Proroctví-Kapitola 10

28. listopadu 2011 v 18:49 | Hanako a Minako |  Proroctví

Gomen za zpozdění...ale omezení netu stále platí -.-". Em..názvu si nevšímejte..mě k tomu nioc jinýho nenapadlo XD Minako

Hanako: normálně
Minako: tučně,kurzíva


Kapitola 10- Sakuřina demence


Minako dala Sasukemu léky a rozloučila se s nima. Pak zamířila do pokoje,kde ležela osoba,která po potopě byla,nejvíce zraněná a její zranění se hojila hodně špatně.
"Nazdar Sakuro. Jak se máš?" optala se Minako mile,když vešla do pokoje.
"No nazdar. Měla bych se líp,kdyby si tu nebyla" odsekla Sakura. Minako si něco zavrčela a šla Sakuře zkontrolovat přelámanou klíční kost,která se hojila velmi pomalu,a zápěstí,které bylo úplně rozdrcené. Min se posadila k Sakuře na postel a přiložila jí ruce k rameni a začala ji léčit. Sakura jí zpražila pohledem.
"Chci ti pomoct,tak na mě tak nečum!" okomentovala to a dál léčila.
"Hm...."
"Sakuro chtěla jsem se tě na něco zeptat."
"Na co Minako?"
"Proč si tenkrát zaútočila na Kumiko a teď i na Sosukeho? Jestli máš se mnou a Hanako nějaké nevyřízené účty,tak to řeš s námi osobně a ne přes naše děti!"
"Na Kumiko a Sosukeho sem zaútočila z toho důvodu,že jsou oba dva podobní Sasukemu,a to hodně. S tebou a Hanako mám jediný nevyřízený účet a to je to,že obě dvě mátě děti se Sasukem. Se Sasukem můžu mít děti jenom já!" odpověděla Sakura. Minako na ní koukala a u čela se jí objevila kapička.
"Eto...no asi bych ti měla říct jednu věc...a to tu,že je hezké se Kumiko podobá Sasukemu,ale ani já a ani Sasuke nemámě blod vlasy a modré oči" řekla Min a podívala se na Sakury. Chakra kolem Minačiných rukou zmizela a Min se postavila a opřela se o zeď vedle dveří.
"A co to dokazuje? Vlasy a oči může mít změnění pomocí jutsu"
"Jenže Kumiko nemá ani oči a ani vlasy změnění pomocí jutsu" zapskala Minako
"Taky si jí mohla vlasy obarvit a v očích může mít kontaktní čočky"
"A Sakuro...já sem Sasukeho ségra,dvojče! Sice je můj brácha hezkej a sexy kluk,ale rozhodně nejsem tak blbá,abych si něco s ním začala. Na incest fakt urychleně zapomeň" zavrčela Minako
"A co z toho vyplívá?" nechápala Sakura
"Že Kumiko je moje a NARUTOVA dcera...ty krávo blbá!!"
"Héj,nenadávej mi! Já ti taky nenadávám"
"Jenže ty si taková debilní kráva,že to nejde jinak,než ti nadávat!"
"Sklapni ty děvko! Ocucáváš se s kde jakým klukem. Nejdřív se Sasukem a pak s Kibou,Suigetsem a Nejim. A oblíkáš se jako děvka a na každé párty se tak chováš!" vmetla jí Sakura do tváře. Minako ztuhly rysy ve tváři a vražedně se na Haruno podívala.
"Co si to řekla Haruno Sakuro?" zavrčela temně Minako a v očích se jí objevil sharingan.


Hanako procházela chodbou a zrovna šla kolem pokoje,kde ležela Sakura.
"Sklapni ty děvko! Ocucáváš se s kde jakým klukem. Nejdřív se Sasukem a pak s Kibou,Suigetsem a Nejim. A oblíkáš se jako děvka a na každé párty se tak chováš!" zaslechla Sakuřin hlas a zastavila se.
"Co si to řekla Haruno Sakuro?" tentokrát bylo slyšet temné zavrčení. Hanako otevřela dvěře a vešla dovnitř.
"Co se tu děje?" řekla Hanako a probodla Minako pohledem,který jasně říkal-zkus něco udělat a je po tobě!-. Minako něco zavrčela,ale o nic se nepokusila.
"Ona si začala. Chtěla mě napadnout" řekla Sakura. Hanako ji zpražila pohledem a popadla Min za ruku a vytáhla jí za dveře.
"Haruto ty máš deska štěstí" řekla Hanako k Sakuře a odešla za Minako na chodbu. Minako se opírala o zeď.
"Co to mělo být?" vyjela na ní Hanako a probodla jí pohledem. Minako se ošila.
"Slušně sem se jí zeptala,proč tenkrát napadla Kumiko a teď Sosukeho. Ona mi řekla,že napadla Kumiko a Sosukeho z důvodu,že to sou Sasukeho děti. No tak jsem jí řekla,že je hezké,že se Kumiko podobá Sasukemu. Ale že ani já a ani Sasuke nemá blod vlasy a modré oči! Pak sem jí vmetla do tváře,že Kumiko je moje a Narutova dcera. No a pak vytáhla to,že se oblékám a chovám jako děvka." zamručela Minako a odešla. Hanako se za ní dívala,ale pak se vrátila k ošetřování nemocných.

Minako šla na ošetřovnu,kde měla příjmat pacienty. Sedla si na židli a lokty se opřela o desku stolu.
"Další pacient" křikla a do dveří vstoupil Jiraiya.
"Ero-sennin co ty tu?" byla překvapena Minako
"No jdu kolem a tak sem si řekl,že zajdu na kontrolui,zda nejsem nemocný" začal Jiraiya
"To ti budu tak věřit! Zase mě jdeš zkoušet balit? Chceš dopadnout,jako prvně,když si to zkoušel? I Tsunade měla co dělat,aby ti ty zpřerážený kosti dala dohromady" upozornila ho Minako a pozorovala ho.
"Znáš mě. No původně jsem přišel na sběr informací pro novou knížku." přiznal.
"Jo aha. No Kakashimu už došli knížky...už čtě tu poslední asi po 3 dokola" přikývla Min.
"No nic. Já půjdu a ještě skočím pozdravit Hanako a Tsunade" rozloučil se a odešel. Minako se musela pousmát. Vyšla z ošetřovny a zamířila k Hanako na ošetřovnu. Zaklepala a vyčkala.
"Dále" ozvala se Hanako
"Neruším?" nakoukla Minako do dveří
"Ne nerušíš. Copak potřebuješ?" podívala se na ní Hanako. Minako vešla a posadila na lůžko pro pacienty.
"Byl tu Sasuke s klukama. Všichni tři mají angínu,a tak sem mu dala léky. Šel pak s klukama rovnou domů........" Hanako se zvedla se židle a zamířila z ošetřovny pryč. "....a prý si o ně nemusíš dělat starosti. Sasuke se o ně postará" dořekla Minako.

Ulicemi Konohy se právě řítila mladá modrovlasá žena, s vlasama svázanýma ninja páskou do copu,oděná v modrém tričku, mírně našedlé sukni, obuta v černých ninja botách. Její tvář vypadala ustaraně. Předchvilkou se dozvěděla o nemoci svých třech dětí. Ikdyž věděla, že její přítel a zároveň otec jejich synů, se oně dobře postará, její mateřský instink ji prostě nutil jít domů a ujistit se, že jsou v pořádku.

Mladý černovlasý kluk, nebo spíš muž, se sněhově bílou pokožkou, čenrými havraními vlasy a onyxovími oči stál u plotny, na které se právě, v konvici vařil čaj. Kousek vedle stáli tři hrnky.
Náhle se ozvalo zazvonění. Sasuke vypnul sporák, na kterém stála konvice a šel otevřít.
Za dveřmi nestál nikdo jiný, než vždy usměvavý blonďáček s poměnkově modrýma očima, ve kterých vždycky zářila jiskra odhodlání, přátelsví, laskavosti vůle se nevzdat. Za ruku svíral svoji tříletou malou dcerku, která zdědila jeho krásné nebeské oči, ale I část jeho apetitu a hyperaktivity.
"Ahoj Sasuke" pozdravil ho z vesela.
"Ahoj, co tady děláš?" zeptal se ho.
"No...odešel jsi dřív, než ses stačil najíst, tak jsem se zeptal staříka, jestli bych ti to jídlo nemohl donést, řekl že ano, takže tady ho máš, když už jsem ho musel zaplatit, tak si ho sněz" vysvělil a podal mu balík s jídlem.Sasuke si ho vzal.
"Jak jsou natom vlastně kluci?"
"Májí angínu, právě jsem se jim chystal udělat čaj"
"Aha, tak mi už radši půjdeme"
"Jo, to by bylo lepší. Aby to nechytila ještě Kumiko.Pozdravuj odemě Minako" rozloučil se s ním a zavřel dveře.

"Budou v pořádku?" zeptala se Kumiko svého táty.
"Určitě" usmál se na ni.
"Tati, co budeme dělat teďka?" další otázka.
"Hm...co kdybychom šli zpátky na hřiště a po cestě se stavili pro Inori a Yumeni?"
"Yeah!" zavliskla rozkošná rudovláska. Naruto si ji vyzvednul do náruče a zatočil se ní. Miloval ji. Byla to jeho malá princeznička. Ona a Minako byly jeho nová rodina, kterou nikdy nepoznal. A ikdyž nikdy neměl otce, přísahal si, že se stane skvělým otcem.

Sasuke vešel do pokoje kde leželi tři černovlasý chlapci, na první pohled úplně k nerozeznání. Všicni tři vypadali unavrně a pomalu se jim klížila očka.
"Kluci, ještě nespěte, musíte si vypít čaj, najíst se a vzít is léky" postavil před každého tác s čajem a jídelm, ktreré mu donesl Naruto.
"Hm...my nemáme hlad, tati" schoval se Daisuke pod peřinu. Sasuke ho trochu odkry a pohladil ho po hlavě.
"Musíte něco sníst. Tady vypijteto" podal každému šálek čaje. Kluci se trochu napili. Sasuke vzal hrnky a položil ja na menší stolek, který každý měl přidělaný u postele. Jelikož měli třípatrovou postel, tak by se jim asi těn na vrchu něchtělo vstáva a jít si dolů pro čaj. Černovlásek jim pak dal každému prášky a nakonec je donutil aby snědli trochu jídla.
Náhle se otevřeli domovní dveře a to už u nich v pokoji stála zadýchaná modrovláska.
"Hanako?" řekl překvapeně Sasuke. Hanako se ještě vydýchávala a pak přešla k postelím.
"Hanako...mluvila si s Minako?"
"Jo mluvila,proto jsem tady"
"Nemusela si jsem chodit...o kluky bych se postaral" pousmál se
"Já vím,ale instinkt mi nedal pokoj" otočila se na Sasukeho. Sasuke jíí objal kolem pasu a políbil jí. Hanako se usmála a pak se podívala na kluky,kteří usnuli.
"Neboj se o ně. Budou v pořádku" ujistil jí Sasuke a vyhoupl si jí do náruče a vyšel z pokoje. Zamířil do obýváku,kde Hanako posadil na sedačku a sedl si vedle ní. Hanako mu položila hlavu na rameno a zavřela oči. Sasuke jí začal hladit po zádech. Hanako spokojeně oddechovala a po chvíli usnula. Sasuke se pousmál a opatrně,aby jí nevzbudil jí položil na sedačku a přikryl jí dekou,která byla složená na křesle. Sám si pak sedl do křesla a začal číst knížku.


"Kumiko...okamžitě slez z tý prolézačky!" nařídl Naruto
"Proč?" nechápala Kumiko a dál visela z prolézačky hlavou dolů
"Protože z prolézačky se nevisí hlavou dolů"
"Okamžitě slez!"
"Ne!"
"Počkej jestli tě takhle uvidí maminka. Ta ti dá a mě taky,že sem tě nehlídal" řekl Naruto. Sai a Sanade se smáli téhle scénce.
"Ne neslezu" řekla Kumiko a Naruto zaúpěl.
"Proč si po Minako schytala jen tu nepřístupnou masku co nosí Uchihové a klidnou mysl. To jsi nemohla po ní schytat i poslušnost?" brblal si Naruto. Sanade a Sai se začali smíchy válet po zemi. Naruto se na něj otočil.
"Alespoň,že se bavíte. Co kdyby jste mi s ní pomohli? Ona snad poslouchá jedině Minako nebo co?" řekl Naruto a sledoval jka se Sanade znova složil na zem v křečích smíchu.
"Kumiko slez....nebo to řeknu mamince a ta ti dá zákaz" zkoušel to Naruto jinak
"Jaký zákaz?" optala se
"Ta holka je chytrá" chechtal se Sanade.Narutovi naskočíla žíla na hlavě. Nadechoval, se že už něco řekne, když v tom se ozvalo naštavné...
"Kumiko!" oba dva ztuhli a pomaloučku, pomaloučku se otočili. Stála tam rudovlasá žena s onixovými oči a z jejího pohledu oba pochopili, že budou mít pěkný problém.
"Jééé...ahoj mami" zašklebila se mladší rudovláska stejně tak jako Naruto a podrbala se ve vlasech.
"Co tady...děláš?" vykoktal Naruto. Minako na něj upřela svůj vraždící pohled. Naruto znovu stuhnul.
"No...šla jsem domů, abych stihla připravit večeři a trochu si odpočinout a co nevidím? Kumiko vysící hlavou dolů. Okamžitě slez mladá dámo, jinak ti garantuji, že budeš mít pořádný malér" rozkázala a Kumiko okamžitě slezla. Naruto jako by zkameněl a pomalu se rozpadal. On se tady snaží už půl hodiny ji sundat! Pak příjde Minako a je to raz dva?! No to snad ne! Sanade měl co dělat aby se nesložil smíchy, stejně tak i Sai. Nakonec to nevydžel a svalil se v křeči smíchu na zem. Minako vzala Kumiko za ruku a s Narutem za zády, který vypadal že vypustil duši, se vydali domů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama