Proroctví - Kapitola 2

19. srpna 2011 v 20:51 | Hanako a Minako |  Proroctví
Další díl, naší povídky. Snad se vám bude líbit tak jako minulý.
P.S: Jako obvykle chyby ignorujte xD. Varování pro milovníky naší milé Sakury, radši to nečtěte, jelikož já ani Minako Sakuru dvakrát moc nemusíme. A konečně, tahle povídka bude vycházet KAŽDÝ pátek.
Hanako: Normální
Minako: Tučně, Kurzíva

Kapitola 2 - Schledání"Dlouho jsme se neviděli Uchiho Sasuke" ozvalo se z několika stran. Sasuke se rozhlídl a snažil se najít někoho, s kým se tu má setkat.
"Kdo si?" křikne a radši vytasí katanu.
"No teď jsem tvoje svědomí, pak se ze mě vyklube ten, kdo ti dá přes hubu a nakonec ten, kdo ti bude vyhrožovat a málem tě zabije" ozve se ledovým hlasem.
Sasuke se postavil do obraného postoje, ale ten mu byl prdplatnej, protože schytal ránu, která ho odhodila padesát metrů dál a zastavil se až nárazem o strom a skoro si vyrazil dech. Opatrně se zvednul a podíval se na osobu, před sebou. Byla to rudovlasá mladá dívka, která měla na sobě černé kraťásky, černé tílko, přes které měla fialovou flanelovou košili zavázanou pod prsy. Připadala mu povědomě, ale nemohl si vzpomenout, odkud jí zná. Pomalu se k němu rozešla a v levé ruce držela katanu. Jeho však zaujali její oči, které byly podivné. Byl v nich sharingan, ale jiný. Oči měly žlutý kraj, pak byly nepřizozeně rozšířezené, černé rozničky a v nich byl rudý sharingan. Dívka vypadala velmi naštvaně. Sasuke začal radši couvat, protože ta dívka, měla asi pětkrát větší chkaru než on, ale moc daleko nedocouval, po chvíli narazil zády na další strom. Dívka se zastavila asi dva kroky od něj a napřahla k němu katanu, takže se ho skoro dotýkala.
"Co tu chceš Uchiho Sasuke?" zeptala se dívka hlasem, bez známky emocí.
"Vrátil jsem se domů!" řekl ledově Sasuke a očích se mu objevil sharingan. Vytasil svou katanu a zaútočil na "neznámou" dívku. Ta ovšem útok vykryla a sama se mu pokusila zasadit ránu do boku. Sasuke jí na poslední chvíli vykril a svou katanou prošpicoval dívce levé rameno skrs na skrs. Dívka ho popadla za triko, podrazila mu nohy a Sasuke dopadl tvrdě na zem. Dívka mu seděla na hrudi a koleny mu zablokovala ruce. Sasuke na ní zíral a snažil se vyprostit z jejího sevření. Dívka se však nenechala, rukama se opřela vedle jeho hlavy a sklonila k němu svůj obličej, takže si koukali z očí do očí. Sasuke polknul a snažil se nedívat se jí do očí.
"To už mě nepoznáváš?" optala se dívka. Sasuke se jí pořádně prohlédl, chvíli přemýšlel a pak mu do docvaklo.
"Mi-Minako?" zeptal se opatrně a schytal jednu facku.
"To bylo za co?!" vyjekl Sasuke a propaloval Minako pohledem. Minako z něj slezla a popadla ho za triko a přitáhla si ho k sobě.
"Ty se ještě budeš ptát?" zavrčela Minako a hodila s ním na zem. Sasuke se rychle vyškrábal na nohy a začal zase couvat, protože Minako se divně zaleskly oči.
"Co tu vlastně děláš Minako??" zeptal se Sasuke a zase o několik kroků couvnul.
"Opravdu chceš vědět co tu dělám?"
"Opravdu...to chci vědět."
"Dobře řeknu ti to" řekla Minako a v tu chvíli schytal Sasuke další pěstí. Tentokrát se Sasuke zastavil o velký kámen.
"TY SE MĚ JEŠTĚ BUDEŠ PTÁT CO TU DĚLÁM? TY SI V KLIDU ODEJDEŠ, NENECHÁŠ ANI PITOMEJ VZKAZ. VÍŠ JAK BYLO HANAKO, KDYŽ ZJISTILA ŽE SI ODEŠEL A PAK, ŽE JE TĚHOTNÁ? VÍŠ TY VŮBEC KOLIK NOCÍ KVŮLI TOBĚ PROBREČELA? KOLIKRÁT SE PSYCHICKY ZHROUTILA? A VÍŠ JAK REAGOVALA KDYŽ UVIDĚLA SOSUKEHO, KISUKEHO A DAISUKEHO?? VŠICHNI TŘI JSOU JAKO TVOJE KOPIE! KOLIKRÁT JSEM U NÍ JÁ A NARUTO ZŮSTAVALY PŘES NOC A I CELÝ DEN? NEVÍŠ, PROTOŽE SE CHOVÁŠ JAKO SEBESTŘEDNEJ, IGNORANTSKEJ KRETÉN, KTERÝMU NA NIČEM JINÉM NEŽ NA ZKURVENÝ POMSTĚ NEZÁLEŽÍ, NEZÁLEŽÍ A NEZÁLEŽÍ!!! A PO TŘECH LETECH SE VRÁTÍŠ A MYSLÍŠ SI, ŽE BUDE VŠECHNO JAKO DŘÍV?? VRÁTÍŠ SE S TÍM, ŽE SI ZABIL ITACHIHO A ŽE SI OPUSTIL AKATSUKI, ALE NIJAK SE TI NEULEVÍ, IKDYŽ SI POMSTIL RODINU, ALE VÍŠ, ALESPOŇ PROČ TO ITACHI UDĚLAL? ULEVILO SE TI, KDYŽ SI HO ZABIL? A KOUKEJ SI ZAPAMATOVAT JEDNU VĚC GARANTUJU TI JESTLI JI ZNOVU OPUSTÍŠ TAK TĚ VLASTNORUČNĚ DOTÁHNU ZPÁTKY A KLIDNĚ TĚ ZABIJU I PŘED HANAKO, ROZUMÍŠ ZABIJU!!!!!!!!!!!!!" řvala na něj Minako a útočila na něj vším co uměla a měla po ruce.
Sasuke, ikdyž měl aktivivaný sharingan, nestíhal vykrývat všechny útoky. Minako se napřahla, že mu zasadí další ránu pěstí, ale Sasuke jí čapl za zápěstí a pevně stiskl. Minako se na chvíli zarazila, ale ne na dlouho. Do druhé ruky nahromadila chakru a udeřila Sasukeho do břicha. Sasuke bolestně zaskučel a o několik metrů odlétl dozadu, ale ustál to. Minako se na něj rozeběhla a obouch rukách svírala katany.
"Myslel sem, že sem jí probodl levé rameno" prolétlo Sasukemu myslí a začal vykrývat Minačiny útoky. Po nějaké době se Minako povedlo zasadit Sasukemu bodnou ránu do levého boku. Sasuke upustil svou katanu a bolestně zaskučel. Rukama popadl Minačinu katanu a snažil si jí z boku vyndat, ale bylo to jakoby nic nedělal. Minako po chvíli katanu vytáhla. Sasuke přepadl do předu, takže se celou vahou opíral o Minako, ruce měl přiložené na ráně. Jeho chakra klesla na minimum, ale stále je při vědomí.
"Tohle byla jen ukázka. Jestli jí opustíš tak to bude mnohem, mnohem horší !!" řekla Minako a jednou rukou postupně schoval své katany do pouzder na zádech, pak zvedla Sasukeho katanu a zastrčila mu jí do pouzdra.
"To si budu pamatovat" ujistil jí Sasuke. Minako ho otočila tak, aby ho podpírala a pomalu se vydali k ní domů, kde na ně čekala Hanako s dětmi.

Jak šli tak si povídali o tom, jak se vlastně Minako a Hanako dostali do Konohy. Najednou si Minako všimla růžové kreatury, která si říká medic ninja, a podivně se zašklebila.
"Sasuke mám na tebe jednu malou prosbičku"
"Co potřebuješ?" zeptal se Sasuke a opřel se o zeď domu u kterého se zastavili. Minako se uculila.
"Poznáváš támhletu obludu?" ukázala směrem k Sakuře, která si jich zrovna všimla. Sasuke se podíval tím směrem a zbledl, pak přikývl.
"Chci, abys mě políbil" řekla Minako a koukala na Sasukeho.
"Cožééé?? Ty chceš, abych tě líbal? Vždyť seš moje sestra" vyjekl Sasuke. Minako protočila oči a popadla Sasukeho za triko. Přitáhla si ho těsně k sobě, natočila se tím směrem, aby je Sakura viděla a dravě Sasukeho políbila. Sasuke vykulil oči a nebyl schopnej se pohnout. Sakura to zaregistrovala a už si to mířila k nim. Minako se od něj odtáhla a spokojeně se usmála.
"Líbáš naprosto božsky zlato" řekla hravě a sledovala rudnoucího Sasukeho a pak stočila pohled na nasranou Sakuru, která stále asi metr od nich. Minako si stoupla dostatečně daleko od Sasukeho a vyhla se Sakuřině pěsti. Sama si nahromadila do levý ruky chakru a plnou silou udeřila Sakuru, která to nečela a prolítla nejbližší zdí. Sakura, takhle prolítla dva baráky, které se potom sesunuly na zem. Růžovlasá obluda se zastavila až prudkým nárazem o další barák. Minako se vítězně usmála a pak se podívala na Sasuke, který byl stále rudý v obličeji.
"Tak jaké to bylo?" zašklebila se. Sasuke, pokud to bylo vůbec možné, zrudl v obličeji ještě víc. Minako se při pohledu na něj neovládla a začala se smát. Sasuke na to nějak nereagoval a pomalu se pokoušel jít dál, ale při první kroku bolestně zakňučel a chytl se za poraněné místo. Rudovláska ho ryhcle zachytila.
"Tati!" ozvalo se zděšeně a v tu chvíli k nim doběhl malý černovlasý chlapec.
"Daisuke, co tu děláš?" zeptala se ho Minako. Odpověď však dostala v okamžiku kdy spatřila Hanako s taškami plnýma nákupu a tři zbývající děti, Sosukeho, Kisukeho a Kumiko.
"Sasuke" vyjekla a málem upustila obě tašky.
"Proboha co se stalo?" doběhla k němu a začala ho léčit.
"No...myslím, že jsem to trochu přehnala" řekla nervozně Minako.
"Minako, já od tebe něco podobného čekala" povzdechla si Hanako.
"No jo, přiznávám, trochu jsem to přehnala, ale patří mu to" vyzvedla do náruče malou Kumiko.
"Bolí to hodně tatínku?" zeptal se Sosuke a spolu s jeho bratry sledoval zakrvácený bok kde byl zraněný.
"Ne bolí to jenom trochu" řekl Sasuke se zatnutými zuby. Minako něco zamručela a přiložila mu ruku k ráně. Její ruka se obalila černou chakrou a začala Sasukho léčit. Za pět minut to měl vyléčené.
"Tak a je to hotové" usmála se rudovláska.
"Díky" pokusil se postavit, ale byl velmi překvapen když mu k tomu pomohli dvě silné paže.
"Jsem pryč jenom týden a co všechno se tu nestane" ozval se, jim velmi, známí hlas.
"To je..." pomyslel si černovlásek.
"Tatí!!" vyjekla Kumiko a skočila do náruče blonďatému muži s poměnkovými oči, ve kterých vždy zářila jiskra života a odhodlání.
"Ahoj princezičko, jak pak ses tu měla?" usmál se na svoji dcerku a rozcuchal ji vlasy. Pak mu pohled padl na starší rudovlásku.
"Konečně si tady" usmála se a políbila ho. Sasuke na ně vykuleně hleděl zatímco jeho synové to okomentovali trojím "Bléé"
"Co je?" nechápala Minako. Sasuke už chtěl něco říct, ale když zachytil pohled Hanako radši zmlk.
Naruto se odtrhl od Minako a přistoupil k Sasukemu. Chvíli se měřili pohledy.
"Takže Tsunade baa-chan měla pravdu, když mi řekla, že si zpátky" řekl nakonec Naruto.
"Ano" přikývl jenom černovlásek. Naruto ho ještě chvilku pozoroval, pak napřáhl ruku a uvalil Sasukemu jednu pořádnou ránu. Sasuke to nečekal a spadl na zem.
"To ti patří, teme" pomohl se mu postavit a hned nato ho přátelsky objal. Sasuke mu to oplatil.
"Vítej zpátky" usmál se šťastně a z očí u začali téct slzy. Sasuke se pousmál.
"Pořád stejný, viď usuratonkachi"
"Ty ses taky nezměnil, furt seš ten nafoukanej, arogantní blbeček, kterýho si pamatuji"
Ani jeden to však nemyslel vážně.
"Tak pojďte, máme pro vás překvapení" řekla zničehonic Hanako.
"Jaké?" zeptala se Minako.
"To uvidíš" vyplázla na ni jazyk a vzala jednu tašku a chytla Kisukeho za ruku. Minako vzala tu druhou. Okolo pasu ji objal Naruto, který držel Kumiko za ruku. Sasuke vzal za ruce Sosukeho a Daisukeho a vyrazili.

Cestou však potkali Sasukeho tým.
"Sasuke" oslovila ho nejistě rudovláska.
"Karin" zarzil se, málem na ně zapoměl.
"Sasuke, ty je znáš?" zeptala se ho Hanako.
"Ano, tohle jsou členové mého týmu, který jsem sestavil, vrátili se semnou"
"Tohle je Juugo" představil vysokého zrzavého kluka.
"Suigetsu" ukázal na šedovaláska
"A Karin" předsatvil i rudovlásku.
"A tohle je moje rodina" řekl těm třem.
"Naruto Uzumaki, můj nejlepší přítel "
"Minako Uchiha, moje sestra"
"Kumiko, má neteř"
"Hanako Uchiha Hyuuga, má...přítelkyně" začervenal se
"A moji tři synové Daisuke, Kisuke a Sosuke"
"Zdravím, těší mě"usmál se Naruto.
"Vítejte"přidala se Hanako.
"Děkujem za přivítání" ujal se slova Juugo a přátelsky se na ně usmál.
"Počkej tebe já od někud znám" řekl najednou Naruto a ukázal na rudovlásku.
"No jasně" vzpomněl si. "Ty jsi to děvče, které jsme před třemi lety zachránili, jsem si říkal co se s tebou stalo"
"No jo no" pousmála se Karin.
"Páni, Sasuke, tak ty máš syny, kdo by to do tebe řekl" ušklíbl se Suigetsu a pohlédl na tři malé klučiny, kteří se Sasukemu schovávali u nohou. Hanako se tomu zasmála. Naruto se taky usmíval a Minako hleděla někam, kde stály rozmlácené dva domy. Položila tašku co nesla na zem a vykroutila se z Narutova objetí.
"Co se děje?" reagoval hned Naruto. Minako jen zakroutila hlavou jako nic a podívala se na Sasukeho, který se na ní otočil.
"To co se dělo před tím neříkat" řekla tiše a uculila se. Sasuke přikývl. Hanako, Naruto a ostatní se na něj podívali. Minako udělala několik pečetí a před nimi se objevila hodně zmlácená Sakura.
"TY...děvko" ukázala Sakura na Minako a nahromadila si do rukou chakru.
"Prosím??" zeptal se Naruto a vykulil na Sakuru oči.
"Minako je jen obyčejná děvka, která se ocucává s každým klukem" řekla Sakura. Minako se v očích objevil sharingan a vypadal stejně jako, když uvítala Sasukeho. Napřáhla, ale než stihla Sakuru zasáhnout, udělal to někdo jiný.
"Co si to dovoluješt, ty růžová káčo, takhle o mé kamarádce mluvit nebudeš!" vyštěkla na ni Hanako.
"TY ŠPINAVÁ HUSO, JAK SE OPOVAŽUJEŠ SEMNOU TAKHLE JENDAT, JÁ JSEM TA NEJHEZČÍ, NEJSILNĚJŠÍ, NEJCHYTŘEJŠÍ A NEJTALENTOVANĚJŠÍ KUNOICHI ZE VŠECH!"
"Ty? Dovol se mi zasmát. To budou dřív prasata lítat, než aby si byla chytrá, hezká, silná a talentovaná.
Prej hezjká, postavu máš jako chlap a hrudník je jako přistávací plošina pro letadla.
Silná? Možná jak v terém ohledě, většinou, když tyranizuješ malé děti a mlátíš Naruta, ale jinak u všeho furt bulíš! Chytrá? Vždyť ani nevíš že Minako je Sasukeho sestra a Daisuke, Kisuke a Sosuke jeho synové a to ví celá vesnice už tři roky! A talentovaná? Jediné co dovedeš je bouchat do země a ostatních, ani obyčejného klona nesvedeš to i Ino je silnější než ty!" křičela na ni. Sakura měla šokovaně otevřenou pusu a ostatní se potomhle projevu začali nehorázně řehnit, dokone i Sasukeho tým. Sakura se naštvaně postavila.
"To bylo, užasné Hanako" řehnil se blonďáček.
"Sklapni ty idiote!" vyštěkla Sakura na Naruta.
"Nebo co?" ušklíbl se Suigetsu.
"Ty se dotoho nepleť pizizube!" Karin se přestala smát. Tohle si k jejímu příteli dovolovat nebude! Sakura chtěla ještě něco číct, ale zarazila se pohledem na čtyři děti, které žřejě předváděli scénu, která se před chvílí udála.
"Vy malí spratci, já vám ukážu dělat si ze mě legaci " zakřičela na ně až se všichni čtyři lekli. Sakura se k nim pomalu s napřaženou pěstí rozeběhla, ale v tom jí do cesty vstoupili Hanako, Minako a Karin. Všechny se napřáhli a Sakuru odhodili dobrých sto metrů daleko. Suigetsu, Naruto a Sasuke polkli.
"Ještě jednou si dovolíš na naše děti, tak si budeš přát aby ses nenarodila" zakřičela Minako.
"Tati" přiběhla k Narutovi vystašená Kumiko.
"Tatínku" přiběhli i vystrašený Sosuke, Daisuke a Kisuke k Sasukemu. Hanako a Karin se spokojeně usmály. Minako si sedla na zem a začala se soustředit. Všichni se na ní podívali. Kolem Minako se obalila černá chakra. Hanako, která věděla o čí chakru se jedná byla v klidu, ale ostatní vypadali velmi znepokojeně. Ta chakra byla horší než Kyuubiho. Minako otevřela oči, její oči byly pronikavě žluté a měly protáhlou zornici. Naruto radši o několik kroků couvnul, stejně tak i Sasuke. Minako si v mysli představila jak se ty dva zničené domy opravují a ani ne za 10 minut ty domy byly opravdu opravené a i veškeré zařízení tam bylo. Zvedla se a rozešla sek domu, kde byldlela s Narutem. Ostatní jí následovali. Došli až k domům,tak se Minako na ně otočila a přelétla je pohledem.
"Sasuke, Karin, Sugetsu a Juugo..jdete se mnou...a bez keců!" řekla, když viděla, že se Sasuke nadechuje k nesouhlasu. Sasuke zmlk a poslušně se vydal za Minako, která šla někam o dvě ulice dál. Ostatní jmenovaní se vydali za nima. Hanako se usmála a zmizela do domu společně s Narutem a čtyřma dětma.
Minako se zastavila, asi o pět domů dál a otočila se na Karin a Suigetska. Sasuke nečekal že se zastaví a tak do ní málem vrazil.
"Sorry" zamručel. Min protočila oči.
"No takže, chtěla jsem tu uvítat nové tři členy Konohy a zároveň nové členy Uchiha čtvrti" usmála se Minako. Karin, Suigetsu i Juugo na ní koukali. Nečekali, že je tak rychle přijmou mezi sebe.
"No a jak vidím,tak se nám tu hezky spárovalo" poheldem zavadila o Suigetsa a Karin. Ti se jen trochu začervenali, ale nic na to neřekli.
"A tak tu pro vás máme domy. Jeden je pro Suigetsuka a Karin. A druhý pro Juuga." řekla a Juugovi podala klíče od velkého, prostorného domu, který stál hned za Minako. Druhý klíče dala Suigetsovi a Karin a ukázala na rodinný domek s velkou zahradou.
"Děkujeme" řekli všichni tři současně.
"Není za co. Alespoň tu nebude nuda" usmála se Minako a popadla Sasukeho za ruku a táhla ho pryč.
 

3 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Waniie ^^ Waniie ^^ | Web | 20. srpna 2011 v 13:04 | Reagovat

Moc krásné ^^ Tak honem dopište další díl,nebo se z toho zcvoknu :D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama