Kdo doopravdy jsi Naruto?

7. ledna 2012 v 15:00 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Kdo doopravdy jsi Naruto?
POZN.:povídka je psaná v normálním světě,ale postavy májí schopnosti jako ninjové!

Byl zrovna na cestě domů. Jel ze Suny. Cestou se zastavil v obchodě se "mazlíčky". Vešel dovnitř a přešel k recepci,kde seděl asi 35ti letej chlap.
"Dobrej den. Co scháníte?" optal se
"Dobrý den. Shání jednoho "mazlíčka"a slyšel jsem,že u vás seženu ty nejlepší" odpovědel Sasuke,asi devatenáctiletý mladík.
"A tak to jste slyšel dobře. Prosím poďte za mnou" řekl a vedl černovláska do velké místnosti plné mladých mužů. Místnost byla obehnána skleněnou zdí.
"Až si vyberete,dejte vědět" řekl ten chlap a odešel. Rozhlédl se po místnosti. Jeho pozornost upoutal blonďatý kluk,sedící u okna. Zrovna k tomu blonďákovi přišla skupinka asi pětadvacetiletých chlapů a stáhli ho na zem.
"Heleme se Kitsune-chan. My se nudíme...nechceš nás zabavit?" zeptal se modrovlasej chlap,nejspíš vůdce party.
"Víš co mi můžeš....idiote nadrženej" řekl klidně blonďák
"Ale,ale lištička vystlkuje dlápky" zašišlal "copak mi asi tak uděláš?" pokračoval modrovlásek,který byl asi o dvacet cenťáku vyšší než blonďatý chlapec. Blonďák se andílkovsky usmál začal se k modrovláskovi lísat. Najednou odletěl modrovlasej chlap na protější zeď a jeho kumpáni doběhli za ním.
"Si v pohodě Idashi" ozvala se sborovná otázka
"Jo sem!" odsekl Idashi
Sasuke řekl šoférovi,aby došel pro toho chlápka z recepce.
"Tak mladej pán si už vybral?" optal se
"Ano! Toho blondýna co stojí u okna!" řekl Sasuke. Obchodník pouze kývl na znamení,že rozumí. Přešel ke dveřím,odemkl a zakřičel:"UZUMAKI POĎ SEM!!!". Uzumaki se podíval jeho směrem a s neochotně vyrazil ke dveřím.
"Hmmmm........?" zavrčel Uzumaki
"Někdo si tě koupil,aspoň nebudeš dělat problémy!" odpověděl mu obchodník a nasadil mu pouta na ruce a na krk mu připl obojek s vodítkem,které předal Sasukemu.
"Kolik?" zazněla otázka ze Sasukeho strany
"Nic...tenhle parchant za žádný peníze nestojí. Mrzačí mi zboží" odsekl obchodník. Sasuke jen pokrčil rameny a vydal se do limuzíny,která stála před obchodem. Šofér Sasukemu otevřel dveře. Sasuke strčil nejdřív do auta Uzumakiho a pak sám nasedl. Během cesty domů se snažil Sasuke navázat rozhovor se svým novým ,,domácím mazlíčkem,,!
"Jak se jmenuješ?"
"............"
"Odpověz!"
".............."
Sasuke se přestal snažit. Za 15 minut dojeli k obrovské vile(vypadala jako menší zámek). Limuzína zastavila před mohutnými dveřmi. Sasuke vystoupil a za vodítko vytáhl i svého ,,mazlíčka,,. Vstoupili do dveří. Ihned k nim přiběhla služka.
"Dobrý den Sasuke-sama" řekla a poklonila se. Sasuke pouze kývl hlavou.
"Vaše matka,otec a bratr čekají v obývacím pokoji" řekla a odešla. Sasuke se vydal do obýváku,kde čekal zbytek rodiny.
"Zdravím matko,otče,Itachi" pozdravil
"Ahoj" zazněla jednohlasná odpověď
"Kde si se tak zdržel?" zeptal se Itachi
"Byl jsem ještě v obchodě se ,,mazlíčky,,! Proč se ptáš." řekl Sasu
"A mají nějaké nové zboží?" zajímal se ihned Itachi
"Kluci...tohle si řeknete potom" přerušil je Fugaku.
Najednou se ozvala rána a dveřmi obývacího pokoje proletěl jeden ze sluhů, Hako,který se zastavil až nárazem do zdi. Sasuke se zvedl a šel se podívat do chodby odkud sluha přilétl. Nebylo mu překvapením,když tam uviděl stát Uzumaki s nevinným výrazem ve tváři. Chvíli na to tam přišel Fugaku s Mikoto a Itachi,který podpíral Haka.
"Co se stalo Hako?" optal se Fugaku
"Fugaku-sama..ten kluk mě prohodil dveřma,jen proto že jsem mu šahl na rameno." vysvětlil Hako. Všichi se podívali na nevinně koukajícího blonďáka,ten zvedl oči a podíval se přímo na trojici lidí co neznal a mírně se poklonil.
"Co nám k tomu řekneš ty?" řekl chladně Fugaku a díval se upřeně do Uzumakiho očí. Uzumaki nic neřekl jen pokrčil rameny a zvedl ruce,na kterých měl pouta.
"Hako...jak tě mohl prohodit dveřma,když má pouta na rukou?" optal se Itachi
"Když mi nevěříte zkuste si to sám" řekl Hako.
Itachi přešel k blonďákovi a objal ho kolem pasu. Nic se nestalo. Ale pak udělal Itachi osudovou chybu...sjel ruka na blonďáčkovo zadek. Uzumaki se po něm letmo podival,nikdo nepostřehl kdy rozpojil ruce od sebe i s pouty,chytl Itachiho za ramena a mrštil s ním proti zdi.
"Tohle udělej ještě jednou a nepřežiješ!!" ozvalo se zlověstné zavrčení.
Všichni se rozhlédli kolem sebe,ale nikdo jiný tam nestál...pak se všechny pohledy soustředili na Uzumakiho.
"Jak si to udělal?" zeptal se zaraženě Itachi,který se pomalu zvedal ze země.
"Hmmmmm...?" zeptal se Uzumaki a zatvářil se nechápavě
"Jak si rozpojil ty ruce i s pouty?" ujasnil otázku
"A hmm..." odpověděl blonďák svou obvyklou odpovědí. Fugaku si toho kluka před sebou prohlížel. Blond vlasy trčící do všech světových stran,oči azurově modré jako nebe.
"Takže,dneska už nemáme nic v plánu a tak máte volno. A Sasuke...ten kluk bude chodit s tebou do školy." oznámil Fugaku. Sasuke jen přikývl a vydal se i Uzumakim do svého pokoje. Když přišli do pokoje Uzumaki si rozepl obojek a sundal pouta. Sasuke na něj zaraženě hleděl.
"Co je?" šekl po něm ostře Uzumaki a propaloval ho pohledem
"Hele klidni jo! Teď patříš mě!" oznámil mu Sasuke
"No a co jako? Si myslíš,že když teď můj majitel,tak že tě budu poslouchat?" zeptal se Uzumaki s opovržením v hlase.
"Radši bys měl poslouchat nebo tě stihne trest" řekl Uchiha s úšklebkem. Uzumaki se na něj podíval a začal se řehnit,až z toho spal na zem. Sasuke se na něj podíval. Nechápal tohohle kluka. V jednu chvíli se tváří jako vrah a chvilku na to zas jako neviňátko. Ten kluk ho přitahoval čím dál tím víc.
"Navenek vypadá jako andílek,ale uvnitř je to ďábel"pomyslel si Sasuke
"Nevěděl jsem,že vlastníš smysl pro vtip......Uchiho Sasuke" řekl blonďák tajemně a Sasuke se zarazil odkud zná jeho příjmení?
"Copak..je ti divný,že tě znám a i celou tvojí rodinu?" ptal se tajemně Uzumaki a Sasu přikývl hlavou.
"Až ti budu věřit tak ti řeknu" řekl chladně Uzumaki
"Jak se vlastně jmenuješ?" zeptal se už za dnešek podruhý Sasuke
".........." bylo mu odpovědí
"Fajn neodpovídej si." pronesl do ticha. Najednou někdo zaklepal.
"Dále" křikl Sasuke
"Ahoj Sasuke" řekl Itachi,který vešel.
"Co potřebuješ?"
"Tohle někdo nechal přede dveřvmi. Je to adresované tobě"
"Co to je?"
"Je to spis toho kluka za tebou."
"Přečti ho prosím"
"Jmenuje se Uzumaki Naruto. Je mu 19let. Měří 190cm a váha 70kg. Víc se o něm neví. Třeba ti to řekne sám."
"O tom pochybuju.....nechce se mnou mluvit. Zkus to ty"
"Em....ahoj Naruto" pozdravil Itachi.Naruto se na něj podíval zkoumavým pohledem,ale nic neřekl. Itachi se Sasuke začali pomalu a jistě ztrácet nervy. Asi po dvou hodinách,kdy zkoušeli rozmluvit Naruta,ruply Itachimu nervy a vší silou přimáčkl Naruta ke zdi.
"Tak hele ty malej(nebral ohled na to že je Naru o dobrých deset cenťáku vyšší :D) nevychovanej skrčku. Co si jako o sobě myslíš? Hm..odpovež" vrčel Itachi. Naru v klidu chytnul jeho ruku a odtáhl ji ze svého krku a vyšel ze dveří Sasukeho pokoje.
"Aréna 6" řekl Naru a zmizel v obláčku kouře. Itachi za ním koukal než se přemístil taky. Sasuke na nic nečekal a přemístil se taky. Když se přemístil do prosklené arény uviděl jak na proti sobě stojí Itachi s Naruto,ale každý na opačném konci tréningového placu. Najednou se tam objevili Fugaku s Mikoto.
"Co se tu děje?" zeptal se Fugaku
"Nooo....jak bych ti řekl..."přemýšlel Sasu
"Vyklop to!" přikázal Fugaku
"Itachi naštval Naruta...a ten si to s ním chce vyřídit" upřesnil Sasu. Najednou se ozvala hlasitá rána. Všichni se podívali dolů. Itachi na Naruta posílal jednu ohnivou kouli za druhou. Ale zarážející bylo,že jim Naruto neuhíbal,jen tam stál a odrážel je jednou rukou. Naruto se rozeběhl směrem k Itachimu,ale než k němu doběhl poslal na něj Itachi velkou ohnivou kouli. Naruto se nezastavil,jak Itachi předpokládal jen onu ohnivou techniku odrazil dlaní. Najednou Naru zmizel a o chvíli později ležel Itachi na zemi s Narutem na hrudi,který mu ruce zablokoval koleny.
"Možná jsem mladší než ty,ale to neznamená,že sebou nechám manipulovat" ozvalo s zlostné zavrčení u Itachiho ucha. Naruto se zvedl a zmizel v obláčku kouře,objevil se vedle Sasuke. Najednou Naruto padl v bezvědomí k zemi. Mikoto k němu přiklekla a zkontrolovala mu životní funkce.
"Bude v pořádku! Jen použil moc chakry. Prospí se a bude v pořádku." řekla o otočila se na Sasukeho,ten jen kývl,vzal Naruta do náruče a přemístil se.
Naruto se probudil a prudce se posadil,ale bolest levé ruky,o kterou se opřel,ho donutila si zpět lehnout.
"Nenamáhej tu ruku" ozval se Sasu. Naruto se po něm podíval a mírně při tom naklonil hlavu na pravou stanu.
"Dík" vydechl tiše Naruto,ale Sasuke ho slyšel. Sasuke vstal z křesla,ve kterém doposud seděl a přešel k Narutovi a podal mu hromádku látek. Uzumaki si ji vzal a podíval se na Sasukeho tázavím pohledem.
"To jsou tvoje věci,které si tam měl předtím než sem si tě koupil. Měl by ses převléknout. Tamty věci jsi měl propálené" vysvětlil Sasu. Naruto vstal z postele. Vzal si na sebe černé,volnější džíny a tmavě modré tričko. Když si Naru oblékal tričko otočil se k Sasukemu čelem a tak si mohl Sasuke prohlédnout divný znak na jeho břiše.
"Co to máš na břiše za znak?" optal se
"To není znak....ale pečeť" opravil ho
"A proč máš na břiše pečeť?" optal se opět
"To je dlouhý příběh" odpověděl Naru smutně a vyběhl z pokoje do zahrad,které byly kolem celé Uchihovic vily. Sasuke za ním vyběhl na chodbu,ale po Narutovi se jako slehla zem. Sasu se šel podívat do zahrady,ale nenašel ho. Vrátil se zpět do domu. U dveří se potkal s Itachim.
"Co se děje,že ten blonďák tak vyběhl z domu?" zeptal se Itachi
"To kdybych věděl."
Najednou se ozvala ohlušující rána z nejvzdálenějšího koutu zahrady. Sasuke s Itachim se na sebe podívali a běželi tak odkud tušili,že zvuk přišel. Když tam doběhli uviděli v zemi kráter 50x50 metrů. Mladší z bratrů nakoukl přes okraj kráteru. Na dně kráteru stál Naruto. Sasuke viděl jako Naru skládá nějaké ruční pečetě,které naznal.
"Suiton: Suiryuudan no jutsu" vykřikl Naru a poslal vodní střelu na Uchihovic bratry,kteří stáli nahoře. Oba stihli na poslední chvíli uskočit
"Katon: Goukakyuu no jutsu" vykřikli bratři najednou a poslali velké ohnivé koule na Naruta,ten se pousmál a poslal proti ohni velkou vodní střelu. Když se ty dvě techniky střetli,vybuchli a zbyl po nich je dým. Naruto vystoupil z dýmu a vyskočil nahoru k Sasukemu a Itachimu. Opřel se Sasukemu o rameno a naklonil s k jeho uchu.
"Máš velmi dobré útoky..,ale mé jsou více promyšlené...a navíc tohle byl jen zlomekj mé síly" zašeptal mu do ucha Naru a následně ho zkousnul. Sasukem projel menší blesk. Itachi se na něj podíval pohledem,kterému Sasuke nerozuměl. Naruto mezitím vyskočil na větev blízkého stromu,posadil se a zavřel oči. Nastalo ticho. Asi op 10 minutách se ozval Itachi.
"To obrovké množství čakry patřilo tobě Naruto?" zeptal se Itachi
"Hmmm.......jo. Máš nějakej problém?"
"Ne ne. Jen mi to nejde dohromady.. takovej skrček a takové množství čakry"
"Mě zase nejde dohromady to, že si tak ukecanej nikdy si takovej nebyl..tak co tak najednou?" řekl tajemně Naruto a Itachi se zarazil.
"Odkud to víš" zeptal sepodezíravě Itachi.
"Řeknu ti to až mě porazíš v boji a tvůj otec bude rozhodčí" oznámil mu Naruto a seskočil z větve.
"Mějte se......jo a abych nezapoměl. Ten boj bude zítra v pět ráno" poznamenal Naru a šel zpět do vily,přesněji do Sasukeho pokoje. Za 20 minut přišel do pokoje i Sasuke,Naruto už spokojeně spinkal v černovláskově posteli. Sasuke se nad tím usmál a šel do kupelny. Vylezl o 10 minut později. Přešel k posteli a pozoroval to roztomilé stvoření,které si ukradlo jeho srdce. Vstal a šel si k Narutovi lehnout. Jak odhrnul deku a lehl si,tak se k němu Naruto přitiskl,protože mu byla zima. Sasuke na chvíli zarazil,ale nakonec Naruta objal kolem pasu a nakonec spokojeně usnul.
Další den v 05:00 se zozezněl budík. Sasuke něco ramručel a na hlavu si přimáčkl polštář. Zašmátral rukou na druhou polovinu postele,ale osobu,kterou hlrdal nenašel.
"Naruto?" zamumlal do polštáře
"Copak potřebuješ Sasů" ozval se Narutův hlas. Sasuke typoval,že jde od koupelny. Nakonec se přinutil zvednout hlavu. Spatřil napůl oblečeného Naruta,který na sobě měl modré,volnější džíny a v ruce držel černé tílko.
"Proč vstáváš tak brzo Naru" zeptal se
"Za chvíli jdu na boj s Itachim. Ty nejdeš?"
"Jasně,že jdu. To si nemůžu nechat ujít." usmál se Sasu a vymotal se z deky,následně zapadl do koupelny,ze které o chvilkzu později vylezl.
"Jdem?"
"Jdem!"
Vyšli z pokoje a mířili do kuchyně. Tam potkali Itachiho jak pije kolu. Naruto se na něj zašklebil. Za chvíli tam přišl i Fugaku s Mikoto.
"Itachi....proč musíš hned po ránu bojovat?" optal se Fugaku
"Protože chvi vědět,odkud nás ten blonďák zná" odpověděl po pravdě starší z bratrů.
"Fajn......jdeme do Arény 2,pohyb,pohyb" zavelel Fugaku. Když došli do arény,postavil se Naruto na levou tranu arény a Itachi na druhou.
"Takže pravidla jsou taková. Nesmíte jeden druhého zabít. Můžete používat ninjutsu,genjutsu a taijutsu. Boj končí v okamžiku kdy jeden z vás nebude schopný se zvednou a nebo pokračovat v boji. Rozumíte!" oznámil Fugaku,když oba učastníci boje kývli na souhlas boj začal.
Itachi se rozeběhl na Naruta a začal na něj útočit pomocí taijutsu. Naruto se mu ladně vyhýbal. Najednou Naruto zmizel......ne nezmizel jen se začal pohybovat rychlostí blesku v kruhu kkolem Itachiho. Itachi aktivoval sharingal,aby mohl alespoň vykrývat útoky. Podařilo se mu jich několik vykrýt,ale i přes to byl Narutovým kopek sražen na zem. Itachi se okamžitě zvednul. Naruto se koukal přímo do Itachiho očí.
Najednou prostor kolem Naruta zčernal. Před Narutem se objevil Itachi.
"Z tohohle se jen tak nedostaneš Naruto"
"Myslíš ..... Itachi,že na mě zabere tvoje ubohý genjutsu?¨Teď ti ukážu co je opravdový gentjutsu!" řekl Naruto hlasem vraha. Vše kolem Itachiho zrudlo.
"Vítej v mé iluzi" zazněl Narutův démonický a vražedný hlas ze všech stran. Itachi se rozhlížel na všechny starany,ale nikde nemohl najít Uzumakiho. Najednou na Itachiho něco káplo....to něco byla.........krev. Itachi vykřikl. Naruto se před ním objevil. Narutův obličej byl celý od krve a oblečenný také. Oči ,které byly modré byly nyní krvavě rudé a rozrnice protáhlé,jako by byly liščí i špičáky se Narutovi prodloužily a vykukovali z pod rtů. Tři rýhy na tvářích byly výraznější. Itachi na něj vyděšeně hleděl. Najednou Itachi ucítil jak se kolem něj něco ovinuje....byla to rudá čakra,která vycházela z Naruta.
Najednou se vše vrátilo do normálu,byli zase zpět v aréně. Najednou Itachi padl v bezvědomí v zemi. V minutě u něj byla Mikoto a Fugaku. Sasuke se objevil vedle Naruta.
"Vyhrál jsi" řekl Fugaku k Narutovi,který pouze pokýval hlavou.
"Itachi je v pořádku..možná se dva dny nebude moct pohnout,ale za hodinku se probere" oznámil Naruto. Sasuke se všimnul prodloužených špičáku. Naruto se Sasukem přemístili Itachiho do obýváku na gauč. O hodinu později se Itachi probudil.
"Co se stalo?" zeptal se do ticha pokoje
"Byl si chycen v genjutsu"
"Aha"
Do místnosti vstoupil Naruto se Sasukem,kteří se posadili do křesel.
"I když jsi prohrál Itachi..tak ti řeknu pravdu. Asi bude stačit jen mé celé jméno. Jmenuji se Naruto Uzumaki Namikaze, syn Minata Namikazeho a Kushiny Uzumaki." řekl Naru jako by to byla běžná věc. Itachi na něj nevěřícně koukal. Mikoto i Fugaku mysleli,že se přeslechli,jen Sasuke byl v klidu.
"Ale Minato i Kushina byli zabiti před osmnácti lety při zapečetěný Kyuubiho a nikdo nevěděl,že měli syna" vykřikla Mikoto.
"Ano měli syna a do toho zapečetily tu bestii" Naruto si vyhrnul tílko a všem ukázal pečeť.
"A protože jsem Itachihi uvěznil v genjutsu zvaném Zjevení pekla. Použil jsem Kyyubiho čakru,a protože jsem jí použil moc zůstali mi prodloužené špičáky" řekl Naruto a usmál se,tím ukázal špičáky.
"Mami,tati. Mám pro vás ještě jednu šokující zprávu! Jsem zasnoubený." oznámil Sasu
"A s kým pak?" vyhrkli Mikoto,Fugaku a Itachi najednou
"S Narutem" řekl Sasuke a přede všema se s Narutem začali líbat. Najednou zmizeli v obláčku rudého kouře. Objevili se u Sasukeho v pokoji. Sasuke opatrně položil Naruta,za neustálého líbání, na postel a obkročmo si mu sedl na klín.
"A jsi můj lišáčku" zavrněl mu Sasuke do ucha,které následně políbil. Naruto zavzdychal. Sasuke z Naruta sudal třičko a kalhoty. Naruto se překulil nad něj a provokativně se zavrtěl na Sasukeho klíně. Sasukemu se skrz ústa vydral sten. Naruto z něj strhal tričko a kalhoty. Potom se k Sasukemu sklonil pro polibek. Sasuke se s radostí přidal a vybojoval si přístup do blonďáčkových úst. Mezitím přetočil Naruta pod sebe a začal se věnovat jeho lehce opálenému krčku. Udělal mu několik cucfleků,pokračoval ke klíční kosti,kterou zkousl. Než se Sasuke nadál byl nad ním Naruto,který se právě věnoval tvoření cucfleku na bledém krku,pak sjel na klíční kost,kterou zkousl a díky prodlouženým špičákům vytekla z ranek trocha krve. Naruto ji pečlivě slízal svým jazýčkem. Sasuke už to nemohl vydržet,přetočil Naruta pod sebe a sundal mu trenky,které halily kouzelné tělo jeho milence,vlastně nyní už snoubence. Rukou přejel přes hruď,kde se zastavil u bradavek,které byly ztvrdlé vzrušením. Pokračoval dál na břicho,kde prsty obkroužiů Narutovu pečeť. Nakonec sjel na Narutovo ,vzrušením ztvrdlém mužství. Naruto zasténal. Sauke se pousmál a rukou obejmul Narutův penis a pomalu začal pohybovat rukou nahoru a dolů. Naruto vrněl jako kočka a pohyboval svou panví proti Sasukeho ruce. Sasuke se nad tím musel pousmát. Druhou rukou vyhledal blonďáčkův otvor,kolem kterého chvíli kroužil a nakonec do něj proniknul jedním prstem. Naruto ani nepostřehl to,že do něj Sasuke pronikl prstem,byl tak zaměstnaný Sasukeho rty. Sasuke přidal ješte dva prsty a začal opatrně Naruta připravovat na svůj vpád.
"No.....nota......tak .....Sa.....su....ke,už.... jsem..... připravený..... Pro....síííííííí..m" vypravil ze sebe Naruto mezi vzdychy. Sasukemu vyhověl vytáhl z Naruta prsty,to blonďáček okomentoval nesouhlasným zavrčením,ale chvilku na to zavzdychal slastí,kterou mu spůsoboval Sasuke,tím jak do něj začal pronikat svým ztvrdlým mužstvím. Když v něm byl Sasuke až pokořen počkal až si naru zvykne. Naruto proti němu zkusmo přirazil a z úst se mu vydral slastný vzdech. Sasuke se začal pohybovat,nejdříve pomalu,ale tempo přírazů bylo čím dál tím rychlejší.....................Posledních pár přízarů a Sasuke došel slastného vrcholu. Opatrně se vysunul z Naruta a zmoženě dopadl vedle udýchaného Naruta.
"Miluju tě Naruto"
"Miluju tě Sasuke"
Pak už bylo slyšet jen pravidelné oddechování obou chlapců.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 AlexP AlexP | Web | 7. ledna 2012 v 15:59 | Reagovat

hmm zaujímavé :D

2 Sasoa Sasoa | Web | 15. ledna 2012 v 21:50 | Reagovat

Ahoj ja viem že Minako tu už nie je ale v Septembri si u m§a objednala ty v narutovy a ja som to urobila až teraz. Tak dúfam že si to prečíta

3 Natsuko Natsuko | Web | 16. ledna 2012 v 11:46 | Reagovat

To bolo úžasné! x3 SasuNaru 4-ever! ^^

4 Chrissie-chan Chrissie-chan | Web | 19. ledna 2012 v 18:35 | Reagovat

Juchůůů ^^ SaSuNaRu !!! ♥ :D

5 chrissie-chan chrissie-chan | Web | 24. ledna 2012 v 19:27 | Reagovat

Konečně jsem se dokopala k tomu udělat třídění Affs.. Tak se podívej jak jsi dopadl/a :) >> http://chrissie-chan.blog.cz/1201/vyhodnoceni-trideni-affs-0-2 :)

6 Asuky=3 Asuky=3 | Web | 25. ledna 2012 v 19:10 | Reagovat

Ja v posledni dobou povidky vubec nectu, ale zaujal me ten obrazek pod textem tak jsem si rikala...pustim se do cteni..tak jsem preskakovala radky a letala ocima sem a tam. Nestacim se divit jak je to krasny :D Sasuke s Narutem---SasuNaru♥

7 Jenny Jenny | Web | 28. ledna 2012 v 11:05 | Reagovat

*,* boží xDDD * slint * xD

8 Ája Ája | Web | 5. února 2012 v 18:52 | Reagovat

Sice mám radši NaruSasu, ale bylo to fajn...na začátku jsem si myslela, že obchod s mazlíčky budou zvířátka, ale fakt je, že ty uvozovky byly podezřelý xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama