Únor 2012

Malý zázrak

28. února 2012 v 21:59 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Tahle povídka je pro moje milované eSbéčko Janu, je to hodně opožděná narozeninová povídka, snad se nezlobíš a snad se ti bude líbit

P.S: Je to moje první yaoi, takže nic moc T_T

Pár: NaruSasu
Název: Malý zázrak
upozornění: mMpreg

Zázraky se občas dějí

25. února 2012 v 9:55 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Mám tady povídku pro moje milované Sb,LiliRose k jejím 17 narozeninám,snad se ti bude líbit,přeju ti všchno nejlepšíííí,hodně zdravííííí a mnoho uspěchu!!!!!!!!!!=D

Zázraky se občas dějí

17-tiny aneb zase o rok starší.....-aned úchylná povídka v hlavě

23. února 2012 v 8:00 | Minako Uchiha |  Keci v kleci xDAhoj.
Ano jak hlásí nadpis dnes je mi 17 let,ale to ení to co chci řešit.
Chtěla jsem Vám jsem dát povídku,ale nestíhám jí psát *je v depresi,že nemůže psát povídky*.... důvod je jednoduchý. POLOLETNÍ VYSVĚDČENÍ! Ano vím,že ho vytahuju až teď,ale musím se vypsat teď. Jelikož jsem na výzu měla sedum 4,tak jsem dostala od táty 7 TÝDNŮ zaracha s netem jen 1 HODINU DENNĚ!!!!! *nechápevě kroutí hlavou* zákaz platí do 24.3.2012!!!! Mamka ví,že píšu yaoi,shounen ai a hetero povídky. *podporuje jí v tom* a snaží se mi dovolovat mi být na netu dýl,ale jen když není táta doma! :( ale pořád lepší než nic. S povídkaka jsem na to bídně. Co jsem měla napsaný,jsme Vám tu přednastavila. Snad se Vám ty povídky líbí. Chtěla jsem se zeptat na Váš názor na povídku NO NAME..... co na ní říkate?
No nic já mizím *zase deprese* končí mi moje hodinka na netu :((( Mějte se Vaše znuděná Minako
P.S.:Budu psát povídky jak to půjde. Na papíře mám další povídku :)) Bude to totálně úchylný a z Uchihů budou "mazlíčky" a tak trošku jsem z nich udělala děvky *kreje se před kameny*

Rozhovor se Sasukem =)

22. února 2012 v 13:51 | Hanako a Minako |  Proroctví
Zdravím. Jmenuji se Minako Uzumaki-Uchiha a přnáším vám rozhovor k povídce Proroctví! Dnes v našem studiu přivítejme Sasukeho Uchihu.

Ahoj Sasuke,jak se máš?

"Fajn"

Jak si reagoval když se dozvěděl,že jsem tvoje dvojče?

"Měl jsem chuť skočit ze skály"

Co říkáš na povídku Proroctví?

"Celkem ujde"

Souhlasíš s dějěm? Nebo bys radši něco pozměnil?

"Zatím toho moc není tak se ještě uvidí"

Jak se ti líbí/nelíbí chování a povaha obyvatel Uchiha čtvrti?

"Trochu divoká a praštěná, Uchihové jsou cool chladní" ladně pohodí ofinou xD*

Co tě donutilo vrátit se do Konohy?

"Abych mě dostatek inforamcí na její zničení"*pohled alá andílek*

Když jsi se vrátil zpět do Konohy jak se ti líbilo uvítání ode mě? *nevinný úsměv*

"Nejradši bychtě za to zkopal do kuličky"

Jak si reagoval,když si se dozvěděl,že jsi otcem?

"Nějak, jsem přece cool Uchiha*znovu pohodí ofinou xD*

Co si myslíš o organizaci Akatsuki a o jejích členech?

"Jsou to podivíni"

Jak bys charakterizoval jedním slovem Madaru?

"Magor"

Co bys změnil na boji s Madarou a útesu?

"No, přece abych vyhrál"

Teď jedna osobní otázka. Co cítíš k Hanako? A kdy plánujete svatbu?

"Bez komentáře"

Tak ti děkuji Sasuke za rozhovor. A zase někdy nějaký uděláme. Zatím nashledanou vaša Minako Uzumaki-Uchiha.

Aka--povídka 1

19. února 2012 v 10:46 | Hanako a Minako |  Jednorázovky

Aka-povídkaOzval se výbuch. Byla noc a ve skrýši Akatsuki bylo rušno. Někdo našel jejich sídlo a zaůtočil.
"Deidaro...kurva..proč necháváš bouchat ty tvoje jíly" nadává Hidan
"To není moje práce....tak na mě neřvi debile" obhajuje se Deidara
"Co kdyby ste se vy dva přestali hádat a radši šli ven se podívat kdo na nás útočí!" nařídí Pein. Všichni Akutsuki,od Deidary až po Zetsua,se přesunuli před skýš. Ale nikde nikoho neviděli,ani Itachi a Sasuke se svými sharingany a dokonce ani Pein se svým rinneganem.
"Vždyť tu nikdo není!" zaječel nasraně Hidan,který se těšil na pořádnou bitku a začal máchat kolem sebe kosou.
"HIDANE ZKLIDNI SE" zkrotil ho Kakuza a vydal se zpět do sídla. Ostatní ho napodobyli. Pein svolala poradu,do hlavní místnosti,ale někdo už tam byl. Měl sice slabou chakru,ale byl to ninja.
"Kdo jsi?" řekl Pein hlasitě.
"Mé jmeno není důležité!" objevilo se ve vzduchu písmo
"Je to důležité! Chceme vědět proti komu stojíme!" křikl Hidan
"Mám na vás otázku" bylo tentokrát napsáno
"Jakou?"
"Kolik jinchuuriky vám chybí?" hlásalo chakrové písmo
"Tři. Chybí nám sedmička,osmička a devítka" pronesl Pein
"Když vám je seženu,budu se moct stát členem Akatsuki?"
"Podle množství chakry,které máš,bych tě typoval,na to že neuděláš ani dva stínové klony." poznamenal posměšně Sasuke.
"Mám víc chakry než vy všichni dohromady"
"To určitě" poznamenal Sasuke a o chvilku pozdějí ležel na zemi a lapal po dechu. Před ním stála osoba,zahalená v černé plášti s kapucí,která zakrývala obličej. Itachi,Deidara a Kisame se postavil do bojové pozice. Osoba pozvedla hlavu a pozorně si prohlédla trojici můžu,která stála kolem Sasukeho,který ležel na zemi a snaží se popadnout dech. Najednou osoba odsočila od Sasuke zpět do stínu.
"Stačí ti tohle jako důkaz?" bylo psáno ve vzduchu. Sasuke se opatrně,s Itachiho,pomocí, zvedl. Sasuke byl značně pobledlý a ještě stále se mu špatně dýchalo.
"Jo stačí!" vypravil ze sebe Sasuke.
"Proč nemluvíš?" optal se Itachi
"Nemůžu mluvit......přítel mi vzal hlas tím,že rozšířil jednu pečeť" objevila se odpověď. Itachi se zamyslel,ale než stihl něco říct tak promluvil Sasuke.
"Když říkáš,že ti přítel vzal hlas tím,že rozšířil pečeť,myslíš tím pečeť kterou jsou zapečetění démoni? Pečeť,kterou nosí jedině jinchuuriki?"
"Ano,ale jak si na to přišel?"
"Měl jsem kamaráda,který byl jinchuuriki."
"Měl??"
"Jo. Asi před měsícem zmizel a nikdo ho nemůže najít!"
"Když jste viděli naposledy a bojovali spolu..neudeřil si ho do břicha pečetí draka??"
"Jak to víš??" vyjekl Sasuke,ale po chvilce mu to došlo
"NARUTO!" zamumlal si pro sebe. Osoba vystoupila ze stínu a postavila se přímo před Sasukeho a zvedla hlavu tak,aby Sasuke viděl do jeho tváře. Sasuke na něj zaraženě hleděl. Naruto se na něj usmál.
"Tak už nám řekni kdo jsi!" zakřičel Hidan a švihl kosou na Naruta. Ten však zvedl jen ruku a jedním prstem zastavil Hidanovu kosu v letu. Nad tím většina Akatsuki vykulila oči.
"To není možný! On zastavil Hidanovu kosu jedním prstem?" vyjekl Deidara. Teď se napřáhl i Kisame se svým mečem a mířil na Naruta. Naruto jen vyskočil a s se vší elegancí dopadl na meč,který si Kisame přehodil přes rameno.
"Kde je ten spratek?" štěkl Kisame a rozhlížel se po místnosti. Pak si všiml,že Deidara a Tobi koukají na jeho meč,a proto otočil hlavu tím směrem a spatřil Naruta jak si v klidu sedí na jeho meči.
"Heeeej co si to dovoluješ???" zaječel Kisame a mách mečem,ale Naruta nesetřásl.
"Asi byste chtěli vedět kdo jsme?" objevilo se písmo
"Jo chcem vědět s kým máme tu čest!" řekl Pein a ostatní příkývli,až na Sasukeho,který věděl s kým mají tu čest. Osoba pomalu zvedla ruku,kterou chytla kapuci. POmalu odhrnovala kapuci.......když byla kapuce stažená............tak všichni členové Akatsuki koukali na osobu před sebou jako na zjevení. Před nimi stál,respektivě seděl,hledaný ninja,který se ztratil před měsícem. Před nimi byl Naruto Uzumaki. Deidarovi,Sasorimu,Peinovi,Kisamemu,Hidanovi,Zetsuovi a Itachimu spadla brada až na zem. Jen Tobi nechápal o koho se jedná.
"Kdy si sem dostal? A jak?" vypravil ze sebe Pein.
"Dostal jsem se sem asi před 2 hodinama. A jak? Úplně normálně,když jste vyběhli ven,abyste zjistili kdo na vás zaútočil. Tak jsem se dostal,až jsem a pak jsem si počkal až přídete. A ohledně těch dvou jinchuuriki. Jsou támhle." hlásalo písmo a Naruto ukázal směrem za Itachiho. Všichni se tím směrem. A skutečně. V rohu místnosti opravdu leželi dvě těla,ve který Akatsuki rozpoznali jinchuuriki sedmiocasého a osmiocasého démona.
"Ty Naruto ..... je způsob jak ti vrátit hlas?" optal se najednou starší z Uchihů a otočil se na Naruta,který pokrčil rameny,jako že neví. Itachi se naklonil k Deidarovi a na něco se ho zeptal. Deidara mu nakonec přikývl na souhlas. Najednou Itachi zmizel. Naruto nestačil zareagovat,jen ucítil náraz a bolest na břiše. Naruto nevydal ani hlásku. Náraz ho odhodil až na zeď za ním,do které narazil a v bezvědomí sjel po ní na zem,kde zůstal ležet.
"Ten se probere až tak za dva dny" poznamenal Deidara
"Ne" řekl Sasuke a Deidara se na něj otočil.
"Co si říkal??"
"Říkal jsem,že se do půl hodiny probere." zopakoval mladší z bratrů.
"To myslíš vážně?"
"Jo"
"Nebavte se o mě ,jako bych tu nebyl" ozval se unavený hlas. Sasuke se za hlasem otočil a spatřil zvedající se ho Naruta.
"V pohodě?" optal se Sasuke.
"Kde je?" ignoroval Sasukeho otázku Naruto
"Kdo?" optal se Hidan
"Itachi" zavrčel NAruto a Itachi,který stál za Hidanem zbledl,a nenápadně se snažil vytratit. Ale štěstí mu nepřálo a Naruto ho spozoroval. Pomalou chůzí šel k němu. Itachi stuhl na místě. NAruto došel k němu a podíval se mu přímo do očí.
"Asi bych ti měl poděkovat,za to že si mi vrátil hlas. Ale taky si mohl něco říct,než si mě udeřil.....DEBILE" to poslední Naruto zaječel tak nahlas,až si museli všichni zacpat uši.
"Ty vole.....já sem hluchej" začal vřískat Tobi a běhal po místnosti sem a tam. Tím se mu podařilo naštvat Naruta,který ho jednou dobře mířenou ranou poslal proti zdi,kterou prorazil.
"Jestli tohle budeš dělat každej den..tak tě zabiju a je mi jedno,že bude o jedno Akatsuki míň"
Když se všichni vzpamatovali,tak Pein začal přemýšlet,jestli by bylo výhodné přibrat do organizace jinchuurikiho devítiocasého démona.
"Takže,jsem se rozhodl. Naruto Uzumaki se odedneška stává členem Akatsuki. Budeš se Sasukem na pokoji i v týmu." oznámil Pein a najednou se rozrazily dveře do hlavní místnosti. Ve dveřích stála,hodně hodně naštvaná Konan a ruce držela za límec Tobiho.
"Který DEBIL odpálil tohodle pošuka ke mě do pokoje??" zaječela Konan,až všichni,kromě Naruta,zbledli strachy a klidili se z Konanina dosahu.
"Já! A co má být?" pozvedl Naruto obočí a podíval se upřeně na Konan.
"Každý tady ví,že jestli mě naštve tak ho čeká peklo." zavřela Konan a poslala na Naruta několik papírových jehlic. Naruto jen stál a čekal. Jehlice se dostali do těsné Narutovi blízkosti,ale vypadalo to jaky by jím prošly. Všichi Akatsuki na něj koukali nevěřícně.
"Jak je to možné? Vždyť se nepohnul!" vyjekla Konan a zaútočila na Naruta kunaiem. Naruto napřahl ruku,kterou mu Konanin kunai prošel a nezpůsobil žádná zranění. Najednou z Konaniny ruky začala kapat krev.
"Aaaauuuiiiiii" vyjekla Konan a vyběhla z místnosti. Pein se otočil na Naruta,který si v klidu sedl na jeho židli.
"Co to jako mělo být?" zaječel na Naruta Pein
"Protiútok?" nadhodil Naruto a Sasuke s Itachim a Deidarou se začali kuckat smíchy.
"Ty....ty....ty.....malej spratku...tohle tě bude stát draho" řekl Pein a už se připravoval k útoku,když ho Deidara s Itachim zadrželi.
"Neboj nic se jí nestane! A pokud de o to,že mám být se Sasukem na pokoji a v týmu...tak jo..mějte se!" řekl Naruto a zmizel.
"Sasuke...dej mu jeho plášť,klobouk a prsten!" poručil Pein a Sasuke zmizel i s věcma do svého pokoje. Když vešel,našel na posteli pohozený plášť,který patřil Narutovi. Zaposlouchal se do ticha,ale nic neslyšel. Nakonec se Sasuke rozhodl,že si dá sprchu. Přes proud tekoucí vody neslyšel otvírání dveří od koupelny. Najednou ho objali něčí ruce a Sasuke překvapeně vyjekl.
"Snad by ses mě nebál" ozval se Sasukemu u ucha podmanivý hlas.
"Naruto.." vydechl Sasuke a otočil se na Naruta,který měl na sobě jen kalhoty a opřel rukama vedle Sasukeho hlavy a znemožil mu útěk.
"Čekal jsi snad někoho jiného. Když mám s tebou pokoj?" optal se Naruto a Sasuke značně pobledl. Naruto si toho všimnul.
"Sasuke...kdo ti co provedl?" zeptal se Naruto a položil ruce Sasukemu na ramena,ale Sasuke nereagoval. Naruto ho proto jemně profackoval.
"Já...on...mě......" začal Sasuke,ale nedořekl,protože se rozvzlykal. Naruto si ho vtáhl do náruče,ale Sasuke ho od sebe odstkoval,ale Naruto se nedal.
"Někdo tě znásilnil?" optal se opatrně Naruto a Sasukemu jen přikývl. V Narutovi se začal vařit vztek.
"Kdo?" zavrčel tiše,ale o to hrozivěji. Sasuke k němu zvedl svoje uslzená,černá,kočičí očka,ve který byl znát strach.
"Pein...několikrát!!" řekl neslyšně a znovu se rozplakal. Naruto je jemně hladil po nahých zádech a šeptal mu konejšivá slůvka. Takhle tam stáli nějakou dobu až nakonec Sasuke usnul. Naruto vytáhnul ze sprchy a osušil ho,poté mu oblékl tenky a uložil ho do postele,kde ho přikryl. Naruto se na něj zadíval a pak zmizel z pokoje,musel si něco zařídit. Naruto zamířil rovnou k Itachiho pokoji,který obývals Kisamem. Zaťukal a vyčkávla než někdo otevře. Po chvíli se otevřeli dveře a v nich se objevil Itachi.
"Copak potřebuješ?" optal se Itachi
"Máš čas?" zazněla otázka z Narutovy strany
"Jo mám..co chceš?"
"Pojď se mnou!" řekl Naruto a vydal se zpět do pokoje,kde spal Sasuke. Itachi nic neřekl a vydal se za ním. Naruto vešel a pčkal až vejde i Itachi,poté zavřel dveře.
"Nechoval se Sasuke poslední dobou divně?" optal se Naruto a upřel na Itachiho svůj modrý pohled.
"Teď,když jsi to zmínil. Pokaždé,když jsme měli poradu tak se Sasuke nervně koukal po Peinovi. Ale několikrát,když jsem ho viděl vycházt z pokoje tak se pořád rozhlížel." řekl Itachi zamyšleně. Naruto na něj koukal a čekal jestli mu to dojde. Itachi vytřeštil oči a podíval se překvapeně na Naruta.
"Ty...myslíš,že ho....." zeptal se Itachi a Naruto mu to odkýval.
"Před hodinou se mi tu sesypal. Já toho Peina zabiju! Měl jsem ho zabít hned jak jsem se tu objevil!" řekl Naruto. Itachi se na Naruta překvapeně podíval zkoumavým pohledem.
"Myslíš,že Pein to bude chtít zkusit znovu?" optal se Itachi a zadíval se na Sasukeho,který ležel zachumlaný v peřinách a vypadal zranitělně.
"Radil bych mu,aby to nezkoušel..jinak si ho podám a dopadne hodně špatně" zavrčel Naruto a zamyslel se.
"Mám plán jak Sasukeho ochránit" prohodil o chvíli později Naruto
"Jaký?"
"Vytvořím kolem postelí bariéru. Pojď mi pomoct. Přišoupnem k sobě ty postele." řekl Naruto a začal strkat prázdou postel k té druhé. Itachi na něj chvíli koukal,ale pak mu šel pomoct. Když přesunuli postel,tak Naruto vytvořil bariéru.
"Tak teď stačí,aby Pein věděl,že je Sasuke sám. Itachi udělám klon a ten s tebou odejde. Já tu zůstanu!" řekl Naruto a jak řekl tak se taky stalo.

Jen co Itachi,s Narutovým klonem, vyšel ven z pokoje už u něj byl Zetsu.
"Máte se oba hlásit u Peina." řekl Zetsu a zmizel.
"Co ZASE chce!" zamručel Itachi a i s Narutem se vydal k Peinovi do kanclu. Došel ke dveřím,Peinovo kanclu a bez zaklepání vešel dovnitř.
"NEUMÍTE KLEPAT" seřval je Pein
"NE NEUMIM! Co zase chceš?" odsekl Itachi
"Jak zase? No nic. Půjdeš s Narutem do Kamenný vesnice a vzali od tamtud jeden svitek,který se bude hodit při ovládnutí světa!" řekl Pein a začal se hrozivě smát.
"Všechno?" zavrčel Naruto a Pein po něm hodil ošklivý pohled. Naruto nic neřekl a odešel z místnosti.
"ZA HODINU AŤ UŽ TU NEJSTE!" zařval za Narutem Pein,tak hlasitě až se otřásla celá Aka skrýš. Itachi se radši vypařil společně s Narutem.
Za hodinu už byli na cestě do Kamenný. Po 5 hodinách chůze se rozhodli utábořit. Itachi po chvíli zničil Narutova klona,aby za ním pak trefil.


Zrada 2/?

16. února 2012 v 12:36 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Tak druhá část Zrady :) Snad se líbí.


Zrada 1/??


"Ty....ty...ty...to sem měl udělat já!" řekl Sasuke a rozeběhl se na Minako s chidorim v ruce. Kabuto,Hanako i Minako se postavili do bojové pozice a čekali. Minako kývla a Hanako s Kabutem zmizeli. MInako si počkela,až k ní mladý Uchiha doběhne. Sasuke se napřáhl a chidori jí napálil do břicha,nebo si to alespoň myslel.
"Asi bych měla říct,že to bolí,ale ty si mě ani nezasáhl!" řekla Min a podívala se Sasukemu zblízka do očí. Sasuke se podíval na ruku,ve které měl chidori. Jeho ruka byla těsně u Minačina břicha,ale blesky zmizeli. Minako na nic nečekala a udeřila Sasuke do břicha rukou,kolem které měla chakru. Sasuke to nečekal a tak od ní odletěl a zastavil se nárazem o strom.
"Sasuke-kun si v pořádku?" přiběhla k němu Sakura
"Jo sem,ale tu holku si podám já" řekl a pomalu se zvednul a podíval se před sebe,ale nikdo tam nestál. Kakashi se rozhlédl kolem,pak se podíval na Yamata a naznačil rukou do země. Yamato přikývl a udělal několik pečetí. Ze země vystřelilo několik dlouhých šlahounu a zamířily mezi stromy,kde se ukrýval Kabuto. Mezitím na Yamata a Kakashi zaůtočila Hanako ze zhora.
"Suiton: rasen-shuriken" vykřikla Hanako a rasen-shuriken nasměrovala mezi Yamata a Kakashi,ale lehce zasáhla oba dva do ramene. Kakashi i Yamato to nečekali a tak byl Yamato donucen zrušit šlahouny,které útočily na Kabuta. Za Narutem,Sasukem a Sakurou se objevila Minako a všem třem zasadil do zad ránu rukou,a pak zase zmizela stejně tak i Hanako.
"Kde sou?" optal se Sasuke,když došel ke Kakashimu,ten pokrčil rameny,jakože neví. Zafoukal vítr a před nimi se objevil Kabuto s Minako a Hanako. Kakashi odkryl sharingan.
"Takže je to pravda. Ani Kopírovací ninja Hatake Kakashi nedokázal porazit Kakuzu" ozvala se Minako a sledovala Kakashiho. Kakashi se lehce usmál,ale přes masku to nebylo vidět.
"Začneme to brát vážně" pronesl Kakashi. Naruto,Sasuke a Sakura vytasili své zbraně. Sasuke vytáhl katanu,Naruto dvě,podle Minako,podivné dýky a Sakura několik kunaiů s výbušnými lístky.
"Sasuke zaútočíš na tu holku s kosou společně s Narutem. Sakuro ty si vezmeš na starost Kabuta. A já si vezmu na starost tu černovlasou holku. Yamato,budeš nás krýt" řekl Kakashi a všichni přikývli.
"Minako,opovaž se je zabít. Máš dovolený je trochu pomlátit,ale NESMÍŠ je zabít. Je ti to jasný,že jo!" řekla Hanako a probodla Minako pohledem.
"Hai,hai...pouze pomlátit!" souhlasila Minako. Víc už nestihla,protože se na ní vyřítil Sasuke s chidorim a Naruto s rasenganem. Hanako se taky musela vyhnout Kakashimu a jeho raikiri. Kabuto neváhal a nahromadil si chakru do rukou,aby odrazil Sakuřin útok.

Hanako vs Kakashi

Hanako uskočila a hodila po Kakashim několik kunaiů. Kakashi se jim vyhnul.
"Takže ty seš Hanako,že?"
"Jo jsem. A ty si ten legendární Kopírovací ninja Hatake Kakashi"
"Jak vidím máš informace. Co je zač ta druhá dívka?"
"Neřeknu" odsekla Hanako a vytasila katanu. Mihla se kolem Kakashiho a zasadilu mu do boku hlubokou řeznou ránu. Kakashi nestihl zareagovat,ikdyž měl sharingan. Naštěstí včas zasáhl Yamato a vykryl útok dřevem.
"Heleme se není to bývalá pokusná Orochimarova krysa?" ozvala se Minako. Kakashi se na Hanako podíval a pak na Minako.
"Jak o tom víte?" zeptal se klidně Yamato a objevil se vedle Kakashiho.
"Víme to,protože že sme zdrhali od Orochimara" křikla Minako.


Minako vs Sasuke a Naruto

"Víme to,protože sme zdrahali od Orochimara" křikla Minako směrem ke Kakashimu a odrazil Naruta na nejbližší strom,který se skácel. Hned na to se musela přikrčit. Podkopla Sasukemu nohy a vedle hlavu mu zabodla kunai. Mezitím se zvedl Naruto a už se na ní řítil s 200 klony. Minako si povzdechla a vytáhla kosu a jedním máchnutím zneškodnila všechny klony a pravého Naruta škrábla do tváře,takže ji na kose zůstala trocha Narutovi krve. Čepel kosy si dala k ústům a chtěla začít provádět rituál. Sasukemu se povedlo jí kosu vykopnout z ruky. Kosa odlétla a zabodla se do země asi 30 metrů od Minako. Ohlédla se po kose a zamračila se,rychlostí blesku složila několik pečetí .
"Raiton:Kaminari Shibari" řekla a kolem Sasukeho a Naruta se ovinuly blesky a zpoutali je. Naruto se pokusil přeseknout větrnou chakrou,ale nepovedlo se mu to. Minako k němu přistoupila a setřela mu z tváře krev,pak ji jí dala do pusy a v ruce se jí objevila další kosa.
"Hm.....tvoje krev chutná skvěle" řekla a v očích se jí objevil výraz šílence.


Kabuto vs Sakura

Kabuto se vyhnul Sakuřině pěsti a sám zaůtočil na její břicho. Sakura se vyhla a pěstí nabytou chakrou praštila do země. Kabuto uskočil a podíval se směrem k Minako.
"Já sem tvůj protivník" zaječela Sakura a praštila ho do břicha,až Kabuto odletěl o několik metrů dál. Kabuto se pousmál a zaútočil Sakuře na ruku a zneškodnil jí nervy v pravé ruce,pak i v levé noze,takže Sakura už nebyla schopna boje.Hanako se otočila směrem v Minako. To co uviděla se jí nelíbilo. Minako právě ochutnala Narutovu krev a v očích se jí objevil výraz šílence.
"Kurva...de do tuhýho. KABUTO!" vykřikla Hanako a rozeběhla se k Minako,která se dostávala do stavu šílenosti. Kabuto neváhal a rozeběhl se stejným směrem.
"Nestůjte tam. Dostaňte Sasukeho a hlavně Naruta od Minako co nejdál" zaječela na Kakashiho a Yamata Hanako. Kakashi se probral a i s Yamatem se přemístili k Sasukemu a Narutovi. Popadli je a přemístili co nejdál od Minako. Hanako doběhla k Minako a snažila se jí probrat,ale neměla úspěch.
"Hanako mám jeden nápad jak jí probrat,ale asi mě pak bude chtít zabít. Takže mi budeš muset pomoct. A myslím,že bude potřeba pomoct i Kakashiho a Yamata." řekl Kabuto. Hanako se na něj podívala a pak přikývla a podívala se na Kakashiho a Yamata.
"Když bude nejhůř postavíte kolem Minako dřevěnou zeď a pod tu zeď dáte vodu,ale necháte metr půdy" řekla Hanako. Kakashi s Yamatem přikývli. MInako přejela všechyn pohledem a zastavila se u Naruta,její výraz v očích byl hodně šílený. Naruto zbledl a schovával se za Sasukeho. Sasukemu se v očích objevil mangekyou sharingan a poslal na Minako Amaterasu. Hanako použila jedinou pečeť a Amaterasu zmizelo. Sasuke na ní koukal jako na zjevení. Kabuto došel až k Minako a chytl jí za obě zápěstí a přitáhl jí těsně k sobě. Minako na něj upřela svůj pohled,který už nebyl tak šílený. Hanako dala pokyn Kakashimu a Yamatovi,aby vytvořili kolem Kabuta a Minako vytvořili zeď a pod zem dali vodu.

Kabuto došel až k Minako a chytl jí za obě zápěstí na přitáhl si jí těsně k sobě. Minako se začala okamžitě brániť a snažila se dostat se od něj co nedál. Kabuto ji přitlačil ke stromu,takže nemohla nikam útéct a natiskl se na ní.
"Pusť mě....ty úchyle" zavrčela Minako a snažila se vytrhnout z Kabutova sevření.
"Minako uklidni se a já tě pustím" zašeptal jí do ucha a objal ji kolem pasu. Minako se začala bránit ještě víc,ale Kabuto jí nepustil.
"Klid,nic ti neudělám. Jenom se uklidni" šeptal jí Kabuto do ucha a do levé ruky nahromadil chakru a ťukl do míst,kde má kovový obratel. Minako se rozšířily oči překvapením,pak padla bezvládně k zemi. Kabuto ji zachytil.
"Hanako...stáhněte zeď." řekl hlasitě Kabuto a počkal,až zeď zmizí.
Zeď pomalu zmizela. Kakashimu a ostatní se naskytl pohled,který nepochopili. Hanako došla ke Kabutovi.
"Musel si použít tamto?" optala se Hanako a podívala se na bezvládnou Minako v Kabutově náručí.
"Jo musel ..... jinak by to dopadlo špatně. Hlavně,že se neuvolnilo tamto" povzdychl si Kabuto.
"Co se jí stalo?"optal se Kakashi a došel i se zbytkem týmu k Hanako. Naruto se Sasukem podpírali Sakuru,která nemohla chodit,kvůli tomu,že jí Kabuto přerušil nervy v levé noze.
"Sakuro mohla by si se podívat jak na tom je?" optal se Kakashi
"Nebude potřeba. Je jen v bezvědomí." řekla Hanako a Kakashi se na ní podíval,ale pak přikývl. Kabuto si Minako s Hanačinou pomocí přendal na záda.
"Pojďte. Musíme dát hlášení Hokagemu" řekl Yamato. Ostatní pouze přikývli a zmizeli v obláčku kouře. Objevili se až v kanceláři Hokageho. Yondaime zvedl hlavu od nějakého papíru.
"Jak to dopadlo Kakashi?" zeptal se a pohled mu padl na rudovlasou dívku,kterou měl Kabuto na zádech. Očividně byla v bezvědomí. Pak přesunul svůj pohled na Naruta a Sasuke,kteří podpírali zmlácenou Sakuru. Ani Sasuke s Narutem na tom nebyli nejlépe. Když si je prohlédl,tak usoudil,že na prdel dotali všichni z týmu7. Kabuto,Hanako neměli jediný škrábanec,ani Minako neměla žádné šrámy jen byla v bezvědomí.
"Hlásím,že Yakushi Kabuto,Hanako i Minako nás bez problému porazili. Jen pak nastaly nějaké komplikace s Minako,ale to si ohlídala Hanako s Kabutem" řekl Kakashi a všichni z týmu7 jen přikývli.
"Zajděte si VŠICHNI do nemocnice!" nakázal Yondaime s důrazem na slovíčko všichni.
"Ale....." chtěl Naruto něco namítnout,ale Sakuřin varovný pohled ho umlčel. Nakonec jen přikývl a vydal se se Sasuke a Sakurou do nemocnice následovám Kabutem,který nesl na zádech Minako,Hanako,které se s Kabutem o něčem bavila a Kakashim a Yamatem. Když procházeli ulicemi,tak si lidé ukazovali na Kabuta,Minako a Hanako. Nikdo je tu neznal.
Došli do nemocnice,ihned se k nim dostala Tsunade. Když spatřila Kabuta,tak měla chuť ho prorazit nejbližší zdí,ale zastavila se,když spatřila dívku,kterou Kabuto nesl. Pak se podívala i po ostatních. Vypadala docela překvapeně,když uviděla jak Sasuke s Narutem podpírají Sakuru,pak pohlédla na Kakashiho s Yamatem,ti byli taky slušně pomlácení. Nakonec se zadívala na trojici,kterou skoro neznala. Ti na tom byli nejlépe. Kabuto ani Hanako neměli žádní zranění,jen ta dívka,kterou Kabuto měl na zádech byyla v bezvědomí,ale jinak bez škrábanců a jiných zranění. Odvedla je všechny na jednu ošetřovnu.
"Tak co jste vyváděli?" optala se Tsunade,ikdyž už byla s jejich situací seznámena.
"Nic zajímavýho. Jen takovej souboj na ověření schopností" zazubil se Naruto a posadil Sakuru na lůžko. Chtěl se poplácat po hrudi,ale jen jak to udělal,tak začal skučet bolestí. Sasuke něco zamručel na Narutův účet. Tsunade si povzdychla a začal léčit Sakuru. Když zjistila,,že má přerušený nervy v pravé ruce a levé noze,tak se otočila na Kabuta,ten se však o něčem bavil s Hanako. Když vyléčila Sakuru,tak přišli na řadu Sasuke s Narutem. Oba dva měli polámaný žebra. Pak prohlédla Kakashiho a Yamata,ti naštěští nic zlomeného neměli.


No Name 1.část

13. února 2012 v 14:35 | Minako Uchiha |  Jednorázovky

Jedna jednorázovka,která bude opět rodělena do několika částí! Jelikož Min-chan dostala omezení na net,tak přednastavuji veškeré povídky. Snad se tu někdy ukáže Hanako,aby byla informována o tom co se na blogu děje :)
P.S.: chyby ignorujte a snad se v tom vyznáte :)) snad se vám ta povídka bude líbit :)))


NO NAME

Zdravím.
Jmenuji se Kami...........vlastně mé celé jméno je Kamiela. Chtěla jsem se s vámi podělit o svůj příběh. Může se vám zdát pesimistický a nespravedlivý,ale stal se.

Bylo mi 18 let,když mě můj otec,prodal. Ano slyšíte správně! Prodal mě nějakému bohatému spratokovi,spíše jeho otci. Ten spratek mě viděl jednou a hned svému otci řekl,že mě musí mít doma. On teda šel za mým otcem a navrhl mu,že mě odkoupí za nějakej slušnej obnos peněz.
Stalo se to koncem prázdnin,než jsem měla nastoupit do druháku na střední škole. Přišla jsem domů. Došla jsem do obýváku,kde seděl otec a nějaký muž s mladým klukem.
"Ahoj Kami" pozdravil mě otec
"Ahoj tati. Dobrý den" pozdravila jsem i naší návštěvu.
"Dobrý den slečno Kamielo" pozdravil muž v drahém obleku. Ten kluk si mě prohlížel,ale já koukala na otce,aby mi to vysvětlil.
"Víš Kami..tohle je tvá nová rodina" oznámil mi a já na něj šokovaně zírala.
"Prosím?" myslela jsem,že jsem se přeslechla
"Slečno Kamielo" oslovil mě "Dovolte,abych Vám to vysvětlil. Můj syn si Vás vyhlédnul a já se s Vaším otcem už před měsícem domluvil,že Vás koupím a stanete se součástí naší rodiny. Tohle je Mauri,můj syn" představil mladíka. Do očí se mi vehnaly slzy. Netušila jsem,že je otec něčeho takového schopný.
"Jak si to mohl udělat. Proč?" vydechla jsem.
Nečekala jsem na odpověď a otočila jsem se na patě a vyběhla z domu. Ignorovala jsem otcův hlas,který na mě volal. Slyšela jsem,jak někdo vyběhnul z domu a běžel za mnou. Typovala jsem,že to byly dva muži z ochranky toho bohatého muže. Ignorovala jsem je a dál běžela,přes slzy v očích jsem neviděla na cestu. Po několika sta metrech jsem o něco zaklopla a padala na zem. Očekávala jsem tvrdý náraz,ale místo toho jsem spadla někomu do náruče. Zvedla jsem k dotyčné osobě pohled. Byl to tek kluk,který přišel s tím bohatým chlápkem. Divila jsem se,že za mnou vůbec běžel.
"Pusťtě me" zkusila jsem se mu vythnout,ale nepustil mě.
"Notak okamžitě mě pusťte.!" thla jsem sebou. Kupodivu mě postavil na zem. Podívala jsem se na něj,v očích jsem stále měla slzy. Zase jsem se rozeběhla pryč. Slyšela jsem,jak se za mnou ten kluk opět rozeběhnul. Běžela jsem a nevěděla kam. Po 40 minutách běhu,jsme doběhla,před bránu hřibitova. Neváhala jsem se běžela jsem dál. Doběhla jsem až k náhorbku,kde bylo napsaní jméno mé matky. Sedla jsem si za náhrobek a kolena si přitáhla k hrudníku. Opřela jsem se čelem o kolena a rozbrečela se. Opravdu jsem nečekala,že mě otec prodá. Brala jsem to jako zradu. Otec o tom věděl měsíc a nic mi neřekl. Brečela jsem,ale i přes své vzlyky jsem slyšela vrznutí branky od hřbitova. Víc jsem si přitáhla kolena k hrudi a ignorovala kroky,které se přibližovali mým směrem. Vlasy mi padaly do obličeje a já jen dál brečela. Najednou mi někdo položil ruku na rameno.
"Jděte ode mě!" zavzlykala jsem.
"Nejdu. Kamielo,prosím pojď se mnou" řekl Mauri. Zvedla jsem hlavu a podívala jsem se na něj. Lehce se na mě usmál,ikdyž mě do smíchu nebylo.
"Proč? Proč bych měla jít s vámi? Neznám vás. Vy jste mě jednou viděl a chtete ze mě udělat vašeho mazlíčka" řekla jsem a slzy mi stékaly po tvářích.
"Nechci tě jako mazlíčka. Líbíš se mi,lae já nemůžu žít obyčejný život jako ty" setřel mi slzy.
"Vy můžete mít vše na co si ukážete,tak kde je problém?"
"Problém je můj otec. Nechce pochopit,že kdybych žil normální život jako ty,tak bych byl spokojený. On si myslí,že potřebuju dámskou společnost,ale u nás v sídle"
"Mě je jedno co chce váš otec! Já nechci být zavřená. Nechci přestat vídat své kamarády" zase jsem se rozbrečela. Byla jsem psychicky na dně. Mauri mi ruku z ramene přesunul na záda,druhou ruku mi vsunul pod kolena a zvednul si mě do náruče.
Chtěla jsem se od něj odsunout,ale byla jsem vysílená během a dopadla na situace,kterou mi otec oznámil. Opřela jsem si hlavu o jeho rameno. Nebylo to z toho,že bych chtěla,ale byla jsem unavená a bolela mě hlava. Zavřela jsem oči a nechala se nést. MAuri se rozešel směrem ze hřbitova. Pomalinku jsem mu začala usínat v náruči.
"Pane Mauri" zaslechla jsem hlas jednoho chlapa z ocharanky
"Ano?"
"Tu dívku jsem nenašli."
"Ani jí hledat nemusíte. Našel jsem jí" řekl a vyšel ze stínu i se mnou v náručí.
"Pane Mauri nemusel jste za tou dívku běžet. My bychom jí našli"
"To je v pořádku. Trocha pohybu mi neuškodí" dál šel a ochranka šla za ním.
"Pane mám tu dívku vzít?"
"Ne není težká"
"Limuzína by tu měla být hned. Informali jsem Vašeho otce,kde se nacházíte"
"Dobře"
Asi 10 minut jsem stáli na míste,než přijela limuzína. Chlápek otevřel Maurimu dveře a on i se mnou v náručí nastoupil dovnitř. Posadil se a mě měl stále v náručí. Opírala jsem se o něj a klidně oddechovala. Mauri si prohlížel můj obličej. Cítila jsem na sobě jeho pohled.
"Pane Mauri,položte tu dívku vedle sebe"
"NE! Hodláš mi rozkazovat?" Mauri probodnul chlápka pohledem.
"Ne,omlouvám se pane" začal se chlápek hned omlouvat.
Mauri to nekomentoval. Pak už bylo ticho. Slyšela jsem,jak limuzína jela,jak zastavila a jak se otevřeli dveře. Mauri vystoupil a pevněji se uchopil. Prošel dveřma,které se za ním zavřeli. Došel až obývacího pokoje,kde na něj čekal otec.
"Tady jsi Mauri" otočil se k němu čelem a pohled mu padl na mě, v Mauriho náruči.
"Omlouvám se otče,ale hledal jsem tu dívku."
"Nemusel jsi našli by jí ochranka"
"Chtěl jsem. A navíc trocha pohybu mi neuškodí"
"Dobře. Té dívce připravíme pokoj do dvou dnů. Veškeré její věci nechám převést z jejího bývaleho domu sem."
"Dobře otče. Zatím bude u mě v pokoji,než se ten její připraví"
"Mauri,hlídej jí. Mohla by se pokusit utéct a hlavně dávej pozor na svého staršího bratra. Víš jaký je,když zjistí,že tu je nová dívka. Bude si myslet,že je to služebná"
"Zajisté otče. Dám na Kamielu pozor" Mauri se lehce poklonil a šel k sobě do pokoje.
Položil mě na postel. Otevřela jsem oči a podívala jsem se na něj. Mauri se lehce usmál.
"Prosím neutíkej. Nechci,aby ti můj bratr ublížil"
"Hm.....Proč se o mě tak zajímáte? Každý na vašem místě,by mě nechal,abych na to přišla sama" pozorovala jsem ho.
"Už jsem to říkal. Líbíš se mi,jsi mi sympatická....sice jsem tě viděl jen jednou,ale už si mě okouzlila a věděl,že tě chci mít u sebe. Víš můj bratr si libuje v hrubějším násilí"
Přetočila jsem se na bok,zády k Maurimu a zavřela oči. Cítila,jak se postel prohnula pod vahou dalšího těla. Mauri si sednul ke mě a položil mi ruku na rameno. Letmo jsem se po něm koukla.
"Vážně prosím nevycházej z pokoje. Jedině v mém doprovodu" zopakoval mi. Nakonec jsem kývla a zavřela oči. Mauri se zvednul a odešel z pokoje. Přetočila jsem se na záda a přemýšlela.
Ozvalo se zaklepání. Zvedla jsem se a došla ke dveřím,otevřela jsem. Stál tam nějaký kluk a docela překvapeně na mě koukal.
"Potřebujete něco?" zajímala jsem se.
"Ech....kde je Mauri?"
"Před chvilkou někam šel. Kdo jste?"
"Ach...jsem Aki. Jsem Mauriho starší bratr. Kdopak jste vy?" usmíval se
"To vás nemusí zajímat" chtěla jsem zavřít dveře,ale on tomu zabránil a vešel do pokoje. Couvala jsem od něj dál.
"Ale musí mě to zajímat. Dívka u mého bratra v pokoji. Jak se jmenuješ? A odpověz!" pouručil mi Aki.
"Nebudu vám odpovídat!" zamítla jsem. Došel ke mě a chytnul mě za předloktí a přitáhnul si mě k sobě. Trhla jsem sebou.
"Něco jsem řekl!" zavrčel Aki. Snažila jsem se mu vytrhnout,ale držel pevně.
"Aki okamžitě vypadni z mého pokoje!" ozval se ode dveří Mauriho hlas. Aki se otočil,ale nepouštěl mě.
"Půsť jí a vypadni!"sledoval Akiho,který mě neochotně pustil.
"Kamielo pojď ke mě" došla jsem k Maurimu a jakoby se za něj schovala. Mauri mě chytnul za ruku.
"Takže Kamiela..." pousmál se Aki.
"Vypadni!" vrčel Mauri. Aki kolem nás prošel,podíva lse na mě a usmál se. Měla jsem pocit,že se pokoušel zbalit. Lehce jsem se otřásla.


Zrada 1/?

10. února 2012 v 16:00 | Minako Uchiha |  Jednorázovky
Moje první povídka,která mě napadal,když jsme s Hanako tenhle blog založily :) Budu jí sem dávat po částech,protože ve wordu má 17 stránek :)) xD Varování.... trochu jiné páringi,ale jaké to se dozvíte až v povídce

ZRADA 1/??

Stály ve společenské místnosti a vyčkávaly na rozkazy. Před nimi seděl Orochimaru a přemýšlel.
"Takže. Vaším úkolem je dostat se do Konohy a zničit mladé ninji(Naruta a spol.). Ještě se k vám připojí Kabuto,který bude hrát,že mě zradil. Minako přestaň se laskavě šklebit a poslouchej!" řekne Orochimaru a probodne rudovlasou dívku pohledem. Ta se jenom zaxichtila a nic si z něj nedělala. Orochimaru si povzdechnul.
Kdyby ta dívka,nebyla tím kým je tak by ji už asi zabil. Ona jediná dokázala zabít Hidana. Pak se postavila i Amaterasu,které vytvořil Madara s Itachim dohromady,které bylo určeno na druhou dívku,která se jmenuje Hanako. Ovšem útok amaterasu jí poškodil pravou ruku a jeden obratel i s několika nervy. Obratel byl nahrazen kovovým a nervy několika dráty(je to jen jutsu,aby zakrila to,že je jahinistka a nic jí vlastně nezabije-jen pro tuhle povídku). Ruku měla poškozenou,tím způsobem,že v ní ztratila cit. Necítila bolest,ani to,když hromadila do tý ruky chakru. I Hanako si odnesla ošklivé poranění. Schytala plný zásach Peinovi nejsilnějí techniky a tak má v levé ruce nahrazené celé nervy dráty.
"Jo,jo..přestanu se šklebit" napodobí Minako přesně Orochimarův hlas. Orochimaru sevřel ruce v pěst,aby jí něco neudělal. Najednou Minako stuhla,na krku cítila studené ostří kunaie,také cítila menší tlak na páteř v místě kovového obratle.
"Výborně,dorazil possslední člen." zasyčel Orochimaru a spokojeně se usmál.
"Nebuď na Orochimara-sama drzá Umike" řekl Kabuto a dal pryč kunaie. Minako se prudce otočila a praštila Kabuta pěstí. Kabuto jí pěst zachytil a usmál se.
"Šmejde,teď se ti to machruje,když znáš mojí jedinou slabinu!" zavrčí Minako.
"No to víš. Když sem tě dával dohromady,tak vím i to jak tě zneškodit" řekne Kabuto a sladce se na ní usměje. Minako začne nadávat, a takové nadávky jaké říká neznal ani Hidan.
"Nechte toho vy dva" řekne výhružně Hanako a dá oběma pohlavek. Minako se sklidnila a otočila se zpět k Orochimarovi čelem.
Hanako je o rok mladší než Minako. Ikdyž je Hanako mladší,tak z ní má Minako respekt,protože ona je jediná,kdo jí dokáže uklidnit,když se dostane do varu a ovládne ji prokletá pečeť.
"Šmejde" zamručela Minako nadávku ke Kabutovi.
"MINAKO!" řekne výstražně Hanako. Minako se lehce přikrčila a dál Kabuta ignorovala. Orochimaru se musel pousmát na Minačinou reakcí.
"Doufám,že mě nesklamete!" přeměřil si je pohledem.
"Nebojte Orochimaru-sama. Pokusíme se misi vykonat co nejlépe." řekl Kabuto a popadl Minako,které se už nadechovala,že něco řekne a přenesl se před Zvučnou vesnici. Minako se okamžitě vytrhla Kabutovi.
"Co to mělo znamenat?" křikla po něm Minako a propalovala ho zlostným pohledem. O chvilku později se objevila Hanako.
"Nic....jen sem měl plný zuby tvých blbých připomínek" řekl Kabuto a posunul si brýle. Minako se v ruce objevilo raikiri a chtěla ho do Kabuta napálit,ale překazila jí to Hanako,která jí ruku s raikirim zachytila.
"Klid Minako. Zabít ho můžeš jindy! Teď musíme do Konohy." řekla Hanako a podala jim pláště. Ona sama měla jeden na sobě. Kabuto si ho také oblékl. Minako ho napodobyla a ještě si na záda připevnila katanu a kosu,která dřív patřila Hidanovi. Svou kosu měla schovanou a kdykoliv si jí mohla přivolat.
Vydali se na cestu. Po cestě,která trvala 4 dny, málem Minako zabila Kabuta,ale nepovedlo se jí to.
Bylo odpoledne,když tři "uprchlý" ninjové dorazili před hlavní bránu Konohy. Zastavila je hlídka ANBU.
"Kdo jste a za jakým účelem navštivujete naší vesnici?" optal se ANBU s maskou psa. Minako si něco pro sebe zamručela. Jeden ANBU si všimnul kosy,kterou měla Minako na zádech,okamžitě něco zašeptal veliteli. Ten pouze přikývl a ANBU zmizel. O dvě minuty později se u brány objevil Yondaime Hokage.
"Co tu chcete Akatsuki?" zeptal se Yondaime
"Jak ste nás to nazval?" ozvalo se od osoby,která měla na zádech kosu
"Akatsuki" odpověděl ANBU s maskou psa. Osoba s kosou na zádech se začne smát. ANBU i Yondaime na ni koukali jak na blázna.
"Zklidni hormon" řekla tiše osoba nalevo
"Drž hudu šmejde" ozvalo se od osoby s kosou naštvaně a uchopila rukojeť kosy. ANBU okamžitě zareagovali a už stáli kolem třech osobách v pláštích.
"Kdo jste?" zeptal se tentokrát Yondaime.
"Nebudem se představovat,před těmahle" ukázala rukou na ANBU osoba napravo. Yondaime přikývl.
"Dobře přesuneme se ke mě do kanceláře" řekl Yondaime a zmizel ve žlutém záblesku. I tři zahalení ninjové zmizeli.
Objevili se až v kanceláři Hokageho. Yondaime už seděl za stolem.
"Poďte se" poukázal na tři židle a opřel se lokty o stůl. Všechny zahalené osoby se posadili a pozorovali Yondaimeho.
"Takže kdo jste a co tu chcete?" optal se znova Yondaime a opřel se. První si kapucu stáhl Kabuto,pak Hanako a nakonec Minako.
"Yakushi Kabuto...co tu chceš?"
"Po pravdě sem utekl od Orochimara a tyhle dvě se ke mě připojily" řekl Kabuto a ukázal na dvě dívky,které přišly s ním.
"Tohle je Hanako Uchiha-Hyuuga" ukázal na černovlasou dívku s černýma očima.
"A tohle je Minako Uchiha" ukázal na rudovlasou dívku se černýma očima,která měla na zádech tříčepelovou kosu.
"Zdravím" pronesl Yondaime. Hanako slušně pozdravila a Minako jen kývla na pozdrav.
"Takže chceš po mě Kabuto,abych vás přijal do Konohy jako ninji?"
"Ano. Hanako s Minako by měly mít jounini. Hanako porazila Kisameho,Peina,Konan,Zetsua a Deidaru. Minako porazila Sasoriho,Madaru,Kakuzu,Itachiho a jako jediné se jí povedlo zabít Hidana. Proto má tu kosu" řekl Kabuto. Yondaime si obě dívky přeměřil pohledem. Musel uznat,že budou asi hodně silné,když zlikvidovali Akatsuki.
"Dobře,příjmu vás do Konohy a bude přizařeni k týmu7 pod vedením Kakashiho a Yamata. Nechám je zavolat a svedete s nimi zápas." rozhodl Yondaime. Kabuto,Hanako i Minako přikývli a zase si nasadili kapuce.
"Shizune" zavolal Yondaime. Dveře se otevřely a dovnitř nakoukla Shizune.
"Ano?"
" Zavolej mi tým7 a Yamata"
"Hai" řekla Shizune a zmizela. O 10 minut později se v kanceláři objevil Sasuke,Sakura,Naruto a Yamato. Jen Kakashi chyběl.
"Kde.....? " chtěl se Yondaime zeptat,ale to se tu už Kakashi objevil. Tým7,Yamato i Yondaime si povzdychli.
"Copak potřebujete Hokage-sama?" optal se Yamato
"Mám pro vás nové členy" řekl Yodaime a ukázal rukou na ty tři co seděli na pohovce.
"Kdo to je?" ozval se tentokrát Kakashi,kterému jedna z těch chaker něco říkala,ale nemohl si vybavit kde. Pak si všiml prostřední osoby,že má na zádech kosu.
"To zjistíte,až pak. Dáte si s nimi souboj. Vás pět proti nim" rozhodl Hokage. Ostatní pouze přikývli a zmizeli v obláčku páry.
Na cvičišti se objevil tým7 i s Yamatem. O setinu později se tam objevili i zahalené postavy.
"Asi bysme se měli představit" řekl Kakashi
"Naruto Uzumaki-Namikaze"
"Sasuke Uchiha"
"Sakura Haruno"
"Kakashi Hatake"
"Yamato"
Tři zahalené postavy přikývli a chytli látku kapuci.
"Tak teď sme na řadě my" řekla prostřední postava. všechyn tři postavy si sundali kapuci najednou.
"Kabuto Yakushi"
"Hanako"
"Minako"
Kakashi i zbytek týmu7 na ně koukal jako na blázny. Minako luskla prsty a všichni sebou cukli.
"No už sme se představili a co bude dál?" zeptala se Minako a sundala si plášť. Hanako s Kabutem jí napodobyli.
"A jen jedna drobná připomínka. To my sme zlikvidovali Akatsuki" První se probral Sasuke.
"Kdo z vás zabil Itachiho?" optal se naštvaným hlasem. Minako sebou cukla,při vyslovení toho jména a podvědomě si sáhla na místo,kde má kovový obratel. Kabuto si toho všimnul,stejně tak i Hanako.
"Já sem zabila Itachiho" řekla Minako a zadívala se Sasukemu pevně do očí. Kolem Sasukeho se objevila chakra,v očích se mu objevil sharingan.


Proroctví-kapitola 13

8. února 2012 v 11:00 | Hanako a Minako |  Proroctví

Další dílek :) jako vždy chybičky ignorujte
Hanako - normálně
Minako - tučně,kurzívou

Kapitola 13 - Radpstné zprávy


Tři měsíce. To je doba kdy se naši hrdinové dozvěděli o Itachim a ostatních a za tu dobu se tihlo stát toho tolik. Zrovna v jednom doě v Uchiha čtvri stál mladý černovlásek u krbové římsi a prohlížel si fotografii, své nové rodiny.

Musel se nad tím pousmát, bylo to z doby kdy se vrátil. Pohled mu padl na Hanako, skoro zapoměl na ty její tmavě modré vlasy. Byl to pro něj celkem šok, když týden potom co se mu vrátil bratr spatřil Hanako v kouplně s jinou barvou vlasů.
Flash Back:
Sasuke vstal, jelikož necítil Hanačino teplo vedle sebe. Zaposlouchal se a z koupelny k němu došli dávivé zvuky. Zase jí bylo špatně? Jak to. Týden nedělá nic jiného než že každé ráno má rande se záchodovou mísou. Takhle už to dál nejde! Donutí jí aby zašla za Tsunade! Když byl oblečený ve svém tmavě modrém županu, zjistil že zvracení ustálo. Rychle se odbral do koupelny, ale potom co otevřel dveře se na něj pokoušely mdloby. Před ním stála sice jeho milovaná Hanako, ale vůbec jako ona nevypadala. Místo jejích, krásně dlouhých tmavě modrých vlasů teď měla světle zrzavé.
Hanako se na Sasukeho otočila.
"Han-Hanako...co to..." snažil se ze sebe vypravit souvislou větu.
"Klid Sasuke, to nic není, já ti to pak vysvětlím, ale teď mě nech prosím osamotě" vystrčila ho z koupelny a zamkla za ním dveře, o které se následně opřela. Vydechla. Týden. Týden už takhle zvracela a bylo jí pomalu jasné z čeho, ale potřebovala si to ověřit.
Odlepila se oddedveří a přešla ke skříňce, ze které vytáhla krabičku.

"Tak co je tak nutnýho, že jsi mě kvůli tomu vytáhl z postele" ozvalo se jakmile otevřel dveře. Za dveřmi nestál nikdo jiný, než naše milá rudovláska Minako.
"Potřebuji se tě na něco zeptat ohledně Hanako a jelikož jsi její nejlepší kamarádka tak bys to vědět mohla." zavedl ji dovnitř domu. Minako si vyzula boty a šla poslušně za Sasukem.

"Tak co se děje?" zopakovala svou otázku, když seděla v křesle v obýváku a Sasuke ji naléval kávu.
"Dneska ráno jsem přišel do koupelny a tam spatřil Hanako s...." nestihl doříct, jelikož se rozevřeli dveře a vevnitř stála zmiňovaná osoba, oděná pouze v bílem ručníku.
Minako se připohledu na ni nachvilku zarazila, ale pak se však začala smát.
"Tak tohle je ten problém, o ktrerém jsi mi chtěl říct" řekla mezi záchvaty smíchu.
"Cože? Sasuke neříkala jsem ti, že ti to vysvětlím potom"
"To jo, ale..." snažil se z toho nějak vykroutit.
"Žádné ale. Když tu však už Minako je, mohli bychom ti to konečně vysvětlit, ale nejdřív se obléknu" odešla se převlíct. Tentokrát, si však nevzala svoje typycké modré oblečení. Místo něho si vazala fialové tričko s černozelenými rukávy a vínnově fialovou sukni, aby ji to ladilo k vlasům.

Když vešla Sasuke na ni mohl oči nechat.
"Co je?" usmála se provokativně.
"N-nic, vůbec nic" stočil pohled jinam. Hanako na to nic neřekla a poze si sedla do křesla naproti Sasukemu.
"Tak" začal.
"No řekněme to takhle, když jsem byla malá tak jsem tady Hanako, trochu pozměnila bravu vlasů, pomocí jednoho jutsu" ozvala se Minako.
"Proč?"
"Původně to měla být pomsta za jeden nehezký žertík co mi vyvedla, ale později se úkázalo, že je to docela užitečné"
"Užitečné?"
"Ano, v mém případě ano" vložila se dotoho Hanako.
"Víš moje matka byla totiž z klanu Hyuuga vyhoštěna kvůli tomu, že jako Hyuuga prostě nevypadla. Později se zamilovala do jednoho muže z klanu Uchiha, Fukushaku Uchiha. Myslely si, že budou žít šťastný a poklidný život, ale to by se nesměla stát ta věc. Po mé matce šli různí zločinci, bandité a nukeninové, jelikož oplívala schopností, kterou nikdo jiný neovládá. Tahle schopnost se dědí, jen mezi členy rodiny, nejčastěji matka a dcera a nebo, když je to můž, otec a syn. Čas před porodem, má matka a otec uprchly z vesnice do bezpečí. Pár dní na to matka porodila mě a Sanadeho. Dva roky pak byl klid, jenže jednoho dne nás přepadli, chtěli moji matku. Ta však už dědičkou nebyla. Stala jsem se jí já. Otec nás nechal okamžitě odnést pryč, do vodopádové, cestou jsme se však já a Sanade nedopatřením rozdělili. Od té doby jsme naše rodiče neviděli, zemřeli při boji. Pár let jsem žila v naprostém utajení ve vodopádové,kde domě zapečetili Rebiho, aby mě nemohli najít. Nesměla jsem vůbec chodit pryč z vesnice nebo se jenom přiblížit k hranicím. Oni by mě totiý okamžitě poznali, kdyby mě spatřili. Ovšem to se změnilo když mi bylo zrhuba osm a Minako se mi pomstila kvůli tomu žertíku. Od té doby jsem se mohla volně pohybovat kde jsem chětla, bezestrachu, že mě nědko pozná. Pomalu už jsem zapoměla jak moje straré vlasy vypadají" dokončila a projela si rukou vlasy.
"A co to bylo za schonost, kvůli které tě tak moc chtěli?" zeptal se Sasuke. Hanako se na něj podívala zvláštním pohledem. Pak natáhla ruku a udělala pečeť. Sasuke vytřeštil oči, pečeť jednou rukou? To tehdá vyděl pouze jednou, když bojoval proti Hakuovi na jejich první misi, kde málem zemřel.
Kolem Hanačiných rukou se objevila fialová záře. Byla tak silná, že Sasuke a Minako museli přivřít oči. Záře zachvilku ustala a Hanako měla v rukou nádhrený jemně fialový kyrstal. Byl nádherný, třpitil se jako diamant a zářil jako samotné slunce.
"Kámen vzkříšení" řekla pouze.
"Kámen vzkříšení?"
"Ano, tenhle kámen dokáže oživit jakoukoliv osobu, ikdyby měla být třeba i tisíc let posmrti, pro uživatele je to však nebezpečné protože mu to ubírá životní sílu, kdyby se biď jeden jediný dostal do rukou nepřátel tak...."
"Chápu"
"Často se plete s obyčejnými krystali, se kterýma sem někdy bojovala" natáhla druhou ruku a vní se objevil podobný krystal, akorát bydl mírně světlejší, taková fialovorůžová a nezářil tak jako ten první.
Minako ty krystaly pozorovala s úsměvem,pka sklonila pohled k zemi.
"Min? Copak se děje?" optala se Hanako
"Ne nic,jen sem si na něco vzpoměla" řekla a usmála se. Sasuke jí pozoroval. Poznal,že má Minako něco v plánu.
Konec flash back

MInako stála u skleněných dveří,které vedli na zahradu. Najednou jí někdo objal kolem pasu a políbil jí na krk.
"Lásko,copak se děje?" ozval se hlas jejího přítele.
"Nic Naruto. Nic se neděje. Jen jsme se zamyslela" usmála se a položila svoje ruce na ty jeho.
"Min-chan opravdu? Můžeš mi říct všechno"
"Já vím Naruto" řekla a vymanila se z jeho objetí. Naruto jí pozoroval,chtěl jí jakkoliv pomoci,ale Minako si nenechala pomoct. Minako na sebe natáhla teplou mikinu.
"Min kam jdeš?"
"Jen si jdu něco zařídit. Do večera budu doma" řekla a zmizela ze dveří ven. Naruto se posadil na sedačku. Nechápal co se s Minako děje. Jednou týdně zmizela na celý den a vracela v noci. Několikrát se jí ptal,kam mizí,ale nikdy nedostal odpověď.
Minako se zavrtala do archivu a začal hledat informace o jistém pokuse,který kdysy dávno proveld Orochimaru. Chtěla Naruto velmi překvapit na jeho narozeniny. Měla dárek vymyšlený,ale už jen potřebovala jednu drobnou informaci. Proto hledala v archivu a v knihovně. Sedal si na polštář a začala procházet staré záznamy pokusů. Minako jsem chodívala tajně,protože věděla,že Tsunade a Shizune jí tam neviděly rády. Když se Minako zeptala jestli může do archivu ohledně výzkumů,tak dostala vynadáno.
Byla dotoho tak moc zabraná, že si ani neuvědomila, že je tady už dvě a půl hodiny. Jediné co ji dokázalo až probrat byl Tsunadin naštvaný hlas.
"Co tady děláš?!" rudovláska málem nadskočila. Rychle se otočila a spatřila Tsunadin děsivě naštvaný obličej, který se skláněl přímo k ní.
"Jé Tsunade baa-chan" zašklebila se nevinně a začala se drbat na hlavě, kde se jí objevila kapička.
"Jak je? Stalo se něco?"
"Jestli se něco stalo? No vlasně ano, načapala jsem tady osobu, které jsem jasně řekla, že sem nemá lézt" Minako svůj nevinný úsměv ještě víc rozšířila.
"Ale notak baa-chan, potřebuju jenom pár informací, týká se to Narutových narozenin"
"A co je tak důležitého, že k tomu potřebuješ informace o Orochimarový pokusech"
"Kdybych ti to řekla taky by to nebylo překvapení. Notak baa-chan..."
"Minako, jsi těhotná, měla byses šetřit a né tu pobíhat jak splašenej králík"
"Ještě chvilku prosím, pak už opravdu slibuju, že už jsemka nebudu lézt" udělala na Tsunade psí očka. Tsunade chvíli odolávala, ale po pár minutách to už nevydžela.
"Dobře, ale beru to jako slib, máš půl hodiny" stím spolu se Shizune, která džela v náručí TonTona, odešla. Minako si vydechla, to bylo ofous. Když se Tsunade naštve je někdy horší než ona samotná.Zaměřila svou pozornost zpátky na jednu složku,kterou schovala pod nohy,aby jí Tsunade neviděla. Vyndala jí a pečlivě si jí začala pročítat. Byl to pokus,kterým Orochimaru přivolal Shinigamiho,aby získal nesmrtelnost. Minako si ho pečelivě pročítala,musela si pospíšit,jeliokž Naruto a Kitsune měli narozeniny za dva dny. Minako složku sbalila,schovala pod mikinu a odešla. Věděla,že na to nikdo nepříde a kdyby na to Tsuande přece jen přišla,hodlala jí uplatit. Minako ještě zamířila do budovy,kde prováděli výzkumy,tam byla zárověň i knihovna. Vzala z regálu knížku o technikách a sedla si ke stolu. Složku vyndala a položila jí do knížky,kterou zvedla před obličej,aby nepadlo podezření,že má zakázou složku. Pečlivě pročítala postup jutsu,věděla,že to bude trošku riziko v tomhle stavu,když je těhotná,ale rozhodla se to podstoupit,kvůli Narutovi.

Upíři 1/?

5. února 2012 v 14:00 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Stála společně se svými bratry na kopci,nad hřibitovem. Jejich kůže byla alabastrově bílá,oči byly černé jako noc,bez jediné známky emocí a citu. Oba mladíci měli černé vlasy,dívka měla rudé vlasy,které vlály ve větru. Osvětlovalo je měsíční světlo.
"Minako,Sasuke měli bysme se vrátit. Mohlo by padnout podezření" řekl starší z bratrů Itachi
"Ano vrátíme se" souhlasil Sasuke
"Ano. Ještě by po nás šli ti tři profesoři ze státního výzkumu" řekla Minako a rozešla se z kopce dolů. Itachi a Sasuke jí následovali.
Došli do velké vily,kde bydleli. Byli poslední upíři z královského rodu. Žili tu sami,protože rodinu jim zabili fanatici z kůlama a nebo je zavřeli do výzkumného oddělení. Jejich otech Fugaku Uchiha byl zabit kůli,matka Mikoto Uchiha byla převezena do výzkumného oddělení,kde na ní dělali pokusy.
Itachi byl nejstarší. Nyní mu bylo 26 let. Když zabili jejich rodiče bylo mu 18 let a tak si mohl nechat Minako a Sasuke v péči. Oba dva nesli špatně ztrátu rodičů. Minako i Sasuke přestali na nějaký čas mluvit. Oběma to částečně zůstalo až do současnosti. Nejvíce mluvili jedině s Itachim,když byly ve společnosti odpovídali krátkými,jendoslovnými odpověďmi nebo neopověděli vůbec.
Sasuke a Minako jsou dvojčata,jediné čím si byli podobní,byli pronikavě černé oči a alabastrově bílá kůže. Nyní jim je 19 let.
Itachi,Sasuke a Minako došli do velké vily,kde bydleli. Sundali ze sebe mikiny a dali je na věšák. Minako se odebrala do kuchyně,kde vytáhla z lednice krabici pomerančového džusu. Sice ho nesnášela,kvůli jeho pachuti,ale musela se přispůsobit,když od zítra nastupují na specializovanou střední školu.
"Proč ten hnus kupujeme,když ho nikdo z nás nepije?"
"Protože,když jsem příde někdo normální,tak ho většinou chtějí" odpověděl Itachi,který vešel
"Tak ho dávejte jinam,než do ledničky,kam pořád chodíme.Jen vidím krabicu toho džusu a chce se mi zvracet! Navíc,kde jsou ty lahvičky s krví?" podívala se na Itachiho.
"Minako před hodinou si měla docela dost krve,z toho kluka" sledoval jí Sasuke,který si sednul na židli.
"Já vím,ale pořád mám hlad" hypnotizovala Itachiho a každý jeho pohyb.
"Minako nedám ti napít své krve! Měla si před hodinou krev" řekl jí Itachi na rovinu,když si všimnul,že sleduje každý jeho pohyb.
"Prosím"
"Ne!"
"Itachi prosíím"
"Minako nedám ti napít! Musíš se trochu kontrolovat,od zítřka nastujeme do školy. Bylo by podezřelé,kdyby jsme Sasuke nebo já,měli na krku kousance od špičáků"
"Jenom dneska" smlouvala
"Ne Minako,ani dneska ani nikdy jindy"
"Sasuke" stočila na něj pohled
"Ne!" odpověděl jí
"Prosííím"
"Prostě ne!" řekl Itachi se Sasukem najednou
"Když to nepůjde po dobrém,půjde po zlém" řekla Minako a oči jí změnily barvu z černé na krvavě rudou a špičáky se jí prodloužili,takže vykukovaly z pod rtů. Itachimu i Sasukemu stuhly rysy ve tváři. Věděli,že Minako je schopna jít přes mrtvoly,když se jednalo o krev. Itachi se bleskurychle objevil za Minako,chytnul jí za ruce a zkroutil jí je za záda. Donutil jí,aby se předklonila a loktem jí tlačil mezi lopatky. Minako sebou cukala a snažila se dostat ze sevření. Itachi jí pevně držel a udržoval jí v předklonu. Sasuke se zvednul a došel k nim. Došel ke skřínce a vyndal krabičku s prášky. Dva vzal do ruky a sklonil se k Minako,prášky jí dal do pusy. Minako sebou cukala,ale nakonec si prášky vzala. Její oči dostaly zpátky černou barvu a špičáky se zkrátily. Itachi jí pomalu pustil. Minako se narovnala.
"Díky kluci. A omlouvám se" řekla a vlasy si stáhla do culíku.
"V pořádku,jen se musíš kontrolovat,když budeme ve škole. Nebudeš moct,brát pořád ty prášky na potlačení chuti na krev" řekl jí Itachi
"Já vím,budu se snažit" řekla a odebrala se k sobě do pokoje.
Itachi se za ní díval. Věděl,že pro ni je to těžké. Pro Minako to bylo mnohem těžší než pro Itachiho nebo Sasukeho. Pro Minako bylo mnohem těžší se kontrolovat,když ucítila krev,nebo když jí krev z jednoho člověka nestačila. Proto jí Itachi,někdy Sasuke, dával prášky na potlačení chuti krve. Stávalo se jí to jednou za čas,že si musela vzít ty prášky.
Minako se zavřela ve svém pokoji. Místnost byla vymalována tmavě fialovou,závěsy v oknech byly rudé,krvavě rudé. Pokoji dominovala velká manželská postel,povlečená do černého sametového povlečení. Postel halily dlouhé černo-fialové závěsy. U okna stál stůl s židlí na kolečkách. Dále tam byla jedna velká skříň,pak menší prádelník. Okno bylo docela velké a mělo hodně široký parapet,takže se tam dalo sedět. Dále vedle skříně byly dveře,které vedly do koupelny,kde byla velká vana,za dveřmi byl schován sprchový kout.
Minako si lehla na postel a přemýšlela. Zejtra se Sasukem nastupovala na střední odbornou školu. Věděla,že tam vyučují profesoři z výzkumu upírů,kteří zabili jejich matku. Minako přes sebe přetáhla deku a zavřela oči. Nakonec usnula.

"Minako...." ozvalo se klepání na dveře. Minako,která ležela na břiše něco zamumlala a pootevřela oči.
"Už vstávám...."
"Máš 15 minut"
"Jasně" zvedla se z postele a šla hned do koupelny. Umyla si obličej a vyčištila zuby. Oblíkla si na sebe tmavě modrý,bokový ryfle a tričko fialové barvy. Vlasy si upravila do vysokého culíku,jne ofina jí překrývala pravé oko. Podívala se na sebe do zrcadla. Její kůže byla bílá jako alabastr a oči měla pronikavě černé. Zašklebila se na svůj odraz a vyšla z koupelny. Ze skříně si vzala ještě mikinu,ze stolku,pak sebrala klíčky od auta. Seběhla dolů do haly,kde už byl Itachi a Sasuke.
"Zdarec kluci" usmála se
"Ahoj" ozvalo se dvakrát.
"Itachi jedeš s náma do šloly?"
"Nemusím. Jste už dospělí a zvládnete to sami. Kdyby se ředitel ptal,kdo vás tam přihlašoval,tak mu to řeknete" řekl Itachi a sledoval je.
"Jasně. Sasuke jede se mým autem" oznámila mu Minako
"Moment....proč tvým?"
"Protože svoje si rozbil bráško"
"Nebyla to moje vina. Za to mohl ten debil,co vjel do protisměru"
"Dobře,dobře."
"Můžu řídit?"
"Cože? Moje auto tě řídit nenechám!"
"Proč?"
"Protože mám svoje auto ráda a nechci ho mít v opravně jako ty! Svoje auto si klidně rozbíjej,ale moje lamborgini necháš být!" rozešla se ke dveřím
"Dobře,dobře,ale pojedeš normálně!" šel za ní.
"Sasuke z nás dvou řídí normálně já. TY bys s každým nejradši soutěžil,a pak se divíš,že máš rozflákaný auto"
"Minako to není pravda! Co to bylo minule? Ten pouliční závod...?!" zajímal se Sasuke.
"Sasuke...sice jsem jela pouliční závod,ale auto bylo bez škrábance!" otevřela dveře od auta a usedla na místo řidiče. Sasuke si něco zamručel a sednul si na místo spolujezdce a zapnul si pás. Rudovláska si též zapla pás a nastartovala. Sasuke se na ní podíval.
"Co?"
"Po pravdě se bojím jet s tebou v autě."
"Prosim tě. Kdo si myslíš,že tě přivezl z té oslavy,když si se zlil?"
"Itachi?"
"To určitě"
"Cože? To si mě vezla domu ty?"
"Jasně,že já. Itachi byl ten den někde pryč,tak jsem pro tebe musela já" vyjela z příjezdové cesty od vily. Vjela do rušných ulic velkoměsta.
"Máš informace o tý škole?"
"Jo táhmle v přihrádce jsou desky,kde jsou potřebný informace" ukázala na přihrádkua dál věnovala pozornost silnici. Sasuke si ty desky vzal a prohlídnul si je.
"Ředitelem je tam nějakej Orochimaru,který je zároveň jedním z vedoucích výzkumu"
Minako mlčela. Zrovna projeli křižovatkou.
"Sasuke,přečti mi jména těch co pracují na těch výzkumech"
"Orochimaru,Jiraya a Tsunade. Pak tu jsou dva poskoci,ale to jsou taky ještě studenti vyšších ročníku. Nějakej Kabuto Yakushi a Shizune" řekl Sasuke a podíval se na sestru. Minako pevně svírala volant. Sasuke jí pozoroval.
"Jsme spolu ve třídě,kterou vede Hatake Kakashi"
"Alespoň,že tak. Hele Sasuke uděláme trochu rozruch při nástupu?" letmo se na něj koukla. Sasuke se zarazil,ale pak kývnul.
"Dobře. Drž se" usmála se a sešlápla plyn. Sasuke se víc zanořil do sedačky. Lamborigi vystřelilo velkou rychlostí po rovné silnci.
"Mi-Minako,neblbni. Itachi nás oba pak zabije!"
"Nezabije. Neboj" řekla a prudce strhla volant doleva.
"TO máš pravdu to nás zabiješ ty" vyjeknul Sasuke. Rodovláska dupla na brzdu a strhla volant doprava. Tím vjela na školní dvůr,kde bylo plno studentů.
"Hej,kterej magor to řídí?" ozývalo se kolem.
Minako zaparkovala a vypla motor,nakonec se podívala na své dvojče. Sasuke seděl zarytý v sedačce a stočil k ní pohled. Rudovláska se zakřenila a odepla si pás. Sasuke si taky odepnul pás.
"Teda Minako....nečekal bych,že holak jako ty bude umět takhle řídit" dostal ze sebe.
"To víš....stačí,když sleduju tebe,když si naposledy závodil. A hry co máš na PSP jsou zajímavé"
"Ty sis pučila moje PSP? Kdy?"
"Před dvěma dny. Nebyl si doma,tak jak jsem se tě měla zeptat? Omlouvám se,že sem si ho pučila bez dovolení. Co kdybych ti pak pučila někdy auto?"
"Dobře,pak si půjčím tvoje auto"souhlasil. Minako se usmála.

"By mě zajímalo,kterej magor to auto řídil. Tohle není možný. Vždyť mohl zranit plno studentů" ozývalo se kolem. Všichni,co byli na dvoře koukali na černé lamborigini s fialovým pruhem po stranách.
"Vidíš Minako! Už i ti co tě neznaj říkají,že řídíš jako blázen" ozval se Sasuke
"Sasuke,jenže až vylezeme,tak všichni sklapnou a budou nás sledovat" řekla a otevřela dveře. Sasuke jí napodobyl.
Venku všechno utichlo a všichi sledovali otvírající se dveře auta. Nejdřív vylezl z auta Sasuke. Holky ztichly a v očích se jim objevil zbožný výraz,když spatřili Sasukeho. Jeho blédá pleť vypadala ve slunci nádherně. Delší havraní vlasy vlály v lehkém větříku. Měl na sobě černé volnější ryfle,pak černé tílko a na tom rudou košili,kterou měl rozepnutou. Na nohou měl černé tenisky. Dívky z něj nemohly spustit pohled.
Otevřeli se dveře od řidiče a z nich vystoupila rudovalsá dívka. Nyní se zbožnej pohled objevil v očích kluků Několik kluků obdvině písklo. Minako na sobě měla tmavě modrý,bokový ryfle a tričko fialové barvy. Vlasy si upravené do vysokého culíku,jne ofina jí překrývala pravé oko. Na nohou měla vysoké šněrovací tenisky,které jí sahaly ke kolenům.
Sasuke i Minako se po ostatních podívali. Dívky upírali pohledy na Sasukeho a kluci koukali na Minako,která zrovna zamkla auto. Všichni měli na sobě školní uniformu....

.........pokračování příště xD

Proroctví-kapitola 12

3. února 2012 v 8:00 | Hanako a Minako |  Proroctví

Tak po dlouhé době jetu dílek Proroctví :) Snad se bude líbit a chyby ignorujte :))
Tento dílek napsala Hanako sama :)) a mě se moc líbí :))
P.S. : Nějaké dobré hlášky z povídky Proroctví? Jestli ano tak je písněte do komentů :))

Kapitola 12 - Vrátil se...a ne sám

Další den ráno, probudilo obyvatele Uchiha čvrti, několik členů ANBU ochranky.
"Co se děje?" zeptal se rozespale mladý blonďáček s poměnkovými oči.
"Hokage-sama vám vzkazuje, aby jste se všichni neprodleně dostavili do její kanceláře, OKAMŽITĚ!" jak to dořekl, tak zmizel.
"Zatracená Baa-chan" práskl naštvně dveřmi.
"Co se děje, zlato?" vešla dovnitř rudovlasá dívka s onyxovými oči. Bylo oděná pouze v oranžovém županu.
"Baa-chan chce abychom za ní teďka hnedka přišli" řekl nabručeně.
"Proč proboha?" nechápala.
"Nevím, řekl mi jen tohle. Já tu babču snad....Když tak se jdi převléknout, já zatím vzbudím Kumiko" navrhl a šel do děckého pokoje.

O půl hodiny později už všichni tři stáli u Tsunadiných dveří. Zaklepali.
"Dále" ozvalo se
"Babčo...jak si to jako představuješ nás takhle...." než stačil doříct schytal jednu od Hanako.
"Za co, dattebayo?" ptal se ublíženě
"Pšš, děti ještě spí" ukázala na sedačku, kde ležely všechny děti, včetně Kumiko.
"Ehm, ehm" odkašlala si Tsunade. Pohledy se stočili na ni.
"Tak teď k tomu hlavnímu, proč jsem vás semka zavolala"
"Snad to bude něco OPRAVDU důležitého" zamrmlal Uzumaki, ale když zachytil pohled Hanako a Minako radši už ztichl.
"Jedná se o opravdu závažnou věc a týká se vás všech, hlavně Sasukeho a Minako" ti na ni nechápavě pohlédli.
"Včera se zde objevil člověk, o kterém si doposud všichni myslely, že je mrtvý, opak byl však pravdou. Přišel s tím, že se chce vrátit a nepřišel sám"
"Tak kdo to je?" ptala se mírně nedočkavá a mírně nerzvozní Minako. Tsunade byla chvíli ticho, poté hlavou pokynula jednomu ANBU a ten hned na to zmizel. Za pár minut se vrátil, ale ne sám, sním šlo asi dalších osob. Byla tam mladá rudovláska s poměnkovými oči, na sobě měla oranžovou sukni, oranžové tričko a černé ninja botky. Hned vedle ní byla dlouhovlasá hnědovláska s černými oči, oděná byla v modré skuni a modrém tričku. Další byly tři malé děti, dvě černovlasé s poměnovýma očima a třetí hnědovlasé s bělostnými oči. Osoba, která jim však vyrazila dech nebly nikod jiný než....
"Itachi" vydechl nevěřícně Sasuke. Vždyť Itachi byl přece mrtvý, tak jak...?
"Rád tě vidím bratříčku" řekl Itachi s úsměvem.
"Jak...to není...vždyť jsem tě viděl...." nedokázal říct souvislou větu.
"Já ti to pak vysvětlím"
"Myslím, že by bylo lepší kdybysi to vysvětlil teď a tady" ozvala se Tsunade.
"Dobrá, ale bude to chvíli trvat"
"Času je dost" ozvala se Minako. Itachi na ni stočil svůj pohled. Pak se všichni usadili do křesel a pohovek a začali pozorně poslouchat Itachiho vyprávění. Dokonce i děti, které se vzbudili a byly zvědavé, kdo to je.
"Takže, asi bude nejlepší když začnu od začátku"
"V ten den, kdy jsme bojovali, já a Sasuke, jste si asi všichni myslely, že jsem mrtvý" přikývnutí.
"Jenže nebyl" řekla rudovláska sedící vedle něj. "Tehdá když jsem ho tam našla byl pouze v menším komatu, odnesla jsem ho pryč a darovala mu část své životní síly, podařilo se mi ho zachránit jen tak, tak, bylo opravdu namále"
"Poté jsem se rozhodl schovávat před okolním světem, všichni si myslely, že jsem mrtvý a tak to mělo i zůstat, jenže před nedávnem jsem se dozvěděl, že ses Sasuke vrátil. Už mě to nebavilo a chtěl jsem tě aspoň nachvilku vidět, proto jsem se rozhodl vrátit do vesnice a hlavně taky kvůli našim dětem, chtěl jsem aby zde začali chodit do akademie, aby měli dobré vzdělání a aby se znich staly dobří ninjové"
"Počkej, řek jsi naše děti, ty máš dítě?" zarazil ho Sasuke
"Ano tady s Kitsune. Tohle jsou naše děti, Daichi a....a Mikoto" poslední jméno řekl s velkým strachem. Sasuke nachvilku přestal vnímat celý svět. Pohled měl pouze upřený na malou dívenku s černými vlasy, která se na něj přátelsky usmívala. Vypadala opravdu jako jejich matka, ta podoba byla k neuvěření, jediné co na ni bylo jiné byly její poměnkové oči.
"A ty jsi vlastně kdo?" otočila se na rudovlásku druhá rudovláska.
"Jak řekl, já jsem Kitsune...Kitsune Namikaze Uzumaki"
"C-cože!" vyjekl Naruto
"Ano Naruto, už dlouho jsem ti to chtěla povědět, já jsem tvoje dvojče" otočila se na něj s vážnou tváří.
"D-dvojče..ale jak...vždyť..."
"V ten den kdy jsme se oba narodily, jsem byla po zapečetění kyuubiho přenesena do bleskové vesnice, na kterou útočil taktéž devítiocasí démon, o kterém však neměl nikdo ani tušení, že existuje, ani Akatsuki. Ten démon byl, což je pěkná ironie, dvojče Kyuubiho, Kyuu. Od té doby, jsem žila tam, v nevědomosti o svém původu a o tom, že mám bratra, dozvěděla jsem seto až ve svých 12 letech, poté jsem se rozhodla uprchnout, nebyloto jednoduché, jelikož mě tam velmi obezřetně strážili aby se ostatní nedozvěděli moje tajemství, hlavně Akatsuki, když se mi to konečně podařilo tak jsem ve svých 15 letech potkala Itachiho a hned jsem se do něj zamilovala, byl to však člen Akatsuki a tak jsem si myslela, že mě bude chtít zabít, nestalo se tak, Itachi poté žil jako špeh u Akatsuki a tajně mi nosil různé informace, díky kterým jsem mohla varovat různé vesnice před útokem a podobně, samozřejmě až do té doby dokud jsem neotěhotněla. To jsme toho potom museli zanechat, a také proto aby Akatsuki neměli podezření a jak to pak bylo dál, to vám řekl Itachi sám" Naruto mlčel. Pak si stoupnul, přešel k ní a následně ji objal, přičemž mu začali téct slzy. Byl tak moc šťastný, z toho, že má někoho z původní rodiny, tak moc šťastný.
Pohled všem padl na poslední dívku s hnědými valsy.
"Já jsem Hitomi, Hitomi Uchiha-Hioska"
"UCHIHA!" další pěkný šok tohoto dne.
"Ano, a hned vám to vysvětlím. Já pocházím ze dvou různých klanů. Hioska a Uchiha. Má matka byla Kaede Hioska a můj otec Keichi Uchiha. Otec byl kvůkli jedné misi přinucen odstěhovat se do kamenné, tam potkal moji matku. Zemřel však dřív než jsem se narodila, při jedné misi. Moje matak, žila několik let v zármutku. Poté se však vzpamatovala a našla si někoho jiného, se kterým zplodila mého bratra Kaie. Jenže v den Kaiova narození někdo přepadl naši vesnici a vyvraždil celou naši rodinu, já jsem se zrovna vracela z mise a tak jsem jim bohužel....bohužem nedokázala pomoct včas, když jsem se tam vrátila moje matka byla mrtvá, stejně tak jako můj otčín a celý náš klan. Svého bratra jsem mezi mrtvými nenašla. A doteť nevím jsetli je naživu nebo ne. Pak jsem odešla z vesnice a bloumala světem. Až do doby než jsem potkala jednoho ninju z vaši vesnice, jmenu je se Neji Hyuuga"
"Neji!" vydechla Hinata.
"Ano, ty musíš být ta Hinata, o kterémi tolik povídal, těší mě" usmala se na ni.
"A co si měla s Nejim?" zeptal se Sanade.
"Byl to můj přítel a abych nezapoměla, tohle je náš syn Hizashi, pojmenovaný po jeho otci. Neji mi to všechno vyprávěl" ukázala ne hnědovlasého klučinu vedle ní.
"Syn?"
"Ano když se narodil byl Neji moc šťastný, tajně zanámi chodíval a několikrát mě chtěl přivést semka do vesnice, ale já nevím proč jsem vždycky odmítla, jenže jednou už jsem to nemohla vydžet a souhlasila, ale v ten den, kdy jsme měli odejít, nás někdo přepadl. Neji se od nás oddělil aby nás chránil, zatím co mi jsme utíkali do bezpečí, já ho pak už nikdy neviděla. Po pár měsících jsem potkala tady Itachiho a kitsune a začala jsem žít s nima" dořekla.
"Tak proto byl Neji pak tak nevrlý a s nikým se nechtěl bavit" zavzpomínala Hinata na dobu, kdy se Neji vůbec s nikým nebavil a dokonce odmítl TenTenino vyznání lásky, která se pak z toho zhroutila.
"Ach, no teď když jsme se tak hezky přivítali a řekli si něco o sobě, musím ti také něco říct Itachi" otočila se na něj Minako.
"Ano a co to je?"
"To, že já jsem také tvoje setra, jsem Sasukeho dvojče" pro Itachiho to byl pořádný šok.
"Ale vždyť..."
"Já ti to vysvětlím, náš otec mě nechal přepravit do vodopádové vesnice, kvůli tomu, že jsem nevypadala jako Uchiha. Tam jsem žila nějakou dobu, dokud jsem nepotkala tady Hanako a Sanadeho, kteří mimo jiné patří taktéž do klanu Uchiha ale i Hyuuga. Poté jsme se rozhodli vrátit semka do Konohy, kde jsme se seznámili tady s ostatními a já poté otěhotněla s Narutem a máme spolu tady Kumiko" ukázala na rudovlásku. Itachi nevěřil svým uším, dnešek byl čímdlátím víc divnější.
"To jsou mi šoky"
"Ty si nám je přinesl taky, tak si nestěžuj"
"Je to až k neuvěření" řekla Hanako a sedla si vedle Sasukeho, který ji objal.
"Tak ty už más holku?" otočil se na něj Itachi.
"Coby holku, ale i syny"
"Cože??"
"Nekoukej tak na mě? Ty máš taky děti!"
"No jo, ale..."
"Žádné, ale. Sosuke, Kisuke, Daisuke, pojďte ke mně" otočil se na tři chlapce, kteří byly od sebe naprosto k nerozeznání.
"Tohle jsou naši synové. Daisuke" předstvil nejmladšího černovláska odděného ve světle modrém tričku.
"Kisuke" druhého v tmavě modrém
"A Sosuke" posledního v černém.
"Kluci, tohle je váš strejda Itachi" Všichni tři na něj upřeli svůj pohled. Itachi nemohl uvěřit té podobě, byly Sasukeho věrnou kopií.
"Ahoj" ozval se první Daisuke.
"Těší mě" Kisuke
"Hm" bylo jediné co řekl Sosuke
"Ale vypadá to, že na povahu je mu podobný hlavně ten....Sosuke" pomyslel si jejich strýc.
"Hele, než si začnete plánovat plány do budoucna, ráda bych vám připoměla, že Itachi je stále zločinec třídy S a zrádce vesnice...." nedořekla jelikož ji do toho skočil Uzumaki.
"No a? Sasuke byl také zločinec třídy S a zrádce a přesto tady mohl bez trestu zůstat a rád bych ti taky připoměl baa-chan, že nebýt Itachiho objeti, byla by Konoha už pod navládou Uchiha klanu dattebayo, nic proti Sasuke" řekl okamžitě.
"To jo, ale..."
"Žádné ale, notak babčo, copak nevidíš jak je Sasuke šťastný" zmiňovaný vykulil oči, ten Uzumaki...zase dokázala vydět to co ostatní ne.
"Tak dobře, ale nechám tě tři měsíce pod dozorem ANBU, tak si toho buď vědom, jinak tady ty i ostatní můžete zůstat"
"Díky baa-chan" skočila ji okolo krku Minako. Pak slezla a vyběhla z kanceláře.
"Min, kam to jdeš?" křičel za ní Naruto.
"Pro Nejiho! Tohle se musí okamžitě dozvědět!" otočila se na něj s úsměvem, než se mu ztratila z dohledu.

Minako hlásí návrat!!!

1. února 2012 v 17:26 | Minako Uchiha |  Důležité

MINAKO HLÁSÍ,ŽE SE VRACÍ NA BLOG!!!!!!!!!


Ano,ano vracím se. To jste rádi,že ano? :D
Chtěla bych poděkovat Susu-san. Tvoje rady mě uvedly do klidu a já mohla v klidu přemýšlet a rozhodnout se,zda se vrátím nebo ne. Takže ARIGATO Susu-san :) (*doufá,že nebude litovat svého rozhodnutí*)
No,abych to tu zase trochu oživila,tak vám rovnou říkám, povídek mám rozepsaných dost!! *je nadšená,protože včera jí navštívila můza*
Byl tu ohlas o povídku UPÍŘI..... rozdělím jí do několika částí. Když bude mít dobrý ohlas,tak jí dopíšu :)
Dále mám rozepsanou další povídky,které nesou následují názvy : - 1) Ztrácíš se z našich vzpomínek
2) No name
3) Zrada
4) Nedůvěra a vztek (neoficiální název)
Ohledně Proroctví,mám v zásobě asi dvě kapitoly,které sem určitě přidám,ale záleží,kdy se k tomu dokopu.
Povídky -ANEB KONEC HARUNO SAKURY..... pracuju na nich,ale zatím je nechám uložený v notebooku. Kdyby měl někdo o ně zájem písněte.
Pak jsem se ptala,kdo byl STARŠÍ MLADÍK v téhle povídce: http://hanako-and-minako-world.blog.cz/1112/sasu-neco-pro-zasmani-xd správně jste hádaly,když jste psaly ITACHI :D :D

Hanako má stále pauzu a tak se to tu budu snažit zvládat. Ohledeně nových SB,které čekají na diplom nebo na zařazení.... velký GOMEN,ale tohle musí Hanako, v tomhle ohledu jsem mimo xD Přes technický věci na tomhle blogu je Hanako.
Dess měnit nehodláme (do doby než se vrátí Hanako) jelikož jak se znám bych to tu celé..... *hledá vhodné slovo*..... zkazila,tak to nechám expertovi :)