Leden 2012

Kdo doopravdy jsi Naruto?

7. ledna 2012 v 15:00 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Kdo doopravdy jsi Naruto?
POZN.:povídka je psaná v normálním světě,ale postavy májí schopnosti jako ninjové!

Jdi za svým srdcem.

6. ledna 2012 v 12:00 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Nedávo jsem se dívala na film Jdi za svým srdcem, a napadl mě námět na povíkdu.Sande s vám bude líbit.
Název: Jdi za svým srdcem.
Pár: SasuNaru, začátek KibaNaru
Varování: shoune ai, mpreg(mužské těhotenství)
Pozn.: Děj je z pohledu Naruta a Sasukeho

Proroctví-kapitola 11

5. ledna 2012 v 23:59 | Hanako a Minako |  Proroctví

Tak tuhle kapitolku jsem Vám přednastavila než jsem se rozhodla zkončit. Zatím zbohem Vaše ztrápená Min-chan
Hanako - normálně
Minako - tučně,kurzíva


Kapitola 11 - Noc plná vášní

Hanako polamu otvírala svoje černé oči. Pohledem zabloudila k budíku, bylo už půl dvanácté.
"Konečně ses probrala" ozvalo se od vedle. Podívala se a spatřila černovlasého muže, sedícího v křesle s knížkou v ruce. Usmála se. Oplatil ji to.
"To jsem spala tak dlouho?" přikývl.
"A co kluci?"
"Neboj se...dal jsem jim léky a najíst. Předchvilkou znovu usnuli" Hanačin úsměv se rozšířil.
"Ach" protáhla se. "Takhle lenošit a spát, není zas tak špatné" prohlásila.
"Ale moc si na to nezvykej" ušklíbl se Uchiha.
"Co tím chceš jako říct?" uchechtla se
"To..." položil knížku na stůl, zvedl se a přistoupil kní. "Že jsi se doufám dobře vyspala, protože dneska večer, toho už moc nenaspíš" sklonil se k ní.
"Dneska budeš totiž celou noc jenom moje" zašeptal, než přitiskl svoje rty na její. Hanako mu políbek opětovala.Trochu pootrvěla rty a on tam hned vklouzl svým hbitým jazykem. Pak si ji vyzvednul do náruče a za neustálého líbání ji odnesl do ložnice.
Opatrně ji položil na postel a obkročmo si na ni sedl. Začal ji líbat na krku, přičemž ji sundával obelečení.Ona nezůstávala pozadu.
"Sasuke, víš, že by to mohlo vzbudit chlapce?" usmála se na něj když ji sundával spodní prádlo.
"No a" oplatil ji úsměv.
"Ty jsi nemožný" zasmála se a sundala mu kalhoty.Sasuke ji sundal poslední díl prádla a políbil ji na krk, kde ji vytvořil menší cucflek. Potom postupoval jazykem dál až k poprsí, které začal laskat.Hanako zavzdychala. Sasuke se pousmál a přesunul se na druhé prso.Ona ho hladila ve vlasech a vychutnávala si jeho péči a pozornosti. jeho polibky byly tolik slastné.Hanako ho překulila na záda a rozhodla se, že si vymění role. Takže jeho tělo teď zasypávala polibky a pro Sasukeho to byla muka. Snažil se totiž vydržet to pokušení a ovládnout tu vášeň. Propletl její jazyk se svým, masíroval její rty svými, pohrával si s ním a vložil do toho veškerou doposud skrývanou vášeň. Překulil jí opět na záda.Přitiskla si jeho tělo k sobě a políbila ho. Opatrně a něžně na ni dolehl. Hanako ucítila lehkou bolest, ale nic neřekla, jen se mu nehty mírně zaryla do kůže, ale hned zase povolila.Sasuke byl opravdu opatrný a něžný a oba si tak mohli plně vychutnat jejich první chvíli absolutního splynutí po tolika letech. Jen ke konci ho ovládla vášeň, ale to i on sám byl mile překvapen proudem té Haničiné. Po absolutní slasti seopřel lokty o postel, vedle ramen Hanako a oba oddechovali. Poté dívku ještě donesl do sprchy a následovně zpět do postele, kde jí uložil pečlivě a lehce přikryl, aby jí nebyla zima. Usmála se na něj a toužebně k němu natáhla ruce.
,,Bylo to nádherné," zašeptala, když ucítila, že si lehl vedle ní a ruku položil na její bok. Polibky přitom směřoval do vlasů a laskal se s nimi.
,,Sasuke?" zeptala se a v hlase měla spokojený a klidný tón. Na tváři jí hrál lehký úsměv.
,,Hm?" zamručel tázavě a dál se věnoval péči o její vlasy.
,,Miluji tě," řekla po chvíli.
"Já tebe taky" usmál se na ni a ve společném náručí usnuli.

Mezitím v domě Uzumaki Uchiha.

Minako se vracela z pokoje malé Kumiko. Naruto seděl na posteli a čekal na svou milovanou přítelkyni. Minako vešla do ložnice a podívala se na Naruta,který se na ni usmál a natáhl k ní ruku. Minak oho za ruku chytla. Naruto se usmál a přitáhl si jí k sobě a dravě jí políbil. MInako vydechla a začala mu polibek oplácet. Naruto jí povalil do peřin a klekl si nad ní.
Odhrnul jí vlasy z krku a začal jí líbat na krku. Minako začala tichounce vzdychat a přivírat oči. NAruto se pousmál a začal jí vyrnovat triko,ve kterém spí. Když jí sundal triko tak jí lehce skousnul klíční kost a rty se pomalu přesouvá níž. MInako začala slatně vzdychat. Než se Naruto nadál ležel v peřinách a Minako mu seděla na břiše a začala ho líbat na krku,kde mu vytvořila cucflek. Věděla,že Naruto nesnáší,když si musí maskovat cucfleky. NAruto dluze vydechl,ale nechla Minako,aby si dělala co chce. Minako mu jemnými polibky zasypávala hruď. Naruto to nevydržel a přetočil se nad ní,sjel jí hladovým pohledem a stáhnul z ní i kraťásky. Minako vydechla,když jí začal líbat na krku a sjíždel níž. Lehce jí přejel jazykem po ňadru. Minako zavdychala a rukama mu začala přejíždět po páteři. Občas lehce přitlačila na nehty. Naruto jí začal líbat na břiše,ale po chvíli si ho Minako přitiskla na sebe a políbila ho. Zatlačila mu jazyke man rty. Naruto rty ochotně povolil. Toho hned využila Minako a přejala po jeho jazyku svým. Naruto přivřel oči a oplatil jí to. Minako mu vydechla do úst. Ještě chvíli se líbali a různě proplétali jazyk. Nakonec se od sebe trochu odtáhli,aby se nadechli.
Pousmál se a opatrně do ní pronikl. Minako slastně zavzdychala. NAruto se snažil být co nejjemnější a opatrný,ale Kyuubi byl jiného názoru a tak jejich milování nabralo na vášnivosti a trochu divokosti. Narut ose sklonim k Minačiným rtů a začal je líbat. Minako mu to s chutí oplácela. Netrvalo dlouho a obě těla se stáhla ve svalové křeči,oba dva právě prožili neuvěřitelnou slast. Naruto se opřel o lokty a vydýchával právě prožitou slast. Minako na to mbyla stejně,i ona se výdýchávala z prožité vlny slasti.
Naruto se z ní vysunul,pak jí vzal do náruče a odnesl si jí do koupelny,a nakonec zpět do postele. Položil Minako do postele a lehl si k ní. Minako se k němu okamžitě přitulila,Naruto se usmál a objal jí kolem pasu. Přehodil přes ně deku a začal vdechovat Minačinu vůni.
"Naruto už sem ti říkala jak moc tě miluju?" zeptala se po chvíli Minako
"Em..ne neříkala. Jak moc?" optal se a lehce jí skousnul kůži na krku
"Miluju tě hrozně moc" vydechla
"Taky tě miluju" usmál se Naruto a ještě víc si jí vtáhl do náruče. Minako spokojeně zavrněla a nakonec usnala. Naruto jí ještě políbil do vlasů a pak se taky odebral do říše snů.

Dům Sanadeho a Hinaty.

Sanade se zrovna vracel z dětského pokoje. Svými kroky směřoval k ložnici, kde ležela jeho milovaná. Otevřel dveře a spatřil ji ležet na posteli. Spala klidným spánkem. Vypadala jako anděl. Opatně k ní přešl a políbil ji na čelo. Její víčka se pochvílí zachvěla a odhalila dvě bělostné oči. Usmála se.On se taky usmál. Pak se k ní naklonil a políbil ji. Ona mu polibek opětovala. Sanade ji pomalu začal vyslékat její noční košili, přičemž svoje polibky přesunul na její krk. Hinata spokojeně vydechla a nechala ho,a by si dělal co chce. Sanade pomalu směřoval rty níž,lehce jí skousnul klíční kost. Modrovláska vydechla a přivřela oči, jak jí to bylo příjemné.Pokračoval níž a začal laskat její ňadra. Po jednom přejížděl jakzykem a druhé jemně hladil rukou. Hin slatně sténala a hladila Sanadeho ve vlasech. Sanade se věnoval Hinatinýmu tělu veškerou pozornost. Hinata si tu péči užívala, ale po chvíli ji nebavilo nic nedělat a tak se překiulila nad Sanadeho a začala mu péči oplácet. Postupovala od ucha,kde věděla,že má Sanade nejcitlivější místečko,přes klíční kost a zkončila u pupíku. Najednou byla Hinata přetočena zpet pod Sanadeho,který jí políbil. Hinata ihned zapojila a rukama si přitáhla Sanadeho ještě těsněji na sebe. Sanade se snažil být jemný a opatrný,Jejich milovaní nabralo na divokosti. Najednou Sanadeho i Hinatu ovládla vášeň. Když vydýchali jejich milování ,tak se přesunuli do koupelny,kde si vlezli do vany,plné horké vody,která uvolnila stuhlé svaly. Pak zamířili rovnou do postele. Sanade si přitáhl Hinatu do objetí.
"Miluju tě." zašeptala unaveně Hinata
"Já tebe taky Hin." odpověděl Sande a pak se oba odebrali do říše snů.

Kousek od vesice se nacházela skupinka několika lidí, kteří mířili jejím směrem.
"Už tam budem?" zeptal se hlas malého dítěte, podle všeho kluka.
"Zachvilku synku" odpověděl můžský hlas.Společně s dalšími dvěma lidmi a dvěmi dětmi mířil do své rodné vesnice, kterou před několika lety zradil. Doufal, že je příjmou, když už né jeho tak ostatní ano. Ale hlavně si přál potkat jednu určitou osobu, na které mu záleželo víc než na vlastním životě.