Proroctví - Kapitola 6

2. října 2011 v 22:34 | Hanako a Minako |  Proroctví
Ano jak jste si jistě všimli máme nový obrázek, a ti ktreří jsou víc pozorní si jistě také všimli, že jsou zde nové dvě postavy. Také se omlouáme za určité zpoždění, ale minulý pátek jsem já (Hanako) měla nepříjemný zážitek když jsem byla u taťky na návštěvě a prdla, odešla mi fleška *nemůže i momentálně vzpomenout jak se to píše xD * a všechny svoje věci co jsem tam měla uložený se mi smazaly T___T. A Min-chan měla něco s rukou*podle informací ji měla v sádře* a teké se možná semka nemohla dostat, jelikož jí ten za..tracený blog.cz nechce dovolit se přihlásit nebo co *teď Min nevím jestli to tak opravdu je, usoudila jsem to z toho jak si mi párkrát říkala, ž se semka nemůžeš dostat xD * a tenhle pátek jsem se musela starat o nové koťátko, které jsem dostala a jsem z něho moooooooooc šťastnáSmějící se. Možná se oněm ještě dneska zmíním jelikož se začínám nudit, takže pro vaše dobro, rychle si tu povídku přečtěte a zdrhej te xD. No nic tak já vás už nebu otravovat zbytečnými keci a přeji pěkné čteníUsmívající se.Jo ještě jena věc....jako obvykle chyby přehlížet anebo ignorova xD Jelikož to semka dávám tak pozdě a už se mi to vážně nechce kontrolovat, tak to když tak opravím možná zítra.

Hanako: Normální
Minako: Tučně, kurzíva

Kapitola 6 - Potopa


"Jak velké jsou škody?!" ptal se Sasuke zatím co se oblékal do své bílé mikiny.
"Velké, proto Hogake-sama vyhlásila okamžitou evakuaci, všicni vesničané se mají dostavit do tajných tunelů co jsou zde vybudovány jako útočiště proti nepřátelům. Mají je tam odvést genninové a chunninové, všichni ostatní s vyšší hodností, se mají dostavit k přehradě" objasnil mu Kiba situaci.
"Sasuke, neboj se já se o kluky dobře postarám" řekl Iruka, který měl za úkol odvést jeho syny spolu s Yumeni, Kumiko, Inori a dalšími dětmi do bezpečí. Hanako chlapcům zapnula bundy, políbila ja na čelo a pak se spolu s Kibou a Sasukem vydala k přehradě.
"Tak jdeme, honem" zavele Iruka a rozešli se k úkrytu.

"Sasuke, Hanako! No konečně!" přivítal je blonďáčkův křik, když dorazili na místo. Všude byla hromada ninjů, jenž se snažila zabezpečit přehradu. Vál obrovský vítr a silný dešť, díky, kterému byly všichni promočení, každou minutu plnil přehradu víc a víc vodou. Zatažená obloha způsobovala velikou tmu, díky které skoro nidko pořádně neviděl.
"Jak to vypadá?"
"Bledě, každou chvíli to může prasknout!" přiběhla k nim Minako.
"Co budem dělat?"
"Hokage-sama vymyslela dobrý plán, ale musíme si pospíšit, máme postavit barikády, které by vodu odklonili od vesnice a dovedli by ji do té obrovské jámy, co tenkrát Minako vytvořila" řekl jim Shikamaru. Minako se jen zašklebila.
"Já jsem říkala, že ta jáma bude jednou užitečna"

"Yamato! Jak si na tom!" křikl poněm Kakashi
"Pomalu mi začíná docházet chakra, Kakashi-sempai. Nevím jak dlouho to ještě vydržím!" oznámil mu Yamato, který tvořil dřevěné barikády.
"Já vám pomůžu!" nabídla se Minako, která tam právě s ostatními dorazila. Složila několik pečetí a vytvořila další dřevěnou zeď.
"Rychle, noste ty pytle s pískem!" volal na ně Kotetsu.
"Kage Bushin no Justu!" vytvořil Naruto tísícovku klonů, který začali ostatním pomáhat nést pytle.
"Sasuke! Ty spolu s Nejim a dalšími lidmi jdi zkontrolovat stav přehrady, pokud najdete jakoukoliv další prasklinu, idkyby měla být i malá, okamžitě to nahlaste!" zakřičel na něj Shikamaru, který zde rozdával rozkazy. Sasuke aktivoval svůj sharingan a spolu s Nejim a dalšími lidmi z klanu Hyuuga se vydal směrem k přehradě.

"Chouji, támhle!" ukázala TenTen na další vytvořenou prasklinu, z které vytékala voda.
Chouji, který se pomocí techniky Baika no Jutsu zvětšil, natáhl svoji obrovskou ruku a zakryl ji.
Jeho otec Chouza Akimichi mu pomáhal, stejně tak jako Juugo, který zakrýval menší praskliny.

"Ach, Daisuke, já se bojím" natiskla se k němu vystrašená Yumeni, když se ozvalo další menší zemětřesení, které způsobovala přehrada.
"Neboj, už tam skoro jsme" usmál se na ni povzbudivě.
"Pospěšte si a držte se pohormadě!" křikl Iruka, právě procházeli davem lidí, kteří spěchali do úkrytu. Každou minutu do nich někdo vrazil.

"Tady Sasuke, našel jsem další prasklinu" oznámil pomocí vysílačky. Pak do stromu zabodl kunai s rudým praporkem, který signalizoval, že prasklina je opravdu velká. Byli tři druhy, bílá, modrá a rudá. Bílá značila malou, modrá střední a rudá velkou prasklinu. Pak se vydal hledat další.

Každy ninja Konohy pomáhal s ochranou vesnice už nejméně tři hodiny, už byly téměř hotovi když...
Všem se zatajil dech. Obrovské zemětřesení, které se právě ozvalo naznačovalo jediné a to, že se přehrada zbortila.
"Honem pospěšte si! Donoste ty pytle a jděte se schovat!" zakřičel Shikamaru.

"Suigetsu, to zvládneš!" povzbuzovala ho Karin. Suigetsu, který se přeměnil na vodní monstrum jen tak, tak zadržoval vodu, která se valila ven, aby se všicni ostatní stihli schovat.

"Au!" křikla Inori, když ji jeden vesničan, prchající do úkrytu, schodil na zem.
"Inori!" zakřičel Sosuke a pomohl ji vstát, šlo to dost těžko, kvůli davu lidí, kteří utíkali co jim nohy stačili do bezpečí.
"Dělej, pohni!" popostrčil ji. Inori běžela napřed a Sosuke za ní, už byly skoro u Iruki a ostatních když v tom do Sosukeho nědko vrazil takovou silou až ho odhodil a on se praštil o kámen, co ležel na zemi.
"Sosuke!" zaslechl jenom křičet Inori jeho jméno, pak upadl do bezvědomí.

"Suigetsu až ti řeknu, tak všechnu tu vodu pustíš a utečeš odtam co nejrychleji to bude možné!" řekla mu do vysílačky Tsunade.
"Jedna"
"Dva"
"Tři"
"TEĎ!" Suigetsu pustil všechnu vodu a co nejrychleji odtam utekl. Tuny hektolitrů vody se valili obrovskou rychlostí směrem k vesnici, ve které však už nebylo ani živáčka. To si teda aspoň mysleli. Právě se v jedné ulici probouzel malý chlapec, který předtím upadl do bezvědomí. Jeho uhlově černé oči se kolem sebe zmateně rozhlíželi. Chlapec netušil, že se v tomto okamžiku nachází ve smrtelném nebezpečí. Nědko jiný to však tušil. Osoba se smaragdově zelenými oči a růžovými vlasy, které by každého oslepili se na malého chlapce dívala s nenávistí v očích. Z dálky slyšela šum tekoucí vody. Do ruky nahromadila chakru.
"Když nemohu mít se Sasukem dítě já, tak nikdo!" a vší silou udeřila do barikády. Následky jaké to může zpusobit si vůbec neuvědomila.

Sosuke se pomalu zvedl, když v tom uslyšel šum vody. Otočil se a jeho oči se rozšířili hrůzou. Spatřil obrovitánskou vlnu, která se na něj řítila. Utíkal jak nejrychleji mohl aby jí utekl. Marně. Vlna ho po pár minutách spolu s několika domy smetla.

"Sasuke!" zakřičel na něj naprosto vyčerpaný Suigetsu, jakmile se dostal do úkrytu podlomila se mu kolena. Karin k němu doběhla a pomohla mu se postavit.
"Co se děje?" otočil se na něj.
"T-ta S-Sakura, zbořila...zbořila část bariéry. Sasuke ta vlna dostala Sosukeho!" pro Sasukeho jako by se zastavil čas.
"To ne!" zašeptal.
"NE!" zakřičel a utíkal co mu nohy stačili.
"SASUKE!" chtěla mu jít Minako na pomoc, ale zarazila ji Tsunade.
"NE! On to zvládne. Ostatní půjdou a začnou opravovat barikádu aby se do vesnice nedostalo ještě víc vody, bez proterů!" řekla když si všimla Minako, která se nadechovala k nějakému protestu.
"Fajn" přikývla mrzutě.
"Hodně štěstí Sasuke" popřála mu v duchu a vydala se spolu s ostatními pomoci s opravou bariéry.

Sasuke utíkal jak nejrychleji mohl. Srdce mu bušilo adrenalinem a strachem, strachem o s vého syna, strachme že by ho mohl ztratit.
"Sosuke!" zakřičel do silného větru. Nic. Sasuke neváhal a skočil do ledové vody. Plaval seč mohl. A v tom ho spatřil, jen tak, tak se držel větve stromu aby ho neodnesl proud, ale bylo vidět, že už to moc dlouho nevydrží.
"Sosuke! Vydž!" zakřičel na něj a plaval směrem k němu. Sosuke se na něj podíval.
"Promiň tati" omluvil se v duchu a znovu upadl do bezvědomí, což mělo taky za následek to, že se pustil a proud ho odnášel.
"SOSUKE!" vykřikl Sasuke.
Sosukeho tělo unášel proud. Sasuke se snažil ho dohnat, což se asi po hodině povedlo. Chytl bezvládné tělo svého syna a snažil zachytit se něčeho co by vydrželo silný proudy vody, ale nic takového nenašel. Sasukeho s bezvládným Sousukeho tělem odnášel dál proud. Nakonec se mu podařilo se zachytit o stěnu jednoho zničeného domu. Ze všech sil držel zdi a druhou rukou držel Sosukeho. Z nedaleké zdi jednoho zničeného domu se uvolnila cihla a jak jí proud strhnul tak udeřila Sasukeho do hlavy. Sasuke, který to nečekal upadl taktéž do bezvědomí. Proud vody ho strhnul a unášel. Po nějaké době se Sasukeho bezvládné tělo společeně se Sosukem zastavilo na jednom místě, kolem kterého se valili proudy vody.

Mezitím u bariéry

"Minako zůstaneš tady" nařídila Tsunade a dívala se na Minako
"Nezůstanu! Mému synovci a bratrovi jde o život a ty chceš, abych tu byla?!" zaječela Minako a bylo jí jedno, že Tsunade tyká.
"Ano! Chci, aby si pomohla opravit bariéru, potom se všichni vydáme Sasukeho a Sosukeho najít." řekla Tsunade a probodla Minako pohledem.
"Potom může být pozdě!! Je mi jedno jestli mi zakážeš mise, ale já jdu najít mého bratra, který mi zůstal z původní rodiny!" zaječela Minako a rozeběhla se směrem do vesnice. Tsunade se za ní dívala.
"NIKDO se už odtud nehne! Jestli jo tak je zbaven hodnosti ninji!" křikla Tsunade. Ostatní se pustili do opravy bariéry. Minako se po chvíli vrátila, ale byl to jenom klon, ale nikdo to nezjistil. Spolu se Suigetsem, Hanako, a dalšími ninji se snažila udržet vodu na místě, aby ostaní mohli bariéru opravit.

Pravá Minako stála, ve vlčí podobě, nad zničenou a zaplavenou Konohou a snažila se zachytit pach Sasukeho nebo Sosukeho chakry. Přívaly vody přestaly pomalu proudit, protože se Hanako a ostatním podařilo opravit tu bariéru. Vlk spozorněl, když ucítil slabý záchvěj Sasukeho chakry. Vlk skočil na vodu a pomocí chakry běžel do míst, kde cítil Sasukeho chakru. Vlk běžel dobrou hodinu, než našel menší ostrůvek, kolem kterého tekly proudy vody. Na ostrůvku ležel Sasuke i se Sosukem, oba dva byli v bezvědomí. Vlk se odrazil a skočil na ostrůvek. Opatrně převrátil Sasukeho na záda, stejně tak i Sosukeho. Vlk kolem nich chvíli chodil, pak se posadil, zaklonil hlavu a hlasitě, jakoby bolestivě zavil. Vytí bylo slyšet hodně daleko, tak se dostalo až k Hanako.
Vlk se rozhlédl a v dálce, nad Konohou, spatřil růžovlasou postavu. Začal hrozivě vrčet. Se zlostí a nenávistí v očích se k ní rozeběhl.
"Sasuke, ne co jsem to udělala!" brečela Haruno při pohledu na bezvládné tělo její lásky. Sosukeho, který vedle něj ležel si ani nevšimla. Chtěla se k němu rozeběhnout, ale zarazilo ji hrozivé vrčení.
"Co..co to je?" vystrašeně se kolem sebe rozhlédla. V tom před ní skočil obrovitánský vlk velikosti člověka. Jeho pronikavě žluté oči, které na ni hleděly s nenávistí a krvelačností v ní zbuzovaly hrůzu. Jeho černá srst, zmáčená od vody, která vlála v silném větru způsobovala, že vlk vypadal ještě dvakrát větší než normálně. Na hrozivém dojmu ještě pomáhala bouřka, která zde řádila. Vlkovi hrozivé stíny, které se objevovali při každém blesku působili ještě hrozivěji a strašidelněji než vlk samotný.
Sakura o několik kroků ustoupila. Při každém jejím pohybu vlk vrčel víc a víc.
"J-já se tě nebojím!" křikla na něj, ikdyž to moc přesvědčivě neznělo. Se vším odhodláním co našla se postavila do bojové pozice, bylo na ní však vidět, že se doslova klepe hrůzou.

Mezitím v jeskyni, kde byly všichni ostatní ukrytí, se kousek v rohu krčila postava malé blondýnky. Její tělo se klepalo potlačovanými vzlyky.
"To-to všechno je moje vina, kvůli mě je Sosuke..." už to nevydržela a naplno se robrečela.
"Je to moje vina, moje vina" říkala si stále v duchu
"Inori, co se děje, proč pláčeš?" přišla k ní rudovláska s blonďatými konečky a poměnkovými oči.
"Je to všechno moje vina, kvůli mně může být už Sosuke..." nedokázala to řict.
"Ne, není to tvoje vina, může zato ta Sakura, strejda a moje máma ho určitě zachrání" obejmula ji, idkyž měla co dělat aby se taky nerozbrečela. Kousek odnich seděla dvojce chlapců, kteří na tom nebyly onic líp, sice nebrečeli, ale bylo na nich vidět, že jsou opravdu psychycky vystresovaní.

Hanako hleděla do dáli. To vití, znělo tak bolestně, přímo zoufale. Hanako moc věděla kdo to vil, ale takhle ji vít ještě v životě neslyšela.
"Něco se muselo stát" pomyslela si. Opatrně se rozhlédla, jestli ji nikdo nesleduje. Nechtěla porušit rozkaz co dostala od Tsunade, ale její syn a láska proni znamenali víc než její hodnost a postavení ninji. A konec konců, zde ji už potřeba asi nebude.

Hanako nahromadila chakru do nohou a běžela po vodě tam odkud slyšela to vití, věděla však, že pokud bude v téhle podobě zabereji to maximálně tak hodinu, možná déle, a teď byla drahá každá minuta. Neměla navybranou. Musela to udělat.
Pomocí chakry se odrazila a vyskočila. Zpátky však už nedopadla jako člověk.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Chrissie-chan Chrissie-chan | Web | 3. října 2011 v 17:46 | Reagovat

Je to krásně napsané !

2 susu-san susu-san | E-mail | Web | 25. října 2011 v 0:38 | Reagovat

užasné teším se na další díl

3 susu-san susu-san | E-mail | Web | 25. října 2011 v 1:07 | Reagovat

ne dorý nic se nestalo já jen že mě to sot překvapilo a počítej stím že ti přibide Emai s tim jak jsem to překopala potřebuju totiš povolení a jestli jsem to dobře pobrala tak snad to bude ok a promiň za to sesekirování byla jsem dost naštvaná protože jsem musela řešit par ptoblému z kterých jsem byla dost labilní a pak jsem vypěnila a vybila si to na tobě protže jsem četla tu hromadu komentů takže se moc omlouvám a doufám že mi to odpustíš :-) jo když by to nebilo ono tak mi na Emai pošli znova to co bys chtěla obrásky mám uložená takže ty nemusíš :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama