchod do jeskyně byl zavalen a on se neměla jak dostat ven.
,,Zatracená mrcha, že já jí vůbec věřil, ale co teď budu dělat?"pomyslel si naštvaně a zároveň sklíčeně.Pomalu a opatrně vstal ze země a oprášil se.Najednou ho však přepadli bolesti a ucítil jak mu něco teče po stehnech, po bližším prozkoumání s hrůzou zaznamenal plodovou vodu.
,,Sakra, zrovna teď"zaskuhral, chytil se za břicho a opřel se o zeď , po které se svezl na zem.Seděl tam, ve velkých bolestech a bezmocně prosil o pomoc.Přál si aby ho někdo našel, aby mu někdo pomohl, ale nic se nestalo.Po další půl hodině už začínal pomalu ztrácet naději, že ho někdo najde.Náhle však uslyšel něčí hlas jak volá:,,Narutóóóóóóóó!!!"Poznal ho, byl to hlas Sasukeho.
,,SASUKÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!"zakřičle jak jen mohl.
Chvíli bylo ticho, když pak...
,,Naruto, jsi to ty?!"ozvalo se z poza sutin
,,Jo, jsem to já, pomozmi prosím Sasuke!"křikl na něj
,,Neboj se, pomůžeme ti, je tu semnou Tsunade a Ino, mi tě odsud dostaneme"uklidňoval ho.Naruto se slabě umál, měl štěstí byly tu dva lékařští ninjové a ti mu určítě pomůžou.Po nějaké chvíli se ozvalo bouchnutí, zapraskání a vchod do jeskyně se uvolnil.
,,Naruto!!!"vykřikl Sasuke a okamžitě byl u něj.Naruto se pousmál, hned však zase skřivil tvář bolestí, jelikož ho přepadly další stahy.
,,Naruto, co je ti?"zeptal se zaraženě Sasuke
,,Sa..sasu..ke je to t..tady"vysoukal ze sebe blonďáčke.Sasuke na něj ještě chvíli hleděl jak vyvoraná myš než mu konečně došlo co tím Naruto myslel.Okamžitě zavolal na Tsunade s Ino, které zatím zkoumali Sakuřino tělo.Ty k nim hned přiběhly.Jakmile spatřily sténajícího Naruta na nic se nevyptávaly a začaly ho vyšetřovat.Tsunade si až moc dobře uvědomovala, že to do nemocnice nikdy nemůžou stihnout včas a tak jim nezbývalo nic jiného než to provést tady.

,,Áááááááááááá!!!!!!"řval Naruto bolestí a drtil ve své ruce tu Sasukeho.
,,No tak Naruto,tlač"pobízela ho Tsunade.Ino mu zatím otírala spocené čelo a Sasukeho držel za ruku.
,,Naruto, ještě párkrát zatlač, už je vidět hlavička prvního dítěte"křikla na něj Tsunade.Naruto s bolestným výkřikem zatlačil a přivedl na svět první miminko, chlapečka.Tsunade ho podala Ino a ta ho hned zabalila do přikrývky.Naruto se však radovat nemohl, jelikož ještě nebylo ničemu konec.
,,Notak Naru, ty to zvládneš, brzy to všechno skončí"povzbuzoval ho šťasně Sasuke a přitom ho držel za ruku.Naruto naposledy zatlačil a přivedl na svět i druhé miminko, tentokrát to byla holčička.

,,Nejsou krásní?"zeptal se Naruto Sasukeho o dva měsíce později, když pozorovali dvě malé děťátka jak si spolu hrají.
,,Ne to nejsou, oni jsou přímo nádherní"zašeptal Sasuke a políbil ho na líci.
,,Myslím, že bychom už měli Minata a Mikoto uložit do postele, vypadají dost unaveně"navrhl Naruto a vzal Mikoto do náruče.Ta se na něho podívala svýma krásnýma černýma očima a pak se rozesmála.Naruto se na ni také usmál a pohladil ji po jejích blonďatých vláscích.
,,Myslím, že máš pravdu"souhlasil Sasuke a do náruče vzal malého Minata.Tem po něm zdědil černé vlasy a bílou pleť avšak oči zdědil po Narutovi.Sasuke se na něj taktéž usmál a taktéž ho pohladil po vlasech.
,,Co se valstně stalo Sakuře, potom co mě tam uvěznila?"zeptal se zničehonic Naruto.
,,Tsunade a Ino ji našli rozdrcenou pod tou velkou hromadou balvanů, vypadalo to, že dost trpěla"odpověděl mu Sasuke.
,,To musí být zázrak"vydechl Naruto nevěřícně.
,,Co ty víš, zázraky se občas dějí"prohlásil Sasuke s úsměvem, potom šel spolu s Narutem uložit Mikoto a Minata do postele a pak se sním vydal do jejich společné ložnice kde se pak už odehrávali věci nepřístupné dětem od 18 let.

THE END
OMLOUVÁM SE, ŽE TAM NENÍ YAOI, ALE NESTÍHÁM!!!!!!!!MOŽNÁ PŘÍŠTĚ!!!!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama