Listopad 2011

Proroctví-Kapitola 10

28. listopadu 2011 v 18:49 | Hanako a Minako |  Proroctví

Gomen za zpozdění...ale omezení netu stále platí -.-". Em..názvu si nevšímejte..mě k tomu nioc jinýho nenapadlo XD Minako

Hanako: normálně
Minako: tučně,kurzíva


Kapitola 10- Sakuřina demence


Minako dala Sasukemu léky a rozloučila se s nima. Pak zamířila do pokoje,kde ležela osoba,která po potopě byla,nejvíce zraněná a její zranění se hojila hodně špatně.
"Nazdar Sakuro. Jak se máš?" optala se Minako mile,když vešla do pokoje.
"No nazdar. Měla bych se líp,kdyby si tu nebyla" odsekla Sakura. Minako si něco zavrčela a šla Sakuře zkontrolovat přelámanou klíční kost,která se hojila velmi pomalu,a zápěstí,které bylo úplně rozdrcené. Min se posadila k Sakuře na postel a přiložila jí ruce k rameni a začala ji léčit. Sakura jí zpražila pohledem.
"Chci ti pomoct,tak na mě tak nečum!" okomentovala to a dál léčila.
"Hm...."
"Sakuro chtěla jsem se tě na něco zeptat."
"Na co Minako?"
"Proč si tenkrát zaútočila na Kumiko a teď i na Sosukeho? Jestli máš se mnou a Hanako nějaké nevyřízené účty,tak to řeš s námi osobně a ne přes naše děti!"
"Na Kumiko a Sosukeho sem zaútočila z toho důvodu,že jsou oba dva podobní Sasukemu,a to hodně. S tebou a Hanako mám jediný nevyřízený účet a to je to,že obě dvě mátě děti se Sasukem. Se Sasukem můžu mít děti jenom já!" odpověděla Sakura. Minako na ní koukala a u čela se jí objevila kapička.
"Eto...no asi bych ti měla říct jednu věc...a to tu,že je hezké se Kumiko podobá Sasukemu,ale ani já a ani Sasuke nemámě blod vlasy a modré oči" řekla Min a podívala se na Sakury. Chakra kolem Minačiných rukou zmizela a Min se postavila a opřela se o zeď vedle dveří.
"A co to dokazuje? Vlasy a oči může mít změnění pomocí jutsu"
"Jenže Kumiko nemá ani oči a ani vlasy změnění pomocí jutsu" zapskala Minako
"Taky si jí mohla vlasy obarvit a v očích může mít kontaktní čočky"
"A Sakuro...já sem Sasukeho ségra,dvojče! Sice je můj brácha hezkej a sexy kluk,ale rozhodně nejsem tak blbá,abych si něco s ním začala. Na incest fakt urychleně zapomeň" zavrčela Minako
"A co z toho vyplívá?" nechápala Sakura
"Že Kumiko je moje a NARUTOVA dcera...ty krávo blbá!!"
"Héj,nenadávej mi! Já ti taky nenadávám"
"Jenže ty si taková debilní kráva,že to nejde jinak,než ti nadávat!"
"Sklapni ty děvko! Ocucáváš se s kde jakým klukem. Nejdřív se Sasukem a pak s Kibou,Suigetsem a Nejim. A oblíkáš se jako děvka a na každé párty se tak chováš!" vmetla jí Sakura do tváře. Minako ztuhly rysy ve tváři a vražedně se na Haruno podívala.
"Co si to řekla Haruno Sakuro?" zavrčela temně Minako a v očích se jí objevil sharingan.


Hanako procházela chodbou a zrovna šla kolem pokoje,kde ležela Sakura.
"Sklapni ty děvko! Ocucáváš se s kde jakým klukem. Nejdřív se Sasukem a pak s Kibou,Suigetsem a Nejim. A oblíkáš se jako děvka a na každé párty se tak chováš!" zaslechla Sakuřin hlas a zastavila se.
"Co si to řekla Haruno Sakuro?" tentokrát bylo slyšet temné zavrčení. Hanako otevřela dvěře a vešla dovnitř.
"Co se tu děje?" řekla Hanako a probodla Minako pohledem,který jasně říkal-zkus něco udělat a je po tobě!-. Minako něco zavrčela,ale o nic se nepokusila.
"Ona si začala. Chtěla mě napadnout" řekla Sakura. Hanako ji zpražila pohledem a popadla Min za ruku a vytáhla jí za dveře.
"Haruto ty máš deska štěstí" řekla Hanako k Sakuře a odešla za Minako na chodbu. Minako se opírala o zeď.
"Co to mělo být?" vyjela na ní Hanako a probodla jí pohledem. Minako se ošila.
"Slušně sem se jí zeptala,proč tenkrát napadla Kumiko a teď Sosukeho. Ona mi řekla,že napadla Kumiko a Sosukeho z důvodu,že to sou Sasukeho děti. No tak jsem jí řekla,že je hezké,že se Kumiko podobá Sasukemu. Ale že ani já a ani Sasuke nemá blod vlasy a modré oči! Pak sem jí vmetla do tváře,že Kumiko je moje a Narutova dcera. No a pak vytáhla to,že se oblékám a chovám jako děvka." zamručela Minako a odešla. Hanako se za ní dívala,ale pak se vrátila k ošetřování nemocných.

Minako šla na ošetřovnu,kde měla příjmat pacienty. Sedla si na židli a lokty se opřela o desku stolu.
"Další pacient" křikla a do dveří vstoupil Jiraiya.
"Ero-sennin co ty tu?" byla překvapena Minako
"No jdu kolem a tak sem si řekl,že zajdu na kontrolui,zda nejsem nemocný" začal Jiraiya
"To ti budu tak věřit! Zase mě jdeš zkoušet balit? Chceš dopadnout,jako prvně,když si to zkoušel? I Tsunade měla co dělat,aby ti ty zpřerážený kosti dala dohromady" upozornila ho Minako a pozorovala ho.
"Znáš mě. No původně jsem přišel na sběr informací pro novou knížku." přiznal.
"Jo aha. No Kakashimu už došli knížky...už čtě tu poslední asi po 3 dokola" přikývla Min.
"No nic. Já půjdu a ještě skočím pozdravit Hanako a Tsunade" rozloučil se a odešel. Minako se musela pousmát. Vyšla z ošetřovny a zamířila k Hanako na ošetřovnu. Zaklepala a vyčkala.
"Dále" ozvala se Hanako
"Neruším?" nakoukla Minako do dveří
"Ne nerušíš. Copak potřebuješ?" podívala se na ní Hanako. Minako vešla a posadila na lůžko pro pacienty.
"Byl tu Sasuke s klukama. Všichni tři mají angínu,a tak sem mu dala léky. Šel pak s klukama rovnou domů........" Hanako se zvedla se židle a zamířila z ošetřovny pryč. "....a prý si o ně nemusíš dělat starosti. Sasuke se o ně postará" dořekla Minako.

Ulicemi Konohy se právě řítila mladá modrovlasá žena, s vlasama svázanýma ninja páskou do copu,oděná v modrém tričku, mírně našedlé sukni, obuta v černých ninja botách. Její tvář vypadala ustaraně. Předchvilkou se dozvěděla o nemoci svých třech dětí. Ikdyž věděla, že její přítel a zároveň otec jejich synů, se oně dobře postará, její mateřský instink ji prostě nutil jít domů a ujistit se, že jsou v pořádku.

Mladý černovlasý kluk, nebo spíš muž, se sněhově bílou pokožkou, čenrými havraními vlasy a onyxovími oči stál u plotny, na které se právě, v konvici vařil čaj. Kousek vedle stáli tři hrnky.
Náhle se ozvalo zazvonění. Sasuke vypnul sporák, na kterém stála konvice a šel otevřít.
Za dveřmi nestál nikdo jiný, než vždy usměvavý blonďáček s poměnkově modrýma očima, ve kterých vždycky zářila jiskra odhodlání, přátelsví, laskavosti vůle se nevzdat. Za ruku svíral svoji tříletou malou dcerku, která zdědila jeho krásné nebeské oči, ale I část jeho apetitu a hyperaktivity.
"Ahoj Sasuke" pozdravil ho z vesela.
"Ahoj, co tady děláš?" zeptal se ho.
"No...odešel jsi dřív, než ses stačil najíst, tak jsem se zeptal staříka, jestli bych ti to jídlo nemohl donést, řekl že ano, takže tady ho máš, když už jsem ho musel zaplatit, tak si ho sněz" vysvělil a podal mu balík s jídlem.Sasuke si ho vzal.
"Jak jsou natom vlastně kluci?"
"Májí angínu, právě jsem se jim chystal udělat čaj"
"Aha, tak mi už radši půjdeme"
"Jo, to by bylo lepší. Aby to nechytila ještě Kumiko.Pozdravuj odemě Minako" rozloučil se s ním a zavřel dveře.

"Budou v pořádku?" zeptala se Kumiko svého táty.
"Určitě" usmál se na ni.
"Tati, co budeme dělat teďka?" další otázka.
"Hm...co kdybychom šli zpátky na hřiště a po cestě se stavili pro Inori a Yumeni?"
"Yeah!" zavliskla rozkošná rudovláska. Naruto si ji vyzvednul do náruče a zatočil se ní. Miloval ji. Byla to jeho malá princeznička. Ona a Minako byly jeho nová rodina, kterou nikdy nepoznal. A ikdyž nikdy neměl otce, přísahal si, že se stane skvělým otcem.

Sasuke vešel do pokoje kde leželi tři černovlasý chlapci, na první pohled úplně k nerozeznání. Všicni tři vypadali unavrně a pomalu se jim klížila očka.
"Kluci, ještě nespěte, musíte si vypít čaj, najíst se a vzít is léky" postavil před každého tác s čajem a jídelm, ktreré mu donesl Naruto.
"Hm...my nemáme hlad, tati" schoval se Daisuke pod peřinu. Sasuke ho trochu odkry a pohladil ho po hlavě.
"Musíte něco sníst. Tady vypijteto" podal každému šálek čaje. Kluci se trochu napili. Sasuke vzal hrnky a položil ja na menší stolek, který každý měl přidělaný u postele. Jelikož měli třípatrovou postel, tak by se jim asi těn na vrchu něchtělo vstáva a jít si dolů pro čaj. Černovlásek jim pak dal každému prášky a nakonec je donutil aby snědli trochu jídla.
Náhle se otevřeli domovní dveře a to už u nich v pokoji stála zadýchaná modrovláska.
"Hanako?" řekl překvapeně Sasuke. Hanako se ještě vydýchávala a pak přešla k postelím.
"Hanako...mluvila si s Minako?"
"Jo mluvila,proto jsem tady"
"Nemusela si jsem chodit...o kluky bych se postaral" pousmál se
"Já vím,ale instinkt mi nedal pokoj" otočila se na Sasukeho. Sasuke jíí objal kolem pasu a políbil jí. Hanako se usmála a pak se podívala na kluky,kteří usnuli.
"Neboj se o ně. Budou v pořádku" ujistil jí Sasuke a vyhoupl si jí do náruče a vyšel z pokoje. Zamířil do obýváku,kde Hanako posadil na sedačku a sedl si vedle ní. Hanako mu položila hlavu na rameno a zavřela oči. Sasuke jí začal hladit po zádech. Hanako spokojeně oddechovala a po chvíli usnula. Sasuke se pousmál a opatrně,aby jí nevzbudil jí položil na sedačku a přikryl jí dekou,která byla složená na křesle. Sám si pak sedl do křesla a začal číst knížku.


"Kumiko...okamžitě slez z tý prolézačky!" nařídl Naruto
"Proč?" nechápala Kumiko a dál visela z prolézačky hlavou dolů
"Protože z prolézačky se nevisí hlavou dolů"
"Okamžitě slez!"
"Ne!"
"Počkej jestli tě takhle uvidí maminka. Ta ti dá a mě taky,že sem tě nehlídal" řekl Naruto. Sai a Sanade se smáli téhle scénce.
"Ne neslezu" řekla Kumiko a Naruto zaúpěl.
"Proč si po Minako schytala jen tu nepřístupnou masku co nosí Uchihové a klidnou mysl. To jsi nemohla po ní schytat i poslušnost?" brblal si Naruto. Sanade a Sai se začali smíchy válet po zemi. Naruto se na něj otočil.
"Alespoň,že se bavíte. Co kdyby jste mi s ní pomohli? Ona snad poslouchá jedině Minako nebo co?" řekl Naruto a sledoval jka se Sanade znova složil na zem v křečích smíchu.
"Kumiko slez....nebo to řeknu mamince a ta ti dá zákaz" zkoušel to Naruto jinak
"Jaký zákaz?" optala se
"Ta holka je chytrá" chechtal se Sanade.Narutovi naskočíla žíla na hlavě. Nadechoval, se že už něco řekne, když v tom se ozvalo naštavné...
"Kumiko!" oba dva ztuhli a pomaloučku, pomaloučku se otočili. Stála tam rudovlasá žena s onixovými oči a z jejího pohledu oba pochopili, že budou mít pěkný problém.
"Jééé...ahoj mami" zašklebila se mladší rudovláska stejně tak jako Naruto a podrbala se ve vlasech.
"Co tady...děláš?" vykoktal Naruto. Minako na něj upřela svůj vraždící pohled. Naruto znovu stuhnul.
"No...šla jsem domů, abych stihla připravit večeři a trochu si odpočinout a co nevidím? Kumiko vysící hlavou dolů. Okamžitě slez mladá dámo, jinak ti garantuji, že budeš mít pořádný malér" rozkázala a Kumiko okamžitě slezla. Naruto jako by zkameněl a pomalu se rozpadal. On se tady snaží už půl hodiny ji sundat! Pak příjde Minako a je to raz dva?! No to snad ne! Sanade měl co dělat aby se nesložil smíchy, stejně tak i Sai. Nakonec to nevydžel a svalil se v křeči smíchu na zem. Minako vzala Kumiko za ruku a s Narutem za zády, který vypadal že vypustil duši, se vydali domů.

Minako žije *happy*

23. listopadu 2011 v 19:16 | Minako Uchiha |  Keci v kleci xD
Lidičky...MINAKO PŘEŽILA TŘÍDNÍ SCHŮZKY A NÁSLEDKY!!! *nadšně tleská*
Sice se musím došprtat češtinu,ale to bude v pohodě. Alé,pak ještě vytáhnout aplykovanou psycholigii a základy společenské kultury T__T *zase má mrzutou náladu* No nic pracuju na další dílech -ANEB KONEC HARUNO SAKURY! Dále tu mám dvě jednorázovky (možná kapitolovky xD). Jedna nese název ZRADA a další s názvem UPÍŘI. Hodívám sem,ke každé kousek a rozhodněte,kterou mám co nejdřív dopsat a hodit Vám jí sem. :)ZRADA: "A jen jedna drobná připomínka. To my sme zlikvidovali Akatsuki" První se probral Sasuke.
"Kdo z vás zabil Itachiho?" optal se naštvaným hlasem. Minako sebou cukla,při vyslovení toho jména a podvědomě si sáhla na místo,kde má kovový obratel. Kabuto si toho všimnul,stejně tak i Hanako.
"Já sem zabila Itachiho" řekla Minako a zadívala se Sasukemu pevně do očí. Kolem Sasukeho se objevila chakra,v očích se mu objevil sharingan.
"Ty....ty...ty...to sem měl udělat já!" řekl Sasuke a rozeběhl se na Minako s chidorim v ruce. Kabuto,Hanako i Minako se postavili do bojové pozice a čekali. Minako kývla a Hanako s Kabutem zmizeli. MInako si počkela,až k ní mladý Uchiha doběhne. Sasuke se napřáhl a chidori jí napálil do břicha,nebo si to alespoň myslel.
"Asi bych měla říct,že to bolí,ale ty si mě ani nezasáhl!" řekla Min a podívala se Sasukemu zblízka do očí. Sasuke se podíval na ruku,ve které měl chidori. Jeho ruka byla těsně u Minačina břicha,ale blesky zmizeli. Minako na nic nečekala a udeřila Sasuke do břicha rukou,kolem které měla chakru. Sasuke to nečekal a tak od ní odletěl a zastavil se nárazem o strom.
"Sasuke-kun si v pořádku?" přiběhla k němu Sakura
"Jo sem,ale tu holku si podám já" řekl a pomalu se zvednul a podíval se před sebe,ale nikdo tam nestál. Kakashi se rozhlédl kolem,pak se podíval na Yamata a naznačil rukou do země. Yamato přikývl a udělal několik pečetí. Ze země vystřelilo několik dlouhých šlahounu a zamířily mezi stromy,kde se ukrýval Kabuto. Mezitím na Yamata a Kakashi zaůtočila Hanako ze zhora.
"Suiton: rasen-shuriken" vykřikla Hanako a rasen-shuriken nasměrovala mezi Yamata a Kakashi,ale lehce zasáhla oba dva do ramene. Kakashi i Yamato to nečekali a tak byl Yamato donucen zrušit šlahouny,které útočily na Kabuta. Za Narutem,Sasukem a Sakurou se objevila Minako a všem třem zasadil do zad ránu rukou,a pak zase zmizela stejně tak i Hanako...... xD zbytek v povídce,až dopíšu


UPÍŘI: Minako se odebrala do kuchyně,kde vytáhla z lednice krabici pomerančového džusu. Sice ho nesnášela,kvůli jeho pachuti,ale musela se přispůsobit,když od zítra nastupují na specializovanou střední školu.
"Proč ten hnus kupujeme,když ho nikdo z nás nepije?"
"Protože,když jsem příde někdo normální,tak ho většinou chtějí" odpověděl Itachi,který vešel
"Tak ho dávejte jinam,než do ledničky,kam pořád chodíme.Jen vidím krabicu toho džusu a chce se mi zvracet! Navíc,kde jsou ty lahvičky s krví?" podívala se na Itachiho.
"Minako před hodinou si měla docela dost krve,z toho kluka" sledoval jí Sasuke,který si sednul na židli.
"Já vím,ale pořád mám hlad" hypnotizovala Itachiho a každý jeho pohyb.
"Minako nedám ti napít své krve! Měla si před hodinou krev" řekl jí Itachi na rovinu,když si všimnul,že sleduje každý jeho pohyb.
"Prosím"
"Ne!"
"Itachi prosíím"
"Minako nedám ti napít! Musíš se trochu kontrolovat,od zítřka nastujeme do školy. Bylo by podezřelé,kdyby jsme Sasuke nebo já,měli na krku kousance od špičáků"
"Jenom dneska" smlouvala
"Ne Minako,ani dneska ani nikdy jindy"
"Sasuke" stočila na něj pohled
"Ne!" odpověděl jí
"Prosííím"
"Prostě ne!" řekl Itachi se Sasukem najednou
"Když to nepůjde po dobrém,půjde po zlém" řekla Minako a oči jí změnily barvu z černé na krvavě rudou a špičáky se jí prodloužili,takže vykukovaly z pod rtů. Itachimu i Sasukemu stuhly rysy ve tváři. Věděli,že Minako je schopna jít přes mrtvoly,když se jednalo o krev. .........zase zbytek v povídce xD

Svoje názory pište do komentů.
Vaše Minako

TŘÍDNÍ SCHŮZKY-aneb-Minako je mrtvá..a doslova!!

22. listopadu 2011 v 13:43 | Minako Uchiha |  Keci v kleci xD
Jak hlásí nadpis..... Min-chan je mrtvá!
Lidičky vaše milovaná Minako Uchiha je ode dneška mrtvá!!!! Jelikož uplynuly 3 měsíce školy..tak je tady taková věc,které se říká
TŘÍDNÍ SCHŮZKY !!!!! Jelikož jsem se dneska dozvěděla,že PROPADÁM Z ČEŠTINY!!!! A máma jde do školy T___T,jsem mrtvá! Ještě,že není doma táta *docela se jí ulevilo* ale i tak od táty dostanu v sobotu! No Minako už má v plánu se na sobotu vytratit,do Plzně za kamarádkou. *happy smile*
No tak zatím se mějte Vaše Minako Uchiha

Proroctví-Kapitola 9

20. listopadu 2011 v 10:06 | Hanako a Minako |  Proroctví


Gomen za zpoždění. Už mě začíná tlačit škola a zákaz od táty T_T. Tak díky zákazu mám net omezený na pouhé 2hodiny denně. Rodiče se zbláznili!! 2 hodiny denně....pro někoho,kdo píše povídky O.o.....to je hodně málo!!
Hanako-normálně
Minako-tučně,kuzíva

Kapitola 9 - Nemoc


Týden uběhl od oné katastrofi, která se zde přihodila.Vesnice se za tu dobu aspoň trochu vzpamatovala, idkyž škod bylo pořád hodně.Díky bohu, že Listová vesnice Konoha měla tolik dobrých přátel.
"Co si pamatuji, tak už jsou to tři roky, co jsem to tu naposledy zpravoval" řekl starý šedovlasý muž.
"Ale notak dědo, vždyť je to prima ne, zase jsme tady a můžem vidět našeho hrdinu" zasmál se černovlasý chlapec, kolem třinácti let.
"Asi máš pravdu, teď mi podej tamto dřevo"
"Dlouho jsme se neviděli staříku" ozvalo se vesele.
"Ach, Naruto nee-chan!" otočil se na něj hoch.
"Ahoj Inari" zakřenil se na něj.
"Páni ty jsi vyrostl"
"Vážně si to myslíš?"
"Samosřejmě, dattebayo"
"Dobrý den" přistoupil k Uzumakimu,černovlasý můž.
"A vy jste?" optal se Tazuna.
"Ále staříku, copak ty ho nepoznáváš" složil Naruto ruce zahlavu.
Tazuna se nachvíli zamyslel a snažil se zjistit odkud toho mladíka, má asi tak znát.Prohlížel si ho odhlavy až k patě,povědomý mu byl.
"S-Sasuke?!"
"Bingo!" zasmál se Uzumaki.
"Páni, to je ale let co jsem tě naposledy viděl, jak se vede hochu" přátelsky ho poplácal porameni.
"Dobře" řekl.
"Pořád stejný" zasmál se Tazuna, když se tvářil furt stejně.
"Hm"
"Sasuke!" zakřičela naněj Hanako.
"Ano"otočil se k ní
"S-Souke" doběhla k němu.
"Co je, co se stalo"
"Sosuke si vzpoměl!"
"Vážně" Sasukemu se rozářila tvář štěstím.Od té doby co se Sosuke probral si na nic a na nikoho nevzpoměl.Ale Tsunade říkala, že u to vydrží maximálně tak týden.Proto se snažili mu ty vzpomínky aspoň trochu připomenout a fungovalo to.Sosuke dělal opravdu velké pokroky.
"Sice ne úplně na všechno,ale..."
"Ale i to je skvělé"dořekl za ni a políbil ji.
"Sasuke, mám na tebe prosbu, nevzal bys kluky dneska na hřiště?Já mám bohužel nějakou práci v nemocnici"
"Jistě"
"Jo a Naruto, Minako ti vzkazuje, že máš vzít Kumiko taky na hřiště.Ona bude stejně jako já v nemocnici"
"Spolehni se, dattebayo"
"No nic, já už musím, tak pa" rozloučila se auž běžela pryč.
"Kdo to byl?" zeptal se Inari
"To byla Sasukeho holka" drcnuldo něj loktem.
"Idiote" okomentoval to.
"Holka? A kdo je ta Minako,Kumiko a Sosuke okterých mluvila?"
"No..." a tak jim Naruto a Sasuke, teda hlavně Naruto, začali všechno vysvětlovat.
"Oh, tak to vás nebudem zdržovat, pojď Inari, máme tady ještě plno práce" řekl Tazuna.
"Tak jo.Naschledanou Naruto nee-chan, naschledanou Sasuke" zamával jim na rozloučenou a klusal za svým dědou.Naruto a Sasuke se otočili a šli domů, kde na ně čekali jejich ratolesti.

Sasuke vešel dovnitř do domu a v tom na něj skočili tři kluci.
"Vítej doma, tati"
"Ahoj vy rožťáci, nezlobili jste?" pohladil Kisukeho jeho černé havraní vlasy, které byly stejné jako jeho.
"Ne" řekl Kisuke
"Opravdu?" pobaveně se pousmál
"Opravdu" přitakal Daisuke.
"V tom případě pojďme, půjdeme spolu na hřiště"
"Yeah!!!" zavískly

"Tati" řekl Daisuke.Zrovna byly, spolu s Narutem a Kumiko na cestě na hřiště.
"Ano?" otočil se na nejmladšího ze svých synů
"Sosuke si zase vzpoměl" oznámil mu radostně.
"Já vím, maminka mi to už řekla" Daisuke se na něj usmál.

"Tak jsme tady" řekl Naruto, když dorazili na místo.Kumiko a chlapci se rozeběhli si s něčím hrát.
"Ať jste stále na dohled!" křikl na ně ještě Sasuke a spolu s Narutem si šel sednout na nedalekou lavičku.
"Už si uvažoval jakou si najdeš práci?" zeptal se ho blonďáček.
"Já už pracuji, jako ninja"
"To jo, ale plat průměrného ninji by uživil jenom tebe samotného, ty máš teďka rodinu"
"To je pravda"
"Tak co bys chtěl dělat?"
"Hm, nejsem si jistý, ale rád bych se stal velitelem ANBU jednotek, a co ty?"
"To je přece jasný, ze mě bude Hokage, ttebayo!" zakřenil se.
"No jo já zapoměl" řekl ironicky a ušklíbl se.
"Jseš idiot Sasuke"
"Takovej jako ty ne, usuratonkachi"
"Cos to řek!?" objevila se Narutovi žíla na hlavě.
"Vy si nikdy nedáte pokoj" ozvalo se jim za zády.Byly to Sanade a Sai
"Jé, co vy dva tady" usmál se na ně Uzumaki.
"My tady hlídáme holky" odpověděl Sanade a pokynul halvou k dběma malým holčičkám co si hráli s Kumiko. "A vy?"
"To samé"
"O čem jste se to tady vlastně bavili?" přisedli si k nim.
"Jakou práci bychom chtěli v budoucnu vykonávat"
"Hm, to zní zajímavě"
"Co bys chtěl dělat ty?"
"Já? Já bych chtěl být kapitánem jouninů"
"A co ty Saii?" otočil se na něj modroočko.
"No..." zauvažoval. "Já bach se chtěl stát velitelem ANBU Root"
"Cože?! ANBU Root?" vykulil na něj Naruto oči.
"Ano, chtěl bych se stát jejich velitelem a napravit škody, kterých se Danzou dočinil" pohledem nenápadně sklouzl k Sasukemu. Ten to postřehl, ale dělal jako, že se nic nestalo.
"A myslíš, že ti to Baa-chan povolí?" zeptal se ho.
"To já nevím" pokrčil rameny.

"Co kdybychom si zašli někam na oběd?" navrhl Sai. Už bylo skoro poledne.
"Dobře, ale kam?" zeptal se Sanade.
"Co třeba Ichiraku, od té doby co ho po boji s Peinem znovu postavili je fakt senzačjí, lepší než kdy bylo"
"Fajn, navíc je to jediná restaurce, která nabyla zasažena vodou" souhlasil Sasuke, ikdyž rámen moc nemusel.
"Děcka, pojďte jdeme se najíst!" zakřičel Naruto na šest malých dětí.
"Achjo" povzdychli si.
"Nebojte, zítra se sem můžeme vrátit" snažil se je trochu rozveselit Sai.
Děti k nim doběhli a mohlo se vyrazit.

Za půl hodiny byly na místě.
"Tak tomu říkám luxus" ozval se Sasuke. Před nimi se rozpínala velká budova s nápisem Ichiraku Rámen.Všude okolo byly exotické rostliny a byla zde také venkovní terasa, kde sedělo pár hostů.Podobná byla nahoře na balkonu.Dokonce tu byl i koutek pro děti.Když vešli dovnitř, praštila je do nosu vůně, skvělého jídla.Vevnitř bylo několik stolků, také záchody pro hosty a barmanový pult.Nechybělo také několik těch exotických rostlin co byly i venku.
"Budem si to moct dovolit" zeptal se Sai, když se díval na tu krásu.
"Neboj budem, stařík mi dal exkluzivní slevy pro mě a mé přátele, které se sebou přivedu. Takže se nemusíš bát o svoji peněžneku, dattebayo"usmál se.
"Fajn, tys nás pozval, ty platíš" řekl Sasuke a spolu s klukama šel vybrat stůl.
"C-cože!" vykulik oči a zkameněl.
"Hejbni se, usura-troubo" křikl na něj.

"Hm...to nevoní jako rámen" řekl Sai, když ucítil vůni jídla.
"Jo, stařík si najal pár dobrých kuchařů, ti tady vaří i jiná jílda, ale nejvíc se tady samosřejmě vaří rámen" vysvětlil Naruto.
"To je dobře, aspoň se tím nemusím cpát a můžu si dát něco jiného" ozval se sasuke, který koukal do jídelního lístku.Naruto měl pocit, že ho snad zaškrtí.
"Máte vybráno?" přistoupil k nim číšník.
"Promě jedem hovězí míso rámen" zašklebil se blonďáček.
"Já si dám jednu Tempuru" řekl Sasuke.
"Já Yakitori" ozval se Sanade
"Jednoho úhoře na rýži" objednal si Sai.
"A co vy?" otočil se Naruto na děti.
"Já si dám to co tatínek! Ale mnohem, mnohem větší!" ozvala se Kumiko. Naruto se zasmál a pohladil ji po hlavě.
"J-jedno Agedaši-dofu, p-prosím" vykoktala stydlivě Yumeni
"Já bych chtěla Gyózu" usmála se Inori.
"A co vy kluci?" usmál se číšník na tři malé kluky.
"Hm..mi nic, děkujem" pípl Kisuke.
"Dobrá, zachvíli to budete mít tady"
"Co se děje? Vy nemáte hlad" otočil se na ně Sasuke.
Kluci zakroutili hlavami. Sasuke se zamračil.Cestou sem mu připadali nějací divní.Najednou se Daisuke rozkašlal.Sasuke natáhl ruku a šáhl Daisukemu na čelo.To samé pak zopakoval u zbylých dvou chlapců.Ještě víc se zamračil.
"Sasuke oc se děje?" zeptal se Naruto, když před ně číšník pokládal jídlo. Sasuke si kluky ještě chvíli prohlížel.
"Kluci budou asi nemocní. Mají zvýšenou teplotu. Radši je vezmu na kontrolu k Tsuande" řekl Sasuke a zvedl se ze židle. Naruto se na něj podíval a jen přikývl.
"Kluci pojďte. Zajdeme k Tsuande a pak za maminkou" řekl Sasuke a počkal si až se kluci zvedli a vyšli z restaurace.
"Zatím" mávl Sasuke a odešel taky z restaurace.

"Tak pojďte" řekl Sasuke a zamířil k Tsuande. Daisuke,Sosuke a Kisuke ho následovali. Po 20 minutách se došli k Tsunade. Sasuke zaklepal a vyčkal na vyzvání a vešli.
"Sasuke? Co se děje?" optala se Tsunade,když zvedla hlavu od papírů.
"Zdravím. Mám pocit,že kluci jsou nemocní a tak jdu za Vámi,aby měla Hanako chvíli klid" řekl a ukázal na kluky,kteří se sesunuli na sedačku. Tsunade se na kluky podívala a po chvíli k nim přešla a vyšetřila je. Vyšetření trvalo asi 10 minut,pak se zvedla a sedla zpátky do křesla.
"Odhadl si to správně. Všichni tři mají angínu. Takže zůstanou doma a budou pořád v teple,pít čaj a dostanete léky. Antibiotika budou brát po 6 hodinách,před jídlem!" oznámila Tsunade a dala Sasukemu papír ať s tím zajde do nemocnice,že mu tam dají léky. Sasuke poděkoval a i s klukama zamířil do nemocnice.

"Sasuke. Co tady děláš?" zeptala se ho překvapeně Minako, když ho potkala.
"Přišel jsem si pro léky,kluci mají angínu" vysvětlil jí.
'Ach, chudáčci, ale mě to moc nepřekvapuje, od té doby, kdy byla ta potopa je hodně nemocných, protoje tu také tolik práce"pohladi chlapce po hlavách.
"Pojď semnou já ti ty léky dám, máš tady papíry?" Sasuke ji je podal.Minako si je prohlédla a zavedla Sasukeho do lékárny.

"Tady je máš" podala mu je.
"Děkuji"
"Nemáš, zač. Doufá, že se kluci brzo uzdraví"
"Játaky,prosím, řekni Hanako,že kluci jsou nemocní,ale ať si nedělá starosti,já se o ně postarám, už tak toho musí mít hodně na starost"
"Viřídí, tak zatím ahoj"
"Ahoj" rozloučil se ní a odvedl kluky domů.

Jak to bylo doopravdy- aneb- pravda o vyvraždění Uchiha klanu

15. listopadu 2011 v 17:06 | Minako Uchiha |  Jednorázovky
Jak to bylo doopravdy-aneb-pravda o vyvraždění Uchiha klanu
Pozn. upíří svět, a pár NaruSasu

Zase nějaká kecy v kleci alá Min-chan

11. listopadu 2011 v 21:42 | Minako |  Keci v kleci xD
Ták Vás zdravím lidičky!
Vím,že sem toho poslední dobou moc nepřidávám,ale začíná mě tlačit škola T_T. Nevím jak je na to m Hanako-chan,ale doufám,že jí zákaz co nejdřív skončí.
Mám pro čtenáře povídky -ANEB KONEC HARUNO SAKURY....prosbičku. PRosím navrhněte mi další klučičí pár do povídky. Mám rozpracovaný další dílek,ale tam mi to nějak nejde psát ( dvojece je Gaara a Sasori). Proto Vás prosím napište mi do komentů nějaký dva kluky. (Beru Akatsuki,Sunu,Konohu,Zvučnou...prostě z jakýkoliv vesnice XD) PLS PLS PLS moc Vás prosííííííím *štěnčí očka*
Vaše Minako Uchiha XD

Proroctví - Kapitola 8

8. listopadu 2011 v 6:41 | Hanako a Minako |  Proroctví
Gomen za zpozdění,ale večer stávkoval net T_T.
P.S:chyby ignorovat

Hanako: Normálně
Minako: tučné, kurzíva

Kapitola 8 - Slib


Obě dvě běželi rovnou do konožské nemocnice. Dorazili tam ve chvíli, kdy Sasukeho a Sosukeho pokládali na lůžka a mířili na sál.
"Jak jsou na tom?" přiběhla k Tsunade Minako a prohlížela si Sosukeho.
"Sosuke je na tom hodně špatně. Má polámané žebra a jedno mu prorazilo plíci. Při cestě do nemocnice se jeho stav ještě zhoršil. Takže je na rozhraní mezi životem a smrtí" řekla Tsunade. Hanako měla co dělat aby se nerozbrečela.
"A-a co Sasuke?" zeptala se opatrně.
"Ten je stabilizovaný, sice má pár zlomených žeber a trochu rozbitou hlavu, ale jinak je relativně v pořádku"
"Já se postarám o Sasukeho, vy se prosím postarejte o Sosukeho, p-prosím" po tvářích ji steklo pár slz.
"Dobře" souhlasila Tsunade.
"Hokage-sama, tady jsou" přišel tam Kakashi a spolu s ním Karin, Hinata a Ino.
"Dobře, díky Kakashi, teď se vrať a jdi pomáhat s odstraňováním té vody aby se nedostala až semka" rozkázala. Hatake přikývl a zmizel.
"Děvčata" otočila se na všechny tři. "Jde tady o hodně, proto chci aby jste se co nejvíc soustředili, bude to složitá operace , Karin, nevím jak na tom jsi ty, ale podle Sasukeho slov jsi dobrý lékařský ninja, byla bys schopná nám pomoct?"
"Vynasnamží se" posunula si své brýle.
"Já vám taky pomůžu" ozvala se Minako.
"Dobře, a kde je Sakura!? Měla tady být!" rozčílila se když ji tu neviděla.
"Baa-chan! To nemyslíš vážně!" křikla na ni rudovláska.
"Ona tohle všechno způsobila a ty bys ji klidně nechala operovat mého synovce! Kdyby se ho jenom prsem dotkla, tak ti garantuji, že by se té operace nedožila!" kříčela na ni.
"Dobře, dobře, hlavně se uklidni" Minako na ni ještě jednou naštvaně pohlédla a pak se spolu s ostatními šla převlíct do operačního oblečení.

Hanako vešla do pokoje, kde ležela její láska. Přistoupila k němu a prohlédla si ho. Pak mu odhrnula tu jeho ofinu a políbila ho na čelo. Opatrně ho vyslékla z jeho bílé košile a začala ho léčit. Když doléčila zlomená žebra začala mu léčit hlavu. Po dvou hodinách byla konečně hotová, ovázala mu hlavu a hruď, pak ho znovu políbila, tentokrát na ústa, a sedla si na židly vedle postele.
"Už ho operují dvě hodiny, jak dlouho to může trvat" pomyslela si zoufale. V tom se otevřeli dveře a dovnitř vstoupil Naruto, se spící Kumiko v náruči a dva černovlasý chlapci. Oba dva se rozeběhli k Hanako. Ta se usmála a přitáhla si je blíž k sobě.
"Co se stalo? Kde je Sosuke? Co je s tatínkem?" kladli jednu otázku zadruhou. Tamaki v Kisukeho náručí tiše zamňoukala. Hanako se na to kotě podívala a pak se podívala na Naruta.
"Hanako....co se stalo?" optal se opatrně Naruto
"Sasuke měl několik polámaných žeber a ránu na hlavě. Už je v pořádku, ale......ale Sosuke je na tom mnohem hůř" rozbrečela se Hanako. Naruto položil Kumiko na druhou postel a pevně Hanako obejmul. Hanako se nechala objímat a brečela.
"Bude v pořádku. Jestli ho léčí Minako, Karin, Hinata, Ino a Tsunade tak bude v pořádku" chlácholil jí Naruto a hladil jí po vlasech. Hanako přikývla a dál se nechala uklidňovat.


Na operačním sále, kolem těla tříletého chlapce, se sklánělo několik dívek a jedna žena. Všechny měly kolem rukou zelenou chakru a léčily chlapci polámané žebra a poraněnou plíci. Jedna z dívek začala chlapci léčit zranění na hlavě.
"Tsunade-sama. S tou plící máme problém. Rána se ne a ne hojit" řekla Karin a dál se snažila, za pomaci Iny a Hinaty, léčit tu proraženou plíci. Tsunade se přesunula k nim a začala jim pomáhat s léčením. Minako se mezitím soustředila na léčení rány na hlavě, která způsobila Sosukemu silný otřes mozku. Kolem rukou se jí obalila načernalá chakra a dál léčila. Zranění na hlavě se podařilo skoro vyléčit. MInako se připojilak ostatní a zbylou chakru dala do léčení plíce,která se pomalounku začala hojit.
Po dvou hodinách léčení musela Ino,Hinata a Karin si dát pauzu,kvůli nedostatku chakry. Tsunade a Minako dál léčili plíci,která se už skoro zahojila. Tsunade i Minako už také pomalu byly na konci s chakrou. Minako věděla,že její chakra nebude stačit,a tak se jí kole mrukou obalila černá chakra vlčího démona. Rána se začala hojit rychleji a po půl hodině se zacela celá. Tsunade už pak vyléčila polámaná žebra. Minako mu pak ještě na ránu kole mhlavy dala obvaz a obvaz mu radši dala i kolem hrudi,kvůli zpevnění žeber.


Po 5 hodinách opera se dveře na sál otevřeli a na chodbu se dostavila Ino s Hinatou,která podpíraly bledou Minako,která sotva stála na nohou. Karin přidržovala Tsuande. Naruto okamžitě vyskočil ze sedačky,na které do teď v klidu seděl,a už byl u Minako a opatrně jí posadil na sedačku. Hanako se taky zvedla a podívala se po všech co léčili jejího syna.
"J-jak na tom je?" zeptala se chvějícím se hlasem
"Sosukeho jsme mále ztratili....."začala Tsunade a Hanako zbledla strachy.
"......ale naštěstí se nám ho povedlo dostat zpátky mezi živé" dořekla Tsunade a Hanako si oddechla.
"Sosuke utrpěl vážné poranění hlavy,které zapříčinilo silný otřes mozku,takže je možná ztráta paměti. Dál měl polámaný žebra. Jedno žebro mu poranilo plíci. Obě zranění se nam povedlo vyléčit,ale je možný,že s tou plící budou problémy." řekla tiše Minako,ale všichni jí slyšeli. Sasuke,který seděl vedle Hanako, se rozbrečel. Složil hlavu do dlaní a plakal. Bylo mu jedno,že ho všichni uvidí,on v sobě nedokázal udržet emoce. Hanako ho objala.
"Tatínku, maminko" přistoupili k nim Daisuke a Kisuke.Hanako si je vzala do náruče, oba dva se k ní přitiskli a taktéž začali plakat.Sasuke všechny tři objal.Jenom tam tak tiše seděli, plakali a sdíleli svou bolest.
"Tak mi radši půjdeme" řekl Naruto a vytvořil jednoho klona.Ten vzal spící Kumiko, zatím co on vyčerpanou Minako.
"Kde vlastně budete spát?" zeptala se jich Ino.
"Uchiha čtvrť není kompletně zaplavená, pár domů je v pořádku"
"Dobře"
"Ino, klidně můžete přespat u nás, myslím, že dneska tady radši zůstanu" podala ji Hanako, klíče od domu.
"Děkuji"
"Tak kluci, vy už jděte taky..."otočila se na ně,ale nestihlato doříct.
"Ne! My chceme zůstat tady" podívali se nani.
"Ne, musíte jít domů s tetou Ino, musíte se jít vyspat"
"NE!" přitiskli se na ni.
"Daisuke, Kisuke, poslechněte maminku" pohladil je Sasuke po hlavě.Kluci však pouze zakroutili hlavami vzáporné odpovědi.
"Tak dobře" povzdechla si Hanako.
Pochvíli se všichni sebrali a odešli, jediní kdo tam zůstali byly Tsunade a Uchiha rodinka.
"Sasuke, měl bys si jít lehnout, ještě nejsi kompletně uzdravený.Pár dní si tady pobudeš" řekla blondýna.Sasuke pouze přikývl.Vstal a do náruče vzal spícího Daisukeho.Hanako vzala zase Kisukeho, oba stihli za tu chvíli usnout.Tamaki vyskočila z Kisukeho náruče na Haničino rameno a tiše ji zapředla do ucha.
Vešli do pokoje.Chlapce položili do postelí.Tamaki se uvelebila vedle Kisukeho.Sasuke a Hanako si lehli vedle sebe, ale nemohli usnout.Bylo už něco kolem tří hodin ráno.
"Sasuke" řekla Hanako.Prstem mu přejížděla po obvázáné hrudi.
"Hm"
"Myslíš, že bude Sosuke v pořádku?"natiskla se na něj.Sasuke ji začal hladit ve vlasech.
"Určitě bude v pořádku. Léčily ho nejlepší medičky v Konoze a tak se o něj nemusíme bát" řekl Sasuke a sám se tomu snažil věřit. Hanako přikývla a nechala se hladit ve vlasech.
"Slibuju,že tebe i kluky ochráním,ať se stane cokoliv!" řekl Sasuke a opatrně,aby nenamáhal žebra,jí objal kolem pasu.
"Sasuke,já po tobě nechci žádné sliby. Mě stačí,když mě a kluky, už neopustíš" řekla Hanako a nakonec na několik hodin usnula. I Sasuke po chvíli usnul.

Minako boduje aneb konec Haruno Sakury

7. listopadu 2011 v 14:06 | Minako |  Minako boduje aneb konec Sakury Haruno!
Takže lidičky.
Jelikož je Hanako-chan zaneprázdněná školou (já taky váznu v právech T_T a aplikovaný psychologii T_T,ale zatím to zvládám),tak se vám sem ještě dneska večer hodím díl Proroctví. Ale zatím jsem hodím -aneb konec Haruno Sakury XD.
No chtěla bych poprosit,jestli máte návrh na další dvojici postav (pouze kluci) tak mi to napište do komentářů a já se pokusím něco vymyslet :D Jen menší oznámení do předu další klučičí pár je Gaara a Sasori :D (klidně použijte i kluky ze Zvučný a Suny a Akatsuki XD beru jakýkoliv 2 kluky XD)


Minako boduje aneb konec Haruno SakuryJe léto a Minako se prochází po pláži.Má na sobě dvojdílné plavky a bílo-černé šortky. V ruce má kelímek s ledovou tříští,kterou upíjí brčkem. Prochází se po pobřeží,když najednou spatří dvě chlapecké postavy jak utíkají,směrem k ní. Minako stále upíjí tříšť,když chlapecké postavy přiběhnou blíže,rozpozná v nich Kibu a Nejiho. Oba dva před něčím/někým snažií utéct.
"Ahojte kluci" mávne na ně Minako. Kiba i Neji okamžitě zamíří k ní.
"Přek kým utíkáte??" optá se zvědavě a upije ledovou tříšť
"Před Sakurou" odpoví Neji a rozhlídne se po okolí byakuganem. Minako vyprkne pití na Kibu. Kiba se na ní podívá a něco zamručí. Mezitím se v rozném poli objeví Sakura. Minako jí zaregistruje.
"Kiboušku promiň" obejme ho Minako kolem krku a začne se k němu tulit. Kiba se na ní vyjeveně dívá,ale po chvíli zaregistruje Sakuru a tak Minako objeme kolem pasu. Neji,který značne pobledne,když spatří Haruto,tak se k Minako natiskne ze zadu a rukama jí začne přejíždět po břiše. Sakura je spatří a spadne jí pusa k zemi. Minako s Kibou předvedou dokonalého francouzáka. Pak se Minako otočí k Nejimu čelem a začne se s ním líbat. Kiba začne Minako líbat na krku a rukama jí začal hladit po břiše. Minako spokojeně přivře oči a vydechne Nejimu do úst. Neji taky přivře oči a jednou rukou zajede Minako pod lem šortek. Kiba líbá Minako na krku a sjede rty na rameno. Minako uteče slastné vydechnutí. Haruno je sleduje s pusou někde na zemi. Po chvíli se vzpamatuje a rázným krokem se k nim rozejde. Jde na Sakuře vidět,že je nasraná.
"Ty děvko.....co si myslíš,že děláš??" zaječí na ní Haruno. Minako se přestane líbat s Nejim a podívá se na ní.
"Co dělám se ptáš. Jestli si si nevšimla,tak já se tu líbám s Nejim a Kiboušek mi líbá krk"
Haruno zatne pěsti a chce Minako jednu vrazit,ale Minako reaguje pozoruhodně rychle. Odstrčí od sebe Nejiho a Kibu,kteří zklamaně vydechnout,dost daleko a vytáhne vodovodní trubku(zhruba 2 metry dlouhou) a silou praští Haruno do břicha. Sakura se skrčí a toho využije Minako a nahromadí do trubky chakru. Znova praští Harunu trubkou,ale tentokrát jí odpálí do moře. Sakura zděšeně ječí,protože v moři plave velký žralok(Kisameho máma xD)
"Hele Kisameho mámo,máte tu oběd,ale bacha v hlavě má piliny" zakřičí Minako. Žralok vyskočí z vody a čapne Sakuru do čelistí. Haruno naposledy zděšeně zaječí a pak skončí v čelistech žraloka. Žralok okamžitě zmizí pod vodou,která se o několik okamžiků později,zbarví krví.
Minako se spokejně otočí ke Kibovi a Nejimu a usměje se.
"A bude od ní klid" řekne a odejde. Ignorující pohledy kluků,kteří jí sklamaně sledují. Chtějí pokračovat,ale májí smůlu. Minako zmizí za velkou písečnou dunou.
Neji i Kiba se za ní divají. Ani jeden z nich nemůže zapomenout na ty doteky,hebkou Minačinu kůži. Kiba nemůže zapomenout na to,že se od něj Minako nechala líbat na krku. Neji nezpomene na to jak zajel rukou Minako pod lem šortek. Ještě chvíli přemýšlí,ale pak se odeberou domu.

Hanako-chan bude bohužel nedostupná

6. listopadu 2011 v 17:12 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Důležité
Lidi, bohužel jsem dostala zaracha na pcZamračený blbé známky bohužel. Víc to rozebírat nebudu jsem tu totiž jen na chvilku. Takže doufám, že to tady bezemě zvládněš Min-chan. Tímto se s váma na dobu neurčito loučím. Sayonara vaše Hanako.

Nudný výkec alá Minako XD

5. listopadu 2011 v 9:27 | Minako |  Keci v kleci xD
Lidičky Minako-chan se vám zbláznila!
Nemyslím jako zbláznila doopravdy. Jen jsem objevila dva NAPROSTO KOUZELNÝ A KAWAÍ plyšáčky,které chci.
Jsou hrozně rotomilý a už teď přemejšlím nad tím,že je chci oba k Vánocům. :D Dám vám sem obrázky,ale upozrňuju vás,že já sem si je na první pohled zamilovala. Mám je jako pozadí na notebooku a i na mobilu XDKterý je roztomilejší? :D