Zázrak

30. července 2011 v 18:44 | Narashi-chan |  Shounen ai&Yaoi

ZÁZRAKBlonďatý chlapec vyšel z Ichiraku a mířil si to rovnou na trénink. Šel pozdě, ostatně jako každých pět dní v týdnu. Ale ne tak pozdě, jako jeho nenapravitelný šedovlasý sensei. Už z dálky viděl svoji týmovou partnerku Sakuru, která byla nalepena na Sasukem. Jaká nehoráznost! Sasuke je přece jenom jeho a každý to ví a respektuje. Sasukeho faninky si museli přiznat, že ho nikdy nezískají a dokonce i Ino si našla kluka. A to Saie. Dali se spolu dohromady na Ininých sedmnáctých narozeninách, kdy se oba opili a ráno se probudili vedle sebe. Druhý den se Konohou nesla zpráva, že Sasukeho faninka číslo dva se zamilovala do toho bledého kluka. A jsou spolu šťastní. Jediný, kdo se s tím nesmířil, byla "překvapivě" Sakura. Kdykoli měla možnost lepila se na něj, objímala ho a na to, že Sasuke chodí s někým jiným nebrala ohled. Jednou to zašlo tak daleko, že rozeslala po vesnici svatební oznámení. Se Sasukem museli jít od domu k domu a vysvětlovat, že Sasuke Naruta opravdu nepodvádí. Na oplátku dali Sakuře k narozeninám poukázku na léčbu daleko od Konohy. A koho z toho ta růžovlasá mrcha vinila? Samozřejmě že jeho. Když modroočko přišel až k jeho milenci a parazitovi (Sakuře), co se na něm vyskytoval, políbil ho a usmál se na něj.
"Ahoj lásko." Pozdravil Sasuke a uvěznil ho ve svém náručí, čímž dal Sakuře jasně najevo, ať neotravuje a vypadne. Pak si spolu s Narutem sedl pod strom a výskal ho ve vlasech.
"Dneska máme výročí."zašeptal blonďákovi Uchiha do ouška. Naruto se usmál. Byl rád, že si na to jeho přítel pamatuje. Od té doby, co spolu chodí se hrozně změnil. Vzpomněl si na jejich minulé výročí. Bylo to jejich první.

Naruto přišel domů z mise a unaveně hodil batoh do předsíně. Bylo mu divné, že se v bytě nesvítí. Ale jeho přítel má být dneska přece doma. Vždyť také měli výročí jednoho roku. Sedl si na zem a z batohu vyndal krásný, světle modrý křišťál. Jeho zrak padl na slova
vyryté na hladkém povrchu. "Miluji tě Sasuke , navždy
tvůj Naruto." Stálo na něm. Musel se usmát. Tuhle misi vzal jenom pro to, aby ho mohl koupit. Zastrčil křišťál do modré krabičky obvázané stuhou a strčili jí do kapsy.
"Sasuke, jsi doma?" zavolal
do ticha bytu, když se opět postavil.
"Jsem v kuchyni."ozvalo se. Naruto tedy šel do jejich malé kuchyňky. Oči se mu rozzářily. V kuchyni bylo zhasnuto. Celou místnost ozařovaly jenom svíčky. Stůl byl svátečně prostřený a nechybělo na něm ani Narutovo oblíbené jídlo.( Ramen to tentokrát není.) V místnosti se vznášela jemná vůně vonných olejů, zřejmě vanilka. Ale nejkrásnější na tom všem, byl jeho černovlasý milenec a nejlepší kamarád v jednom. Měl na sobě bílou košili a černé kalhoty. Uzumaki k němu omámeně přišel a pohladil ho po tváři. Následoval jemný, něžný,ale vášnivý polibek.
"Je to krásné." Zašeptal mu do rtů Naruto. Sasuke se usmál.
"Jsem rád,že se ti políbí." Odpověděl. Když se od sebe odtrhly, přivedl černovlásek modroočka ke stolu a začali hodovat.

"Mám pro tebe dárek."usmál se Naru a vzal Sasukeho dlaně do svých.
"Já pro tebe taky."
"Já první."
"Já první."řekly úplně nastejno. Nakonec dal Naruto Sasukemu dárek první.
"To je nádherné, Naruto."Řekl ohromeně mladší Uchiha. Kdyby se člověk pořádně podíval, vyděl by Sasukeho slzy dojetí. Poté se na něj usmál a vstal ze židle. Přemístil se za Naruta.
"Zavři oči." Zašeptal. Naruto poslechl. Ucítil na krku Sasuke ruce a následně něco chladivého. Když je znovu otevřel, došla mu slova. Na krku mu visel přívěšek s písmenkem S.
"S… jako Sasuke."pověděl, když se mu vrátila schopnost mluvit. Naruto vyskočil ze židle a přisál se Sasukemu na rty. Ten se pousmál a mile rád začal spolupracovat. Po chvíli začal Naruta navigovat do jejich ložnice a následně veliké postýlky.

Naruto se usmál. Zamyšleně se koukl na svůj krk, kde pořád vysel přívěšek od Sasukeho. Připomněl mu, co se stalo po tom.

Sasuke Naruta něžně položil na postel. Sám si na něj obkročmo sedl a přivlastnil si jeho rty. Jejich polibky se začaly prohlubovat a byli čím dál vášnivější. Zanedlouho letěla vzduchem Sasukeho košile a Narutovo tričko. Černovlasý se sehnul k Narutovu krku. Začal mu laskat jeho hedvábnou kůži. Pokračoval na světlovláskovu odhalenou hruď. Obkroužil jazykem kolem jedné bradavky a druhou stiskl v mezi palcem a ukazováčkem. Jeho milenec mu na to odpověděl slastným zasténáním. Černoočko se usmál a to samé zopakoval u druhé bradavky.
"S…Sasuke."zavzdychal blonďák. Zmiňovaný pokračoval od bradavek k
bříšku, kde vklouzl jazykem do pupíku. Další zavzdychání. Byl rád, že mu to není lhostejné. Vyjel z pupíku a pokračoval k podbříšku, kde na narazil na lem kalhot. S úsměvem mu je stáhl a pohlédl na trenky, v níž se začala formovat nemalá boule. Stáhl i je a pohled mu padl na vztyčenou Narutovu chloubu. Koutky mu zacukali a k blonďákovu údu se sehnul. Políbil ho na špičku a Naruto mu odpověděl slastným zasténáním. Vzal ho celého do úst a pohyboval hlavou nahoru a dolů. Pokojem se neslo sténání a později slastný výkřik uvolnění. Sasuke si otřel rty a šáhl na noční stolek pro lubrykační gel. Vysvlékl se do naha a
svůj penis jím potřel. To samé udělal s blonďáčkovou dírkou. Poté jí začal mírně roztahovat prsty. Když si myslel, že je jeho partner dostatečně připravený, nadzvedl ho a pod pánev mu dal polštářek. Začal do něj pomalu vstupovat. Naruto zadržoval slzy, to se mu však nepovedlo, takže mu jich pár steklo z očí. Sasuke je však všechny slíbal. Když byl celý v něm, chvíli setrval, aby si na něj Naruto zvykl. Po chvíli Naruto kývl a Sasuke začal opatrně přirážet.

"Naruto."
"Sasuke."
Vykřikly oba dva v náporu slasti. Sasuke vystoupil z Narutova konečníku a unaveně na něj dopadl.
"Miluju tě." Zašeptal.
"Já tebe taky."

Když se Naruto probral ze vzpomínání, Kakashi už byl na místě a oznamoval, že nemají žádnou misi a že budou trénovat. Narutovi se však v polovině tréninku udělalo špatně, spadl ze stromu a zůstal bezvládně ležet. Sasuke k němu ihned přispěchal.
"Naruto, co je ti, jsi v pořádku?"
"Sakuro, koukni se, co se mu stalo." Přikázal Kakashi.
"Ani mě nehne." Oznámila a dál si jich nevšímala. Bělovlasý sensei zakroutil hlavou, vzal svého žáka do náručí a spolu se Sasukem ho odnesli do nemocnice. Uchiha si vydupal, aby se na jeho přítele podívala Tsunade. Sestřička tedy odběhla a za chvíli se vrátila i se svou Hokage. Oba dva jí pak vysvětlili, co se stalo a ona zmizela v pokoji.
Pustila je dovnitř, až když se Uzumaki probral.
"Tak co mu je?" vychrlil na ní Sasu. Blonďatá Hokage se na něho zadívala zvláštním způsobem a poté přešla k Narutově posteli.
"Řekněte mi, kdy jste naposledy měli sex?"Oba milenci byli z té otázky úplně paf.
"Co je to sakra za otázku?!" rozčílil se černoočko. Když zahlédl další zvláštní pohled, odpověděl.
"Asi před měsícem, Naruto měl poslední dobou křeče v břiše." Hokage se usmála.
"Tak to blahopřeji, Naruto totiž čeká miminko, a hned dvě." Oznámila jako by se nechumelilo. V místnosti zavládlo ticho. Uchiha se podíval na Uzumakiho a pohladil ho po tváři.
"Budu táta."zašeptal a usmál se.
Od toho okamžiku uplynulo zhruba sedm měsíců. Naruto přestal chodit na mise a na tréninky. Dokonce už se nejmenoval Uzumaki, ale Uchiha, protože ho Sasuke požádal o ruku. Sasuke se o něj staral, a když zrovna nemohl, starali se o Naruta Iruka, Kakashi, Ino, Hinata, Sai a Kiba. Později zjistili, že jejich dvojčátka budou opačného pohlaví. Domluvili se, že holčička se bude jmenovat Mizore, což se líbilo Sasukemu a chlapeček Daisuke, což se zase líbilo Sasukemu. Jednou se stalo něco, s čím nikdo nepočítal. Kakashi, Sasuke, Kiba a Sai měli misi. Hinata byla na poradě ve svém klanu, Iruka se musel starat o malého Irushiho, což byl jeho a Kakashiho syn a Ino musela pracovat v květinářství. Takže Naruta neměl kdo hlídat. A jelikož byl Sasuke zoufalý, požádal Sakurvu. S tím samozřejmě Naruto nesouhlasil a tak se pohádali. Sakura nakonec přišla. Avšak měla plán, jak se nebohého Naruta zbavit.

Růžovlasá pijavice se o těhuli( těhotného Naruta) starala už dvě hodiny, když si řekla, že je čas uskutečnit její plán. Napochodovala k blonďákovi do ložnice a začala mu tam dělat scénu.
"Docela se divím, jak dlouho to Sasík vydržel, než přišel za mnou." Zasmála se krutě. Ve vteřině jí sledoval pár modrých očí.
"Co tím myslíš?"
Sakura se znovu zasmála. "On ti to neřekl? Vždycky, když ti řekne, že jde na misi, jde ve skutečnosti za mnou."
"Lžeš!" zakřičel Naruto a po tváři mu začali stékat první slzy.
"Nelžu, copak jste se dneska nepohádali? Chtěl, abych ti to řekla já, protože věděl, že tě to bude víc bolet. Chtěl, abys věděl, že jsi jenom hnusná zrůda, ze které se mu dělá špatně. Chtěl, abys konečně poznal realitu. Že jsi pro něj nikdy nic neznamenal. Že tebou opovrhuje." Křičela na něj Sakura. Když viděla, že to zabralo a z očí mu tečou slzy, spokojeně se usmála a odešla.

"Naruto, kde jsi?" zavolal Sasu láskyplně do jejich nového domu. Koukl se do každé místnosti, nikde nikdo. Jenom na ledničce, byl magnetem přišpendlený, malý dopis. Vzal ho a přečetl ho. Čím víc, se toho dozvěděl, tím víc se mu klepala ruka. Když to dočetl, zhroutil se na zem a začal plakat. V dopise stálo, že mu Sakura řekla o jejich poměru, o tom co si o něm prý Sasuke myslí a nakonec o tom, že
navždy odchází a ať ho nehledá. Sasukemu se život rozpadl před očima. Ale nenechal to jen tak být. Poslal svůj klon do Tsunadiny kanceláře a sám se vydal Naruta hledat. Hledal ho měsíc, ale marně. Už to chtěl vzdát, když si vzpomněl, že spolu budou mít dvě děti. A tak pátrání začalo nanovo.

Konečně se mu podařilo najít stopu. Šel k malému domku kousek od menší vesnice, kde měl Naruto strávit poslední měsíc. Zaťukal na dveře, které se otevřeli a z nich vykoukla menší, baculatá paní.
"Copak si přeješ, mládenče?" zeptala se ho.
"Nebydlí tady takový blonďák? Vysoký jako já a čeká dvojčata?"
"Ano, ale teď je u potoka." Sasuke se tedy vydal směrem, odkud cítil vodu. Našel tam svého blonďáčka, jak sedí u něj sedí a cáchá si nohy ve vodě.
"Naruto."zašeptal."Naruto." teď už to bylo hlasitěji. "Naruto." To už se blonďák otočil. Než se nadál, byl Sasuke u něj a objímal ho. "Naruto, já se o tebe tak bál, tohle mi už nikdy neděl." Zašeptal mu do ucha.
"Sasuke, co tady děláš?"
Ještě ten den si všechno vysvětlili a vydali se domů. Do Konohy dorazili asi za dva dny a dozvěděli se, že Sakura záhadně zmizela. Všichni Naruta vítali a byli rádi, že je zpátky a že je se mu nic nestalo. Oba dva manželé se večer svalili do peřin a usnuli krásným spánkem v objetí. Ale ne na dlouho, protože Naruto začal uprostřed noci skučet, že ho bolí břicho, a že mu asi praskla voda. Sasu ho tedy odvedl do nemocnice, kde ho rodila Tsunade. Narutův manžel byl u porodu a držel Naruta za ruku. O několik okamžiků později se jim narodili dvojčátka. Byli si hrozně podobní, až na to, že Daisuke měl černé vlasy a modré oči, zatímco Mizore měla blonďaté vlasy a černé oči. Z obou se stali silní ninjové, protože se do nich přenesla část Kyuubiho chakry a ještě k tomu měli Sharingan. O několik dní později přišel Sasukemu dopis, s fotkami rozpáraného těla jeho bývalé týmové partnerky. Bylo u nich napsáno: "Krásného Helloweena ti přeje tvůj milovaný bratr Itachi." Sasuke se pousmál a namísto, kde se dřív tkvěla fotka jeho týmu, dal fotku rozpárané Sakury.
"No není to zázrak?" zeptal se svého blonďatého manžela.

Kousek zázraku v tom bude. Ono se často nestává, že váš manžel porodí dvě děti a pár dní na to vám přijdou fotky té největší pipky na světě, který umřela krásnou, pomalou a bolestivou smrtí.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Gregoblova Gregoblova | E-mail | Web | 9. května 2017 v 23:29 | Reagovat

Levaquin Purchasing With Overnight Delivery Viagra Erfahrungen Kaufen  <a href=http://byuvaigranonile.com>viagra</a> Where To Buy Orlistat Online Ursodiol Cephalexin Amoxicillin Prescribed For Levitra Generico Commenti

2 Money Loan Money Loan | E-mail | Web | 10. října 2018 v 16:52 | Reagovat

no credit loans <a href="https://creditloansguaranteedapproval.com">credit loans guaranteed approval</a> credit loans guaranteed approval <a href=https://creditloansguaranteedapproval.com>credit loans guaranteed approval</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama