Prosinec 2011

Hanako si dává další pauzu (nucenou) aneb POZASTAVENÍ BLOGU!!!

31. prosince 2011 v 20:31 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Důležité
Lidi, musím si dávat nucenou pauzu mám MĚSÍČNÍHO zaracha na Pc a to kvůli věcem, které tady nehodlám rozebírat, ale týká se to hodně mé psychyky*nebojte nejsem žádnej krvelačnej psychopat xD*. Bohužel jsem se dočetla, že i Minako končí s blogem a možná i na trvalo*složila se a brečí, to néééééé, já tu dotyčnou osobu co jí k tomu donutila zabiju ať si mě nepřeje!!!Křičící* proto pozastavujem blog, jelikož já nevím kdy se vrátím a jestli se i Minako vrátí*klečí a prosí boha* Doufám, že se nevyplní to přísloví jak na nový rok tak po celý rok, hlavně co se týká MinakoPlačící. Takže se tímto loučím za nás obě a přeju vám Šťasný nový rok!

P.S: Jaké byly Vánoce? měli jste bohatého Ježíška? Smějící se

Minako je psychicky na dně

30. prosince 2011 v 0:13 | Minako Uchiha |  Důležité
EM....ZDRAVÍM

JSEM PSYCHICKY NA DNĚ.
MÁM SVOJE OSOBNÍ PROBLÉMY,KTERÉ NEHODLÁM ŘEŠIT TADY. PAK TO JSOU HNUSNÉ KOMENTÁŘE,KTERÉ NAPADAJÍ MOJÍ RODINU!!!! TO MĚ DOSTALO....NĚJAKEJ KRETÉN,KTERÝ SI PŘEČETL JEDENU POVÍDKU SE ZAČAL NAVÁŽET DO MOJÍ RODINY! HODLÁM TO ŘEŠIT S DOTYČKOU OSOBOU PŘES MAIL!!!!!
VÍM,ŽE V TOM NECHÁM HANAKO SAMOTNOU,ALE PROSTĚ...............KONČÍM S BLOGEM!
NEVÍM JESTLI SE JEŠTĚ NĚKDY K BLOGU VRÁTÍM,ALE JEŠTĚ SE ROZHODNU. PROZATÍM SE POVÍDKY OD MINAKO NEBUDOU ZVEŘEJŇOVAT,PLATÍ PRO POVÍDKY -ANEB KONEC HARUNO SAKURY,PRO DVĚ ROZEPSANÉ POVÍDKY(UPÍŘI A ZRADA+NO NAME---NOVĚ ROZEPSANÁ POVÍDKA),PAK TO JE ČÁSTEČNÉ PSANÍ PROROCTVÍ.

HANAKO MEDAVELKÝ GOMENASAI! ALE JÁ UŽ TO PROSTĚ NEZVLÁDÁM!!!!! JSEM ZNIČENÁ PO PSYCHICKÉ STRÁNCE A TO ŽE DO TOHO NĚKDO ZATAHUJE MOJÍ RODINU MI TO JEŠTĚ ZHORŠILO!!

PROZATÍM SE S VÁMI LOUČÍM (NA DOBU NEURČITU,MOŽNÁ NAPOŘÁD) VAŠE MINAKO UCHIHA

Dávám jsem pár citátů,které mě zaujali a vyjadřují tak trochu jak se citím

-O život můžeme přijít různě. Smrt je jen jednou z možností.
-Pravé přátelství nerozloučí ani naděje, ani strach, ani starost o vlastní prospěch. Přátelství umírá s člověkem a člověk umírá za přátelství.
-Smrt je jen začátek, ale až té druhé kapitoly.
-Sen končí probuzením, nebo smrtí.

A dva co jsem vymyslela

-Cítím se jako upír,co vyjde na denní světlo,aby se zbavil pocitu viny. Toužil po uznání,ale nikdy se ho nedočkal!
-Cítím se jako prázdný tělo bez duše. Duše bloudí a hledá někoho,kdo si na osobu,kterou byla vzpomene!

NNĚKDO VE MĚ ZABIJ...MOJÍ TOUHU PSÁT POVÍDKY PRO RADOST!!!!!!!

??Sasu...něco pro zasmání xD

25. prosince 2011 v 22:25 | Hanako a Minako |  Jednorázovky

"Sundej to!"
"Cože??"
"Řekl jsem SUNDEJ TO!"
"Proč? Já to sundavat nechci!"
"Okamžitě to ze sebe sundej nebo si mě nepřej!"
"NE!"
Pomalu se k černovlasému mladíkovi přiblížil a chytnul ho za zápěstí. Sasuke ho sledoval a zkusil se od něj vzdálit.
"Něco jsem řekl Sasuke! Sundej to ze sebe!"
"Ale já to nechci sundavat!"
Povalil ho na postel a začal to z něj sundavat. Sasuke sebou začal zmítat.
"Sasuke Uchiho! Nech toho nebo to bude bolet!" zavrčel
"Nech mě být! Já nechci!" protestoval Sasuke.
Strarší z mladíků zalehl Sasuke částečnou svou vahou a pokračoval v sundavání ONÉ věci. Sasuke prskal nadávky a pokusil ze sebe ,staršího mladíka shodit. Ten mu však ruce chytnul nad hlavou a přejel mu rukou po boku. Sasuke lehce zavzdechal a přivřel oči.
"Myslím,že budeš rád,když to z tebe sundám nebo se pletu?" zašeptal Sasukemu do ucha. Sasuke se lehce otřásl a pak jen lehce kývnul. Starší mladík z něj ONU věc sundal.
"Vidíš hned vypadáš líp,BEZ TOHO SVETRU SE SOBAMA!" usmál se.P.S: Kdo byl ten STARŠÍ MLADÍK???? tipovačka! Váš názor do komentů!

I přes nenávist vznikne láska

25. prosince 2011 v 9:42 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
I přes nenávist vznikne láska
Noc. Černo černá noc. Všichni už spí,ale jedna jediná osoba stojí na kopci,nad vesnicí kde vyrůstal a kouká na měsíc v úplňku. Černé,ledové oči, černá,dlouhé vlasy,které drží rudá gumička. Ano Uchiha Itachi. Vzpomínka na svého mladšího bratra,který přežil vyvraždění klanu,mu vyvolá úsměv na tváři. Jak dlouho ho neviděl? Snad dobrých 12 let. Pousmál se a zmizel. Objevil se až v Uchiha čtvrti,před hlavním sídlem,kde teď bydlel Sasuke. Potichu otevřel hlavní dveře a neslyšně vstoupil. Aktivoval sharingan a pozorně se rohlížel po celém sídle. Nakonec našel to co hledal. Šel tmavou chodbou až dorazil ke dveřím,které hledal,potichu vstoupil a zahleděl se na postel před sebou. Musel se pousmát nad tím obrázkem před sebou. Velká postel povlečená do rudého,saténového povlečení a na ní ležel Sasuke,obličej měl uvolnění a neznačila se v něm žádná starost a strach,vlasy mu padaly do bledého obličeje a rty mírně pootevřené. Itachi přešel k posteli a přidřepl si k ní tak,aby byl v podobné výšce jako spící Sasuke. Jemně ho pohladil po tváři. Sasuke si něco zamručí,ale spí dál. Nad tím se Itachi pousměje a tentokrát pohladí Sasukeho po vlasech. To už Sasukeho probudí. Ospale zamžourá očima do tmy a snaží se zaostřit na osobu,která klečí u jeho postele. Když se mu to podaří se zaječením vyskočí z postele a přemýstí se k oknu s kunaiem v ruce. Itachi se narovnal a prohlížel si Sasukeho,který stál v obrané pozici a měl na sobě jen trenky na spaní.
"Co tu chceš?" zavrčí nepřátelsky Sasuke
"To ani nepozdravíš svého brášku,který tě přišel navštívit.. Sasuke" prohodí Itachi.
"To tě mám přivítat s otevřenou náručí?!" odsekl ironicky Sasuke a než stihl zareagovat stál Itachi u něj s rukama opřenýma vedle Sasukeho hlavy a tím mu znemožnil útěk.
"Vyrostl jsi Sasuke. A ani se nedivím Sakuře a ostatním holkám,že se jim líbíš." zašeptal mu do ucha Itachi. Sasuke sebou škubl a snažil se vymanit zpod Itachiho. Po delší době snažení se mu to povedlo a Sasuke odskočil na druhou stranu,tedy za postel.
"Proč tu jsi....co ještě chceš....to ti nestačí,že jsi vyvraždil celý klan?....No..tak co teda chceš?" zaječí na něj hystericky Sasuke a ve vzlycích se sesune vedle postele. Itachi na něj nevěřícně hledí.
"Je tohle ten chladný,nepřístupný Sasuke?" nevěřil Itachi svým očím a pomalu přešel k Sasukemu a vtáhl si ho do náruče. Sasuke se bránil a snažil se mu dostat z Itachiho objetí,ale marně. Nakonec se nechal obímat a po delší době usnul. Itachi si ho nechal v náručí až do rána. Ráno se Sasuke probudil a zjistil,že spí na posteli. Posadil se a opatrně se rozhlédl kolem sebe. Itachi tu nebyl a necítil ani jeho chakru. Vstal a jeho pohled spočinul na přeloženém papíře,který byl položen na druhém polštáři. Vzal paiír do rukou a rozložil ho,poté se začetl do řádků.
Dobré ráno Sasuke.
Když tohle čteš jsem už daleko za Konohou. Musel jsem odejít z důvodu,že jsem pořád hledáný ninja třídy S. Jestli chceš můžeme se sejít. Přijď za dva dny o půlnoci na tréningové pole....tam kde byl tvůj první trénink s týmem7.
S láskou Tvůj Itachi

Když Sasuke dočetl odložil papír na noční stolek a pousmál se. Vydal se do koupelny,kde vykonal raní hygienu a oblékl se. Zadíval se na hodiny a zjistil,že má hodinu zpozdění.
"No a co se může stát? Kakashi stejně příde s dvou hodinovým zpozděním a s originální,ale nerealnou výmluvou" brblal si Sasuke sám pro sebe,když vyrážel z domu. Na most,kde se měl sejít s Narutem a Sakurou,dorazil o 10 minut později.
"Sasuke-kun" zaječela růžovlasá dívka.(Nutno podotkout,že takový ječák nikdo jiný nemá XD)
"Hm......" pronesl svou obvyklou větu. Na Naruta jen kývl hlavou na pozdrav a Naruto také jen kývl hlavou. Opřel se o strom a čekal s ostatníma než se uráčí přijít Kakashi. Ten se uráčil přijít až o tři hodiny později.
"Zdravím děcka. Potkali mě ufoni a ptali se mě,kde se dájí koupit knížky ICHA ICHA PARADIES. A tak sem šel s nima,abych jin to ukázal" vysypal ze sebe Kakashi výmluvu. Na tohle ani Sakura neměla co říct.
"Kakashi my víme,že jste si užíval chvilku s Irukou." pronesl Naruto s ďábelským výrazem. Kakashi to radši nekomentoval.
"Takže si na rozcvičku dáme 100 koleček kolem cvičiště a pak 200 kliků a 150 dřepů" oznámil Kakashi pomstichivě a díval se na své studenty s úsměvem,který nešel přes masku vidět.
"To si děláte srandu" křikla po senseiovi Sakura.
"Ne nedělám! Takže začněte nebo tu budete ještě do večera dělat sedy lehy!" odsekl jí Kakashi a začetl se do nové uchylné knížky,kterou včera vydal Jiraiya. Sakura si povzdechla a vyběhla za klukama,kteří se jí ztráceli z dohledu. O 6 hodin později je Kakashi propustil.
Sakura se běžela domů vysprochovat,Naruto zamířil na rámen a Sasuke? Ten zamířil domů,kde se šel vysprchovat.Vstoupil jsem do koupelnya zavřel dveře,aby mi neunikalo teplo. Sundal ze sebe všechno oblečení,které jsem hodil do koše na prádlo. Stouplnul si pod sprchu a pustil na sebe příjemně teplou vodu. Rukama se obřel o dlaždičky a přemýšlel o všem možném a hlavně o včerejšku. Takhle tam stál nškolik minut. Vypnul sprchu,vytáhl velkou rudou osušku,se znakem klanu Uchiha,do které se zabalil a přešel ke skříni. Vyndal si tmavě modré volnější kraťasy a tmavě červené tričko. Šel do obýváku kde z polička vzal knihu,kterou měl rozečtenou a usadil se v křesle a začetl se do knihy. Od oné knihy se odtrhl až hodně pozdě v noci. Koukl se na hodiny a zjistil,že jsou tři hodiny ráno. Odložil knihu a s myšlenkou "Zítra se na trénink vykašlu" si šel lehnout.
Vzbudilo ho až bouchání na dveře. Sasuke s hlavou zabořenou do polštáře zamumlal několik hodně peprných nadávek,ale otevřít nešel.
"Sakra...Uchiho otevři ty zkurvený dveře nebo je vyrazim" ozval se megálně nasraný Naruto.
"No jo furt" zahuhlal Sasuke a jal se otevřít dveře.
"Hm........?" zamručel Sasuke,když otevřel dveře.
"Shání tě Kaka....." nedořekl Naruto,když uviděl Sasukeho,který vypadal jako zombie.
"Bože Sasuke co si vyváděl?" optal se Naruto
"Nic.....řekni Kakashimu,že na dnešní trénink nepřídu,že je mi špatně." odpověděl mu Sasuke unaveně. Naruto jen kývl na souhlas a chystal se odejít,když ho zastavil Sasukeho unavený hlas.
"A prosím...neříkej to Sakuře...ona by sem hned šla a já bych neměl klid."
Naruto se usmál,na znamení,že rozuměl a zmizel v obláčku kouře. Sasuke zavřel dveře a šel si znovu lehnout do postele. Jen co položil hlavu na polštář usnul. Probudil ho až něčí dotek na tváři. Polekaně sebou trhl.
"Přece by ses mě nebál Sasuke" zašeptal znamý hlas,ale Sasuke nevěděl kam ho rychle zařadit a proto se prudce otočil. Tím prudkým pohybem se mu zatmělo před očima a on padal z postele,naštěstí ho zachytily něčí ruce,které si ho přitáhly do objetí. Když se trošku vzpamatoval,podíval se na osobu,která ho držela v objetí.
"Itachi....." vydechl překvapeně Sasuke a opřel se o Itachiho vypracovanou hruď.
"Ale čekal jsi snad někoho jiného v jednu hodinu ráno?" optal se zájmen Itachi
"Po pravdě jo...čekal jsem,že se sem přiřítí Sakura s tím proč nejsme na tréninku" zahuhlal Sasuke a dlouze zívl.
"Někdo je tu pěkne unavený. Copak jsme dělali celý den a noc?" nadhodil Itachi
"Spali" odpověděl Sasuke a znovu usnul. Nad tím se Itachi musel pousmát a odnesl Sasukeho zpět do postele,když se narovnal tak si to klubíčko,které se zachumlalo do deky,prohlížel. Sundal jsi svůj plášť a lehl si k Sasukemu,který se k němu automaticky přitulil a spokojeně vydechl. Itachi ho objal kolem pasu a také spokojeně usnul. Ráno se první probudil Sasuke s pocitem,který neznal. Posadil se a zadíval se na osubu,která spokojeně spala vedle něj. Ten obrázek,který se mu naskytl si vryl hluboko do srdce. Uviděl spícího Itachiho,kterému rozpuštěné vlasy padaly do obličeje. Mírně pootevřené rty sváděly Sasukeho k polibku. Sasuke opatrně natáhl ruku a odhrnul Itachimu vlasy,které mu neposlušně padaly do krásněho bledého obličeje. Jedinou chybičkou byly zavřené oči,které se po chvlice otevřeli a prohlížely si Sasukeho. Ten jako na povel chytil světle růžový ruměnec na tváře. Itachi se uchetl,ale nijak jinak to nekomentoval a radši úřitáhl Sasukeho k sobě a políbil ho na rty. Sasuke stuhl šokem,který mu způsobil Itachi polibkem.
"Neboj se Sasuke....neudělám nic co by se ti nelíbilo" zavrněl Itachi do Sasukeho ouška,které následně jemně skousl. Sasukemu se z úst vydral tichý sten,ale Itachimu neušel. Přesunul se svými ústy na Sasukeho krk,který jemně sál a občas kousnul,ale ihned to vyléčil jazykem.
"Itachi" špitl Sasuke a Itachi uvěznil jeho rty ve vášnivém polibku.Ze rtů se ui pomalu přesunul na krk.Jeho jazyk klouzal po jeho sametové kůži a jeho rty po sobě zanechávaly rudé flíčky.Rukama mu zajel k lemu kraťasů,které obratně a rychlestáhl i s trenkama stáhl.Uchopil Sasukeho vzrušené mužství a pevně ho stiskl.Sasuke vykřikl rozkoší a pohl se pánví proti jeho ruce.Itachi se pro sebe usmál a rty se posouvál stále níž.Zastavil se u Sasukeho pupíku,do kterého vklouzl jazykem,čím mu způsobil ještě větší rozkoš.Jemně ho políbil na bříško,pak se sklonil k mému mužství,po kterém přešel jazykem.
"Itachi!"...vydechl Sasuke,když ho vzal Itachi celého do úst a prsty zaryl do prostěradla.Itachi začal pomalu pohybovat hlavou nahoru a dolů a postupně zrychloval tempo.Netrvalo dlouho a Sasuke s hlasitým výkřikem vyvrcholil.Itachi spokojeně spolikal všechnu tekutinu a jazykem očistil i Sasukeho penis.Přitom jedním prstem zabloudil k jeho dírce,do které hned vnikl.Sasuke se prohl slastí a přirazil proti němu.Itachi pomalu pohyboval prstem a přitom zaměstnával jeho rty polibkama.
"I...Itachi....chci tě!Chci tě cítit v sobě!Prosím!"...zaskučel téměř nepříčetně a převalil se nad Itachiho.Rychlostí blesku jsme z něho strhl kalhoty i s trenkama.Pohladil jsem Itachiho vztyčený penis a políbil ho na špičku.Nasměroval jsme se na něj a sám na něj pomalu nasedal.Tvář se mu na vteřinu skřivila bolestí,no ta hned přešla a vystřídala jí neskutečná slast.Itachi prudce vydech,když jeho penis zmizel v těsném prostoru a pevně Sasukeho chytil za boky. Sasuke se k němu sklonil a jejich rty se střetli v dalším vášnivém polibku.Pomalu se začal nadzvedávat a dosedat.Itachi mu slastně vzdechal do úst a sám proti němu přirážel.Objal hho kolem pasu a převalil se nad Sasukeho,aby znovu mohl převzat nadvládu. Bez protest se podvolil.Itachi přirážel stále rychleji a když cíti že se blíží k vrcholu,uchopil Sasukeho znovu vzrušený penis,který hned začal třít v rytmu přírazů.Stačilo jen pár pohybů,aby oba s vykřiknutím jména toho druhého,vyvrcholili.Itachi se vyčerpaně svalil vedle Sasukeho,který se mu unaveně stulil do náruče.Itachi ho objal kolem pasu a přehodil přes ně přikrývku.
"Miluji tě Itachi" žašeptal jsem znaveně
"Taky tě miluji Sasuke" řekl a políbil ho do vlasů. Oba spokojeně usnuli.
A jak to bylo dál? Itachi se,po delším přemlouvání Tsunade,mohl vrátit do Konohy. Sasuke řekl Sakuře na rovinu,že chodí s Itachim. Naruto jim to ze srdce přá,protože i on byl gay a chodil s Kibou.

Minako si jde poradit

17. prosince 2011 v 20:03 | Minako Uchiha |  Keci v kleci xD
Takže zdravím!

Chtěla bych se poradit. Jelikož mám nápady na povídky *zázrak,že má nápad* ..tak jse mse chtěla poradit. Dávala jsem se před časem dvě ukázky z povídky ZRADA a UPÍŘI......no chtěla sem jen poradit,kterou mám dopsat dřív.
Názor = koment.
Děkuji Minako Uchiha

SasuNaru-rychlovka =)

13. prosince 2011 v 21:07 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
"Sasuke?" zavolal Naruto
"Hm.....?" ozval se Sasuke
"Podáš mi ten gel?"
"Na co prosim tě?"
"Musim si ho namazat"
"Prosim tě proč?"
"Aby to nesvědilo a později nebolelo."
"Panebože Naruto to si ho nemůžeš namazat potom?
"Ne. Musím teď."
"Fajn pojď sem."
"Už jdu. A nebo ne. Pojď sem Naruto"
"Už jdu" ozval se Naruto a šel k Sasukemu,který v ruce držel gel.
"Sundej to"
"Jo" poznamenal Naruto a začal to sundavat.
"Ježiši ty se s tím pipláš!" řekl Sasuke a jedním prudkým pohybem to z Naruta sundal.
"Auuu" zakňučel Naru.
"Ukaž ho ať ti ho můžu namazat." potučil Sasuke a klek si před Naruta. Opatrně si nanesl na prsty gel a začal ho roztírat. Naruto občas zasyčel bolestí a někdy i slastí jak mu bylo příjemné. Najednou Sasuke ruce odendal.
"Hotovo?" optal se Naruto
"Jo už ho máš namazaný....to TETOVÁNÍ!"

Snad se pobavíte =D

Jiná podoba - SasuNaru-ANBU

10. prosince 2011 v 21:18 | Hanako a Minako |  Jednorázovky
Bylo tomu p ět let co Sasuke opustil Konohu a vydal se k Orichimarovi. Pět dlouhých let. Všichni se změnili.
Sakura se stala výborným medic ninjou a svou brutální sílou se podobala Tsunade.
Z Naruta se stal mladý můž,který se do misí nejde po hlavě. Je více rozvážný a všímavý. Stal z něj vynikající ninja,který překonal Kakashiho,Yamata,Čtvrtého Hokageho a dokonce i Jirayu. Stal se jední z nejlepších ANBU. Ale před třemi dny zemřel. Jen Kakashi se tolik nezměnil...pořád čte ty uchylárny od Jirayi.

Minako boduje aneb konec Haruno Sakury

7. prosince 2011 v 20:56 | Minako Uchiha |  Minako boduje aneb konec Sakury Haruno!
Takže lidičky...rozhodnutí je tu. PÍŠU DÁL!!!!! Jako omluvu za můj psychický stav a nečinnost Vám jsem dávám dílek -Aneb konec Haruno Sakury. POkusila jsem se trochu změnit stly psaní,tak skromnou kritiku prosím.

Minako boduje-aneb-konec Haruno Sakury
(Madara,Hidan a Minako-smrt pod jashin znakem)


"Kurva!!! Jak se sem tak růžovlasá mrcha dostala??" ječel nasraně Hidan. Madara,který šel hned za ním ho praštil.
"Hide neřvi nebo nás tak kreatura najde!" napomenul ho.
"JASHINE!! Za co?" zaúpěl
"Asi za to,že jsme se pokoušeli napadnou Konohu" mrmlal si Madara. Hidan s Madarou mířili dál do prostorů úkrytu,kde doufali,že je Sakura nenajde. Černovlasý držel v ruce loučí,aby vůbec viděli na cestu. Hidan cestou klel a nadával na tu mrchu Sakuru.
"Chcete se Sakury zbavit?" ozval se z ničeho nic dívcí hlas. Hidan švihnul kosou do stínu,odkud se hlas ozval.
"Hele trochu ohleduplnosti k němu,kdo vám chce pomoct zbavit se Haruno" ze stínu se vynořila Minako.
"Hele a ty si kdo?"
"Minako..těší mě"
Hidan chytnul tik do oka. Madara si rudovlasou dívku prohlédnul.
"Jak by nám takovéhle pískle jako ty mohlo pomoc zbavit se Haruno?" zajímal se Madara. Hidan si přehodil kosu přes rameno a sledoval jí. Minako se pousmála.
"Dokážu se Haruno zbavit na pořád! Stačí,když mi jí sem nalákáte a ještě předtím mi řeknete,kde máte laborku nebo mučírnu." odpověděla. Madara se zamyslel. Už dlouho se chtěl té otravné růžovlasé potvory zbavit a Minako mu skvěle nahrála do karet. Hidan si Minako přeměřoval pohledem.
"Nečum Hidane. To si v životě neviděl 19-ti letou holku?" ohradila se. Hidan si něco zamručel.
"Dobře. Laborka je propojená s mučírnou a jsou támhlety dveře" řekl Madara a ukázal na příslušné dveře. Minako se tím směrem podívala a přikývla.
"Už mi jen tam nažeňte Sakuru a já se o ní postarám" dábělsky se zasmála až Madarovi trochu tuhla krev v žilách. Hidan se naklonil k Madarovi.
"Hele je to kurva dobrej plán půjčit jí naší laborku?" optal se šeptem.
"Jestli nás zbaví Haruno,klidně jí příjmu do Akatsuki" odpověděl černovalsý. Rudovláska vešla do zmiňovaných dveří a rozhlídla se. Nahmatala vypínač a rozsvítila.
"Bezvadný! Je tu vše co potřebuju" vykoukla ze dveří. "Doveďte Haruno!"
Madara s Hidanem si jen povzdechli a šli najít tu růžovlasou kreaturu,která bloudila po sídle. Minako si mezitím prohlížela vybavení,které tu bylo. Bylo tu všechno. Od skalpely,přes jedy až po jehli stočený do spirály.
Po 20 minutách se objevil Madara s Haruno,kterou měl hozenou přes rameno. Hidan stál za ním. Rudovláska se na ně podívala.
"Máte tu velmi dobré vybavení!" řekla a ukázala na lůžko.
"Asi jo.My ho moc nepoužívali" řekl Madara a položil Sakuru na lůžko.Připoutal jí zápěstí a kotníky popruhy co tam byly a ještě chakrou.

Minako vzala do ruky několik injekcí s různobarevnýma tekutinami. Hidan jí sledoval a pak si odfrknul. Rudovlasá dívka ho ignorovala a došla k Sakuře,která byla v bezvědomí. Vpíchla jí jednu injekci do krkve. Byla to látka,která měla znásobit bolest. Druhá injekci,zabraňovla v léčení. A třetí byl jed s okamžitým účinkem,ale tu si Minako schovala na později,kdyby jí to přestalo bavit. Hidan s Madarou si sednuli ke zdi,aby Minako nepřekáželi.
Propleskla Sakuru,aby se probrala. Nic,žádná reakce. Minako vrazila Sakuře dost silnou facku,až se růžovlasá probrala.
"Auuu" vyjekla Sakura
"Jéé promiň.." omluvila se Minako a ušklíbla se.
"Kde to jsem? Co tu dělám? A proč tu jsi ty Minako?" ptala se Sakura. Minako začínala bolet hlava z těch jejích otázek a tak jí znova vrazila facku.
"Drž hubu! Jsi tu proto,že se tě už jednou pro vždy zbavím,abys neotravovala každýmu život"
Sakura sklapla a sledovala Minako. Ta vzala ze stolku kunaie a prodla jí oba boky. Sakura zaječela bolestí,chtěla si to hned začít léčit,ale nešlo to. Minako se začala šklebit a pomalounku začala Sakuře lámat kosti,nejdříve prsty,pak zápěstí nakonec kost v předloktí. Sakura ječela bolestí a MInako se spokojeně usmívala. Vzala menší dýku a vrazila jí růžovlásce do břicha. Dávala si pozor,aby nezasáhla důležité orgány. Dvě katany zabodla z každé strany krku,takže,kdyby Haruno cukla,tak se řízne do krku. Vzala několik jehel,které byly stočené do spirály a zálibně si je prohlížela. Sakura se na Minako podívala.
"Minako notak...přece bys neublížila svojí kamarádce...."
"Ty a moje kamarádka? NIKDY!" nemilosrdečně jí vtočila spirálovitou jehlu k srdci. Sakura ječela bolestí,jenže po dalších 20 minutách měla hlasivky vyřvavný. Minako dala pryč katany a jednu spirálovitou jehnul jí vtočila do krku,přesně do tepny. Krev začala tryskat všemi směry. Krev zmíčela Minako vlasy,oblečení i obličej měla celý od krve,ale jí to nevadilo. Sakura se na ní podívala. Minako mohla krásně sledovat jak ze Sakuřiných očí vyprchává život.
"Měj se pěkně Haruno Sakuro. Tohle je tvůj konec!" zavrčela a bodla jí kunai a injekci s jeden do srdce. Sice mohla čekat,až vykrvácí,což by bylo během 30 vteřin,ale jed byl rychlejší. Sakura chtěla něco říct,ale jed byl rychlejší. Život v Sakuřiných očích vyhasnul. Minako vzala menší sekáček a Sakuřin hrudník rozsekla. Vzala do ruky její srdce a vytrhla ho z těla.
"Být či Nebýt" zasmála se a srdce hodila na stolek,kde se rozpláclo. Minako se otočila k Sakuřinu tělo a začla se jí přehrabovat v otevřeném hrudníku. Po chvíli vyndala všechni vnitřnosti. Vyskládala je na stolek. Zalesklo se jí v očích a vzala si potřebné náčiní a otevřela Sakuře lebku. O chvíli vyndala mozek. Ten dala do nějaký nádoby a nádobu zavřela.
"Ach...jak já miluju mučení a pitvání" usmála se Minako a otočila se na Madaru s Hidanem,kteří na ní vyjeveně koukali. Ani jeden nečekal,že by toho ta holka byla schopna.
"Kurva ty vole...tak to sem nečekal..." vyjevil se Hidan.
"Nechceš se přidat k Akatsuki? BYla bys tu užitečná" navrhnul Madara.
"Ne děkuju. Sice to je lákavá nabídka,ale já zůstanu v Konoze" řekla Minako a rozešla se ke dveřím. Madara jí sledoval,chtěl jí ve svojí organizaci,ale ona mu jasně řekla,že nechce.
"No nic mějte se. Svůj úkol jsem si splnila" řekla a zmizela.
Madara s Hidanem se na sebe podívali a pka se podívali na tělo Sakury. Znechuceně se zvedli a radši odešli.

Minako se rozhoduje....!!DŮLEŽITÉ!!

4. prosince 2011 v 20:11 | Hanako a Minako |  Důležité


Em...zdravím lidičky.
Jak říká nadpis rozhoduju se!
Rozhoduju se,že já osobně přestanu psát povídky. K čemu to je? Stejně si je skoro nikdo nepřečte a když už jo,tak to je tím,že na ní náhodou narazí *povzdechnutí*.
Vím,že to bude vůči Hanako nefér,ale já osobně přestanu nejspíš povídky psát.
Kapitolovky a jednorázovky,které máme společné s ní psát budu,ale ode mě,přímo od Minako se tu už povídky nejspíš objevovat nebudou!

Ve středu jsem hodím definitivní rozhodnutí!

Moje povídky co mám rozepsané......tak asi rozepsané zůstanou.
Moje kapitolovky.......zůstanou nedokončené.
Moje nápady na povídky....zůstanou v mé hlavě.
Moje občas dobré hlášky......zůstanou jen v mé mysli nebo na kusu papíru.

Chci se omluvit Hanako a těm,kteří si moje povídky někdy četli a líbili se jim.
GOMENASAI Hanako!!! GOMEN čtenáři mých povídek!!!Tak fajn....

2. prosince 2011 v 14:30 | Minako Uchiha |  Důležité
Tak dobře!
Pochopila jsem,že někomu se nelíbí moje povídky -ANEB KONEC HARUNO SAKURY...nenutím nikoho,aby se četl! Nelíbí se Vám,tak to prostě nečtěte! Nelíbí se Vám styl jakým píšu..za to já nemůžu! Prostě takhle píšu a co s tím? Jestli má někdo poznámky a námitky k MÉMU stylu psaní,tak ráda si to přečtu a pokusím se chyby na stylu odstranit.
Všem,kteří mají nějaké připomínky dávám možnost napsat mi to o tom. Piště na tuto adresu: plysaki1052@centrum.cz
Jestli najdu komentáře u povídek ignoruju je!!! Takže veškeré připomínky PIŠTE NA UVEDENÝ E-MAIL!!!!
Děkuju Minako Uchiha