Proroctví - Kapitola 7

29. října 2011 v 16:56 | Hanako a Minako |  Proroctví
Omlouváme se, za to že tenhle díl přidáváme tak POZDĚ, ale já jsem se prostě nějak nemohla dokppat k tomu ho semka dát a Min-chan zase blbne ten zasraný blog.cz. Tak snad se vám tenhle díl bude líbit.
Varování: Milovnící Sakury NEČÍST! A nebo když si to přece jenom přečete, nezanechávejte zde sprosté komentáře.
P.S: Pokud jsou někdne nějaké chyby....IGNOROVAT!

Hanako: normální
Minako: tučně, kurzíva

Kapitola 7 - BojVe vesnici vládlo hrobové ticho, jenž pouze narušovalo hřmění, vít a šumění vody, která zaplavila a zničila polovinu Konohy. Zaplavenými ulicemi, téhle vesnice, právě běželo obrovské, černé stvoření, které dokonale splývalo se zdejší tmou. Svými tlapami lechce a tiše našlapovalo na vodu. Běželo za jediný cílem, najít a zachránit lidi, kteří pro něj byly vše.

"Ach, co se stalo?" oči dotyčné osoby, která se právě probrala, se zmateně kolem sebe rozhlíželi. Patřili muži s havraními vlasy, sněhově bílou pokožkou a uhlově černými oči, jako sama noc.
"Au, strašně mě bolí hlava" chytil se za ní. Pocítil na ruce něco teplého. Podíval se na to
"Krev?" opatně se posadil.
"Co se stalo?" porozhlédl se, všude kolem byla voda, která sebou nesla rozbité domy a vytrhnuté stromy. V tom si na vše vzpomněl.
"Sosuke?!" rychle se otočil a spatřil bezvládné tělo jeho syna.
"Sosuke, co je ti, jsi v pořádku?" zatřásl sním, ale chlapec nejevil známky života. Proto mu rychle zkontroloval tep.
"Ještě žije, ale nevypadá to moc dobře"
Vtáhl si ho do náruče. Sosuke byl čím dál tím chladnější a slabě dýchal.
"Je úplně promrzlí"
"Vydž, zachvilku příjíde pomoc, jenom vydrž" hladil ho ve vlasech a tiskl ho na sebe aby se aspoň trochu zahřál.

Je blízko. Cítila to.
Pořádně se rozeběhla a skočila rovnou na střechu, z které dokonale viděla na onen ostrůvek.
Vduchu si aspoň trochu oddychla, když spatřila Sasukeho, který už se probral. Ale pohled na Sosukeho ji mrazil. Jak tak bezvládně ležel v jeho náruči.
V tom se ozvalo hrozivé vití. Otočila hlavu a v dálce spatřila obrovského černého vlka a růžovlasou postavu.
Odrazila se a jak nejrychleji mohla se k nim rozeběhla.

Sakura stála v bojové pozici a s hrůzou v očích hleděla na vlka, který se k ní pomalu přibližoval a přitom na ni vrčel a štěkal. Začala opatrně couvat.
Vlk na ni štěkl tak silně až leknutím spadla na zem. Obovské zvíře se rozeběhlo a chystalo se na ni skočit.
V tom do něj někdo vrazil.
Vlk spadl na zem, ale hned se zase postavil.
Předním stál obrovský panter přibližně tak jeho velikosti. Srst mě stejně temnou jako on a oči zrovna tak pronikavě žluté.
Vlk na něj výhružně zavrčel, ale panter se ani nehnul, jenom ho pozoroval.
"Minako" zavrčel na něj pochvíli. Tomuhle mohla rozumět pouze ona. Ostatním to přišlo jako pouhé zavrčení. Jenže ona na to nějak nereagovala. Hanako věděla, že je to zlé. Minako se přestala kontrolovat a v tomhle stavu by byla schopná napadnout kohokoliv.
Panter začal chodit sem a tam, aby mohl popřípadě vykrýt útok na Sakuru. Vlk na něj zuřivě štěkal, přičemž mu odhalil svoje ostré, bílé zuby. Panter na něj zavrčel a taktéž mu odhalil svoje špičaté zuby. Hleděli na sebe a vyčkávali kdo zaútočí první.
V tom se na něj vlk rozeběhl. Panter se odrazil a vlka kousl do přední nohy, ten bolestně zakňučel, ale okamžitě mu to oplatil kousnutím do krku.

Jediným svědkem téhle bitvy, byla vystašená Haruno a Sasuke, který to pozoroval z onoho ostrůvku.

Vlk prokousl panterovi ucho a tlapou ho škrábl tak silně do obličeje, že mu způsobil hluboké škrábance, ze kterých začala téct krev. Pak ho svalil nazem a rozeběhl se směr Sakura. Už byl skoro uní, když v tom ho panter kousl znovu do nohy. Vlk se na ně rozčíleně otočil, přičemž odhodil Sakuru svým dlouhým a silným ocasem. Ta prorazila dva stromy, až u toho třetího se zastavila a bezvládně spadla dolů.

Sasuke tu scénu úžasle pozoroval. Tohle v životě neviděl. Okamžitě mu bylo jasné, že to je ten vlk, který jim před nedávnem pomohl, ale co ten panter?
V jednom momentě se mu, ale zatočila hlava a on upadl znovu do bezvědomí, ztratil příliž mnoho krve.

Hanako ucítila chakru asi deseti ninjů. Určitě to byly ti co přišli Sasukemu a Sosukemu na pomoc. Věděla, že teď už budou v pořádku, ale musela vymyslet jak odsud Minako vylákatco nejdřív pryč, než příjídou, aby je nikdo neviděl. Bude to asi těžké jelikož Minako byla odhodlaná pořád útočit.
Znovu se na ni rozeběhla. Hanako stačila jen tak, tak uskočit.
Vlk se kolem ní mihne a zamířil rovnou k bezvládné Sakuře. Hanako se rozeběhla za ní, odrazila se k mohutnému skoku a dopadla Minako na záda tím jí povalila na zem. Minako se po ní chtěla ohnat zuby, ale Hanako uhnula.
"Už se prober" zavrčela Hanako a hledala jeden bod na krku, kde měla Minako pečeť od Orochimara. Minako sebou zmítala ve snaze se uvolnit se, ale nedařilo se jí to. Hanako po chvíli našla na krku místo, kde byla srst do ruda. Na nic nečekala a do toho místa se zakousla. Minako táhle a bolestivě zavyla. Zavytí bylo velmi hlasité a tak dolehlo až k ninjům co hledali Sasukeho a Sosukeho. Hanako poznala, že teď by se už měla Minako uklidnit a tak z ní slezla. Minako se na ní podívala a začala vrčet.
"Co to mělo znamenat? Proč si jí bránila? Mohl od ní být klid a ty jí začneš bránit?" vrčela vztekle Minako a zvedla se.
"Mohla sem se jí zbavit,aby neohrožovala naše děti!!!" Minako se naježila srst a ohlédla se směrem, kde se válela Sakura v bezvědomí. Rozeběhla se k ní. Hanako neváhala a rozeběhla za Minako, aby jí mohla zabránit v zabití. Minako doběhla k bezvládnému tělu a začal kolem ní čuchat. Hanako se zastavila kus od ní a sleduvala jí, byla připravena jí kdykoliv zastavit. Vlk popadl Sakuru za rameno a táhl jí na kraj lesa, aby jí mohli pak najít. Vlk jí pak ještě ošklivě poranil klíční kost a rozdrtil jí pravé zápeští, takže kostičky v zápěstí byly na maděru.
"Mizíme" zavrčela Minako. Hanako kývla a zmizela v temnotě lesa. Vlk zaklonil hlavu a táhlě a děsivě zavyl a pak také zmizel v temnotě lesa.
"Taky si mě mohla nechat jí zabít. Stejně to jednou udělám a NIKDO mi v tom nezabrání!!!" zavrčela Minako a od Hanako se oddělila a zmizela jiným směrem.
Ta seza ni rozeběhla a po pár minutách ji zatarasila cestu.
"Co je!" štěkla na ni.
"Hele, já osobně bych ji na tvém místě taky nejradši zabila, ale nemohla jsem ti to dovolit, ne dneska, ne teď, ne tady!"
"A proč jako!"
"Jelikož, kdybys ji zabila, v téhle podobě tak bys tím odhalila svoje tajemství, oni by na to přišli, začali by potom vlkovi pátrat, lovili by ho, musíš, ji zabít v LIDSKÉ podobě a předevšemi, máš štěstí, že jsme odtam jen tak, tak stihli utéct. Modli se, aby jediní kdo to viděli, byla Haruno a Sasuke. Navíc, kdybych tě nezastavila, bůch ví jak by to dopadlo, sama dobře víš, že když se přestaneš ovládat, tak jsi moc nebezpečná, mohla bys napadnout kohokoliv. Buď ráda, že jse to udělala, jelikož bys pak mohla přijít o všechno co teďka máš" vrčela na ni. Minako nic, neříkala, věděla, že má pravdu. Musí to hold udělat jak se sluší a patří, zabít ji předevšemi z vesnice a přitom ji hledět do těch ubulených, vystrašených očí a hlasitě se jí smát a ponižovat ji. Minako se tak nad tou myšlenkou zasnila, že si ani nevšimla Hanako, která se přeměnila na zpátek. Ta na ni teď nechápavě hleděla.
"Ty si neuvěřitelná" uhlavy se jí objevila pomyslná kapka, když ji napadlo očem asi její kamarádka přemýšlí.
Minako se probrala, rychle se přeměnila zpět na člověka a zašklebila se úsměvem alá Naruto. Modrovláska zakroutila hlavou a chtěla se rozejít, ale zabránila jiv tom silná bolest krku.
"Páni s tebou v téhle podobě bojovat, to je fakt nebezpečné" řekla když si všimla šrámů na tváři, ze kterých ještě tekla krev. Navíc cítila, že ji silně bolí pravé ucho.
Opatně se začala léčit, přece jenom takhle nemohla naklusat do nemocnice. Minako k ní přišla a začala ji léčit prokouslé ucho a krk. Hanako přestala s léčením tváře a začala léčit svoji kamarádku. Obě se léčili navzájem.
"Tak a je to!" řekli zároveň
"Arigato" zase spolu.
"Měli bychom se co nejdřív vrátita zkouknout škody, co ta blbka provedla" rozešli se
"Jo a taky.."v tom se modrovláska zarazila.
"Co je?!"
"Sasuke a Sosuke!" vyjekla. Obě se na sebe podívali a rozeběhli se vstříc konožské nemocnici.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 susu-san susu-san | E-mail | Web | 29. října 2011 v 20:04 | Reagovat

super moc se těšim na další díl

2 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 29. října 2011 v 21:03 | Reagovat

Už jsem ti to poslala na mail x) a prosimtě nenastavila bys mi všechny povídky do jedne rubriky... Snad chapeš rozklikneš povidky-kapitolovky a máš tak seznam povídek... Né všechny dohromady... Předem díky :-)

3 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 29. října 2011 v 21:41 | Reagovat

Posláno ;-)

4 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 29. října 2011 v 21:56 | Reagovat

Jj jasné ;-)

5 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 30. října 2011 v 15:11 | Reagovat

Chvilku mi potrvá než si na to zvyknu, ale je to přesně tak jak jsem to chtěla děkuju x)

6 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 30. října 2011 v 15:17 | Reagovat

Jo a hele mohla bys mi poradit s tema povídka.... Ptřeba až budu chtít napsat novou kapitolovku, jak to tam dám?? ...název povídky - stav(jestli je dokončená či né) nwm jak se to tam dává ;-(( :-D

7 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 30. října 2011 v 17:44 | Reagovat

Už jsem to pochopila ;-)) díky moc za všechno....mno a s tou tvojí povídkou ;) nevadí když první díl bude mít zakončení tu bitvu edward vs james(to bude jediný co bude 1.díl společného s prvním dílem twilight...jinak postavy se budou podobat jako ve filmu ;)

8 Asuky=3 Asuky=3 | E-mail | Web | 30. října 2011 v 18:47 | Reagovat

Mno kdybys to tam chtěla určitě jí tam dám;-) ta povídka bude přece pro tebe ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama