Aka--povídka 1

19. února 2012 v 10:46 | Hanako a Minako |  Jednorázovky

Aka-povídkaOzval se výbuch. Byla noc a ve skrýši Akatsuki bylo rušno. Někdo našel jejich sídlo a zaůtočil.
"Deidaro...kurva..proč necháváš bouchat ty tvoje jíly" nadává Hidan
"To není moje práce....tak na mě neřvi debile" obhajuje se Deidara
"Co kdyby ste se vy dva přestali hádat a radši šli ven se podívat kdo na nás útočí!" nařídí Pein. Všichni Akutsuki,od Deidary až po Zetsua,se přesunuli před skýš. Ale nikde nikoho neviděli,ani Itachi a Sasuke se svými sharingany a dokonce ani Pein se svým rinneganem.
"Vždyť tu nikdo není!" zaječel nasraně Hidan,který se těšil na pořádnou bitku a začal máchat kolem sebe kosou.
"HIDANE ZKLIDNI SE" zkrotil ho Kakuza a vydal se zpět do sídla. Ostatní ho napodobyli. Pein svolala poradu,do hlavní místnosti,ale někdo už tam byl. Měl sice slabou chakru,ale byl to ninja.
"Kdo jsi?" řekl Pein hlasitě.
"Mé jmeno není důležité!" objevilo se ve vzduchu písmo
"Je to důležité! Chceme vědět proti komu stojíme!" křikl Hidan
"Mám na vás otázku" bylo tentokrát napsáno
"Jakou?"
"Kolik jinchuuriky vám chybí?" hlásalo chakrové písmo
"Tři. Chybí nám sedmička,osmička a devítka" pronesl Pein
"Když vám je seženu,budu se moct stát členem Akatsuki?"
"Podle množství chakry,které máš,bych tě typoval,na to že neuděláš ani dva stínové klony." poznamenal posměšně Sasuke.
"Mám víc chakry než vy všichni dohromady"
"To určitě" poznamenal Sasuke a o chvilku pozdějí ležel na zemi a lapal po dechu. Před ním stála osoba,zahalená v černé plášti s kapucí,která zakrývala obličej. Itachi,Deidara a Kisame se postavil do bojové pozice. Osoba pozvedla hlavu a pozorně si prohlédla trojici můžu,která stála kolem Sasukeho,který ležel na zemi a snaží se popadnout dech. Najednou osoba odsočila od Sasuke zpět do stínu.
"Stačí ti tohle jako důkaz?" bylo psáno ve vzduchu. Sasuke se opatrně,s Itachiho,pomocí, zvedl. Sasuke byl značně pobledlý a ještě stále se mu špatně dýchalo.
"Jo stačí!" vypravil ze sebe Sasuke.
"Proč nemluvíš?" optal se Itachi
"Nemůžu mluvit......přítel mi vzal hlas tím,že rozšířil jednu pečeť" objevila se odpověď. Itachi se zamyslel,ale než stihl něco říct tak promluvil Sasuke.
"Když říkáš,že ti přítel vzal hlas tím,že rozšířil pečeť,myslíš tím pečeť kterou jsou zapečetění démoni? Pečeť,kterou nosí jedině jinchuuriki?"
"Ano,ale jak si na to přišel?"
"Měl jsem kamaráda,který byl jinchuuriki."
"Měl??"
"Jo. Asi před měsícem zmizel a nikdo ho nemůže najít!"
"Když jste viděli naposledy a bojovali spolu..neudeřil si ho do břicha pečetí draka??"
"Jak to víš??" vyjekl Sasuke,ale po chvilce mu to došlo
"NARUTO!" zamumlal si pro sebe. Osoba vystoupila ze stínu a postavila se přímo před Sasukeho a zvedla hlavu tak,aby Sasuke viděl do jeho tváře. Sasuke na něj zaraženě hleděl. Naruto se na něj usmál.
"Tak už nám řekni kdo jsi!" zakřičel Hidan a švihl kosou na Naruta. Ten však zvedl jen ruku a jedním prstem zastavil Hidanovu kosu v letu. Nad tím většina Akatsuki vykulila oči.
"To není možný! On zastavil Hidanovu kosu jedním prstem?" vyjekl Deidara. Teď se napřáhl i Kisame se svým mečem a mířil na Naruta. Naruto jen vyskočil a s se vší elegancí dopadl na meč,který si Kisame přehodil přes rameno.
"Kde je ten spratek?" štěkl Kisame a rozhlížel se po místnosti. Pak si všiml,že Deidara a Tobi koukají na jeho meč,a proto otočil hlavu tím směrem a spatřil Naruta jak si v klidu sedí na jeho meči.
"Heeeej co si to dovoluješ???" zaječel Kisame a mách mečem,ale Naruta nesetřásl.
"Asi byste chtěli vedět kdo jsme?" objevilo se písmo
"Jo chcem vědět s kým máme tu čest!" řekl Pein a ostatní příkývli,až na Sasukeho,který věděl s kým mají tu čest. Osoba pomalu zvedla ruku,kterou chytla kapuci. POmalu odhrnovala kapuci.......když byla kapuce stažená............tak všichni členové Akatsuki koukali na osobu před sebou jako na zjevení. Před nimi stál,respektivě seděl,hledaný ninja,který se ztratil před měsícem. Před nimi byl Naruto Uzumaki. Deidarovi,Sasorimu,Peinovi,Kisamemu,Hidanovi,Zetsuovi a Itachimu spadla brada až na zem. Jen Tobi nechápal o koho se jedná.
"Kdy si sem dostal? A jak?" vypravil ze sebe Pein.
"Dostal jsem se sem asi před 2 hodinama. A jak? Úplně normálně,když jste vyběhli ven,abyste zjistili kdo na vás zaútočil. Tak jsem se dostal,až jsem a pak jsem si počkal až přídete. A ohledně těch dvou jinchuuriki. Jsou támhle." hlásalo písmo a Naruto ukázal směrem za Itachiho. Všichni se tím směrem. A skutečně. V rohu místnosti opravdu leželi dvě těla,ve který Akatsuki rozpoznali jinchuuriki sedmiocasého a osmiocasého démona.
"Ty Naruto ..... je způsob jak ti vrátit hlas?" optal se najednou starší z Uchihů a otočil se na Naruta,který pokrčil rameny,jako že neví. Itachi se naklonil k Deidarovi a na něco se ho zeptal. Deidara mu nakonec přikývl na souhlas. Najednou Itachi zmizel. Naruto nestačil zareagovat,jen ucítil náraz a bolest na břiše. Naruto nevydal ani hlásku. Náraz ho odhodil až na zeď za ním,do které narazil a v bezvědomí sjel po ní na zem,kde zůstal ležet.
"Ten se probere až tak za dva dny" poznamenal Deidara
"Ne" řekl Sasuke a Deidara se na něj otočil.
"Co si říkal??"
"Říkal jsem,že se do půl hodiny probere." zopakoval mladší z bratrů.
"To myslíš vážně?"
"Jo"
"Nebavte se o mě ,jako bych tu nebyl" ozval se unavený hlas. Sasuke se za hlasem otočil a spatřil zvedající se ho Naruta.
"V pohodě?" optal se Sasuke.
"Kde je?" ignoroval Sasukeho otázku Naruto
"Kdo?" optal se Hidan
"Itachi" zavrčel NAruto a Itachi,který stál za Hidanem zbledl,a nenápadně se snažil vytratit. Ale štěstí mu nepřálo a Naruto ho spozoroval. Pomalou chůzí šel k němu. Itachi stuhl na místě. NAruto došel k němu a podíval se mu přímo do očí.
"Asi bych ti měl poděkovat,za to že si mi vrátil hlas. Ale taky si mohl něco říct,než si mě udeřil.....DEBILE" to poslední Naruto zaječel tak nahlas,až si museli všichni zacpat uši.
"Ty vole.....já sem hluchej" začal vřískat Tobi a běhal po místnosti sem a tam. Tím se mu podařilo naštvat Naruta,který ho jednou dobře mířenou ranou poslal proti zdi,kterou prorazil.
"Jestli tohle budeš dělat každej den..tak tě zabiju a je mi jedno,že bude o jedno Akatsuki míň"
Když se všichni vzpamatovali,tak Pein začal přemýšlet,jestli by bylo výhodné přibrat do organizace jinchuurikiho devítiocasého démona.
"Takže,jsem se rozhodl. Naruto Uzumaki se odedneška stává členem Akatsuki. Budeš se Sasukem na pokoji i v týmu." oznámil Pein a najednou se rozrazily dveře do hlavní místnosti. Ve dveřích stála,hodně hodně naštvaná Konan a ruce držela za límec Tobiho.
"Který DEBIL odpálil tohodle pošuka ke mě do pokoje??" zaječela Konan,až všichni,kromě Naruta,zbledli strachy a klidili se z Konanina dosahu.
"Já! A co má být?" pozvedl Naruto obočí a podíval se upřeně na Konan.
"Každý tady ví,že jestli mě naštve tak ho čeká peklo." zavřela Konan a poslala na Naruta několik papírových jehlic. Naruto jen stál a čekal. Jehlice se dostali do těsné Narutovi blízkosti,ale vypadalo to jaky by jím prošly. Všichi Akatsuki na něj koukali nevěřícně.
"Jak je to možné? Vždyť se nepohnul!" vyjekla Konan a zaútočila na Naruta kunaiem. Naruto napřahl ruku,kterou mu Konanin kunai prošel a nezpůsobil žádná zranění. Najednou z Konaniny ruky začala kapat krev.
"Aaaauuuiiiiii" vyjekla Konan a vyběhla z místnosti. Pein se otočil na Naruta,který si v klidu sedl na jeho židli.
"Co to jako mělo být?" zaječel na Naruta Pein
"Protiútok?" nadhodil Naruto a Sasuke s Itachim a Deidarou se začali kuckat smíchy.
"Ty....ty....ty.....malej spratku...tohle tě bude stát draho" řekl Pein a už se připravoval k útoku,když ho Deidara s Itachim zadrželi.
"Neboj nic se jí nestane! A pokud de o to,že mám být se Sasukem na pokoji a v týmu...tak jo..mějte se!" řekl Naruto a zmizel.
"Sasuke...dej mu jeho plášť,klobouk a prsten!" poručil Pein a Sasuke zmizel i s věcma do svého pokoje. Když vešel,našel na posteli pohozený plášť,který patřil Narutovi. Zaposlouchal se do ticha,ale nic neslyšel. Nakonec se Sasuke rozhodl,že si dá sprchu. Přes proud tekoucí vody neslyšel otvírání dveří od koupelny. Najednou ho objali něčí ruce a Sasuke překvapeně vyjekl.
"Snad by ses mě nebál" ozval se Sasukemu u ucha podmanivý hlas.
"Naruto.." vydechl Sasuke a otočil se na Naruta,který měl na sobě jen kalhoty a opřel rukama vedle Sasukeho hlavy a znemožil mu útěk.
"Čekal jsi snad někoho jiného. Když mám s tebou pokoj?" optal se Naruto a Sasuke značně pobledl. Naruto si toho všimnul.
"Sasuke...kdo ti co provedl?" zeptal se Naruto a položil ruce Sasukemu na ramena,ale Sasuke nereagoval. Naruto ho proto jemně profackoval.
"Já...on...mě......" začal Sasuke,ale nedořekl,protože se rozvzlykal. Naruto si ho vtáhl do náruče,ale Sasuke ho od sebe odstkoval,ale Naruto se nedal.
"Někdo tě znásilnil?" optal se opatrně Naruto a Sasukemu jen přikývl. V Narutovi se začal vařit vztek.
"Kdo?" zavrčel tiše,ale o to hrozivěji. Sasuke k němu zvedl svoje uslzená,černá,kočičí očka,ve který byl znát strach.
"Pein...několikrát!!" řekl neslyšně a znovu se rozplakal. Naruto je jemně hladil po nahých zádech a šeptal mu konejšivá slůvka. Takhle tam stáli nějakou dobu až nakonec Sasuke usnul. Naruto vytáhnul ze sprchy a osušil ho,poté mu oblékl tenky a uložil ho do postele,kde ho přikryl. Naruto se na něj zadíval a pak zmizel z pokoje,musel si něco zařídit. Naruto zamířil rovnou k Itachiho pokoji,který obývals Kisamem. Zaťukal a vyčkávla než někdo otevře. Po chvíli se otevřeli dveře a v nich se objevil Itachi.
"Copak potřebuješ?" optal se Itachi
"Máš čas?" zazněla otázka z Narutovy strany
"Jo mám..co chceš?"
"Pojď se mnou!" řekl Naruto a vydal se zpět do pokoje,kde spal Sasuke. Itachi nic neřekl a vydal se za ním. Naruto vešel a pčkal až vejde i Itachi,poté zavřel dveře.
"Nechoval se Sasuke poslední dobou divně?" optal se Naruto a upřel na Itachiho svůj modrý pohled.
"Teď,když jsi to zmínil. Pokaždé,když jsme měli poradu tak se Sasuke nervně koukal po Peinovi. Ale několikrát,když jsem ho viděl vycházt z pokoje tak se pořád rozhlížel." řekl Itachi zamyšleně. Naruto na něj koukal a čekal jestli mu to dojde. Itachi vytřeštil oči a podíval se překvapeně na Naruta.
"Ty...myslíš,že ho....." zeptal se Itachi a Naruto mu to odkýval.
"Před hodinou se mi tu sesypal. Já toho Peina zabiju! Měl jsem ho zabít hned jak jsem se tu objevil!" řekl Naruto. Itachi se na Naruta překvapeně podíval zkoumavým pohledem.
"Myslíš,že Pein to bude chtít zkusit znovu?" optal se Itachi a zadíval se na Sasukeho,který ležel zachumlaný v peřinách a vypadal zranitělně.
"Radil bych mu,aby to nezkoušel..jinak si ho podám a dopadne hodně špatně" zavrčel Naruto a zamyslel se.
"Mám plán jak Sasukeho ochránit" prohodil o chvíli později Naruto
"Jaký?"
"Vytvořím kolem postelí bariéru. Pojď mi pomoct. Přišoupnem k sobě ty postele." řekl Naruto a začal strkat prázdou postel k té druhé. Itachi na něj chvíli koukal,ale pak mu šel pomoct. Když přesunuli postel,tak Naruto vytvořil bariéru.
"Tak teď stačí,aby Pein věděl,že je Sasuke sám. Itachi udělám klon a ten s tebou odejde. Já tu zůstanu!" řekl Naruto a jak řekl tak se taky stalo.

Jen co Itachi,s Narutovým klonem, vyšel ven z pokoje už u něj byl Zetsu.
"Máte se oba hlásit u Peina." řekl Zetsu a zmizel.
"Co ZASE chce!" zamručel Itachi a i s Narutem se vydal k Peinovi do kanclu. Došel ke dveřím,Peinovo kanclu a bez zaklepání vešel dovnitř.
"NEUMÍTE KLEPAT" seřval je Pein
"NE NEUMIM! Co zase chceš?" odsekl Itachi
"Jak zase? No nic. Půjdeš s Narutem do Kamenný vesnice a vzali od tamtud jeden svitek,který se bude hodit při ovládnutí světa!" řekl Pein a začal se hrozivě smát.
"Všechno?" zavrčel Naruto a Pein po něm hodil ošklivý pohled. Naruto nic neřekl a odešel z místnosti.
"ZA HODINU AŤ UŽ TU NEJSTE!" zařval za Narutem Pein,tak hlasitě až se otřásla celá Aka skrýš. Itachi se radši vypařil společně s Narutem.
Za hodinu už byli na cestě do Kamenný. Po 5 hodinách chůze se rozhodli utábořit. Itachi po chvíli zničil Narutova klona,aby za ním pak trefil.

 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Uchihulee Uchihulee | 24. února 2012 v 18:21 | Reagovat

Prosím napíšeš pokráčko žejo??? ???  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama