Proroctví - Kapitola 5

16. září 2011 v 21:59 | Hanako a Minako |  Proroctví
Konečně semka dáváme o týden opožděný pátý díl. Snad se vá bude líbit.
P.S: Já vím, je to už otravný, ale jako obvykle chyby ignorovat xD. Co se týče těch názvů kapitol, tak si nejsme jistí jestli se tenhle k němu hodí. Poslední dobou je těžké je vymýšlet.
Hanako: Normální
Minako: Tučně, kurzíva

Kapitola 5 - Posel smrtiNad vesnicí zuřila nemilosrdná bouře zvaná jako "Posel smrti", všude venku se stromy vytrhávali z kořenů, některé staré domy se bortili, vody se vylévali ven a s narůstajícím dešťem způsobovali záplavy. Takhle to trvalo už tři dny. Ještě zbývali čtyři a konečně to peklo skonči.

"To není dobré, každý rok je to hoší a horší, doufám, že ty čtyři dny utečou co nejrychleji" říkala Hanako do telefonu. Zrovna si povídla s Hinatou, Minako a Ino. V téhle době, byl nejspolehlivějším způsobem komunikace telefon, ikdyž to bylo taky dost riskantní, jelikož blesk mohli kdykoli udeřit.
"Já taky, Yumeni se strašně bojí a já už nevím jak jí mám uklidnit" povzdechla si Hinata.
"S Inori je to to stejné, díky bohu, že ji Sai dokáže aspoň trochu pobavit těma svýma kresbama"
"A co kluci, jak to snáší oni?"
"Taky se bojí, idkyž se to snaží nedávat najevo, jsou to přece jenom chlapy a hlavně Sasukeho synové, zkuste hádat pokom tohle zdědili, po mě určitě ne"
"Fakt??? To ti nezávidím mít doma čtyři takové morouse" zasmála se provokativně Minako.
"Lepší morousové než to vaše trio"
"Cos tím jako chtěla říct!?"
"To že když jste se dali dohormady ty a Naruto, tak to byla v jistém smyslu katastrofa, člověk ani nemusí zapínat televizi, stačí poslouchat ty vaše rozhovory a hned má z hoto skvělou grotesku. A co si myslíš, že vznikne spojením vás dvou? Není divu, že je Kumiko tak divoká, divočejší než byl v jejím věku Naruto a dokonce si trofnu říct i ty" kdyby to bylo možný vyplázla by na ni jazyk.
"No počkej, za to tě trest nemine!" řekla naoko výhružně, uraženě a naštvaně.
"Už se bojím"
"To bys měla"
"Teda holky, vás poslouchat, to je taky pořádná groteska" řekla Ino a spolu s Hinatou se začali smát.
"No dovolte, tohle je normální SOUKROMÝ rozhovor!" řekla Minako zase na oko naštvaně
"Víš co byla groteska" řekla po chvíli Minako a uchechtla se.
"No povídej" ozvaly se ostatní tři hlasy
"Když se vrátil Sasuke a pak se objevila Sakura. To byla groteska"
"Tak už to řekni, když si to načala" pobýzela ji Ino
"Hanako, tobě řekne Sasuke a hlavně mě pak nezabij. No nic holky budu muset končit Kumiko se zase kvůli něčemu vzteká a Naruto, ten ji jen pobaveně sleduje" rozloučila se Min a zavěsila. I ostatní zavěsily a šli se věnovat svým dětem.

"Kumiko okamžitě ty katany polož!!!" nařídil Naruto a vyčkával, zda jeho dcerka poslechne a Kumiko jako na potvoru neposlechla a dál se pokoušela s katanama šermovat. Naruto se zvedl z gauče a chtěl Kumiko ty katany vzít, ale ona mu začala utíkat. Naruto a Kumiko se honili po celém obýváku a kuchyni. Najednou Kumiko vrazila do stolku, kde stálo několik fotek a větší skleněná krabička. Vše ze stolku popadalo na zem a s ránou dopadlo na zem a roztříštilo se. Naruto dohnal Kumiko a díval se na tu spoušť.
"Maminka nás zabije" zaúpěl Naruto. Minako seběhla z horního patra a když spatřila ty dva a tu spoušť, tak se zhluboka nadechla.
"Kolikrát jsem vám říkala ať se nehoníte po obýváku, kde jsou věci jako fotky a skleněné věci?" zeptala se klidně Minako a podívala se na něj. Naruto i Kumiko nasadili štěněcí oči, ale to jim nepomohlo, protože tohle na Minako neplatí.
"Tohle na mě neplatí. Okamžitě to uklidíte a pak půjdete do kuchyně. Na stole máte večeři. Kumiko si pak vyčistí zuby a půjde spát a bez řečí!" rozhodla Minako a zase zmizela do patra.
Naruto i Kumiko se pustili do uklízení. Po půl hodince měli uklizeno a tak se šli najíst. Po jídle šel Naruto s Kumiko do koupelny, kde na ní dohlédl, než si vyčistila zuby a pak jí šel uložit do postele. Po nějaké době sešel Naruto zpět do obýváku, ale nikde nemohl Minako najít.
"Min..kde jsi?" zvolal tiše Naruto
"Koupelna" zazněla odpověď. Naruto se usmál a vydal se za Minako do koupelny. Našel Minako jak sedí ve vaně plné pěny. Přidřepl jí za hlavu a ruce jí položil na ramena. Minako zaklonila hlavu a usmála se. Naruto jí políbil a lehce jí vsál spodní ret. Min mu jen tiše vzdechla do úst. Naruto se usmál a vytáhl rudovlásku z vany a zabalil jí do velké fialové osušky. Minako se usmála a natáhla se po tričku a kraťáskách, ve kterých spala. Naruto počkal až se obleče a pak si já za boky přitáhl těsně k sobě a políbil jí na rty a pak na krk. Minako utekl vzdech. Naruto si jí vyhoupl do náruče a zmizel v ložnici.

Hanako vešla do obýváku a spatřila Sasukeho ležícího na pohovce. Očividně spal, jelikož se z pod novin, kterými měl zakrytou hlavu ozívalo pravidelné oddechování. Modrovláska se sama prosebe usmála a odnesla tác, na kterém měl hrnek od dopitého kafe a misku od domácích sušenek. Odnesla to do kuchyně, kde to umyla a uklidila. Ve chvíli kdy si otírala mokré ruce se ozvala gigantická rána.
"Proboha" lekla se. Tohle byla doposud ta největší rána, která se za celou dobu trvání bouřky ozvala. Už toho měla fakt dost, každý den se strachovat, jestli jim velký vítr nezboří celý dům a nebo ho zaplaví záplavy a nebo jestli neshoří když do něj zasáhne blesk.
"To byla rána co?" vešel tam Sasuke, kterého to očividně probudilo.
"To ano, je to furt čím dál tím horší a horší"
"Však ono to přejde" objal a následně ji políbil.
"Jsem ráda, že si tu s námi" řekla když se od sebe odtrhli.
"Já taky" usmál se a přitálh si ještě blíž pro další polibek.

"Já se nudím" řekl malý černovlasý chlapec svým dvou bratrům. Vysel hlavou dolů z jejich třípatrové postele. Tu svou měl až úplně na vrchu.
"A co chceš v tomhle počasí jako asi tak dělat?" nechápal Sosuke.
"Určitě něco lepšího než se tu nudit"
"Souhlasím, já se taky pěkně nudím" přidal se na jeho stranu Kisuke.
"Škoda, že nemůžeme zažít nějaké dobrodružství" povzdechl si Daisuke
"Ty jsi už svoje dobrodružství prožil" ušklíbl se Sosuke.
"Nezáviď"
"Kdo tu závidí?"
"Ty"
"Jak si na takovou blbost přišel?"
"Normálně, je to na tobě vidět"
"Tss, to určitě"
"Hele kluci, koukejte" přerušil jejich začínající hádku Kisuke.
"Co je??" zeptali se naráz. Kisuke jim ukázal škvírou ve zdi, ze které skvěle viděli ven, na malé černé koťátko, které se očividně hodně bálo.
"Musíme ho zachránit, tam venku určitě zemře" vyjekl Daisuke.
"Ale jak?" zeptal se Kisuke.
"Jednoduše, prostě pro něj půjdeme" ozavl se Sosuke.
"Zbláznil ses, to nemůžeme!"
"A co jiného chcete dělat"
"Třeba požádat, tátu a mámu o pomoc" ťukal si na čelo Kisuke.
"To nepomůže, znáš dospělí, určitě řeknou, že je to moc nebezpečné a že nestojí abychom kvůli tomu riskovali život" ohradil se Sosuke.
"Sosuke má pravdu" přidla se Daisuke, na jeho stranu.
"Dobrá, ale nesmí se otom dozvědět naši, jinak máme pořádný malér" souhlasil nakonec Kisuke a spolu s bratry začal vymýšlet plán na záchranu koťátka.

"Můžem?" zeptal se Sosuke.
"Můžem" řekli a pomalu proklouzli kolem kuchyně, kde se stále líbali Sasuke a Hanako. Co nejrychleji a nejtišeji otevřeli dveře a v tom je udeřil obrovský vítr.
"Rychle, zavři je!" zakřičel Kisuke na Daisukeho. S pomocí Sosukeho se mu to podařilo.
"Kluci, myslím, že to nebyl tak dobrej nápad" křičel Daisuke. Všichni tři se jen tak, tak drželi zábradlí aby je silný vítr neodvál.
"A naco si myslíš, že máme to lano!" vykřikl Sosuke a ovázla ho svým bratrům a sobě okolo pasu.
"Kde je! Nevidím ho!"
"Někde tu musí být! Pojďte! Musíme ho najít" zavelel Sosuke a šli.

"Sasuke, co to bylo?" zeptala se Hanako, když uslyšela tu ránu.
"Jdu se podívat" Sasuke vyšel ven a hned si vyšiml pootevřených dveří. Nechápal jak se to mohlo stát, když byly pevně zatlučený. Myslel si, že zato mohla bouřka dokud tam nevběhla Hanako.
"Sasuke, kluci jsou pryč!"
"Cože!!" vykulil na ni oči.
"Hledala jsme je všude, ale nikde nejsou!"
"Snad nešli..." proběhlo mu hlavou, když mu to konečně všechno docvaklo.
"To snad ne!" vykřikl a vyběhl ven.
Uviděl lano, které bylo přivázané na zábradlí. Sasukemu okamžitě došlo, že kluci provádí něco co nemají. Sasuke si nahromadil charku do nohou a začal hledat ty malé uličníky. Bylo to dost obtížné, jelikož vítr byl strašně silný. V jednom momentě se jen tak, tak stihl vyhnout kmeni stromu.
"Musím je najít a to co nejrychleji" pomysel si a znovu se vydal na cestu.
Po nějaké době je našel, všichni tři se schovávali za zdí jednohu domu, před silným větrem, který ještě víc zesílil. Byly promočení na kost a vypadalo to, že jim je zima. Zadíval se na ně pozorněji a zjistil, že Kisuke drží v náruči nějaký černý stvoření. Sasuke se zamračil a všechny tři popadl za triko. po chvíli se mu povedlo vrátit do domu. Kluky pustil až v obýváku na gauči. Hanako seděla v křesle a pozorovala své syny.
"Co vás to napadlo?" zeptal se zatím klidně Sasuke a přejel je pohledem. Všichni tři se přikrčili.
"No....em..." začal Kisuke a černé stvoření v jeho náruči zamňoukalo.
"V-viděli jsme v-venku to kotě a t-tak jsme s-si řekli,že ho m-musíme z-zachránit, j-jinak by venku u-umřelo" vykoktal Daisuke a ještě víc se přikrčil, když spatřil Sasukeho pohled.
"Fajn chápu....nudili jste se a tak jste využili příležitosti. ALE měli jste něco říct, co by jste dělali, kdyby jsme nezjistili, že jste šli v TÉHLE bouřce ven. Co kdyby se vám to lano přetrhlo!?" Sasuke pomalu zvyšoval hlas. Kluci se s každým zvýšením přikrčovali víc a víc. Hanako se zatím nevyjádřila. Zvedla se a do křesla stáhla Sasukeho.
"Takže, za ten váš plán máte měsíc domácí vězení. A to znamená, že žádná zahrada. Budete doma. Bez výjmky" řekla nekompromysně Hanako.
"Hai" ozvalo se tiše.
"Teď se půjdete najíst, pak umýt a potom rovnou do postele. A bez protestů!" řekl Sasuke a vstál z křesla.
Kluci přikývli a se stále mňoukajícím koťátkem v náručí odešli. Sasuke si zmoženě sedl zpátky do křesla.
"Jsi v pohodě?" zeptala se ho Hanako.
"Myslím, že na tohle nejsem stavěný" odpověděl.
"Co tím myslíš?"
"Myslítm tím, že nejsem stavěný na to být otcem, a hlavně trojčat, ke všemu kluků"
"Ale jsi, podívej se na sebe, jsi tu teprve čtyři dny a už se chováš jako správný otec. Vím, že je těžké vychovávat tři děti, ale s dětmi se vždycky zajiže víc šťestí a radosti než toho špatného. Dítě není žádné prokletí nebo trest, ale je to štěstí" povzbudivě se na něj usmála. Černovlásek se na ni podíval.
"Děkuji, ty vždycky víš, co říct, abys mě povzbudila"
"To se v rodinách dělá" políbila ho tvář.
"Donesu ti horký čaj, musíš být zmrzlý, udělám ho asi i klukům, aby neonemocněli" vstala a odešla do kuchyně.
Sasuke se pohodlně opřel o křeslo a přemýtal si v hlavě co mu Hanako řekla. Je opravdu tak dobrý otec? Vždyť ani ne před necelými čtyřmi dny nevěděl, že má vůbec nějaké syny. Ale když tak nad tím uvažoval...Nechoval se už tak chladně jako předtím. Když se Daisuke ztratil, měl o něj obrovský strach, stejně jako teďka když zmizeli kluci. Četl jim pohádky a dohlížel na ně když nemohli usnout. Rád si s nimi hrál a vždycky když potřebovali a nebo to bylo potřeba jim pomohl, poradil, povzbudil a nebo vynadal. Copak takhle by se choval, kdyby mu byly lhostejní? Ne.
Náhle málem vyjekl, když se mu o nohy otřelo něco chlupatého.
"Ach, to jsi ty" řekl a zvedl malé koťátko do náruče. Chvíli si ho prohlížel.
"Tak tady máš ten čaj" postavila před něj šálek s čajem.
"To je..." všímla si černého stvořejí v jeho náručí.
"To koťě kvůli, kterému naši synové riskovali život" řekl. Koťe jakoby rozumnělo tomu co Sasuke řekl a smutně svěsilo uši.
"Kde je?"
"Já nevím, ale měli bychom si pospíšit a jít do postele, jinak budeme mít další malér" ozívalo se šeptání z chodby. Sasuke a Hanako se na sebe podívali.
"Tady je!" křilka Hanako.
"Pojďte sem!" dovnitř vešli tři kluci na první pohled opravdu k nerozeznání.
"Tamaki" zašeptal Kisuke.
"Jak vidím, už jste mu dali dokonce i jméno"
"Já osobně, jsem na vás hrozně naštvaná, že jste kvůli němu riskovali život" řekla a kluci si už mysleli, že to koťe odtut vyhodí.
"Ale jelikož nejsem žádná tyranka zvířat dovoluji si vám ho nechat" kluci se ni překvapeně podívali. Sasuke pohladil kotě po hlavě a pak ho pustil na zem. Kočička okamžitě v běhla Kisukemu do náruče.
"A těď mazejte spát"
"Ano" odešli.
"Jsi skvělá matka" řekl Uchiha.
"Děkuji"
"Měli bychom jí taky spát"
"Jo, už je celkem pozdě" zadíval se na hodiny, visící na zdi, které ukazovali půl desáté.
"Fajn, já ještě umyju nádobí"
Sasuke si vzal čaj a šel s ním do ložnice.
"Tamaki, tady nemůžeš spát" slyšel z ložnice chlapců.
"Tady taky ne!" neposedné koťe skákalo z postele na postel. Sasuke odnesl čaj do ložnice a pak se vydal do koupelny, kde našel velký košík. Pak vzal jednu menší peřinku a donesl ho kluků do pokoje.
"Tak a je to" řekl když pokládal Tamaki do její nové postýlky.Tamaki spokojeně zapředla.
"Tady má něco k pití a jídlu" vešla dovnitř Hanako a před pelíšek položila dvě misky, jednu s mlékem a druhou s kuřecím masem.Tamaki se do toho hned pustila.
"Ta je, ale hladová" usmála se Hanako.
"Tati" řekl Daisuke, když ho Sasuke přikryl dekou.
"Ano Daisuke"
"Omlouváme se"
"Už se tím nezabívejte" usmál se a políbil ho na čelo, to samé udělal i u ostatních dvou kluků.
"Dobrou, zlatíčka" usmála se a zhasla. Sice byla pořád naštvaná, ale nemohla se na ně zlobit furt.
"Dobrou"

"Achjo, já jsem, ale unavená" hupsla sebou do peřin
"To já taky" lehl si vedle ní a přitáhl si ji do náruče.
"Je toho najednou moc. Sotva ses vrátil, stihlo se toho stát opravdu hodně.Nejdříve nám Sakura totálně zkazila oslavu na počest tvého návratu, ikdyž, nemůžu uvěřit že to říkám, bychom ji za to měli být aspoň trochu vděční, jelikož, kdyby tam nepřišla, byly bychom všichni tak na mol, že bychom úplně zapoměli na tuhle bouřku a to by nás mohlo stát život. Hned na to se stratil Daisuke. Potom přišla tahle bouřka a teďka si ještě kluci vzali dohlavy takovouhle hloupost. Snad už bude klid.
"Snad jo" začal ji líbat do vlasů. Pomalu ji sudával noční košily když v tom tam vběhl Kiba.
"Sasuke, Hanako! Máme problém. Naše přehrada praská, pokud ji okamžitě nespravíme, zatopí celou Konohu!" zakřičel.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natsuko Natsuko | Web | 21. září 2011 v 15:36 | Reagovat

Ahoj, neviem či som ti už písala, myslím že hej ale nevidím to tu :/ Takže poviem to čo bolo v tom predošlom komente: Hej spriatelím veľmi rada a to čo o tom úplne na 2 miliony percent rozhodlo bol ten úúúúžasný dess so Saskym :-***

2 Natsuko Natsuko | Web | 21. září 2011 v 15:37 | Reagovat

Jáj ja som idiot omylom som to vtedy napísala do http://hanako-and-minako-world.blog.cz/1108/proroctvi-kapitola-3#komentare :D  :D  Sorry že ti takto spamujem xD

3 Natsuko Natsuko | Web | 21. září 2011 v 15:40 | Reagovat

Ach jaj viem som hrozne otravná ale ja som sem pred tým prišla z iného dôvodu a potom som na to úplne zabudla fakt Gomen prišla som ti povedať že máš u mňa diplom xDD http://ninja-naruto-online.blog.cz/1109/diplomy

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama