Proroctví-kapitola 13

8. února 2012 v 11:00 | Hanako a Minako |  Proroctví

Další dílek :) jako vždy chybičky ignorujte
Hanako - normálně
Minako - tučně,kurzívou

Kapitola 13 - Radpstné zprávy


Tři měsíce. To je doba kdy se naši hrdinové dozvěděli o Itachim a ostatních a za tu dobu se tihlo stát toho tolik. Zrovna v jednom doě v Uchiha čtvri stál mladý černovlásek u krbové římsi a prohlížel si fotografii, své nové rodiny.

Musel se nad tím pousmát, bylo to z doby kdy se vrátil. Pohled mu padl na Hanako, skoro zapoměl na ty její tmavě modré vlasy. Byl to pro něj celkem šok, když týden potom co se mu vrátil bratr spatřil Hanako v kouplně s jinou barvou vlasů.
Flash Back:
Sasuke vstal, jelikož necítil Hanačino teplo vedle sebe. Zaposlouchal se a z koupelny k němu došli dávivé zvuky. Zase jí bylo špatně? Jak to. Týden nedělá nic jiného než že každé ráno má rande se záchodovou mísou. Takhle už to dál nejde! Donutí jí aby zašla za Tsunade! Když byl oblečený ve svém tmavě modrém županu, zjistil že zvracení ustálo. Rychle se odbral do koupelny, ale potom co otevřel dveře se na něj pokoušely mdloby. Před ním stála sice jeho milovaná Hanako, ale vůbec jako ona nevypadala. Místo jejích, krásně dlouhých tmavě modrých vlasů teď měla světle zrzavé.
Hanako se na Sasukeho otočila.
"Han-Hanako...co to..." snažil se ze sebe vypravit souvislou větu.
"Klid Sasuke, to nic není, já ti to pak vysvětlím, ale teď mě nech prosím osamotě" vystrčila ho z koupelny a zamkla za ním dveře, o které se následně opřela. Vydechla. Týden. Týden už takhle zvracela a bylo jí pomalu jasné z čeho, ale potřebovala si to ověřit.
Odlepila se oddedveří a přešla ke skříňce, ze které vytáhla krabičku.

"Tak co je tak nutnýho, že jsi mě kvůli tomu vytáhl z postele" ozvalo se jakmile otevřel dveře. Za dveřmi nestál nikdo jiný, než naše milá rudovláska Minako.
"Potřebuji se tě na něco zeptat ohledně Hanako a jelikož jsi její nejlepší kamarádka tak bys to vědět mohla." zavedl ji dovnitř domu. Minako si vyzula boty a šla poslušně za Sasukem.

"Tak co se děje?" zopakovala svou otázku, když seděla v křesle v obýváku a Sasuke ji naléval kávu.
"Dneska ráno jsem přišel do koupelny a tam spatřil Hanako s...." nestihl doříct, jelikož se rozevřeli dveře a vevnitř stála zmiňovaná osoba, oděná pouze v bílem ručníku.
Minako se připohledu na ni nachvilku zarazila, ale pak se však začala smát.
"Tak tohle je ten problém, o ktrerém jsi mi chtěl říct" řekla mezi záchvaty smíchu.
"Cože? Sasuke neříkala jsem ti, že ti to vysvětlím potom"
"To jo, ale..." snažil se z toho nějak vykroutit.
"Žádné ale. Když tu však už Minako je, mohli bychom ti to konečně vysvětlit, ale nejdřív se obléknu" odešla se převlíct. Tentokrát, si však nevzala svoje typycké modré oblečení. Místo něho si vazala fialové tričko s černozelenými rukávy a vínnově fialovou sukni, aby ji to ladilo k vlasům.

Když vešla Sasuke na ni mohl oči nechat.
"Co je?" usmála se provokativně.
"N-nic, vůbec nic" stočil pohled jinam. Hanako na to nic neřekla a poze si sedla do křesla naproti Sasukemu.
"Tak" začal.
"No řekněme to takhle, když jsem byla malá tak jsem tady Hanako, trochu pozměnila bravu vlasů, pomocí jednoho jutsu" ozvala se Minako.
"Proč?"
"Původně to měla být pomsta za jeden nehezký žertík co mi vyvedla, ale později se úkázalo, že je to docela užitečné"
"Užitečné?"
"Ano, v mém případě ano" vložila se dotoho Hanako.
"Víš moje matka byla totiž z klanu Hyuuga vyhoštěna kvůli tomu, že jako Hyuuga prostě nevypadla. Později se zamilovala do jednoho muže z klanu Uchiha, Fukushaku Uchiha. Myslely si, že budou žít šťastný a poklidný život, ale to by se nesměla stát ta věc. Po mé matce šli různí zločinci, bandité a nukeninové, jelikož oplívala schopností, kterou nikdo jiný neovládá. Tahle schopnost se dědí, jen mezi členy rodiny, nejčastěji matka a dcera a nebo, když je to můž, otec a syn. Čas před porodem, má matka a otec uprchly z vesnice do bezpečí. Pár dní na to matka porodila mě a Sanadeho. Dva roky pak byl klid, jenže jednoho dne nás přepadli, chtěli moji matku. Ta však už dědičkou nebyla. Stala jsem se jí já. Otec nás nechal okamžitě odnést pryč, do vodopádové, cestou jsme se však já a Sanade nedopatřením rozdělili. Od té doby jsme naše rodiče neviděli, zemřeli při boji. Pár let jsem žila v naprostém utajení ve vodopádové,kde domě zapečetili Rebiho, aby mě nemohli najít. Nesměla jsem vůbec chodit pryč z vesnice nebo se jenom přiblížit k hranicím. Oni by mě totiý okamžitě poznali, kdyby mě spatřili. Ovšem to se změnilo když mi bylo zrhuba osm a Minako se mi pomstila kvůli tomu žertíku. Od té doby jsem se mohla volně pohybovat kde jsem chětla, bezestrachu, že mě nědko pozná. Pomalu už jsem zapoměla jak moje straré vlasy vypadají" dokončila a projela si rukou vlasy.
"A co to bylo za schonost, kvůli které tě tak moc chtěli?" zeptal se Sasuke. Hanako se na něj podívala zvláštním pohledem. Pak natáhla ruku a udělala pečeť. Sasuke vytřeštil oči, pečeť jednou rukou? To tehdá vyděl pouze jednou, když bojoval proti Hakuovi na jejich první misi, kde málem zemřel.
Kolem Hanačiných rukou se objevila fialová záře. Byla tak silná, že Sasuke a Minako museli přivřít oči. Záře zachvilku ustala a Hanako měla v rukou nádhrený jemně fialový kyrstal. Byl nádherný, třpitil se jako diamant a zářil jako samotné slunce.
"Kámen vzkříšení" řekla pouze.
"Kámen vzkříšení?"
"Ano, tenhle kámen dokáže oživit jakoukoliv osobu, ikdyby měla být třeba i tisíc let posmrti, pro uživatele je to však nebezpečné protože mu to ubírá životní sílu, kdyby se biď jeden jediný dostal do rukou nepřátel tak...."
"Chápu"
"Často se plete s obyčejnými krystali, se kterýma sem někdy bojovala" natáhla druhou ruku a vní se objevil podobný krystal, akorát bydl mírně světlejší, taková fialovorůžová a nezářil tak jako ten první.
Minako ty krystaly pozorovala s úsměvem,pka sklonila pohled k zemi.
"Min? Copak se děje?" optala se Hanako
"Ne nic,jen sem si na něco vzpoměla" řekla a usmála se. Sasuke jí pozoroval. Poznal,že má Minako něco v plánu.
Konec flash back

MInako stála u skleněných dveří,které vedli na zahradu. Najednou jí někdo objal kolem pasu a políbil jí na krk.
"Lásko,copak se děje?" ozval se hlas jejího přítele.
"Nic Naruto. Nic se neděje. Jen jsme se zamyslela" usmála se a položila svoje ruce na ty jeho.
"Min-chan opravdu? Můžeš mi říct všechno"
"Já vím Naruto" řekla a vymanila se z jeho objetí. Naruto jí pozoroval,chtěl jí jakkoliv pomoci,ale Minako si nenechala pomoct. Minako na sebe natáhla teplou mikinu.
"Min kam jdeš?"
"Jen si jdu něco zařídit. Do večera budu doma" řekla a zmizela ze dveří ven. Naruto se posadil na sedačku. Nechápal co se s Minako děje. Jednou týdně zmizela na celý den a vracela v noci. Několikrát se jí ptal,kam mizí,ale nikdy nedostal odpověď.
Minako se zavrtala do archivu a začal hledat informace o jistém pokuse,který kdysy dávno proveld Orochimaru. Chtěla Naruto velmi překvapit na jeho narozeniny. Měla dárek vymyšlený,ale už jen potřebovala jednu drobnou informaci. Proto hledala v archivu a v knihovně. Sedal si na polštář a začala procházet staré záznamy pokusů. Minako jsem chodívala tajně,protože věděla,že Tsunade a Shizune jí tam neviděly rády. Když se Minako zeptala jestli může do archivu ohledně výzkumů,tak dostala vynadáno.
Byla dotoho tak moc zabraná, že si ani neuvědomila, že je tady už dvě a půl hodiny. Jediné co ji dokázalo až probrat byl Tsunadin naštvaný hlas.
"Co tady děláš?!" rudovláska málem nadskočila. Rychle se otočila a spatřila Tsunadin děsivě naštvaný obličej, který se skláněl přímo k ní.
"Jé Tsunade baa-chan" zašklebila se nevinně a začala se drbat na hlavě, kde se jí objevila kapička.
"Jak je? Stalo se něco?"
"Jestli se něco stalo? No vlasně ano, načapala jsem tady osobu, které jsem jasně řekla, že sem nemá lézt" Minako svůj nevinný úsměv ještě víc rozšířila.
"Ale notak baa-chan, potřebuju jenom pár informací, týká se to Narutových narozenin"
"A co je tak důležitého, že k tomu potřebuješ informace o Orochimarový pokusech"
"Kdybych ti to řekla taky by to nebylo překvapení. Notak baa-chan..."
"Minako, jsi těhotná, měla byses šetřit a né tu pobíhat jak splašenej králík"
"Ještě chvilku prosím, pak už opravdu slibuju, že už jsemka nebudu lézt" udělala na Tsunade psí očka. Tsunade chvíli odolávala, ale po pár minutách to už nevydžela.
"Dobře, ale beru to jako slib, máš půl hodiny" stím spolu se Shizune, která džela v náručí TonTona, odešla. Minako si vydechla, to bylo ofous. Když se Tsunade naštve je někdy horší než ona samotná.Zaměřila svou pozornost zpátky na jednu složku,kterou schovala pod nohy,aby jí Tsunade neviděla. Vyndala jí a pečlivě si jí začala pročítat. Byl to pokus,kterým Orochimaru přivolal Shinigamiho,aby získal nesmrtelnost. Minako si ho pečelivě pročítala,musela si pospíšit,jeliokž Naruto a Kitsune měli narozeniny za dva dny. Minako složku sbalila,schovala pod mikinu a odešla. Věděla,že na to nikdo nepříde a kdyby na to Tsuande přece jen přišla,hodlala jí uplatit. Minako ještě zamířila do budovy,kde prováděli výzkumy,tam byla zárověň i knihovna. Vzala z regálu knížku o technikách a sedla si ke stolu. Složku vyndala a položila jí do knížky,kterou zvedla před obličej,aby nepadlo podezření,že má zakázou složku. Pečlivě pročítala postup jutsu,věděla,že to bude trošku riziko v tomhle stavu,když je těhotná,ale rozhodla se to podstoupit,kvůli Narutovi.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 susu-san susu-san | 9. února 2012 v 23:11 | Reagovat

super těšim se na další dílek :)

2 Peichnc Peichnc | E-mail | Web | 18. března 2012 v 11:36 | Reagovat

Jo já taky už aby byl

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama