Minako boduje aneb konec Haruno Sakury

7. listopadu 2011 v 14:06 | Minako |  Minako boduje aneb konec Sakury Haruno!
Takže lidičky.
Jelikož je Hanako-chan zaneprázdněná školou (já taky váznu v právech T_T a aplikovaný psychologii T_T,ale zatím to zvládám),tak se vám sem ještě dneska večer hodím díl Proroctví. Ale zatím jsem hodím -aneb konec Haruno Sakury XD.
No chtěla bych poprosit,jestli máte návrh na další dvojici postav (pouze kluci) tak mi to napište do komentářů a já se pokusím něco vymyslet :D Jen menší oznámení do předu další klučičí pár je Gaara a Sasori :D (klidně použijte i kluky ze Zvučný a Suny a Akatsuki XD beru jakýkoliv 2 kluky XD)


Minako boduje aneb konec Haruno SakuryJe léto a Minako se prochází po pláži.Má na sobě dvojdílné plavky a bílo-černé šortky. V ruce má kelímek s ledovou tříští,kterou upíjí brčkem. Prochází se po pobřeží,když najednou spatří dvě chlapecké postavy jak utíkají,směrem k ní. Minako stále upíjí tříšť,když chlapecké postavy přiběhnou blíže,rozpozná v nich Kibu a Nejiho. Oba dva před něčím/někým snažií utéct.
"Ahojte kluci" mávne na ně Minako. Kiba i Neji okamžitě zamíří k ní.
"Přek kým utíkáte??" optá se zvědavě a upije ledovou tříšť
"Před Sakurou" odpoví Neji a rozhlídne se po okolí byakuganem. Minako vyprkne pití na Kibu. Kiba se na ní podívá a něco zamručí. Mezitím se v rozném poli objeví Sakura. Minako jí zaregistruje.
"Kiboušku promiň" obejme ho Minako kolem krku a začne se k němu tulit. Kiba se na ní vyjeveně dívá,ale po chvíli zaregistruje Sakuru a tak Minako objeme kolem pasu. Neji,který značne pobledne,když spatří Haruto,tak se k Minako natiskne ze zadu a rukama jí začne přejíždět po břiše. Sakura je spatří a spadne jí pusa k zemi. Minako s Kibou předvedou dokonalého francouzáka. Pak se Minako otočí k Nejimu čelem a začne se s ním líbat. Kiba začne Minako líbat na krku a rukama jí začal hladit po břiše. Minako spokojeně přivře oči a vydechne Nejimu do úst. Neji taky přivře oči a jednou rukou zajede Minako pod lem šortek. Kiba líbá Minako na krku a sjede rty na rameno. Minako uteče slastné vydechnutí. Haruno je sleduje s pusou někde na zemi. Po chvíli se vzpamatuje a rázným krokem se k nim rozejde. Jde na Sakuře vidět,že je nasraná.
"Ty děvko.....co si myslíš,že děláš??" zaječí na ní Haruno. Minako se přestane líbat s Nejim a podívá se na ní.
"Co dělám se ptáš. Jestli si si nevšimla,tak já se tu líbám s Nejim a Kiboušek mi líbá krk"
Haruno zatne pěsti a chce Minako jednu vrazit,ale Minako reaguje pozoruhodně rychle. Odstrčí od sebe Nejiho a Kibu,kteří zklamaně vydechnout,dost daleko a vytáhne vodovodní trubku(zhruba 2 metry dlouhou) a silou praští Haruno do břicha. Sakura se skrčí a toho využije Minako a nahromadí do trubky chakru. Znova praští Harunu trubkou,ale tentokrát jí odpálí do moře. Sakura zděšeně ječí,protože v moři plave velký žralok(Kisameho máma xD)
"Hele Kisameho mámo,máte tu oběd,ale bacha v hlavě má piliny" zakřičí Minako. Žralok vyskočí z vody a čapne Sakuru do čelistí. Haruno naposledy zděšeně zaječí a pak skončí v čelistech žraloka. Žralok okamžitě zmizí pod vodou,která se o několik okamžiků později,zbarví krví.
Minako se spokejně otočí ke Kibovi a Nejimu a usměje se.
"A bude od ní klid" řekne a odejde. Ignorující pohledy kluků,kteří jí sklamaně sledují. Chtějí pokračovat,ale májí smůlu. Minako zmizí za velkou písečnou dunou.
Neji i Kiba se za ní divají. Ani jeden z nich nemůže zapomenout na ty doteky,hebkou Minačinu kůži. Kiba nemůže zapomenout na to,že se od něj Minako nechala líbat na krku. Neji nezpomene na to jak zajel rukou Minako pod lem šortek. Ještě chvíli přemýšlí,ale pak se odeberou domu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Jituí Jituí | Web | 7. listopadu 2011 v 18:12 | Reagovat

omlouvám se že jsem si tu povídku dala na blog bez tvého vědomí a jestli chceš můžu k ní dát odkaz na tvůj blog

2 hanako-and-minako-world hanako-and-minako-world | Web | 7. listopadu 2011 v 19:37 | Reagovat

[1]: jen dotaz o jakou povídku se přesně jedná?

3 willow willow | 8. srpna 2012 v 17:07 | Reagovat

"A bude od ní klid :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama