Proroctví-kapitola 12

3. února 2012 v 8:00 | Hanako a Minako |  Proroctví

Tak po dlouhé době jetu dílek Proroctví :) Snad se bude líbit a chyby ignorujte :))
Tento dílek napsala Hanako sama :)) a mě se moc líbí :))
P.S. : Nějaké dobré hlášky z povídky Proroctví? Jestli ano tak je písněte do komentů :))

Kapitola 12 - Vrátil se...a ne sám

Další den ráno, probudilo obyvatele Uchiha čvrti, několik členů ANBU ochranky.
"Co se děje?" zeptal se rozespale mladý blonďáček s poměnkovými oči.
"Hokage-sama vám vzkazuje, aby jste se všichni neprodleně dostavili do její kanceláře, OKAMŽITĚ!" jak to dořekl, tak zmizel.
"Zatracená Baa-chan" práskl naštvně dveřmi.
"Co se děje, zlato?" vešla dovnitř rudovlasá dívka s onyxovými oči. Bylo oděná pouze v oranžovém županu.
"Baa-chan chce abychom za ní teďka hnedka přišli" řekl nabručeně.
"Proč proboha?" nechápala.
"Nevím, řekl mi jen tohle. Já tu babču snad....Když tak se jdi převléknout, já zatím vzbudím Kumiko" navrhl a šel do děckého pokoje.

O půl hodiny později už všichni tři stáli u Tsunadiných dveří. Zaklepali.
"Dále" ozvalo se
"Babčo...jak si to jako představuješ nás takhle...." než stačil doříct schytal jednu od Hanako.
"Za co, dattebayo?" ptal se ublíženě
"Pšš, děti ještě spí" ukázala na sedačku, kde ležely všechny děti, včetně Kumiko.
"Ehm, ehm" odkašlala si Tsunade. Pohledy se stočili na ni.
"Tak teď k tomu hlavnímu, proč jsem vás semka zavolala"
"Snad to bude něco OPRAVDU důležitého" zamrmlal Uzumaki, ale když zachytil pohled Hanako a Minako radši už ztichl.
"Jedná se o opravdu závažnou věc a týká se vás všech, hlavně Sasukeho a Minako" ti na ni nechápavě pohlédli.
"Včera se zde objevil člověk, o kterém si doposud všichni myslely, že je mrtvý, opak byl však pravdou. Přišel s tím, že se chce vrátit a nepřišel sám"
"Tak kdo to je?" ptala se mírně nedočkavá a mírně nerzvozní Minako. Tsunade byla chvíli ticho, poté hlavou pokynula jednomu ANBU a ten hned na to zmizel. Za pár minut se vrátil, ale ne sám, sním šlo asi dalších osob. Byla tam mladá rudovláska s poměnkovými oči, na sobě měla oranžovou sukni, oranžové tričko a černé ninja botky. Hned vedle ní byla dlouhovlasá hnědovláska s černými oči, oděná byla v modré skuni a modrém tričku. Další byly tři malé děti, dvě černovlasé s poměnovýma očima a třetí hnědovlasé s bělostnými oči. Osoba, která jim však vyrazila dech nebly nikod jiný než....
"Itachi" vydechl nevěřícně Sasuke. Vždyť Itachi byl přece mrtvý, tak jak...?
"Rád tě vidím bratříčku" řekl Itachi s úsměvem.
"Jak...to není...vždyť jsem tě viděl...." nedokázal říct souvislou větu.
"Já ti to pak vysvětlím"
"Myslím, že by bylo lepší kdybysi to vysvětlil teď a tady" ozvala se Tsunade.
"Dobrá, ale bude to chvíli trvat"
"Času je dost" ozvala se Minako. Itachi na ni stočil svůj pohled. Pak se všichni usadili do křesel a pohovek a začali pozorně poslouchat Itachiho vyprávění. Dokonce i děti, které se vzbudili a byly zvědavé, kdo to je.
"Takže, asi bude nejlepší když začnu od začátku"
"V ten den, kdy jsme bojovali, já a Sasuke, jste si asi všichni myslely, že jsem mrtvý" přikývnutí.
"Jenže nebyl" řekla rudovláska sedící vedle něj. "Tehdá když jsem ho tam našla byl pouze v menším komatu, odnesla jsem ho pryč a darovala mu část své životní síly, podařilo se mi ho zachránit jen tak, tak, bylo opravdu namále"
"Poté jsem se rozhodl schovávat před okolním světem, všichni si myslely, že jsem mrtvý a tak to mělo i zůstat, jenže před nedávnem jsem se dozvěděl, že ses Sasuke vrátil. Už mě to nebavilo a chtěl jsem tě aspoň nachvilku vidět, proto jsem se rozhodl vrátit do vesnice a hlavně taky kvůli našim dětem, chtěl jsem aby zde začali chodit do akademie, aby měli dobré vzdělání a aby se znich staly dobří ninjové"
"Počkej, řek jsi naše děti, ty máš dítě?" zarazil ho Sasuke
"Ano tady s Kitsune. Tohle jsou naše děti, Daichi a....a Mikoto" poslední jméno řekl s velkým strachem. Sasuke nachvilku přestal vnímat celý svět. Pohled měl pouze upřený na malou dívenku s černými vlasy, která se na něj přátelsky usmívala. Vypadala opravdu jako jejich matka, ta podoba byla k neuvěření, jediné co na ni bylo jiné byly její poměnkové oči.
"A ty jsi vlastně kdo?" otočila se na rudovlásku druhá rudovláska.
"Jak řekl, já jsem Kitsune...Kitsune Namikaze Uzumaki"
"C-cože!" vyjekl Naruto
"Ano Naruto, už dlouho jsem ti to chtěla povědět, já jsem tvoje dvojče" otočila se na něj s vážnou tváří.
"D-dvojče..ale jak...vždyť..."
"V ten den kdy jsme se oba narodily, jsem byla po zapečetění kyuubiho přenesena do bleskové vesnice, na kterou útočil taktéž devítiocasí démon, o kterém však neměl nikdo ani tušení, že existuje, ani Akatsuki. Ten démon byl, což je pěkná ironie, dvojče Kyuubiho, Kyuu. Od té doby, jsem žila tam, v nevědomosti o svém původu a o tom, že mám bratra, dozvěděla jsem seto až ve svých 12 letech, poté jsem se rozhodla uprchnout, nebyloto jednoduché, jelikož mě tam velmi obezřetně strážili aby se ostatní nedozvěděli moje tajemství, hlavně Akatsuki, když se mi to konečně podařilo tak jsem ve svých 15 letech potkala Itachiho a hned jsem se do něj zamilovala, byl to však člen Akatsuki a tak jsem si myslela, že mě bude chtít zabít, nestalo se tak, Itachi poté žil jako špeh u Akatsuki a tajně mi nosil různé informace, díky kterým jsem mohla varovat různé vesnice před útokem a podobně, samozřejmě až do té doby dokud jsem neotěhotněla. To jsme toho potom museli zanechat, a také proto aby Akatsuki neměli podezření a jak to pak bylo dál, to vám řekl Itachi sám" Naruto mlčel. Pak si stoupnul, přešel k ní a následně ji objal, přičemž mu začali téct slzy. Byl tak moc šťastný, z toho, že má někoho z původní rodiny, tak moc šťastný.
Pohled všem padl na poslední dívku s hnědými valsy.
"Já jsem Hitomi, Hitomi Uchiha-Hioska"
"UCHIHA!" další pěkný šok tohoto dne.
"Ano, a hned vám to vysvětlím. Já pocházím ze dvou různých klanů. Hioska a Uchiha. Má matka byla Kaede Hioska a můj otec Keichi Uchiha. Otec byl kvůkli jedné misi přinucen odstěhovat se do kamenné, tam potkal moji matku. Zemřel však dřív než jsem se narodila, při jedné misi. Moje matak, žila několik let v zármutku. Poté se však vzpamatovala a našla si někoho jiného, se kterým zplodila mého bratra Kaie. Jenže v den Kaiova narození někdo přepadl naši vesnici a vyvraždil celou naši rodinu, já jsem se zrovna vracela z mise a tak jsem jim bohužel....bohužem nedokázala pomoct včas, když jsem se tam vrátila moje matka byla mrtvá, stejně tak jako můj otčín a celý náš klan. Svého bratra jsem mezi mrtvými nenašla. A doteť nevím jsetli je naživu nebo ne. Pak jsem odešla z vesnice a bloumala světem. Až do doby než jsem potkala jednoho ninju z vaši vesnice, jmenu je se Neji Hyuuga"
"Neji!" vydechla Hinata.
"Ano, ty musíš být ta Hinata, o kterémi tolik povídal, těší mě" usmala se na ni.
"A co si měla s Nejim?" zeptal se Sanade.
"Byl to můj přítel a abych nezapoměla, tohle je náš syn Hizashi, pojmenovaný po jeho otci. Neji mi to všechno vyprávěl" ukázala ne hnědovlasého klučinu vedle ní.
"Syn?"
"Ano když se narodil byl Neji moc šťastný, tajně zanámi chodíval a několikrát mě chtěl přivést semka do vesnice, ale já nevím proč jsem vždycky odmítla, jenže jednou už jsem to nemohla vydžet a souhlasila, ale v ten den, kdy jsme měli odejít, nás někdo přepadl. Neji se od nás oddělil aby nás chránil, zatím co mi jsme utíkali do bezpečí, já ho pak už nikdy neviděla. Po pár měsících jsem potkala tady Itachiho a kitsune a začala jsem žít s nima" dořekla.
"Tak proto byl Neji pak tak nevrlý a s nikým se nechtěl bavit" zavzpomínala Hinata na dobu, kdy se Neji vůbec s nikým nebavil a dokonce odmítl TenTenino vyznání lásky, která se pak z toho zhroutila.
"Ach, no teď když jsme se tak hezky přivítali a řekli si něco o sobě, musím ti také něco říct Itachi" otočila se na něj Minako.
"Ano a co to je?"
"To, že já jsem také tvoje setra, jsem Sasukeho dvojče" pro Itachiho to byl pořádný šok.
"Ale vždyť..."
"Já ti to vysvětlím, náš otec mě nechal přepravit do vodopádové vesnice, kvůli tomu, že jsem nevypadala jako Uchiha. Tam jsem žila nějakou dobu, dokud jsem nepotkala tady Hanako a Sanadeho, kteří mimo jiné patří taktéž do klanu Uchiha ale i Hyuuga. Poté jsme se rozhodli vrátit semka do Konohy, kde jsme se seznámili tady s ostatními a já poté otěhotněla s Narutem a máme spolu tady Kumiko" ukázala na rudovlásku. Itachi nevěřil svým uším, dnešek byl čímdlátím víc divnější.
"To jsou mi šoky"
"Ty si nám je přinesl taky, tak si nestěžuj"
"Je to až k neuvěření" řekla Hanako a sedla si vedle Sasukeho, který ji objal.
"Tak ty už más holku?" otočil se na něj Itachi.
"Coby holku, ale i syny"
"Cože??"
"Nekoukej tak na mě? Ty máš taky děti!"
"No jo, ale..."
"Žádné, ale. Sosuke, Kisuke, Daisuke, pojďte ke mně" otočil se na tři chlapce, kteří byly od sebe naprosto k nerozeznání.
"Tohle jsou naši synové. Daisuke" předstvil nejmladšího černovláska odděného ve světle modrém tričku.
"Kisuke" druhého v tmavě modrém
"A Sosuke" posledního v černém.
"Kluci, tohle je váš strejda Itachi" Všichni tři na něj upřeli svůj pohled. Itachi nemohl uvěřit té podobě, byly Sasukeho věrnou kopií.
"Ahoj" ozval se první Daisuke.
"Těší mě" Kisuke
"Hm" bylo jediné co řekl Sosuke
"Ale vypadá to, že na povahu je mu podobný hlavně ten....Sosuke" pomyslel si jejich strýc.
"Hele, než si začnete plánovat plány do budoucna, ráda bych vám připoměla, že Itachi je stále zločinec třídy S a zrádce vesnice...." nedořekla jelikož ji do toho skočil Uzumaki.
"No a? Sasuke byl také zločinec třídy S a zrádce a přesto tady mohl bez trestu zůstat a rád bych ti taky připoměl baa-chan, že nebýt Itachiho objeti, byla by Konoha už pod navládou Uchiha klanu dattebayo, nic proti Sasuke" řekl okamžitě.
"To jo, ale..."
"Žádné ale, notak babčo, copak nevidíš jak je Sasuke šťastný" zmiňovaný vykulil oči, ten Uzumaki...zase dokázala vydět to co ostatní ne.
"Tak dobře, ale nechám tě tři měsíce pod dozorem ANBU, tak si toho buď vědom, jinak tady ty i ostatní můžete zůstat"
"Díky baa-chan" skočila ji okolo krku Minako. Pak slezla a vyběhla z kanceláře.
"Min, kam to jdeš?" křičel za ní Naruto.
"Pro Nejiho! Tohle se musí okamžitě dozvědět!" otočila se na něj s úsměvem, než se mu ztratila z dohledu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama