Minako žije *happy*

23. listopadu 2011 v 19:16 | Minako Uchiha |  Keci v kleci xD
Lidičky...MINAKO PŘEŽILA TŘÍDNÍ SCHŮZKY A NÁSLEDKY!!! *nadšně tleská*
Sice se musím došprtat češtinu,ale to bude v pohodě. Alé,pak ještě vytáhnout aplykovanou psycholigii a základy společenské kultury T__T *zase má mrzutou náladu* No nic pracuju na další dílech -ANEB KONEC HARUNO SAKURY! Dále tu mám dvě jednorázovky (možná kapitolovky xD). Jedna nese název ZRADA a další s názvem UPÍŘI. Hodívám sem,ke každé kousek a rozhodněte,kterou mám co nejdřív dopsat a hodit Vám jí sem. :)ZRADA: "A jen jedna drobná připomínka. To my sme zlikvidovali Akatsuki" První se probral Sasuke.
"Kdo z vás zabil Itachiho?" optal se naštvaným hlasem. Minako sebou cukla,při vyslovení toho jména a podvědomě si sáhla na místo,kde má kovový obratel. Kabuto si toho všimnul,stejně tak i Hanako.
"Já sem zabila Itachiho" řekla Minako a zadívala se Sasukemu pevně do očí. Kolem Sasukeho se objevila chakra,v očích se mu objevil sharingan.
"Ty....ty...ty...to sem měl udělat já!" řekl Sasuke a rozeběhl se na Minako s chidorim v ruce. Kabuto,Hanako i Minako se postavili do bojové pozice a čekali. Minako kývla a Hanako s Kabutem zmizeli. MInako si počkela,až k ní mladý Uchiha doběhne. Sasuke se napřáhl a chidori jí napálil do břicha,nebo si to alespoň myslel.
"Asi bych měla říct,že to bolí,ale ty si mě ani nezasáhl!" řekla Min a podívala se Sasukemu zblízka do očí. Sasuke se podíval na ruku,ve které měl chidori. Jeho ruka byla těsně u Minačina břicha,ale blesky zmizeli. Minako na nic nečekala a udeřila Sasuke do břicha rukou,kolem které měla chakru. Sasuke to nečekal a tak od ní odletěl a zastavil se nárazem o strom.
"Sasuke-kun si v pořádku?" přiběhla k němu Sakura
"Jo sem,ale tu holku si podám já" řekl a pomalu se zvednul a podíval se před sebe,ale nikdo tam nestál. Kakashi se rozhlédl kolem,pak se podíval na Yamata a naznačil rukou do země. Yamato přikývl a udělal několik pečetí. Ze země vystřelilo několik dlouhých šlahounu a zamířily mezi stromy,kde se ukrýval Kabuto. Mezitím na Yamata a Kakashi zaůtočila Hanako ze zhora.
"Suiton: rasen-shuriken" vykřikla Hanako a rasen-shuriken nasměrovala mezi Yamata a Kakashi,ale lehce zasáhla oba dva do ramene. Kakashi i Yamato to nečekali a tak byl Yamato donucen zrušit šlahouny,které útočily na Kabuta. Za Narutem,Sasukem a Sakurou se objevila Minako a všem třem zasadil do zad ránu rukou,a pak zase zmizela stejně tak i Hanako...... xD zbytek v povídce,až dopíšu


UPÍŘI: Minako se odebrala do kuchyně,kde vytáhla z lednice krabici pomerančového džusu. Sice ho nesnášela,kvůli jeho pachuti,ale musela se přispůsobit,když od zítra nastupují na specializovanou střední školu.
"Proč ten hnus kupujeme,když ho nikdo z nás nepije?"
"Protože,když jsem příde někdo normální,tak ho většinou chtějí" odpověděl Itachi,který vešel
"Tak ho dávejte jinam,než do ledničky,kam pořád chodíme.Jen vidím krabicu toho džusu a chce se mi zvracet! Navíc,kde jsou ty lahvičky s krví?" podívala se na Itachiho.
"Minako před hodinou si měla docela dost krve,z toho kluka" sledoval jí Sasuke,který si sednul na židli.
"Já vím,ale pořád mám hlad" hypnotizovala Itachiho a každý jeho pohyb.
"Minako nedám ti napít své krve! Měla si před hodinou krev" řekl jí Itachi na rovinu,když si všimnul,že sleduje každý jeho pohyb.
"Prosím"
"Ne!"
"Itachi prosíím"
"Minako nedám ti napít! Musíš se trochu kontrolovat,od zítřka nastujeme do školy. Bylo by podezřelé,kdyby jsme Sasuke nebo já,měli na krku kousance od špičáků"
"Jenom dneska" smlouvala
"Ne Minako,ani dneska ani nikdy jindy"
"Sasuke" stočila na něj pohled
"Ne!" odpověděl jí
"Prosííím"
"Prostě ne!" řekl Itachi se Sasukem najednou
"Když to nepůjde po dobrém,půjde po zlém" řekla Minako a oči jí změnily barvu z černé na krvavě rudou a špičáky se jí prodloužili,takže vykukovaly z pod rtů. Itachimu i Sasukemu stuhly rysy ve tváři. Věděli,že Minako je schopna jít přes mrtvoly,když se jednalo o krev. .........zase zbytek v povídce xD

Svoje názory pište do komentů.
Vaše Minako
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kami - SB - Kami - SB - | E-mail | Web | 23. listopadu 2011 v 20:47 | Reagovat

gratuluji k přežití třídních schůzek :-D

2 Minako Uchiha Minako Uchiha | Web | 23. listopadu 2011 v 21:28 | Reagovat

[1]: Děkuju :-)  :-)  :-D  :-D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama