Minako boduje aneb konec Haruno Sakury

7. prosince 2011 v 20:56 | Minako Uchiha |  Minako boduje aneb konec Sakury Haruno!
Takže lidičky...rozhodnutí je tu. PÍŠU DÁL!!!!! Jako omluvu za můj psychický stav a nečinnost Vám jsem dávám dílek -Aneb konec Haruno Sakury. POkusila jsem se trochu změnit stly psaní,tak skromnou kritiku prosím.

Minako boduje-aneb-konec Haruno Sakury
(Madara,Hidan a Minako-smrt pod jashin znakem)


"Kurva!!! Jak se sem tak růžovlasá mrcha dostala??" ječel nasraně Hidan. Madara,který šel hned za ním ho praštil.
"Hide neřvi nebo nás tak kreatura najde!" napomenul ho.
"JASHINE!! Za co?" zaúpěl
"Asi za to,že jsme se pokoušeli napadnou Konohu" mrmlal si Madara. Hidan s Madarou mířili dál do prostorů úkrytu,kde doufali,že je Sakura nenajde. Černovlasý držel v ruce loučí,aby vůbec viděli na cestu. Hidan cestou klel a nadával na tu mrchu Sakuru.
"Chcete se Sakury zbavit?" ozval se z ničeho nic dívcí hlas. Hidan švihnul kosou do stínu,odkud se hlas ozval.
"Hele trochu ohleduplnosti k němu,kdo vám chce pomoct zbavit se Haruno" ze stínu se vynořila Minako.
"Hele a ty si kdo?"
"Minako..těší mě"
Hidan chytnul tik do oka. Madara si rudovlasou dívku prohlédnul.
"Jak by nám takovéhle pískle jako ty mohlo pomoc zbavit se Haruno?" zajímal se Madara. Hidan si přehodil kosu přes rameno a sledoval jí. Minako se pousmála.
"Dokážu se Haruno zbavit na pořád! Stačí,když mi jí sem nalákáte a ještě předtím mi řeknete,kde máte laborku nebo mučírnu." odpověděla. Madara se zamyslel. Už dlouho se chtěl té otravné růžovlasé potvory zbavit a Minako mu skvěle nahrála do karet. Hidan si Minako přeměřoval pohledem.
"Nečum Hidane. To si v životě neviděl 19-ti letou holku?" ohradila se. Hidan si něco zamručel.
"Dobře. Laborka je propojená s mučírnou a jsou támhlety dveře" řekl Madara a ukázal na příslušné dveře. Minako se tím směrem podívala a přikývla.
"Už mi jen tam nažeňte Sakuru a já se o ní postarám" dábělsky se zasmála až Madarovi trochu tuhla krev v žilách. Hidan se naklonil k Madarovi.
"Hele je to kurva dobrej plán půjčit jí naší laborku?" optal se šeptem.
"Jestli nás zbaví Haruno,klidně jí příjmu do Akatsuki" odpověděl černovalsý. Rudovláska vešla do zmiňovaných dveří a rozhlídla se. Nahmatala vypínač a rozsvítila.
"Bezvadný! Je tu vše co potřebuju" vykoukla ze dveří. "Doveďte Haruno!"
Madara s Hidanem si jen povzdechli a šli najít tu růžovlasou kreaturu,která bloudila po sídle. Minako si mezitím prohlížela vybavení,které tu bylo. Bylo tu všechno. Od skalpely,přes jedy až po jehli stočený do spirály.
Po 20 minutách se objevil Madara s Haruno,kterou měl hozenou přes rameno. Hidan stál za ním. Rudovláska se na ně podívala.
"Máte tu velmi dobré vybavení!" řekla a ukázala na lůžko.
"Asi jo.My ho moc nepoužívali" řekl Madara a položil Sakuru na lůžko.Připoutal jí zápěstí a kotníky popruhy co tam byly a ještě chakrou.

Minako vzala do ruky několik injekcí s různobarevnýma tekutinami. Hidan jí sledoval a pak si odfrknul. Rudovlasá dívka ho ignorovala a došla k Sakuře,která byla v bezvědomí. Vpíchla jí jednu injekci do krkve. Byla to látka,která měla znásobit bolest. Druhá injekci,zabraňovla v léčení. A třetí byl jed s okamžitým účinkem,ale tu si Minako schovala na později,kdyby jí to přestalo bavit. Hidan s Madarou si sednuli ke zdi,aby Minako nepřekáželi.
Propleskla Sakuru,aby se probrala. Nic,žádná reakce. Minako vrazila Sakuře dost silnou facku,až se růžovlasá probrala.
"Auuu" vyjekla Sakura
"Jéé promiň.." omluvila se Minako a ušklíbla se.
"Kde to jsem? Co tu dělám? A proč tu jsi ty Minako?" ptala se Sakura. Minako začínala bolet hlava z těch jejích otázek a tak jí znova vrazila facku.
"Drž hubu! Jsi tu proto,že se tě už jednou pro vždy zbavím,abys neotravovala každýmu život"
Sakura sklapla a sledovala Minako. Ta vzala ze stolku kunaie a prodla jí oba boky. Sakura zaječela bolestí,chtěla si to hned začít léčit,ale nešlo to. Minako se začala šklebit a pomalounku začala Sakuře lámat kosti,nejdříve prsty,pak zápěstí nakonec kost v předloktí. Sakura ječela bolestí a MInako se spokojeně usmívala. Vzala menší dýku a vrazila jí růžovlásce do břicha. Dávala si pozor,aby nezasáhla důležité orgány. Dvě katany zabodla z každé strany krku,takže,kdyby Haruno cukla,tak se řízne do krku. Vzala několik jehel,které byly stočené do spirály a zálibně si je prohlížela. Sakura se na Minako podívala.
"Minako notak...přece bys neublížila svojí kamarádce...."
"Ty a moje kamarádka? NIKDY!" nemilosrdečně jí vtočila spirálovitou jehlu k srdci. Sakura ječela bolestí,jenže po dalších 20 minutách měla hlasivky vyřvavný. Minako dala pryč katany a jednu spirálovitou jehnul jí vtočila do krku,přesně do tepny. Krev začala tryskat všemi směry. Krev zmíčela Minako vlasy,oblečení i obličej měla celý od krve,ale jí to nevadilo. Sakura se na ní podívala. Minako mohla krásně sledovat jak ze Sakuřiných očí vyprchává život.
"Měj se pěkně Haruno Sakuro. Tohle je tvůj konec!" zavrčela a bodla jí kunai a injekci s jeden do srdce. Sice mohla čekat,až vykrvácí,což by bylo během 30 vteřin,ale jed byl rychlejší. Sakura chtěla něco říct,ale jed byl rychlejší. Život v Sakuřiných očích vyhasnul. Minako vzala menší sekáček a Sakuřin hrudník rozsekla. Vzala do ruky její srdce a vytrhla ho z těla.
"Být či Nebýt" zasmála se a srdce hodila na stolek,kde se rozpláclo. Minako se otočila k Sakuřinu tělo a začla se jí přehrabovat v otevřeném hrudníku. Po chvíli vyndala všechni vnitřnosti. Vyskládala je na stolek. Zalesklo se jí v očích a vzala si potřebné náčiní a otevřela Sakuře lebku. O chvíli vyndala mozek. Ten dala do nějaký nádoby a nádobu zavřela.
"Ach...jak já miluju mučení a pitvání" usmála se Minako a otočila se na Madaru s Hidanem,kteří na ní vyjeveně koukali. Ani jeden nečekal,že by toho ta holka byla schopna.
"Kurva ty vole...tak to sem nečekal..." vyjevil se Hidan.
"Nechceš se přidat k Akatsuki? BYla bys tu užitečná" navrhnul Madara.
"Ne děkuju. Sice to je lákavá nabídka,ale já zůstanu v Konoze" řekla Minako a rozešla se ke dveřím. Madara jí sledoval,chtěl jí ve svojí organizaci,ale ona mu jasně řekla,že nechce.
"No nic mějte se. Svůj úkol jsem si splnila" řekla a zmizela.
Madara s Hidanem se na sebe podívali a pka se podívali na tělo Sakury. Znechuceně se zvedli a radši odešli.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 susu-san susu-san | Web | 10. prosince 2011 v 3:17 | Reagovat

tak to je užasné a velmi povedená kapitola nebo jednorázovka :-D

2 susu-san susu-san | Web | 10. prosince 2011 v 3:29 | Reagovat

i když trochu více nechutné ale je to ok

3 Baka Baka | 29. prosince 2011 v 22:38 | Reagovat

Hweh pěkně hnusná povídka..Sice máš hezkej blog ale píšeš mizerný hovadiny píččo.A tímhle mučením Sakury dokazuješ jaká seš chudinka co???A kdo je vlastně ta postižená Minako?????Že by nějaký pako ty debile?A kdo kdy slyšel aby se Hidan s Madarou obávali Sakury a raději spoléhali na nějakou šlapku? :-) co ty jedna vyjebaná kundo.......Já tě chytbout tak tě zbiju jak psa až se pochčiješ psát todle o mojí Sakuřičce.A prosím až mi budeš odepisovat že Baka znamená blbec tak já to vim.Jen tě chci svou přezdívkou navnadit že ty sama seš leč kunda jedna zkouřená víš ty mrdko jedna....Doufám že stebou bude lepší pokec než ty holky co provozují Jashinismus..Papa a teším se na tvůj zhulenej komentář..Jo a ještě jedna věc at ti chcípne tvoje máma za mojí Sakuřičku debilko....Pááá Baka-chan tě zdraví ty jedna kundo..A až tě vykouřil tvůj táta..Asi ne tak si pospěš mrcho jedna :-D  :-D At to nemusí dělat s tvojí mámou...No jo no mladý maso je vždy nejlepší... :-P

4 Minako Minako | E-mail | 29. prosince 2011 v 23:38 | Reagovat

[3]: poprosím tě o jednu věc.....napiš mi to znovu na mail a bez pravopisných chyb........k téhle rubrice povídek platí jedna věc..kdo má rád Sakuru,tak to nemá číst.....no jestli to chceš probrat,tak mi napiš na mail...budeme to řešit,ale ne tady!!!!!!!!!!!!

5 Baka Baka | 29. prosince 2011 v 23:41 | Reagovat

Fajn můžete to vyřešit jako rozumní lidé..... :-P špíno

6 Baka Baka | 29. prosince 2011 v 23:42 | Reagovat

Už ti jdu napsat tak bud připravená ty nesnášečko Sakury.....Kéž tě jashin potrestá :-D

7 Baka Baka | 29. prosince 2011 v 23:48 | Reagovat

Ale jak zní tvůj meil?

8 Minako Minako | E-mail | 30. prosince 2011 v 10:54 | Reagovat
9 Kin Kin | Web | 5. ledna 2012 v 17:46 | Reagovat

[3]: Pokud se ti to nelíbí, nečti to :) ty, pokud se do někoho navážíš pro to, že nemá rád, nesnáší, zabije případně zmasakruje oblíbenou postavu, nemáš právo si říkat otaku. Typuju, že jsi přečetl jenom prvních 20 dílů anime na jetixu a pak jenom samý hentai, co? :) pravidlo zní: něco se ti nelíbí, nečti to. Tobě taky nevynadam do incestních zkurvysynů za to, že třeba nemáš rád Orochimara, Kabuta nebo Akatsuki :) Víš kolik bych toho psala já, kdybych ke každý povídce, ve který někdo z týmu 7 zabije někoho z Akatsuki nebo ze Zvučný? to by bylo komentářů :)

10 Sasoa Sasoa | Web | 25. ledna 2012 v 15:03 | Reagovat

[3]: Tobě se líbi Sakura:?: :D Nad tímhle se musím zasmát. No nic to je tvá věc, ale i když se ti to nelíbí neurážej rodinu jiných. Tobě by se taky nelíbilo kdyby ti někdo takhle nadával. Napr.: Ja som čítala mnoho povídek kde strápňovali mé oblíbence, Síce sem tam napsala, že sem trocha naštvaná za to. Napr: Jednorázvoka: Jdi za svým srdcem, ale uvédomuju si, že: Jsou to jenom kreslení postavičky a kvoli nim nebudu urážet reálných ľudí.

Srry som zo Slovenska a nwm prečo som tento koment písala poločesky neviem či tam náhodou nie sú aj slovenské slová

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama