Jiná podoba - SasuNaru-ANBU

10. prosince 2011 v 21:18 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Bylo tomu p ět let co Sasuke opustil Konohu a vydal se k Orichimarovi. Pět dlouhých let. Všichni se změnili.
Sakura se stala výborným medic ninjou a svou brutální sílou se podobala Tsunade.
Z Naruta se stal mladý můž,který se do misí nejde po hlavě. Je více rozvážný a všímavý. Stal z něj vynikající ninja,který překonal Kakashiho,Yamata,Čtvrtého Hokageho a dokonce i Jirayu. Stal se jední z nejlepších ANBU. Ale před třemi dny zemřel. Jen Kakashi se tolik nezměnil...pořád čte ty uchylárny od Jirayi.


Kisuke stojí v kanceláři Hokageho a čeká na své kolegy,kteří se mají dostavit. Má na sobě ANBU vybavení a na tváři masku lišky( taky proto je jeho krycí jméno Kitsune XD),ale narozdíl od Naruta si povšimneme hodně velké změny. Jeho delší vlasy jsou rudé stejně jako oči. Pro všechny ninji a známé je Naruto Uzumaki mrtvý. Místo Naruta se v Konoze objevil rudovlasý mladík jménem Kisuke,který je neuvěřitelne sexy,jak o něm tvrdí všechny dívky a slečny z Konohy.(pozn. Aby jste pochopili furt je to Naruto,ale pod jiným vzhledem a jménem)
Uplynulo již 10 minuta do kanceláře Hokage se dostavili zbylí členové týmu.
"No to je dost,že jste přišli" zavrčela Hokage na Kakashiho,Sakuru a Saie.
"Omlouvám se Hokage-sama,ale nemohli jsme najít Kakashiho" omluvila se Sakura
"Takže vaše mise spočívá v tom,že donesete několik důležitých svitků do Vodopádové vesnice." vysvětlila misi Tsunade
"Podle toho co říkáte je to jednoduchá mise,tak proč s námi jde tenhle ANBU...a kde je vůbec Kisuke?" zeptal se Kakashi a prohlížel si toho ANBU,který stál ukrytý ve stínu a měl jít s nimi na misi.
"Kisuke má jinou misi a tak s vámi posílám Kitsune." oznámila Tsunade a Kitsune vystoupil ze stínu,ve kterém byl doposud ukrytý a kývl na pozdrav.
"Kitsune bude v záloze,a kdyby se něco dělo pomůže vám." řekla Hokage.
"Hm.......Liška jo...doufám,že jsi i tak mazaný!" nadhodil Kakashi ke Kitsune. Ten se jen ušklíbl,ale přes masku to nebylo vidět.
"Za hodinu sraz u hlavní brány" řekl Kakashi a zmizel v obláčku kouře. Sakura a Sai si povzdechli a vydali se domu si zbalit na misi. Jen Kitsune zůstal v kanceláři a čekal než budou všichni v dostatečné vzdálenosti. Když se tak stalo sundal si masku a podíval se na Hokage.
"Jak dlouho to chceš hrát?" optala se Tsunade
"Mám s Kyuubim smlouvu. ,,Do doby než najdeš Sasukeho a vyzná ti své city budeš mít tuhle podobu,není možnost se pomocí Henge přeměnit na tvou podobu Naruto,, takhle mi to Kyuubi řekl." vysvětlil Kisuke
"Proč chceš tak moc Sasukeho najít?" optala se Tsunade
"Odpověď znáš. Miluju ho." odpověděl a zmizel v obláčku rudého kouře. Objevil se u hlavní brány,kde se posadil na strom a čekal na zbytek týmu. Za 20 minut se tam dostavila Sakura a 5 minut po ní Sai. Kakashi dorazil s pětiminutovým zpožděním. Čekali půl hodiny,ale ANBU se nikde neoběvil.
"Doufám,že nepříde s nějakou trapnou výmluvou" zašeptala Sakura Saiovi. Ten jen kývl na souhlas. O 10 minut později se Kitsune rozhodl,že je nebude trápit a tak se v rudém kouři objevil před Kakashim.
"No kde si??" zaječela na něj okamžitě Sakura a už se na něj hnala s pěstí nabytou chakrou,ale Kitsune zmizel a objevil se za Sakurou a katanu ji držel na krku. Kakashi i Sai vytřeštili oči.
"Taková rychlost,ani jsme nezaregistrival kdy se pohnul" vykulil Kakashi oko. Sai mu přitakal. Sakura stála se strachem v očích a vyděšeně polkla.
"Kitsune pusť ji." řekl Kakashi. Kitsune něco zamumlal,ale katanu odtáhl. Sakura od něj okamžitě uskočila.
"Jdeme" zavelel Kakashi a Kitsune zmizel v obláčku kouře. Sakura nad tím zakroutila hlavou a vydala se za Kakashim a Saiem,kteří se jí pomalu ztráceli z dohledu.
Šli už pátý den,když tu potkali Orochimara s Kabutem. Orichimaru se je chvilku prohlížel.
"Kdepak máte toho spratka Uzumakiho" optal se slizce. Sakura zatnula pěsti.
"Naruto je víc než rok mrtvý" odpověděl mu Kakashi. Kabuto se zatvářil překvapeně.
"Že by ho už Akatsuki dostali?" zauvažoval nahlas Kabuto.
"Kdyby ho Akatsuki dostali už by zaútočili na Konohu" poznamenal Orochimaru,pak se nahnul ke Kabutovi a něco mu pošeptal. Kabuto pouze přikývl a zmizel. O chvíli později se vrátil Kabuto s Kitsune.
"Ale,ale kohopak to tu máme? Tebe ještě neznám." poznamenal Orochimaru a sundal Kitsune masku,ale nepovedlo se mu to,protože ho Kitsune kolp nohama do břicha,až odletěl dobrých 20 metrů od týmu7. Kabuto na nic nečekal a uhodil ho zezadu do hlavy. Kitsune okamžitě upadl do bezvědomí,které mu způsobil Kabuto. Orochimaru se dostavil zpět a nepěkným pohledem si prohlížel ANBU,který ležel Kabutovi u nohou.
"Kabuto ven toho ANBU a mizíme." rozkázal Orochimaru. Kabuto tak učinil a zmizel.
Kakashi na to nevěřícně koukal. Najednou se mu ruce objevil svitek. Otevřel ho a nahlas přečetl obsah svitku.
Ten brejloun chtěl ze zadu napadnout Sakuru a pak Saiie. Jestli čtete ten svitek tak mě dostal. Bylo to úmyslně. Potřeboval jsem se dostat do Orochimarova sídla. Tak abych byl k vám upřímný prozradím Vám své pravé jméno.....krycím jménem jsem Kitsune.........pochopíte až si přečte kdo to psal.
Kisuke
"Cožééé..ten ANBU byl celou dobu Kisuke?" zaječela Sakura. Kakashi ji pouze přikývl na souhlas. Sai je něco zamumlal.

V Orochimarově sídle
Kisuke se probudil s bolestí hlavy. Zjistil,že má své ANBU oblečení a k jeho překvapení mu nechali i masku,která mu zakrývala tvář. Pomalu se postavil a snažil se vycítit nepříteluvu chakru,ale nevycítil. Uslyšel kroky a proto se schoval ve stínu. O chvilku později se otevřřely dveře a dovnitř vešel Orochimaru se Sasukem. Orochimaru se rozhlédl po místnosti.
"Vylez ty zpropadený ANBU" zasyčel do stínu Orochimaru. Sasuke aktivoval sharingan a zahleděl se do stínu. Spatřil osobu s velmi nízkou hladinou chakry. ANBU vystoupil ze stínu a probodl oba příchozí vražedným pohledem.
"Kdo si?" zavřel Sasuke
"Když ti to řeknu jakou to bude mít cenu." odsekl ANBU
" Bude. Chci znát jméno toho koho zabiju" ucedil Sasuke a tasil katanu. ANBU se na něj podíval a uchcetl se,ale to pod maskou nebylo vidět.
"Tak dobře. Jmenuji se Kitsune a nemůžu proti tobě bojovat bez chakry,sice bych tě složil pomocí taijutsu,ale nebylo by to fér" poznamenal Kitsune posměšným toném,o kterém vědel že Uchihu naštve.
"Strašně mi připomíná toho skrčka Uzumakiho,ale ten je pod kytičkami" poznamenal Sasuke
"Co si to říkal UCHIHO SASUKE!" zavčel Kitsune s důrazem na poslední slova.
"Jak víš moje jméno? Zmetku" zavrčel podrážděně Uchiha. Kitsune neodpověděl. V Sasukem vřel vztek. Takhle ho naposled dokázal vytočit jen Uzumaki.
"Orochimaru,který cvičiště je volný." řekl totálně naštvaný Uchiha. Orochimaru věděl,že s ním nemá teď zahrávat a tak odpověděl.
"Cvičiště 6,je volný" zasyčel v odpověď. Sasuke přešel ke Kitsune,čapl ho za ruku a přemístil se na již zmiňované cvičiště. Kitsune ihned od Uchihy odskočil a postavil se do bojové pozice. Na tribuně kolem areny se objevili všichni "obyvatelé" podzemního sídla. Kitsune se rozhlédl kolem po divácích.
"Ukážeš nám svou pravou tvář nebo se budeš schovávat za maskou" řekl Sasuke
"Hm.....asi bych ti měl ukázat svou tvář..,ale k čemu to bude?" přemítal Kitsune. Sasuke vytáhl katanu a jedním švihem zozpůlil masku,která zakrývala Kitsune obličej. Maska dopadla se zaduněním na zem. Sasuke si pozorně prohlédl kluka na proti němu. Rudovlasý mladík s krvavýma očima,které toužili po pomstě a pochopení.
"Hmm......jsi roztomilej" utrousil Sasuke s úšklebkem
"Ty taky si docela pěknej,ale si jsi zároveň podrazáckej hajzl" vmetl mu do tváře Kitsune. Nad tím se Sasuke pouze pousmál a hned na to zaútočil na Kitsune. Ten se ovšem ladně vyhnl a podkopl Uchihovi nohy. Kitsune složil několikk pečetí a jeho ANBU oblečení se změnilo na obyčejné. Měl na sobě černou mikinu a kalhoty a vysoké ninja botky s holeními chrániči. Ze zadu na mikině byl znak klanu Namikaze. Nad tím se Sasuke pozastavil. Čtvrtý Hokage byl z klanu Namikaze,že by ten kluk byl s ním příbuznej?
"Nechápu jak tě mohl Uzumaki milovat?" poznamenal si Kitsune pro sebe,ale Sasuke ho slyšel.
"Cože si to říkal??" zeptal se
"Nic"
"Co si zač. Jsi nějak příbuznej z Uzumakim?"
"Jo jsem jeho dvojče.Jeho druhý já. A jsme si hodně,hodně,hodně blízcí."
"Jak se doopravdy jnemuješ?"
"Kisuke Namikaze"
"No nejste si nějak zvlášť moc podobní. A podle mě si ty ještě větší tupec než on." ušklíbkl se Sasuke. Kisuke se evidentně naštval a než se Uchiha nadál už se musel vyhýbat Rasen-shurikenu. Sasuke ho nakonec odrazil katanou kolem které byly plameny. Kisuke složil několik pečetí a proti Sasukemu se vyřítila voda,ve které byl přidán vzduch. Sasuke se umál a chtěl do té vody napálit chidori,ale vodou se prohnala ohnivá tornáda. Nad tím Sasuke i Orochimaru čuměli s otevřenou hubou(XD). Sasuke se vzpamatoval a anižby to Kisuke zaznamenal stál za ním. Popadl ho za ruku a přemístil se s ním pryč ze sídla.
Objevil se hodně daleko od sídla. Na nějaké louce.
"Tak dobře..už můžeš zrušit přeměnu..... Naruto!" prskl Sasuke.
"Kdybych mohl tak ji zrušim,ale nezruší se dokud si ke mě nepřiznáš svoje city!" odsekl Naruto. Sasuke se zarazil. Jaké city? Naruto se už zmínil že ho miluje.
"Coooo? Já ale nejsem gay." pomyslel si Sasuke.
"Vypadni ať tě tu už nevidím. Nechci od tebe chytnout teploušskou nemoc. Vypadni a až se nevracej." zakřičel na něj Sasuke
"Ale...Sasuke..já tě....." chtěl něco Naruto říct,ale nebylo mu to dovoleno.
"Ať tě ani nenapadne říct "Sasuke já tě miluju",protože já tebe ne!" odsekl mu Sasuke. Naruto se z toho po psychické stránce zhroutil. Sasuke s k němu otočil zády a zmizel zpět do Orochimarova sídla.
Naruto,vlastně Kisuke zatl ruce v pěst a udeřil do nejbližšího stromu,který se pod tou ránou zlomil a vzal s sebou pár desítek dalších stromů. Kisuke soustředil většinu Kyuubiho chakry do levé pěsti. A než se kdo nadál udeřil pěstí do země. Pod tím velkým množstvím chakry se v zemi udělal kráter o šírce jednoho kilometru a hloubce dvou kilometrů.
"Sakra ...... Uchiho ty si parchant jeden zasranej. Debil,kterén,pošuk,idiot,mentál ,ichtyl,zkurvisyn...kretén s inteligencí okenního parapetu." Kisuke jmenoval všechny známé i neznámé nadávky,když v tom ucítíl závan něčí chakry. Známé chakry.
"Co chceš Uchiho" zavrčel Kisuke a otočil se na osobu,která stála na vrcholku kráteru.
"My se už známe?"
"Osobně a i jinak"
"Jak se jmenuješ?"
"Kisuke Namikaze. A k čemu ti to bude Itachi?"
"Slyšel jse,že chceš mého malého bratříčka"
"Hm...a co?"
"Jestli o tom nevíš tak Sasuke je můj" zavrčel Itachi a Kisuke se zkácel na zem v záchvatech smíchu. Když ho smích trochu přešel,tak se podíval na Itahiho nechápavý výraz a znovu se svalil na zem a řehtal se ještě víc než prvně.
"Mohl bys mi vysvětlit co je tu k smíchu" po téhle věte chytl Kisuke ještě jeden záchvat smíchu.
"Já....já.....my.....mys....lel....že.....si....pru...prud...ce....inte.....inte..li....ligentní" vypravil Kisuke mezi smíchem. Itachi se na něj díval ledovým pohledem. Kisuke se přestal smát a postavil se. Než se Kisuke nadál,byl chycen v genjutsu.
"Vítej v mém světě." řekl Itachi,který se objevil před Kisukem,který byl na dřevěném X přivázaný. Kisuke se zkoušel vyprostit z provazů,ale marně. Itachi kněmu přistoupil a začal do něj bodat katanou. Kisukemu se z úst drali bolesté výkřiky.

O něco dál se objevil Sasuke. Najednou se zarazil. Tu chakru by poznal kde koliv.
"Naruto" pomyslel si a okamžitě se přemístil zpět tam,kde byl s Narutem. Jen co přemístil spatřil tu hroznou scénu. Kisuke ležel na zemi v křečích z psychického mučení,které mu způsobil Itachi. Sasuke neváhal a rozeběhl se na Itachiho,který se plně soustředil na Kisuke a tak si ho nevšimnul. Probrala ho až bolest v rameni,která ho domutila odskočit od Kisukeho. Překvapeně se zahleděl na osobu,která mu bolest způsobila.
"Ale,ale..kohopak to tu máme? Copak potřebuješ Sasů?" optal se mile Itachi
"Co potřebuju? Dobrá otázka. To co chci je ten kluk na zemi. A než se zeptáš proč,protože je to můj kluk a já ho miluju!!" odsekl mu Sasuke. Kisuke,který trošku vnímal to uslyšel. Najednou se Kisuke vznesl do vzduchu. Jeho tělo obalila rudozlatá záře. Naruto cítíl jak se mu vrací jeho pravá podoba. Když záře zmizela stál u Sasukeho Naruto.
"Oooo.....takže sám Uzumaki. Vydáš mi Kyuubiho dobrovolně a nebo budem bojovat?" optal se Itachi. Naruto napjal všechny svaly,byl připravený k rychlému útoku. I Sasuke byl připraven zabít svého bratra.
"Itachi moc dobře víš,že ti Kyuubiho nevydám." odsekl Naruto a začal tvořit svou nejsilnější techniku,kterou byl Futon:Rasen-shuriken. Naruto už chtěl Rasen-shuriken hodit,ale zastavila ho Sasukeho ruka,která přimíchla do Rasen-shurikenu oheň.
"Katon-Futon: Rasen-shuriken" pronesli jednohlasně a rozeběhli se na Itachiho. Ten se snažil uhnout,ale nevyšlo mu to a Rasen-shuriken ho zasáhl přesně do míst kde měl srdce. Itachi padl k zemi. Ještě než zemřel,naznačil Sasukemu,aby se k němu sklonil. Sasuke tak učinil.
"Řeknu......ti .....pravdu......! Naruta.....jsem...měl chránit.....! Teď....to ...svěřuju...to...tobě...Sasuke. ......Nezklam.....mě....!" vypravil se sebe Itachi ztěžka a naposledy vydechl.
"Pokusím se to splnit" řekl potichu Sasuke. Pak přešel k Narutovi,který klečel opodál a vypadal že každou chvíli omdlí.
"Naruto...promiň mi to jak jsem na tebe začal křičet. Nevěděl jsem co je to za pocit."omlouval se Sasuke a přitáhl si Naruta kjenmému polibku.
"Omluva přijata" zachrčel Naruto a omdlel. Sasuke ho radši zkontroloval,jestli nemá nějaká další vážná zranění. Naštěstí neměl. Jen měl úplně vyčerpanou chakru. Sasu si ho opatrně vzal na záda a vydal se směrem Konoha.


O 2 dny později dorazil Sasuke k hlavní bráně Konohy. Prošel bránou a ihned zamířil do Kage kanclu. Věděl,že tam Tsunade bude. Došel až ke dveřím a zaklepal. Po vyzvání vstoupil.
"Zdravím Tsunade"
"TY....ty...co tu chceš?" vyštěkla na něj Hokage
"Vracím se domů."
"Eééééééééééé"
"Podívala byste se na Naruta? Je už dva dny v bezvědomí,kvůli psychikému útoku,který na něj použil Itachi."
"Polož ho na gauč." řekla Tsunade a Sasuke tak učinil. Tsunade ho prohlédla.
"Bude v pořádku. Ale přinejměnším dva týdny bez námahy. Sasuke dohlédneš na něj a aý se uzdraví budete plnohodnotný tým7." poznamenala Tsunade.
"Typuju,že Uchiha čtvrť je neobyvatelná. Takže mi prosím dejte klíč od hlavního sídla Namikaze klanu." poprosil Sasuke.
"Jak víš,že je Naruto synem Čtvrtého Hokageho?"
"Normálně...řekl mi to když se mnou bojoval v podobě Kisukeho." vysvětlil Sasuke.
"Nemluvte o mě jakobych tu nebyl." ozval se z pohovky unavený hlas. Sasuke přešel k Narutovi a pomohl mu postavit se. Naruta,ale zradily nohy a tak zkončil v Sasukeho náruči. Sasuke se podíval po Tsunade.
"Já o tom věděla" poznamenala,když si jeho pohledu všimla.
Sasuke pouze přikývl na znamení souhlasu a pak se spolu s Narutem vydal ke čtvrti klanu Namikaze.Lidé kolek, ktterých procházeli na něho hleděli jako na zjevení, ale on si jich nevšímal.Jedíné čeho si všímal byly Narutovi poměnkové oči ve kterých se utápěl. Pomalu, pomalinku se k němu nakláněl když v tom....
"Sasukééééééééé-kun!!!!!!!!" skočilo mu kolem krku cosi růžového.
"Já to věděla, věděla jsem, že se jednou kvůli mně vrátíš,chyběla jsem ti viď, ale ty mě víc lásko!"
"Sakuro, slez ze mě!" štěkl po ní až se lekla a rdši slezla.
"ale Sasuke-kun..."
"Tak zaprvé, nevrátil jsem se kvůli tobě, ale kvůli Narutovi, kterého miluji a chci sním bejt!" přiznal veřejně Sasuke.Sakura s brekem utekla.Sasuke se s Narutem radši přemístil a pomalu otevřel dveře jejich společného domu.
"Kdepak jsem to skončili než nás přerušila ta pijavice?" zeptal se Naru nevinně.Sasuke na nic nečekal a dravě se vrhl na jeho rty.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jenny Jenny | Web | 13. prosince 2011 v 17:52 | Reagovat

O,O * huuuuuuuuuuuu* to je sugoi =) a ta písnička od backstreed boys je nejvíc ♥ miluiju jí xDD =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama