Říjen 2011

Minako boduje aneb konec Haruno Sakury

30. října 2011 v 22:38 | Minako |  Minako boduje aneb konec Sakury Haruno!
Přidávám další dílek a doufám,že sebude líbit. :)
P.S.chybičky ignorovat a jestli můžu poprosti o komenty :D

Minako boduje-aneb-konec Haruno SakuryJe podvečer a Minako se pomalu prochází lesem,když uslyší rychlé kroky a něčí hlasy.
"No kurva...před ní se snad nedá schovat!" uslyší vyděšený hlas patřící Kabutovi
"No to mi povídej. Ty s ní nemusíš být v jedný vesnici a týmu" ozve se Narutův hlas,který zní taky vyděšeně.
Minako jde a po chvíli narazí na Kabuta a Naruta,jak se schovávají ve velkém křoví. Dojde za ně a chvíli si je prohlíží,pak si přidřepne k zemi.
"Před kým se tu schováváte?" zeptá se Minako. Oba dva sebou vyděšeně trhnou a otočí se,protože si myslí,že za nima je Haruno.
"Minako ty si nás,ale vyděsila" vynadá jí Naruto a Kabuto si jí se zájmem prohlíží. MInako je přejede pohledem.
"Moc nečum Brejlovče" odsekne Minako na Kabutův pohled.
"Hádej před kým můžeme zdrhat! Má odporně růžový vlasy a strašnej ječák!!" oznámí Kabuto a stále si Minako zálibně prohlíží.
" Kde je Haruno?" řekne nadšeně Minako,stoupne si a rozhlídne se a nakonec hlasitě zakřičí.
"Héééééj Haruno ty růžová kreaturo,kde si????" Kabuto jí zacpe pusu a stáhne jí na zem,v dřepu před ní sedí a kouká na ní. Naruto se rozhlédne a vzápětí se skrčí do křoví a začne něco huhlat. Minako i Kabuto v tom rozeznávají slovo "růžová". Minako se zaleskne v očích a Kabutovu ruky ze svých úst odendá.
"Mám plán,jak se jí zbavit" řekne Minako a stoupne si,rozhlíží se a pak popadne za ruku Kabuta a Naruta a dotáhne je doprstřed mýtiny. Naruto se snaží okamžitě zdrhnout,ale MInako ho posadí na zem a sama si sedne mezi jeho nohy a jeho ruce si dá kolem boků. Pak popadne Kabuta a přitáhne si ho těsně k sobě,takže si koukají do očí.
"KOukejte spolupracovat. JInak se jí nezbavíme. Naruto chci po tobě aby si mě líbal na krku a rukama zajel pod triko. A ty Kabuto budeš spolupracovat!" řekne Minako a počká si na kývnutí.
"Hééééj Haruno Sakuro!!" zaječí hlasitě Minako a počká,až se Sakura objeví na mýtině a pak políbí Kabuta a rukama mu zajede pod triko a začne mu přejíždět rukama po hrudi.Kabuto jí začne polibky oplácet a jednou rukou jí zajede pod lem kraťásků. Naruto se k Minako přitiskne a začne jí líbat na krku,rukama jí zajede pod triko a začne jí hladit na bříšku.
Haruno na ně kouká jako na zjevení a pak se s hlasitou ránu sesune k zemi. Minako přestane Kabuta líbat,tomu uteče zklamaný vzdych. Minako se podívá do míst,kde se válí Haruno. Vymaní se z Narutova objetí a dojde k ní. Cestou sebere několik kamínků a začne je po ní házet. Haruno se zvedne a chce jí praštit,ale Minako vytáhne velkou lopatu a přetáhne jí po hlavě,rána byla silná že jí prorazí lebku a "mozek" vyteče ven.
"No fuj" sedne si a začne se klackem šťourat v něčem čemu by se dalo říkat mozek. Pak se otočí na Kabuta a Naruta.
"A bude klid" usměje se a zmizí. Za chvíli se k mrtvému tělu seběhnou hladová zvířata a začnou jí požírat.Naruto i Kabuto znechuceně odvrátí hlavu a radši se každý vydají domu.
Myslíte,že na tu chvilku někdy zapoměli? Jestli jo tak se pletete. Naruto nemohl zapomenout na to,jak se mu Minako posadila k rozkroku a na to jak se od něj nechala líbat na krku. A Kabuto? Ten nemohl zapomenout na ty polibky a dotyky,kterými ho Minako obdařila.

Proroctví - Kapitola 7

29. října 2011 v 16:56 | Hanako a Minako |  Proroctví
Omlouváme se, za to že tenhle díl přidáváme tak POZDĚ, ale já jsem se prostě nějak nemohla dokppat k tomu ho semka dát a Min-chan zase blbne ten zasraný blog.cz. Tak snad se vám tenhle díl bude líbit.
Varování: Milovnící Sakury NEČÍST! A nebo když si to přece jenom přečete, nezanechávejte zde sprosté komentáře.
P.S: Pokud jsou někdne nějaké chyby....IGNOROVAT!

Hanako: normální
Minako: tučně, kurzíva

Kapitola 7 - BojLay - Asuky

29. října 2011 v 16:07 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Vyrobené
Takže tady je lay pro Asuky, snade se ti bude líbitSmějící se


Edmund a Lisa

29. října 2011 v 15:27 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Videa
Taková menší parodie na Edwarda a Bellu z Twilight xD. Mě osobně se, ale líbí mocSmějící seKapitolovky

29. října 2011 v 14:50 | Hanako a Minako |  Kapitoloky

Kapitolovky - Twilight

Lay č. 05 - Twilight

29. října 2011 v 14:25 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Lay - Blogu
Nedávno jsem si znovu zkoukla první díl Stmívání a natolik mě to uchvátilo, že jsem prostě tenhle des musela udělat. Ty co jsem zklamala tím, že tu není další lay na SasuNaru, Sasukeho nebo koholiv za Naruta, tak se omlouvám, ale máme právo si udělat to co se nám líbí. Nám se prostě s Min-chan zalíbil Twilight a tak to je. Ale nebojte, laye na téma Naruto tady budou taky přibývat, ale i Twilight. Prostě jsme chctěli zkusti neco jiného, někdy člověka prostě omzí dělat laye na to samé téma. Tak snade se vám bude tenhle lay líbit tak jako nám.


Velká REKONSTRUKCE

29. října 2011 v 12:51 | Hanako a Minako |  Důležité
Proběhne zde velká rekonsrukce:

1. Nový lay
2. Uprava menu, rubrik
3. Možná přibudou nové rubriky
4. Roztřídení Affs

Minako boduje aneb konec Haruno Sakury-testovací dílek

23. října 2011 v 16:24 | Minako Uchiha |  Minako boduje aneb konec Sakury Haruno!
Jak hlásá nadpis.
Je to první díl nové serie povídek,které na sebe nenavazují. Jedí co budou mít všechny povídky s tímhle názvem společného je smrt Haruno Sakury.
NECHCI VIDĚT ŽÁDNÉ URÁŽEJÍ KOMENTÁŘE A PODOBNĚ!!!!!
Já Sakuru nemusím,proto jsem to napsala.
Přeji příjemné počtení.

No teď slibovaná povídka. Je to krátké,ale snad někoho pobaví. A pls komentík,jestli mám psát dál.
P.S. Gomen,že nepřibývá Proroctví,ale z nějakého důvodu mi sem nejde vložit T_T


Minako boduje-aneb-konec Haruno Sakury


Bylo odpoledne a Minako procházela ulici,když spatřila zdrhajícího Sasukeho s Itachim.
"Héééj co je?" zakřičí na ně Minako
"Zdrháme" křikne nazpět Sasuke a i s Itachim se za Minako schovají.
"Před kym?" koukne po nich. Sasuke ukáže před ně. Minako se otočí a spatří růžovlasou hlavu,která ječí "Sasuke-kun,Itachi-kun lásky kde jste?" hodně hlasitě.
"Před ní zdrháte?" Itachi se Sasuke pouze přikývli a krčili se za Minako. Ta jen protočila oči a popadla Itachiho za triko a přitáhla si ho těsně k sobě. Pak chytla i Sasukeho a postavila ho tak,že jí stál za zády. Jeho ruce si dala na boky.
"Spolupracujte,jestli se jí chcete zbavit" sykne na Itachiho a Sasukeho,pak se otočí k Haruno.
"Hééééééééééj růžová hlavo Haruno" zaječí na ní hlasitě Minako. Haruno se na ní otočí a to uvidí jí vyrazí dech.
Minako dá Itachimu dokonalýho francouzáka a ten jí to s chutí oplácí. Sasuke se lepí Minako na záda a osahává jí,jednou rukou jí zajedo pod triko a hladí jí po břiše. Minako utíkají slastné vzdechy. Sasuke jí druhou rukou zajede trochu pod kalhoty. Minako se o oba otře celým tělem a Sasukemu i Itachimu uteče slastné zavdychání.
Haruno se na ně dívala a po chvíli padne k zemi. Minako se od obou odtáhne a jde se podívat k tomu růžovému flaku na ulici. Vezme klacek a začne do ní šťouchat, Haruno se zvedne,ale Minako jí přetáhne pánvičkou po hlavě,tak silně,že ji prorazí lebku,když zjistí,že je opravdu mrtvá tak se spokojeně usměje a otočí se ke kluků.
"Je po ní" oznámí a odejde. Itachi se Sasukem se za ní jen dívají. Po chvíli se rozhodnou odejít. Itachi nemůže zapomenout na toho dokonalého francouzáka co mu Minako dala. A Sasuke? Ten nemůže zapomenout na to jak Minako se od něj nechala osahávat.

Proroctví - Rezence (VideoUpotávky)

16. října 2011 v 19:50 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Proroctví
Takže jsem vytvořila druhou upotávku na tuhle povídku, v téhle se oběvují dvě new postavy. Pod ní se objeví i ta původní, ta první a poté je tu anketa a byla bych ráda, kdyb jste hlasovali, která je lepší. Min-chan se líbí spíš ta druhá, ta nová, ale byla bych ráda kdyby jste mi řekli i svůj názor. Moc děkuji předem. Snad vám ta druhá torchu nažene chuť tu povídku číst, jelikož mám pocit, že poslední dobou ji moc nečtete.

2 (Nová verze):
1 (Stará verze):

SasuNaru animation : Mamotte Shugogetten Op.parody [HQ] Lyrics-letra: ENG&ESP.

12. října 2011 v 22:40 | Hanako a Minako |  Videa
Klaním se tomu kdo si stím dal tu práci :D Vážně povedené :) a ta písnička je moc kawai, neví někdo jak se jmenuje?

(P.S: Vzhledem k tomu, že video bylo zrušeno, dávám jsem sice úplně stejné, ale s trochu horší kvalitou)

(a takhle vipadá originál)

Lay č.04 - Naruto Death (SasuNaru)

12. října 2011 v 22:03 | Hanako Uchiha Hyuuga |  Lay - Blogu
Mám takový menší pocit, že s tímhle dessingem jsem se překonala.Samosřejmě si to někteří nemusí myslet, ale tohle byla moje první práce tohoto typu a inspirovaly mě k tomu dessy jednoho našeho Affs. Myslím, že ta osoba ví o koho se jedná, a kdyby ne, tak prozradím. že začíná na S. Tak snad se vám bude new vzhled líbit :)


Minačina MEGA omluva

12. října 2011 v 17:51 | Minako |  Keci v kleci xD
Zdraví Vás Minako.
Konečně se mi povedlo přihlásit se na blog.cz =).*radši se schovává,kdyby po ní někdo něco hodil* To chce potlesk,že se mi to vůbec podařilo. Blblo mi přihlášení,ale takovým způsobem,že to nebylo možný -.-".
Chtěla jsem se omluvit především Hanako-neechan,která to byla na všechno sama.
!!!!Takže Hanako....gomenasai!!!! *v očích velmi omluvný pohled*
Samozřejmě se omlouvám i čtenářům našich povídek,za to,že jsem nepřidávala kapitoly k Proroctví. Ale věřte tomu,že kdyby mi šlo se přihlásit dala bych je sem.
Slibuju,že se budu pokoušet přidávat povídky v čas,jak jsou slíbené!! No já osobně jsem se pustila do jedné jendorázovky/kapitolovky....no ještě nevím,podle toho,jestli se Vám bude líbit,tak budu pokračovat. :D XD
S Hanako máme rozepsané Proroctví,které se vyvíjí dobře :) a hrozně mě to baví psát,ikdyž mozek někdy stávkuje a odmítá vymýšlet pokračování XD.

Chtěla jsem se pak jen zeptat. Mám v jedný složce povídky,kterou jsou krátké. Ale jsou zaměřené na likvidování Haruno Sakury! Takže,kdo by měl o ně zájem,tak se ozvěte.

A prosím ty,kteří mají Sakuru rádi,aby po mě nic neházeli!!! Já osobně Sakuru nesnáším a Hanako jí taky moc nemusí. Já za to nemohu,že nemám ráda růžovou a není mi sympatická Sakura.
Takže prosím milovníky růžovovlasé Sakury,aby do komentářů nepsaly nepěkná slova,ohledně těch povídek a mého názoru na slečnu Haruno.
Káždý je jiný,každýmu se líbí jiné postavy,paringi. A proto PROSÍM neodsuzujte někoho,kdo nemá rád postavu nebo páring,který se líbí vám.

No to je asi všechno,co jsem chtěla a děkuju všech co si to přečetli. :)
Minako :))

P.S: Chtěla jsem se znova omluvit Hanako-neechan,která to byla na všechno sama.
!!!!Takže Hanako....gomenasai!!!! *v očích velmi omluvný pohled*

Proroctví - Kapitola 6

2. října 2011 v 22:34 | Hanako a Minako |  Proroctví
Ano jak jste si jistě všimli máme nový obrázek, a ti ktreří jsou víc pozorní si jistě také všimli, že jsou zde nové dvě postavy. Také se omlouáme za určité zpoždění, ale minulý pátek jsem já (Hanako) měla nepříjemný zážitek když jsem byla u taťky na návštěvě a prdla, odešla mi fleška *nemůže i momentálně vzpomenout jak se to píše xD * a všechny svoje věci co jsem tam měla uložený se mi smazaly T___T. A Min-chan měla něco s rukou*podle informací ji měla v sádře* a teké se možná semka nemohla dostat, jelikož jí ten za..tracený blog.cz nechce dovolit se přihlásit nebo co *teď Min nevím jestli to tak opravdu je, usoudila jsem to z toho jak si mi párkrát říkala, ž se semka nemůžeš dostat xD * a tenhle pátek jsem se musela starat o nové koťátko, které jsem dostala a jsem z něho moooooooooc šťastnáSmějící se. Možná se oněm ještě dneska zmíním jelikož se začínám nudit, takže pro vaše dobro, rychle si tu povídku přečtěte a zdrhej te xD. No nic tak já vás už nebu otravovat zbytečnými keci a přeji pěkné čteníUsmívající se.Jo ještě jena věc....jako obvykle chyby přehlížet anebo ignorova xD Jelikož to semka dávám tak pozdě a už se mi to vážně nechce kontrolovat, tak to když tak opravím možná zítra.

Hanako: Normální
Minako: Tučně, kurzíva

Kapitola 6 - Potopa