Proroctví - Kapitola 8

8. listopadu 2011 v 6:41 | Hanako a Minako |  Proroctví
Gomen za zpozdění,ale večer stávkoval net T_T.
P.S:chyby ignorovat

Hanako: Normálně
Minako: tučné, kurzíva

Kapitola 8 - Slib


Obě dvě běželi rovnou do konožské nemocnice. Dorazili tam ve chvíli, kdy Sasukeho a Sosukeho pokládali na lůžka a mířili na sál.
"Jak jsou na tom?" přiběhla k Tsunade Minako a prohlížela si Sosukeho.
"Sosuke je na tom hodně špatně. Má polámané žebra a jedno mu prorazilo plíci. Při cestě do nemocnice se jeho stav ještě zhoršil. Takže je na rozhraní mezi životem a smrtí" řekla Tsunade. Hanako měla co dělat aby se nerozbrečela.
"A-a co Sasuke?" zeptala se opatrně.
"Ten je stabilizovaný, sice má pár zlomených žeber a trochu rozbitou hlavu, ale jinak je relativně v pořádku"
"Já se postarám o Sasukeho, vy se prosím postarejte o Sosukeho, p-prosím" po tvářích ji steklo pár slz.
"Dobře" souhlasila Tsunade.
"Hokage-sama, tady jsou" přišel tam Kakashi a spolu s ním Karin, Hinata a Ino.
"Dobře, díky Kakashi, teď se vrať a jdi pomáhat s odstraňováním té vody aby se nedostala až semka" rozkázala. Hatake přikývl a zmizel.
"Děvčata" otočila se na všechny tři. "Jde tady o hodně, proto chci aby jste se co nejvíc soustředili, bude to složitá operace , Karin, nevím jak na tom jsi ty, ale podle Sasukeho slov jsi dobrý lékařský ninja, byla bys schopná nám pomoct?"
"Vynasnamží se" posunula si své brýle.
"Já vám taky pomůžu" ozvala se Minako.
"Dobře, a kde je Sakura!? Měla tady být!" rozčílila se když ji tu neviděla.
"Baa-chan! To nemyslíš vážně!" křikla na ni rudovláska.
"Ona tohle všechno způsobila a ty bys ji klidně nechala operovat mého synovce! Kdyby se ho jenom prsem dotkla, tak ti garantuji, že by se té operace nedožila!" kříčela na ni.
"Dobře, dobře, hlavně se uklidni" Minako na ni ještě jednou naštvaně pohlédla a pak se spolu s ostatními šla převlíct do operačního oblečení.

Hanako vešla do pokoje, kde ležela její láska. Přistoupila k němu a prohlédla si ho. Pak mu odhrnula tu jeho ofinu a políbila ho na čelo. Opatrně ho vyslékla z jeho bílé košile a začala ho léčit. Když doléčila zlomená žebra začala mu léčit hlavu. Po dvou hodinách byla konečně hotová, ovázala mu hlavu a hruď, pak ho znovu políbila, tentokrát na ústa, a sedla si na židly vedle postele.
"Už ho operují dvě hodiny, jak dlouho to může trvat" pomyslela si zoufale. V tom se otevřeli dveře a dovnitř vstoupil Naruto, se spící Kumiko v náruči a dva černovlasý chlapci. Oba dva se rozeběhli k Hanako. Ta se usmála a přitáhla si je blíž k sobě.
"Co se stalo? Kde je Sosuke? Co je s tatínkem?" kladli jednu otázku zadruhou. Tamaki v Kisukeho náručí tiše zamňoukala. Hanako se na to kotě podívala a pak se podívala na Naruta.
"Hanako....co se stalo?" optal se opatrně Naruto
"Sasuke měl několik polámaných žeber a ránu na hlavě. Už je v pořádku, ale......ale Sosuke je na tom mnohem hůř" rozbrečela se Hanako. Naruto položil Kumiko na druhou postel a pevně Hanako obejmul. Hanako se nechala objímat a brečela.
"Bude v pořádku. Jestli ho léčí Minako, Karin, Hinata, Ino a Tsunade tak bude v pořádku" chlácholil jí Naruto a hladil jí po vlasech. Hanako přikývla a dál se nechala uklidňovat.


Na operačním sále, kolem těla tříletého chlapce, se sklánělo několik dívek a jedna žena. Všechny měly kolem rukou zelenou chakru a léčily chlapci polámané žebra a poraněnou plíci. Jedna z dívek začala chlapci léčit zranění na hlavě.
"Tsunade-sama. S tou plící máme problém. Rána se ne a ne hojit" řekla Karin a dál se snažila, za pomaci Iny a Hinaty, léčit tu proraženou plíci. Tsunade se přesunula k nim a začala jim pomáhat s léčením. Minako se mezitím soustředila na léčení rány na hlavě, která způsobila Sosukemu silný otřes mozku. Kolem rukou se jí obalila načernalá chakra a dál léčila. Zranění na hlavě se podařilo skoro vyléčit. MInako se připojilak ostatní a zbylou chakru dala do léčení plíce,která se pomalounku začala hojit.
Po dvou hodinách léčení musela Ino,Hinata a Karin si dát pauzu,kvůli nedostatku chakry. Tsunade a Minako dál léčili plíci,která se už skoro zahojila. Tsunade i Minako už také pomalu byly na konci s chakrou. Minako věděla,že její chakra nebude stačit,a tak se jí kole mrukou obalila černá chakra vlčího démona. Rána se začala hojit rychleji a po půl hodině se zacela celá. Tsunade už pak vyléčila polámaná žebra. Minako mu pak ještě na ránu kole mhlavy dala obvaz a obvaz mu radši dala i kolem hrudi,kvůli zpevnění žeber.


Po 5 hodinách opera se dveře na sál otevřeli a na chodbu se dostavila Ino s Hinatou,která podpíraly bledou Minako,která sotva stála na nohou. Karin přidržovala Tsuande. Naruto okamžitě vyskočil ze sedačky,na které do teď v klidu seděl,a už byl u Minako a opatrně jí posadil na sedačku. Hanako se taky zvedla a podívala se po všech co léčili jejího syna.
"J-jak na tom je?" zeptala se chvějícím se hlasem
"Sosukeho jsme mále ztratili....."začala Tsunade a Hanako zbledla strachy.
"......ale naštěstí se nám ho povedlo dostat zpátky mezi živé" dořekla Tsunade a Hanako si oddechla.
"Sosuke utrpěl vážné poranění hlavy,které zapříčinilo silný otřes mozku,takže je možná ztráta paměti. Dál měl polámaný žebra. Jedno žebro mu poranilo plíci. Obě zranění se nam povedlo vyléčit,ale je možný,že s tou plící budou problémy." řekla tiše Minako,ale všichni jí slyšeli. Sasuke,který seděl vedle Hanako, se rozbrečel. Složil hlavu do dlaní a plakal. Bylo mu jedno,že ho všichni uvidí,on v sobě nedokázal udržet emoce. Hanako ho objala.
"Tatínku, maminko" přistoupili k nim Daisuke a Kisuke.Hanako si je vzala do náruče, oba dva se k ní přitiskli a taktéž začali plakat.Sasuke všechny tři objal.Jenom tam tak tiše seděli, plakali a sdíleli svou bolest.
"Tak mi radši půjdeme" řekl Naruto a vytvořil jednoho klona.Ten vzal spící Kumiko, zatím co on vyčerpanou Minako.
"Kde vlastně budete spát?" zeptala se jich Ino.
"Uchiha čtvrť není kompletně zaplavená, pár domů je v pořádku"
"Dobře"
"Ino, klidně můžete přespat u nás, myslím, že dneska tady radši zůstanu" podala ji Hanako, klíče od domu.
"Děkuji"
"Tak kluci, vy už jděte taky..."otočila se na ně,ale nestihlato doříct.
"Ne! My chceme zůstat tady" podívali se nani.
"Ne, musíte jít domů s tetou Ino, musíte se jít vyspat"
"NE!" přitiskli se na ni.
"Daisuke, Kisuke, poslechněte maminku" pohladil je Sasuke po hlavě.Kluci však pouze zakroutili hlavami vzáporné odpovědi.
"Tak dobře" povzdechla si Hanako.
Pochvíli se všichni sebrali a odešli, jediní kdo tam zůstali byly Tsunade a Uchiha rodinka.
"Sasuke, měl bys si jít lehnout, ještě nejsi kompletně uzdravený.Pár dní si tady pobudeš" řekla blondýna.Sasuke pouze přikývl.Vstal a do náruče vzal spícího Daisukeho.Hanako vzala zase Kisukeho, oba stihli za tu chvíli usnout.Tamaki vyskočila z Kisukeho náruče na Haničino rameno a tiše ji zapředla do ucha.
Vešli do pokoje.Chlapce položili do postelí.Tamaki se uvelebila vedle Kisukeho.Sasuke a Hanako si lehli vedle sebe, ale nemohli usnout.Bylo už něco kolem tří hodin ráno.
"Sasuke" řekla Hanako.Prstem mu přejížděla po obvázáné hrudi.
"Hm"
"Myslíš, že bude Sosuke v pořádku?"natiskla se na něj.Sasuke ji začal hladit ve vlasech.
"Určitě bude v pořádku. Léčily ho nejlepší medičky v Konoze a tak se o něj nemusíme bát" řekl Sasuke a sám se tomu snažil věřit. Hanako přikývla a nechala se hladit ve vlasech.
"Slibuju,že tebe i kluky ochráním,ať se stane cokoliv!" řekl Sasuke a opatrně,aby nenamáhal žebra,jí objal kolem pasu.
"Sasuke,já po tobě nechci žádné sliby. Mě stačí,když mě a kluky, už neopustíš" řekla Hanako a nakonec na několik hodin usnula. I Sasuke po chvíli usnul.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reni reni | 8. listopadu 2011 v 16:38 | Reagovat

užasné hrozně se těšim na další díl :-)

2 Natsuko Natsuko | Web | 9. listopadu 2011 v 16:29 | Reagovat

Ahoj, dlho som sa rozhodovala či vás nechať alebo nie, ale keď som si tak zpätne pozrela vašu stránku, tak som uvidela ten twilight, potom sú tu len poviedky atď..ja mám teraz tiež zaracha a málokedy obieham ale pochop ma, aj kebyže nemáme nikto zaracha tak neviem čo by som na tvoj blog prispievala :/ nejak sa spoločná téma ztratila..Gomen :(

3 chrissie-chan chrissie-chan | Web | 10. listopadu 2011 v 14:13 | Reagovat

Nádherné ! ♥ + krásný nový design :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama