I přes nenávist vznikne láska

25. prosince 2011 v 9:42 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
I přes nenávist vznikne láska
Noc. Černo černá noc. Všichni už spí,ale jedna jediná osoba stojí na kopci,nad vesnicí kde vyrůstal a kouká na měsíc v úplňku. Černé,ledové oči, černá,dlouhé vlasy,které drží rudá gumička. Ano Uchiha Itachi. Vzpomínka na svého mladšího bratra,který přežil vyvraždění klanu,mu vyvolá úsměv na tváři. Jak dlouho ho neviděl? Snad dobrých 12 let. Pousmál se a zmizel. Objevil se až v Uchiha čtvrti,před hlavním sídlem,kde teď bydlel Sasuke. Potichu otevřel hlavní dveře a neslyšně vstoupil. Aktivoval sharingan a pozorně se rohlížel po celém sídle. Nakonec našel to co hledal. Šel tmavou chodbou až dorazil ke dveřím,které hledal,potichu vstoupil a zahleděl se na postel před sebou. Musel se pousmát nad tím obrázkem před sebou. Velká postel povlečená do rudého,saténového povlečení a na ní ležel Sasuke,obličej měl uvolnění a neznačila se v něm žádná starost a strach,vlasy mu padaly do bledého obličeje a rty mírně pootevřené. Itachi přešel k posteli a přidřepl si k ní tak,aby byl v podobné výšce jako spící Sasuke. Jemně ho pohladil po tváři. Sasuke si něco zamručí,ale spí dál. Nad tím se Itachi pousměje a tentokrát pohladí Sasukeho po vlasech. To už Sasukeho probudí. Ospale zamžourá očima do tmy a snaží se zaostřit na osobu,která klečí u jeho postele. Když se mu to podaří se zaječením vyskočí z postele a přemýstí se k oknu s kunaiem v ruce. Itachi se narovnal a prohlížel si Sasukeho,který stál v obrané pozici a měl na sobě jen trenky na spaní.
"Co tu chceš?" zavrčí nepřátelsky Sasuke
"To ani nepozdravíš svého brášku,který tě přišel navštívit.. Sasuke" prohodí Itachi.
"To tě mám přivítat s otevřenou náručí?!" odsekl ironicky Sasuke a než stihl zareagovat stál Itachi u něj s rukama opřenýma vedle Sasukeho hlavy a tím mu znemožnil útěk.
"Vyrostl jsi Sasuke. A ani se nedivím Sakuře a ostatním holkám,že se jim líbíš." zašeptal mu do ucha Itachi. Sasuke sebou škubl a snažil se vymanit zpod Itachiho. Po delší době snažení se mu to povedlo a Sasuke odskočil na druhou stranu,tedy za postel.
"Proč tu jsi....co ještě chceš....to ti nestačí,že jsi vyvraždil celý klan?....No..tak co teda chceš?" zaječí na něj hystericky Sasuke a ve vzlycích se sesune vedle postele. Itachi na něj nevěřícně hledí.
"Je tohle ten chladný,nepřístupný Sasuke?" nevěřil Itachi svým očím a pomalu přešel k Sasukemu a vtáhl si ho do náruče. Sasuke se bránil a snažil se mu dostat z Itachiho objetí,ale marně. Nakonec se nechal obímat a po delší době usnul. Itachi si ho nechal v náručí až do rána. Ráno se Sasuke probudil a zjistil,že spí na posteli. Posadil se a opatrně se rozhlédl kolem sebe. Itachi tu nebyl a necítil ani jeho chakru. Vstal a jeho pohled spočinul na přeloženém papíře,který byl položen na druhém polštáři. Vzal paiír do rukou a rozložil ho,poté se začetl do řádků.
Dobré ráno Sasuke.
Když tohle čteš jsem už daleko za Konohou. Musel jsem odejít z důvodu,že jsem pořád hledáný ninja třídy S. Jestli chceš můžeme se sejít. Přijď za dva dny o půlnoci na tréningové pole....tam kde byl tvůj první trénink s týmem7.
S láskou Tvůj Itachi

Když Sasuke dočetl odložil papír na noční stolek a pousmál se. Vydal se do koupelny,kde vykonal raní hygienu a oblékl se. Zadíval se na hodiny a zjistil,že má hodinu zpozdění.
"No a co se může stát? Kakashi stejně příde s dvou hodinovým zpozděním a s originální,ale nerealnou výmluvou" brblal si Sasuke sám pro sebe,když vyrážel z domu. Na most,kde se měl sejít s Narutem a Sakurou,dorazil o 10 minut později.
"Sasuke-kun" zaječela růžovlasá dívka.(Nutno podotkout,že takový ječák nikdo jiný nemá XD)
"Hm......" pronesl svou obvyklou větu. Na Naruta jen kývl hlavou na pozdrav a Naruto také jen kývl hlavou. Opřel se o strom a čekal s ostatníma než se uráčí přijít Kakashi. Ten se uráčil přijít až o tři hodiny později.
"Zdravím děcka. Potkali mě ufoni a ptali se mě,kde se dájí koupit knížky ICHA ICHA PARADIES. A tak sem šel s nima,abych jin to ukázal" vysypal ze sebe Kakashi výmluvu. Na tohle ani Sakura neměla co říct.
"Kakashi my víme,že jste si užíval chvilku s Irukou." pronesl Naruto s ďábelským výrazem. Kakashi to radši nekomentoval.
"Takže si na rozcvičku dáme 100 koleček kolem cvičiště a pak 200 kliků a 150 dřepů" oznámil Kakashi pomstichivě a díval se na své studenty s úsměvem,který nešel přes masku vidět.
"To si děláte srandu" křikla po senseiovi Sakura.
"Ne nedělám! Takže začněte nebo tu budete ještě do večera dělat sedy lehy!" odsekl jí Kakashi a začetl se do nové uchylné knížky,kterou včera vydal Jiraiya. Sakura si povzdechla a vyběhla za klukama,kteří se jí ztráceli z dohledu. O 6 hodin později je Kakashi propustil.
Sakura se běžela domů vysprochovat,Naruto zamířil na rámen a Sasuke? Ten zamířil domů,kde se šel vysprchovat.Vstoupil jsem do koupelnya zavřel dveře,aby mi neunikalo teplo. Sundal ze sebe všechno oblečení,které jsem hodil do koše na prádlo. Stouplnul si pod sprchu a pustil na sebe příjemně teplou vodu. Rukama se obřel o dlaždičky a přemýšlel o všem možném a hlavně o včerejšku. Takhle tam stál nškolik minut. Vypnul sprchu,vytáhl velkou rudou osušku,se znakem klanu Uchiha,do které se zabalil a přešel ke skříni. Vyndal si tmavě modré volnější kraťasy a tmavě červené tričko. Šel do obýváku kde z polička vzal knihu,kterou měl rozečtenou a usadil se v křesle a začetl se do knihy. Od oné knihy se odtrhl až hodně pozdě v noci. Koukl se na hodiny a zjistil,že jsou tři hodiny ráno. Odložil knihu a s myšlenkou "Zítra se na trénink vykašlu" si šel lehnout.
Vzbudilo ho až bouchání na dveře. Sasuke s hlavou zabořenou do polštáře zamumlal několik hodně peprných nadávek,ale otevřít nešel.
"Sakra...Uchiho otevři ty zkurvený dveře nebo je vyrazim" ozval se megálně nasraný Naruto.
"No jo furt" zahuhlal Sasuke a jal se otevřít dveře.
"Hm........?" zamručel Sasuke,když otevřel dveře.
"Shání tě Kaka....." nedořekl Naruto,když uviděl Sasukeho,který vypadal jako zombie.
"Bože Sasuke co si vyváděl?" optal se Naruto
"Nic.....řekni Kakashimu,že na dnešní trénink nepřídu,že je mi špatně." odpověděl mu Sasuke unaveně. Naruto jen kývl na souhlas a chystal se odejít,když ho zastavil Sasukeho unavený hlas.
"A prosím...neříkej to Sakuře...ona by sem hned šla a já bych neměl klid."
Naruto se usmál,na znamení,že rozuměl a zmizel v obláčku kouře. Sasuke zavřel dveře a šel si znovu lehnout do postele. Jen co položil hlavu na polštář usnul. Probudil ho až něčí dotek na tváři. Polekaně sebou trhl.
"Přece by ses mě nebál Sasuke" zašeptal znamý hlas,ale Sasuke nevěděl kam ho rychle zařadit a proto se prudce otočil. Tím prudkým pohybem se mu zatmělo před očima a on padal z postele,naštěstí ho zachytily něčí ruce,které si ho přitáhly do objetí. Když se trošku vzpamatoval,podíval se na osobu,která ho držela v objetí.
"Itachi....." vydechl překvapeně Sasuke a opřel se o Itachiho vypracovanou hruď.
"Ale čekal jsi snad někoho jiného v jednu hodinu ráno?" optal se zájmen Itachi
"Po pravdě jo...čekal jsem,že se sem přiřítí Sakura s tím proč nejsme na tréninku" zahuhlal Sasuke a dlouze zívl.
"Někdo je tu pěkne unavený. Copak jsme dělali celý den a noc?" nadhodil Itachi
"Spali" odpověděl Sasuke a znovu usnul. Nad tím se Itachi musel pousmát a odnesl Sasukeho zpět do postele,když se narovnal tak si to klubíčko,které se zachumlalo do deky,prohlížel. Sundal jsi svůj plášť a lehl si k Sasukemu,který se k němu automaticky přitulil a spokojeně vydechl. Itachi ho objal kolem pasu a také spokojeně usnul. Ráno se první probudil Sasuke s pocitem,který neznal. Posadil se a zadíval se na osubu,která spokojeně spala vedle něj. Ten obrázek,který se mu naskytl si vryl hluboko do srdce. Uviděl spícího Itachiho,kterému rozpuštěné vlasy padaly do obličeje. Mírně pootevřené rty sváděly Sasukeho k polibku. Sasuke opatrně natáhl ruku a odhrnul Itachimu vlasy,které mu neposlušně padaly do krásněho bledého obličeje. Jedinou chybičkou byly zavřené oči,které se po chvlice otevřeli a prohlížely si Sasukeho. Ten jako na povel chytil světle růžový ruměnec na tváře. Itachi se uchetl,ale nijak jinak to nekomentoval a radši úřitáhl Sasukeho k sobě a políbil ho na rty. Sasuke stuhl šokem,který mu způsobil Itachi polibkem.
"Neboj se Sasuke....neudělám nic co by se ti nelíbilo" zavrněl Itachi do Sasukeho ouška,které následně jemně skousl. Sasukemu se z úst vydral tichý sten,ale Itachimu neušel. Přesunul se svými ústy na Sasukeho krk,který jemně sál a občas kousnul,ale ihned to vyléčil jazykem.
"Itachi" špitl Sasuke a Itachi uvěznil jeho rty ve vášnivém polibku.Ze rtů se ui pomalu přesunul na krk.Jeho jazyk klouzal po jeho sametové kůži a jeho rty po sobě zanechávaly rudé flíčky.Rukama mu zajel k lemu kraťasů,které obratně a rychlestáhl i s trenkama stáhl.Uchopil Sasukeho vzrušené mužství a pevně ho stiskl.Sasuke vykřikl rozkoší a pohl se pánví proti jeho ruce.Itachi se pro sebe usmál a rty se posouvál stále níž.Zastavil se u Sasukeho pupíku,do kterého vklouzl jazykem,čím mu způsobil ještě větší rozkoš.Jemně ho políbil na bříško,pak se sklonil k mému mužství,po kterém přešel jazykem.
"Itachi!"...vydechl Sasuke,když ho vzal Itachi celého do úst a prsty zaryl do prostěradla.Itachi začal pomalu pohybovat hlavou nahoru a dolů a postupně zrychloval tempo.Netrvalo dlouho a Sasuke s hlasitým výkřikem vyvrcholil.Itachi spokojeně spolikal všechnu tekutinu a jazykem očistil i Sasukeho penis.Přitom jedním prstem zabloudil k jeho dírce,do které hned vnikl.Sasuke se prohl slastí a přirazil proti němu.Itachi pomalu pohyboval prstem a přitom zaměstnával jeho rty polibkama.
"I...Itachi....chci tě!Chci tě cítit v sobě!Prosím!"...zaskučel téměř nepříčetně a převalil se nad Itachiho.Rychlostí blesku jsme z něho strhl kalhoty i s trenkama.Pohladil jsem Itachiho vztyčený penis a políbil ho na špičku.Nasměroval jsme se na něj a sám na něj pomalu nasedal.Tvář se mu na vteřinu skřivila bolestí,no ta hned přešla a vystřídala jí neskutečná slast.Itachi prudce vydech,když jeho penis zmizel v těsném prostoru a pevně Sasukeho chytil za boky. Sasuke se k němu sklonil a jejich rty se střetli v dalším vášnivém polibku.Pomalu se začal nadzvedávat a dosedat.Itachi mu slastně vzdechal do úst a sám proti němu přirážel.Objal hho kolem pasu a převalil se nad Sasukeho,aby znovu mohl převzat nadvládu. Bez protest se podvolil.Itachi přirážel stále rychleji a když cíti že se blíží k vrcholu,uchopil Sasukeho znovu vzrušený penis,který hned začal třít v rytmu přírazů.Stačilo jen pár pohybů,aby oba s vykřiknutím jména toho druhého,vyvrcholili.Itachi se vyčerpaně svalil vedle Sasukeho,který se mu unaveně stulil do náruče.Itachi ho objal kolem pasu a přehodil přes ně přikrývku.
"Miluji tě Itachi" žašeptal jsem znaveně
"Taky tě miluji Sasuke" řekl a políbil ho do vlasů. Oba spokojeně usnuli.
A jak to bylo dál? Itachi se,po delším přemlouvání Tsunade,mohl vrátit do Konohy. Sasuke řekl Sakuře na rovinu,že chodí s Itachim. Naruto jim to ze srdce přá,protože i on byl gay a chodil s Kibou.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama