Upíři 1/?

5. února 2012 v 14:00 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Stála společně se svými bratry na kopci,nad hřibitovem. Jejich kůže byla alabastrově bílá,oči byly černé jako noc,bez jediné známky emocí a citu. Oba mladíci měli černé vlasy,dívka měla rudé vlasy,které vlály ve větru. Osvětlovalo je měsíční světlo.
"Minako,Sasuke měli bysme se vrátit. Mohlo by padnout podezření" řekl starší z bratrů Itachi
"Ano vrátíme se" souhlasil Sasuke
"Ano. Ještě by po nás šli ti tři profesoři ze státního výzkumu" řekla Minako a rozešla se z kopce dolů. Itachi a Sasuke jí následovali.
Došli do velké vily,kde bydleli. Byli poslední upíři z královského rodu. Žili tu sami,protože rodinu jim zabili fanatici z kůlama a nebo je zavřeli do výzkumného oddělení. Jejich otech Fugaku Uchiha byl zabit kůli,matka Mikoto Uchiha byla převezena do výzkumného oddělení,kde na ní dělali pokusy.
Itachi byl nejstarší. Nyní mu bylo 26 let. Když zabili jejich rodiče bylo mu 18 let a tak si mohl nechat Minako a Sasuke v péči. Oba dva nesli špatně ztrátu rodičů. Minako i Sasuke přestali na nějaký čas mluvit. Oběma to částečně zůstalo až do současnosti. Nejvíce mluvili jedině s Itachim,když byly ve společnosti odpovídali krátkými,jendoslovnými odpověďmi nebo neopověděli vůbec.
Sasuke a Minako jsou dvojčata,jediné čím si byli podobní,byli pronikavě černé oči a alabastrově bílá kůže. Nyní jim je 19 let.
Itachi,Sasuke a Minako došli do velké vily,kde bydleli. Sundali ze sebe mikiny a dali je na věšák. Minako se odebrala do kuchyně,kde vytáhla z lednice krabici pomerančového džusu. Sice ho nesnášela,kvůli jeho pachuti,ale musela se přispůsobit,když od zítra nastupují na specializovanou střední školu.
"Proč ten hnus kupujeme,když ho nikdo z nás nepije?"
"Protože,když jsem příde někdo normální,tak ho většinou chtějí" odpověděl Itachi,který vešel
"Tak ho dávejte jinam,než do ledničky,kam pořád chodíme.Jen vidím krabicu toho džusu a chce se mi zvracet! Navíc,kde jsou ty lahvičky s krví?" podívala se na Itachiho.
"Minako před hodinou si měla docela dost krve,z toho kluka" sledoval jí Sasuke,který si sednul na židli.
"Já vím,ale pořád mám hlad" hypnotizovala Itachiho a každý jeho pohyb.
"Minako nedám ti napít své krve! Měla si před hodinou krev" řekl jí Itachi na rovinu,když si všimnul,že sleduje každý jeho pohyb.
"Prosím"
"Ne!"
"Itachi prosíím"
"Minako nedám ti napít! Musíš se trochu kontrolovat,od zítřka nastujeme do školy. Bylo by podezřelé,kdyby jsme Sasuke nebo já,měli na krku kousance od špičáků"
"Jenom dneska" smlouvala
"Ne Minako,ani dneska ani nikdy jindy"
"Sasuke" stočila na něj pohled
"Ne!" odpověděl jí
"Prosííím"
"Prostě ne!" řekl Itachi se Sasukem najednou
"Když to nepůjde po dobrém,půjde po zlém" řekla Minako a oči jí změnily barvu z černé na krvavě rudou a špičáky se jí prodloužili,takže vykukovaly z pod rtů. Itachimu i Sasukemu stuhly rysy ve tváři. Věděli,že Minako je schopna jít přes mrtvoly,když se jednalo o krev. Itachi se bleskurychle objevil za Minako,chytnul jí za ruce a zkroutil jí je za záda. Donutil jí,aby se předklonila a loktem jí tlačil mezi lopatky. Minako sebou cukala a snažila se dostat ze sevření. Itachi jí pevně držel a udržoval jí v předklonu. Sasuke se zvednul a došel k nim. Došel ke skřínce a vyndal krabičku s prášky. Dva vzal do ruky a sklonil se k Minako,prášky jí dal do pusy. Minako sebou cukala,ale nakonec si prášky vzala. Její oči dostaly zpátky černou barvu a špičáky se zkrátily. Itachi jí pomalu pustil. Minako se narovnala.
"Díky kluci. A omlouvám se" řekla a vlasy si stáhla do culíku.
"V pořádku,jen se musíš kontrolovat,když budeme ve škole. Nebudeš moct,brát pořád ty prášky na potlačení chuti na krev" řekl jí Itachi
"Já vím,budu se snažit" řekla a odebrala se k sobě do pokoje.
Itachi se za ní díval. Věděl,že pro ni je to těžké. Pro Minako to bylo mnohem těžší než pro Itachiho nebo Sasukeho. Pro Minako bylo mnohem těžší se kontrolovat,když ucítila krev,nebo když jí krev z jednoho člověka nestačila. Proto jí Itachi,někdy Sasuke, dával prášky na potlačení chuti krve. Stávalo se jí to jednou za čas,že si musela vzít ty prášky.
Minako se zavřela ve svém pokoji. Místnost byla vymalována tmavě fialovou,závěsy v oknech byly rudé,krvavě rudé. Pokoji dominovala velká manželská postel,povlečená do černého sametového povlečení. Postel halily dlouhé černo-fialové závěsy. U okna stál stůl s židlí na kolečkách. Dále tam byla jedna velká skříň,pak menší prádelník. Okno bylo docela velké a mělo hodně široký parapet,takže se tam dalo sedět. Dále vedle skříně byly dveře,které vedly do koupelny,kde byla velká vana,za dveřmi byl schován sprchový kout.
Minako si lehla na postel a přemýšlela. Zejtra se Sasukem nastupovala na střední odbornou školu. Věděla,že tam vyučují profesoři z výzkumu upírů,kteří zabili jejich matku. Minako přes sebe přetáhla deku a zavřela oči. Nakonec usnula.

"Minako...." ozvalo se klepání na dveře. Minako,která ležela na břiše něco zamumlala a pootevřela oči.
"Už vstávám...."
"Máš 15 minut"
"Jasně" zvedla se z postele a šla hned do koupelny. Umyla si obličej a vyčištila zuby. Oblíkla si na sebe tmavě modrý,bokový ryfle a tričko fialové barvy. Vlasy si upravila do vysokého culíku,jne ofina jí překrývala pravé oko. Podívala se na sebe do zrcadla. Její kůže byla bílá jako alabastr a oči měla pronikavě černé. Zašklebila se na svůj odraz a vyšla z koupelny. Ze skříně si vzala ještě mikinu,ze stolku,pak sebrala klíčky od auta. Seběhla dolů do haly,kde už byl Itachi a Sasuke.
"Zdarec kluci" usmála se
"Ahoj" ozvalo se dvakrát.
"Itachi jedeš s náma do šloly?"
"Nemusím. Jste už dospělí a zvládnete to sami. Kdyby se ředitel ptal,kdo vás tam přihlašoval,tak mu to řeknete" řekl Itachi a sledoval je.
"Jasně. Sasuke jede se mým autem" oznámila mu Minako
"Moment....proč tvým?"
"Protože svoje si rozbil bráško"
"Nebyla to moje vina. Za to mohl ten debil,co vjel do protisměru"
"Dobře,dobře."
"Můžu řídit?"
"Cože? Moje auto tě řídit nenechám!"
"Proč?"
"Protože mám svoje auto ráda a nechci ho mít v opravně jako ty! Svoje auto si klidně rozbíjej,ale moje lamborgini necháš být!" rozešla se ke dveřím
"Dobře,dobře,ale pojedeš normálně!" šel za ní.
"Sasuke z nás dvou řídí normálně já. TY bys s každým nejradši soutěžil,a pak se divíš,že máš rozflákaný auto"
"Minako to není pravda! Co to bylo minule? Ten pouliční závod...?!" zajímal se Sasuke.
"Sasuke...sice jsem jela pouliční závod,ale auto bylo bez škrábance!" otevřela dveře od auta a usedla na místo řidiče. Sasuke si něco zamručel a sednul si na místo spolujezdce a zapnul si pás. Rudovláska si též zapla pás a nastartovala. Sasuke se na ní podíval.
"Co?"
"Po pravdě se bojím jet s tebou v autě."
"Prosim tě. Kdo si myslíš,že tě přivezl z té oslavy,když si se zlil?"
"Itachi?"
"To určitě"
"Cože? To si mě vezla domu ty?"
"Jasně,že já. Itachi byl ten den někde pryč,tak jsem pro tebe musela já" vyjela z příjezdové cesty od vily. Vjela do rušných ulic velkoměsta.
"Máš informace o tý škole?"
"Jo táhmle v přihrádce jsou desky,kde jsou potřebný informace" ukázala na přihrádkua dál věnovala pozornost silnici. Sasuke si ty desky vzal a prohlídnul si je.
"Ředitelem je tam nějakej Orochimaru,který je zároveň jedním z vedoucích výzkumu"
Minako mlčela. Zrovna projeli křižovatkou.
"Sasuke,přečti mi jména těch co pracují na těch výzkumech"
"Orochimaru,Jiraya a Tsunade. Pak tu jsou dva poskoci,ale to jsou taky ještě studenti vyšších ročníku. Nějakej Kabuto Yakushi a Shizune" řekl Sasuke a podíval se na sestru. Minako pevně svírala volant. Sasuke jí pozoroval.
"Jsme spolu ve třídě,kterou vede Hatake Kakashi"
"Alespoň,že tak. Hele Sasuke uděláme trochu rozruch při nástupu?" letmo se na něj koukla. Sasuke se zarazil,ale pak kývnul.
"Dobře. Drž se" usmála se a sešlápla plyn. Sasuke se víc zanořil do sedačky. Lamborigi vystřelilo velkou rychlostí po rovné silnci.
"Mi-Minako,neblbni. Itachi nás oba pak zabije!"
"Nezabije. Neboj" řekla a prudce strhla volant doleva.
"TO máš pravdu to nás zabiješ ty" vyjeknul Sasuke. Rodovláska dupla na brzdu a strhla volant doprava. Tím vjela na školní dvůr,kde bylo plno studentů.
"Hej,kterej magor to řídí?" ozývalo se kolem.
Minako zaparkovala a vypla motor,nakonec se podívala na své dvojče. Sasuke seděl zarytý v sedačce a stočil k ní pohled. Rudovláska se zakřenila a odepla si pás. Sasuke si taky odepnul pás.
"Teda Minako....nečekal bych,že holak jako ty bude umět takhle řídit" dostal ze sebe.
"To víš....stačí,když sleduju tebe,když si naposledy závodil. A hry co máš na PSP jsou zajímavé"
"Ty sis pučila moje PSP? Kdy?"
"Před dvěma dny. Nebyl si doma,tak jak jsem se tě měla zeptat? Omlouvám se,že sem si ho pučila bez dovolení. Co kdybych ti pak pučila někdy auto?"
"Dobře,pak si půjčím tvoje auto"souhlasil. Minako se usmála.

"By mě zajímalo,kterej magor to auto řídil. Tohle není možný. Vždyť mohl zranit plno studentů" ozývalo se kolem. Všichni,co byli na dvoře koukali na černé lamborigini s fialovým pruhem po stranách.
"Vidíš Minako! Už i ti co tě neznaj říkají,že řídíš jako blázen" ozval se Sasuke
"Sasuke,jenže až vylezeme,tak všichni sklapnou a budou nás sledovat" řekla a otevřela dveře. Sasuke jí napodobyl.
Venku všechno utichlo a všichi sledovali otvírající se dveře auta. Nejdřív vylezl z auta Sasuke. Holky ztichly a v očích se jim objevil zbožný výraz,když spatřili Sasukeho. Jeho blédá pleť vypadala ve slunci nádherně. Delší havraní vlasy vlály v lehkém větříku. Měl na sobě černé volnější ryfle,pak černé tílko a na tom rudou košili,kterou měl rozepnutou. Na nohou měl černé tenisky. Dívky z něj nemohly spustit pohled.
Otevřeli se dveře od řidiče a z nich vystoupila rudovalsá dívka. Nyní se zbožnej pohled objevil v očích kluků Několik kluků obdvině písklo. Minako na sobě měla tmavě modrý,bokový ryfle a tričko fialové barvy. Vlasy si upravené do vysokého culíku,jne ofina jí překrývala pravé oko. Na nohou měla vysoké šněrovací tenisky,které jí sahaly ke kolenům.
Sasuke i Minako se po ostatních podívali. Dívky upírali pohledy na Sasukeho a kluci koukali na Minako,která zrovna zamkla auto. Všichni měli na sobě školní uniformu....

.........pokračování příště xD
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 susu-san susu-san | 5. února 2012 v 16:25 | Reagovat

super už se těším na další díl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama