Proroctví - Kapitola 3

26. srpna 2011 v 14:44 | Hanako a Minako |  Proroctví
Je tu další díl.Já neví, mě osobně příjde divný -_-', ale líbilo se mi jak Min-chan napsla tu pařbuSmějící se. No nic, tak já nebudu víc prozrazovat a přeji pěkné čtení.
P.S: Jako obvykle chyby ignorovat xD
Hanako: Normální
Minako: Tučné, kurzíva

Kapitola 3 - OslavaMinako dál táhla Sasukeho ulicí k domu, kde bydlí Hanako. Stáli asi dvacet metrů od domu a slyšeli hlasitou muziku. Sasuke se na Minako podíval a ta jen pokrčila rameny, jakože neví. Přišli až k domu, kde bylo plno lidí. Minako popadla Sasukeho pevněji za ruku a táhla ho do domu, kde to rozjížděl slavný DJ Bee (xD). Sasuke se jen vyjeveně rozhlížel. Poznal své přátele z dětství, kteří se ho vydali hledat, když odešel za Orochimarem, kvůli pomstě. Minako ho dotáhla do obýváku, kde seděla na sedačce Hanako s Hinatou a Ino. O kousek dál stál Sanade s Narutem a Saiem.

"Ahoooj" křikla Minako, aby přehlušila hudbu a sedla si vedle Hanako. Sasukeho donutila jít vedle ke klukům a začal se bavit s holkama. Hanako se zvedla, s tím, že se jde převlíknout. Najednou na menší podium vyskočil Lee s Gaiem a začali tam tancovat. Minako na ně chvíli koukala a pak zmizela. Chvilku na to se objevila Hanako, která na sobě měla modré přiléhavé tričko, krátké modré kraťásky a vysoké šněrovací kozačny na vysokém podpatku. Krk jí zdobil řetízek, zápěstí náramek ze stříbra a modrými kamínky, stejné byly i náušnice.

"Kam Minako šla?" optal se Sasuke, čekal, že mu odpoví Naruto, ale odpověděl Sanade.
"Šla se převlíknout. To by nebyla oslava, kdyby to tu Min nerozjela. Zase to dopadne jako posledně....budeme jí tahat domů hodinu a to bydlí o dva baráky dál" odpověděl Sanade. Sasuke se chtěl na něco zeptat, ale to už se objevila Minako. Měla na sobě hodně kraťoučké kraťásky černé barvy s lesklými kamínky, které odrážely světlo, dál měla rudé tílko, které jí halilo a zvýrazňovalo poprsí. Na nohou měla vysoké ninja botky, také s lesklými kamínky. Minako hned zamířila k baru, kde obsluhoval Iruka a poručila si pět panáků vodky a saké. Ihned je do sebe kopla, aby se dostala do správné nálady. Po cestě k podiu jí několik kluků pláclo po zadku. Sasuke jí sledoval a nemohl uvěřit, že tohle je jeho sestra, která se ho ráno pokoušela málem zabít.

Sasuke se znovu otočil a zarazil se. Spatřil černovlasého kluka, kterého neznal a který mu byl strašně podobný. Měl úplně stejné havraní vlasy, které mu vzadu trčely a černé oči, ze kterých však vyzařovalo přátelství a laksavost a ne nenávist a chlad, jako z jeho.Bylo to jako by se díval do zrcadla. Byl mu tak podobný a přesto jiný. Na sobě měl bílou košili, černou koženou bundu a tmavě modré jeany.
"A ty jsi kdo?" zeptal se Sasuke Sanadeho.
"Jsme Hanačino dvojče. Jmenuji se Sanade. A ty musíš být Sasuke Uchiha" představil se.
"Jo, jsem to já" přikývl Sasuke
"Nejradši bych tě zabil, ale to by se pak Hanako trápila. A jsem si jistej, že ti to Min-chan vytmavila" usmál se Sanade. Sasuke pouze přikývl a zadíval se na Hanako. Nevěřícně na ní koukal, v tomhle oblečení jí ještě nikdy neviděl. Hanako se na něj usmála a zašla si k baru pro nějaké pití.

Minako se mezitím vyškrábala na podium a začala tam společně s Leem a Gaiem tancovat na nějakou písničku s dobrým rytmem.


Po chvíli Gai s Leem odešli, protože nemohli s Minako udržet krok. Pak se k Minako vyškrábal Kiba a začal tam s ní tancovat, takže na sobě byli natisklí tělo na tělo. Minako tam kroutila svůdně boky, že několik kluků mělo pak menší problém. Sasuke na Minako nevěřícne koukla, pak se podíval po Narutovi. Po chvíli se k nim přidal i Suigetsu s Karin. Na všech čtyřech bylo poznat, že už v sobě mají notnou dávku alkoholu, protže se tam po chvíli začali líbat. Nejdřív Minako s Kibou, Karin se Suigetsem a nakonec to dopadlo tak, že Minako tancovala tělo na tělo se Suigetsem a Karin s Kibou.

"To jí necháš? Vždyť jen cestou k podiu jí několik kluků osahávalo a myslím, že i Jiraya?" zeptal se Sasuke Naruta.

"Nechám. Nemá to cenu se jí to snažit rozmluvit. Jednou jsme to se Sanadem zkoušeli a málem nás oba zabila. Každej jsme jí popadli z jedný strany za ruku a táhli jí z parketu pryč...." řekl Naruto a odmlčel se

"...No a Minako nějakým způsobem dokázala ještě reálně uvažovat a to v sobě měla pět flašek vodky a asi čtyři flašky zelený. No a tak jsme jí vytáhli před ten klub a tam nás dokonale seřvala na tři doby. Proto jí necháme." dořekl Sanade

"S Minako jsme pak udělali dohodu, na pařbě si může dělat co chce, ale pod podmínkou, že se musím ztřískat i já. No a díky zkušenostem víme, že máme pořádat pařby jednou za dlouho dobu" řekl Naruto, došel k baru pro silný alkohol a kopl do sebe dvě skleničky, pak se na to vykašlal a kopl do sebe půl flašky. Sasuke na něj koukal a pak se otočil na Sanadeho.

"Jo je to pravda. Většinou na pařbách, kde je Min je i Hanako a dohlíží na ní" napil se Sanade ze své sklenky se zlatavou tekutinou.

Naruto se postavil a motavým krokem došel na podium, po cestě popadl za ruku Kibovu přítelkyni Minoki a vylezli si na podium k nim a začali tancovat, po chvíli se i líbali. Pak se k nim ještě přidal Shikamaru s Temari, kteří už byli taky v opojení alkoholu. Nakonec se tanečníci z podia přesunuli na parket, který byl před podiem. Chuml osmi tanečníku se na sebe všelijak lepil a různě se osahávali. Všem to bylo jedno, měli v sobě alkohol a chtěli se bavit. Minako se od chulmlu oddělila a došla k Sanademu a Saiovi a Sasukemu. Vzala si od Sasukeho tu flašku, ze které pil Naruto a pořádně si lokla, pak popadla Sanadeho a už ho táhla na parket, ale Sanade se jí nenápadně vykroutil a postrčil k ní Nejiho, který byl chvíli vyjevený a tak mu Sasuke podal panáka nějakého silného alkoholu. Neji to vypil a pak popadl Minako za pas a zmizeli na parket. Hanako se zadívala na parket a spatřila několik líbajících se dvojic. Kibu a Tenten, Minako a Nejiho, Naruta a Karin, Suigetsa a Minoki. Všechny dvojice se různě osahávali a očividně se jim to líbilo, protože sem tam někomu utekl vzdech. DJ Bee trochu ztišil hudbu, ale tanečníkům na parketu to nevadilo, protože tancovali kolem čtyřech repráků, kteří ohraničovali parket.

Asi po hodině se u Sasukeho objevila totálně zlitá Minako, v ruce měla flašku zelený a pořádně si lokla, pak donutila Sasukeho, aby se taky pořádně napil, ale jen pod výhružkou, že na něj něco práskne všem. Minako se spokojeně usmála a už táhla Sasukeho na taneční parket, kde byl jen Suigetsu. Minako dotáhla Sasukeho doproštřed parketu a pak začala tancovat. Suigestsu se k ní připojil. Diváci začali povzbuzovat Sasukeho, aby začal tancovat. Sasuke se ne a ne pohnout a tak to vyřešila Min. Stoupla si za Sasukeho a lehce ho ťukla do spánků. Sasuke to ani nezaregistroval, v očích se mu objevil sharingan a už kopíroval pohyby, které viděl předtím u Kiby, Nejiho a Suigetsa. Minako se usmála začal zase tancovat tělo na tělo. Pak se k nim připojil Naruto s Karin, Shikamaru s Temari a Hanako. Ta si stoupla před Sasukeho a usmála se. On jí úsměv oplatil. zachvilku už spolu divoce tančili. DJ Bee tam hodil rychlou písničku a přidal na hlasitosti. Zábava byla v plném proudu, všichni se skvěle bavili. Několik kluků vysadilo Minako a Karin na stůl, kde ty dvě začali tancovat, pak se tam objevil Suigetsu a holky se o něj začaly celým tělem otírat. Suigetsu nezahálel a sem tam je lehce osahával. Kolem Hanako se začalo, motat pár nadžených a ožralých kluků, ale díky tomu, že byly, ona a Sasuke, ještě v jakžtakž dobrém stavu, tak kdokodliv se na ni jen pokusil sáhnout, toho Uchiha spražil zlým pohledem. Naruto se někde válel s Kibou a společně se řehnili každý kravině. Hinata si povídala s Nejim a Sanadem. Stáli u sebe hodně blízko, aby se vůbec slyšeli.

Celou pařbu a zábavu zkazila nevítaná osoba s odporně růžovými vlasy a přehnaně růžovou minisukní, trikem a botama. Sakura se rozhlédla a pohled jí padl na Sasukeho, který se od skupiny tanečníků odělil a teď seděl na sedačce se skleničkou v ruce. Pomalým, ladným krokem k němu došla.

"Ahoj Sasu" usmála se na něj. Sasuke se na ni podíval a hned nato vyprskl svoje píti.
"TY!" vyštěkl naštvaně. Ještě furt nezapoměl na ten incident, kdy chctěla napadnout jeho syny.
"Ale Sasu, proč si na mě tak ošklivý?" nechápala. Sasuke ji však okázale ignoroval. Vstal a šel za ostatními.
"Co se děje kámo, si nějaký podrážděný" zachechtal se blonďáček úplně na mol. Stál v okruhu Saie, Sanadeho, Nejiho, Minako, Ino, Hinaty a Hanako.
"Máme tu nezvanou návštěvu" řekl a ukázal na růžovlasou dívenku.
"COŽE!!" vykřikli všichni naráz.
"Co ta tdy dělá!" vyjekla Minako, která, stejně jako ostatní, při pohledu na ni okamžitě vystřízlivěla.
"Nevím" pokrčil rameny Uchiha.
"Achjo a je po zábavě" zaskuhral Naruto.
"To se ještě uvidí" rozešla se k ní Hanako.
"Hani, co chceš dělat!" křikla na ni Minako, ale to už byla Hanako u Sakury.
"Co tu chceš!"
"Co by, přišla jsem na oslavu"
"Nikdo tě nezval!"
"Ale ano"
"A to jako kdo!?"
"No přece můj Sasíček" zapištěla zasněně.
"To určitě"
"Co si to řekla" naskočila Sakuře žíla na hlavě.
"Pravdu!"
"Ty..."vlepila ji
"Hej!" zakřičela na ni naštvaně Ino. Přešla k nim a Sakuře tu ránu oplatila.
"Co si to dovoluješ!?" třela si šokovaně tvář.
"Tohle je jasné varování vypadni, nebo..."
"Nebo co? Co by mi taková chudinka jako ty mohla udělat!"
"To radši nechtěj vědět!"

Mezitím na jiném místě.
"Daisuke, vrať mi to!"
"Ne já to našel dřív!"
"To není pravda!"
"Ale je!"
Kousek od domu kde se konala oslava, se v jedno menším domku hádali Kumiko a Daisuke.
"Notak, nehádejte se" řekl mile Juugo. Ten jediný nešel na oslavu a nabídl se, že pohlídá děti.
"Ale on mi to sebral" protestovala Kumiko.
"To není pravda. Našel jsem to první" začal se bránit černovlásek. Juugo si povzdychl.
"Daisuke, jste přece kamarádi. A navíc Kumiko je holka. Tak jí to dej. Ona ti to časem určitě nějak oplatí" usmál se Juugo.
"Cože!?" vykřikl nevěřícně.
"Slyšels" vyplázla na něj vítězně jazyk.
"Fajn, tady to máš" hodil ji k nohám malý přívěšek. Pak naštvaně vyběhl ze dveří. Měl toho pokrk. Všeho! Připadal si na nic. Jeho bráchové byly vždycky oblíbenější a talentovanější. Dokonce to i vypadalo, že je má jejich maminka radši. Kumiko si zase vždycky dosáhla všeho co chtěla. Jenom proto, že to byla roztomilá holčička. Pomalu běžel k budově, kde se ozívala hlasitá hudba.

"Vypadni!" křičela Hanako na Sakuru. Teď už je pozorovala celá místnost.
"Ty mi nemáš co rozkazovat couro, si myslíš, že si lepší! Jseš jenom obyčejná děvka, která se vyspala bůchví ským a máš sním ty svoje malý smrady! A snažíš se to svést na chudáka Sasukeho!" netušila, že tím Hanako nesmírně ublížila.
"Ti tři nemohou být jeho, jelikož zaprvé: můj Sasu by mě NIKDY nepodvedl a za druhé: jsou strašní! Hlavně ten...jak se jmenuje...Dainěco"
"Co tím jako chceš říct!" vykřikla Hinata.
"To jak se chová! Je hrozný a navíc není ani moc šikovný!" vykřikla. Chvíli bylo ticho.
"To je pravda, Daisuke není tak talentovaný jako Sosuke nebo Kisuke a jeho povaha je trochu více divočejší a chování taky" řekla potichu Hanako. Netušila však, že je celou dobu někdo potají poslouchá a té dotyčné osobě to v téhle chvíli nesmírně ublížilo.
Malý černovlasý chlapec se zvedl a utekl pryč, takže neslyšel zbytek toho co Hanako říká.
"Ale nasvůj věk je hodně talentovaný, víc než ostatní děti! A jeho chování mi rozhodně nevadí! Je to ještě malý kluk, on z toho časem vyroste! Takže teď vypadni nebo..."nestačila doříct, když v tom tam vběhl Juugo.
"Sasuke! Daisuke je pryč!" vykřikl na něj.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Natsuko Natsuko | Web | 21. září 2011 v 14:40 | Reagovat

Ano ano spriatelím! ^^ Veľmi sa mi páčili tvoje články ale čo ma fakt že brutálne dostalo bol ten Sasuke na desse! ^O^ :-* A ak robíš aj ty diplomy poprosila by som na ňho Saskyho (Naruto ale to vieš, že?) a Aizena (bleach)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama