Minako boduje aneb konec Haruno Sakury

30. října 2011 v 22:38 | Minako |  Minako boduje aneb konec Sakury Haruno!
Přidávám další dílek a doufám,že sebude líbit. :)
P.S.chybičky ignorovat a jestli můžu poprosti o komenty :D

Minako boduje-aneb-konec Haruno SakuryJe podvečer a Minako se pomalu prochází lesem,když uslyší rychlé kroky a něčí hlasy.
"No kurva...před ní se snad nedá schovat!" uslyší vyděšený hlas patřící Kabutovi
"No to mi povídej. Ty s ní nemusíš být v jedný vesnici a týmu" ozve se Narutův hlas,který zní taky vyděšeně.
Minako jde a po chvíli narazí na Kabuta a Naruta,jak se schovávají ve velkém křoví. Dojde za ně a chvíli si je prohlíží,pak si přidřepne k zemi.
"Před kým se tu schováváte?" zeptá se Minako. Oba dva sebou vyděšeně trhnou a otočí se,protože si myslí,že za nima je Haruno.
"Minako ty si nás,ale vyděsila" vynadá jí Naruto a Kabuto si jí se zájmem prohlíží. MInako je přejede pohledem.
"Moc nečum Brejlovče" odsekne Minako na Kabutův pohled.
"Hádej před kým můžeme zdrhat! Má odporně růžový vlasy a strašnej ječák!!" oznámí Kabuto a stále si Minako zálibně prohlíží.
" Kde je Haruno?" řekne nadšeně Minako,stoupne si a rozhlídne se a nakonec hlasitě zakřičí.
"Héééééj Haruno ty růžová kreaturo,kde si????" Kabuto jí zacpe pusu a stáhne jí na zem,v dřepu před ní sedí a kouká na ní. Naruto se rozhlédne a vzápětí se skrčí do křoví a začne něco huhlat. Minako i Kabuto v tom rozeznávají slovo "růžová". Minako se zaleskne v očích a Kabutovu ruky ze svých úst odendá.
"Mám plán,jak se jí zbavit" řekne Minako a stoupne si,rozhlíží se a pak popadne za ruku Kabuta a Naruta a dotáhne je doprstřed mýtiny. Naruto se snaží okamžitě zdrhnout,ale MInako ho posadí na zem a sama si sedne mezi jeho nohy a jeho ruce si dá kolem boků. Pak popadne Kabuta a přitáhne si ho těsně k sobě,takže si koukají do očí.
"KOukejte spolupracovat. JInak se jí nezbavíme. Naruto chci po tobě aby si mě líbal na krku a rukama zajel pod triko. A ty Kabuto budeš spolupracovat!" řekne Minako a počká si na kývnutí.
"Hééééj Haruno Sakuro!!" zaječí hlasitě Minako a počká,až se Sakura objeví na mýtině a pak políbí Kabuta a rukama mu zajede pod triko a začne mu přejíždět rukama po hrudi.Kabuto jí začne polibky oplácet a jednou rukou jí zajede pod lem kraťásků. Naruto se k Minako přitiskne a začne jí líbat na krku,rukama jí zajede pod triko a začne jí hladit na bříšku.
Haruno na ně kouká jako na zjevení a pak se s hlasitou ránu sesune k zemi. Minako přestane Kabuta líbat,tomu uteče zklamaný vzdych. Minako se podívá do míst,kde se válí Haruno. Vymaní se z Narutova objetí a dojde k ní. Cestou sebere několik kamínků a začne je po ní házet. Haruno se zvedne a chce jí praštit,ale Minako vytáhne velkou lopatu a přetáhne jí po hlavě,rána byla silná že jí prorazí lebku a "mozek" vyteče ven.
"No fuj" sedne si a začne se klackem šťourat v něčem čemu by se dalo říkat mozek. Pak se otočí na Kabuta a Naruta.
"A bude klid" usměje se a zmizí. Za chvíli se k mrtvému tělu seběhnou hladová zvířata a začnou jí požírat.Naruto i Kabuto znechuceně odvrátí hlavu a radši se každý vydají domu.
Myslíte,že na tu chvilku někdy zapoměli? Jestli jo tak se pletete. Naruto nemohl zapomenout na to,jak se mu Minako posadila k rozkroku a na to jak se od něj nechala líbat na krku. A Kabuto? Ten nemohl zapomenout na ty polibky a dotyky,kterými ho Minako obdařila.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 susu-san susu-san | 31. října 2011 v 16:22 | Reagovat

super tak tohle je něco

2 Christine Christine | Web | 31. října 2011 v 18:20 | Reagovat

Kabuto? O_O Tak nevím koho lituju víc :D

3 Muff* Muff* | Web | 1. listopadu 2011 v 17:48 | Reagovat

Háá :D zasloužila si to mrcha jedna růžová ale měla si místo Kabuta dát Sasana ... to by jí ani nemusela přetahovat tou lopatou xDDD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama