Povídka od Yuiko<3

30. července 2011 v 18:14 | Yuiko<3 |  HeteroCo se stalo: Sasuke se pomstil a vrátil se do Konohy. Své pomsty lituje ale zařadí se do každodenního programu vesnice. Naruto byl stejný jako vždy. Sakura nepřestala Sasukeho milovat a chodím sním už rok a půl! Hinata je stydlivá ale neomdlela když na ni Naruto mluvil. Vesnici vede a vedla Tsunade.

Nyní!

,,Tak co je Baa-chan o jakou misi jde?" Zeptal se hyperaktivně naruto a poskakoval v kanceláři jako opička v kleci. ,,Jde o-" Do kage kanceláře se vřítil Sasuke. Celý špinavý a pomlácený. ,, Napadl levou část vesnice. Neměli jsme šanci. Všichni jsou mrtvý!" Omdlel. Všichni tedy Naruto a Tsunade koukali na zničeného Uchihu. Naruto ho vzal do náručí a bez řečí se sním vydal do nemocnice. Ale nemumlal si takové řeči jak byl Sasuke slabý a že on by to dokázal tak a tak. Ne. On se ani nesmál. Jen zarytě mlčel a nesl ho do nemocnice.
,Všichni jsou mrtvý!, pořád slyšel v sobě tu větu. V levé části vesnice byla akademie.
Také tam byl hotel a několik budov. Pokud to je pravda co Sasuke říkal je to pro vesnici skryté v listí velká ztráta. Naruto za tak zapřemýšlel a už byl uvnitř nemocnice. Hledal růžovlasou sestřičku co vypomáhala v nemocnici. Rozhlédl se. To je divné, nikdo nikde žádní zranění jen nemocní.
Že by to byla pravda? Pak z dálky zahlédl růžovou hlavičku připomínajíc Sakuru.
,,Sakuro štěstí že si tady. Sasuke omdlel před mýma očima. Je pravda
co se stalo s levou polovinou vesnice? Kdo to byl?" Vyzvídal a překvapilo ho když od Sakury nedostal ránu.
,,Byl to Madara celá půlka je na padrť! Akademie je v troskách a
nikdo to nepřežil krom Sasukeho." Zašeptala a vzala si Sasukeho pod svou kontrolou. Naruto zůstal jako opařený. Vše je v troskách! Tolik milovaných osob pod sutinami kamenů. Až bude pohřeb asi to nepřežije a nervově se zhroutí. A kdyby to nepřežil Sasuke! Bože. Naruto zatřepal hlavou a vydal se v nemocnice do svého bytu.
Popadla ho šílenost když jedním pohybem rozbil svou postel a s peřinou a polštářem na půl! Kyuubi toho jak se zdá využil. A to pěkně. Kdyby se třeba Kakashi podíval dovnitř do nitra kde je Kyuubi zjistil by- NIC. Naruto svou nenávistí strhl pečeť. Kyuubi ho ale neovládl pouze mu dal sílu. Sílu na pomstu.
Druhý den šel k Ino potřeboval koupit květiny a pohřeb. Cestou potkal spoustu lidí. Kteří se na něho koukali smutným pohledem. Ale on se pohrdavě ušklíbl a vydal se k Ino.
,,Ino jednu velkou orchidej (xD)!" Zavrčel. ,,Naruto tady máš nemusíš platit máš to ode mě. Jak ti je?" Zeptala se blondýnka. ,,Líp mi být nemohlo Ino. Až najdu Madaru, dlouho už pak žít nebude." Uchechtl se a s kytkou vyšel z květinářství. Ino tam zůstala opařená s otevřenou pusou nad Narutovým chováním. Kdyby ho neznala řekla by že je to Sasukeho příbuzný. ,,Měl by si najít přítelkyni." Řekla nepřítomně a dál se věnovala své práci.
Cestou z obchůdku potkal Hinatu. ,,Ahoj N-naruto-kun." Zapištěla. Naruto se pouze pousmál ale ne na ni na to jak uteče večer z Konohu. ,,Nazdar." Odsekl nepřítomně a šel k sobě sbalit si. Nechce čekat ani na pohřeb. Když nastala noc vyšel potají k pohřebišti. Uprostřed byla velká na pohled veliká. Byl to pomník. Pohřeb byl za
dva dny ale pomník tu postavili dřív. Naruto klekl k památníku. Položil kytku před náhrobek a pomodlil se. Prosil za jejich duše ale přitom
se jeho duše černala pomstou.
Posléze odešel a mířil si to z vesnice. Netušil že ho z okna sleduje stydlivá dívka. A čeká až přijde její čas. Naruto už byl před bránou. Ohlížel se za sebe. Nebude mu to chybět. Zatím ne. V dálce zahlédl stín. Kdo se opovažuje? Kdo asi. Hinata. Kdyby nebyl Naruto jako dřív řekl by že ji Hinata už pěkně leze na nervi.
,,Hinato, nemusíš se schovávat za strom. Tak slepej nejsem abych tě neviděl, stydlivko." Zasmál se. Hinata překvapivě byla za stromem? Omyl. Byl to klon. Hinata objímala Naruta zezadu. ,,Nech si ty scény, Sakura se taky pokoušela Sasukeho předsvěčit, snad bys nechtěla dopadnout jako ona." Zamračil se když dívka nepolevovala ale přidala na síle. Ještě chvíli a nebude moc dýchat! ,,Nedělej z toho drama pokud mě chceš zpátky mrtvého daří se ti to. Pokud chceš abych se co nejdřív vrátil tak sorry musíš si počkat!" Vyprskl a svou chakrou ji srazil na zem. Nechtěl kopírovat Sasukeho. Byl u toho když Sakuru srazil k zemi. Ne nebude jako on bude, bude lepší! Naruto se rychle otočil. Uchopil její tvář do svých rukou. A políbil jí. Hinata ten nápor nevydržela a skácela se k zemi. Ovšem. Jeho plán vyšel dokonale!
Rychle a tiše vyklouzl v Konohy.
Uplynul nějaký ten měsíc a Naruto se dostal před brány Déštné. Teď by se tomu dalo říkat
vesnice vyvrženců. Byli tam sirotci, zloději a další výkecy prostě odpad světa. Šel pomalu a vznešeně. Byl přece Uzumaki! Prošel kolem domů až se zastavil u jednoho. Zaklepal. Otevřel mu rezavý mladík okolo jeho věku. Za ním byla modrovlasá dívka a držela za ruce červenovlasého.

Pozn. autora- Akatsuki nejsou!Nikdy nebyli byl pouze Madara!

,,Nastal čas." Řekl pouze to. Ninjové a zároveň sirotci vyšli z domu a vydali se s Narutem
z vesnice. Měli jistý cíl. A ten byl blízko. Byl za lesem. V staré chatrči.
,,obře rozdělíme vy hodíte výbušné lístky. Já vtrhnu dovnitř. Madaru zabiji pokud se nevrátím do půl hodiny vyhoďte to chatu do povětří jasné?"
,,Hai!" Ozvalo se sborově.
,,Jděte." Rozkázal a sám vyhodil dveře z pantu. Jak se zdálo Madara si zrovna užíval s nějakou křehotinkou. Naruto se ušklíbl. Vytvořil rasengan s divné oranžovou barvou a trefil se do kuchyně. Tím se trefil na plotnu začala chata hořet. NARUTO SE RYCHLE PŘEMÝSTIL JINAK BY ASI VYBUCHL A UHOŘEL.
3 sirotci zajásali a společně se v bezpečí dostavili
zpátky do své vesnice kde prožívali svůj život. Naruto tam s nimi zůstal dva roky. Dva roky tam zůstal, vyrůstal a
naučil se
nimi skvěle vycházet. Nakonec ale nevydržel a rozhodl se vrátit do Konohy.
Vzal sebou jenom dárky od přátel na rozloučenou. Ptáte se kam se poděla pomsta? Kyuubi do zadku!!! Ano!

2 roky a 5 dnů

Naruto překročil pojítko s vesnicí kde vyrůstal. Nyní jej můžou zavřít a zabít. Nebo odsoudit. Popřípadě vyhnat. Všichni na něho koukali jako na zjevení. Naruto jenom kývl na pozdrav. Pouze do doby než po kolem prošel malý kluk nemohlo mu být víc jak 3 roky ale ta podoba. Jako Sasuke! Otázal se malého klučiny zeptat. ,,Ahoj já jsem nový a ztratil jsem se, mohol bys mi prosím ukázat cestu k vaší Hokage?" Otázal se a měl nutkání toho kluka umačkat, láskou. ,,Jistě pane. Rodiče počkají pojďte." Táhl ho za ruku. Malý a chytrý co se tu ještě změnilo?
,,Já jsem Naruto." Řekl při cestě. ,,Já jsem Roka. Pane Naruto maminka mi kdysi povídala o nějakém kamarádovi Narutovi nejste to vy?"
,,Jde o to kdo tvoji rodiče jsou." Odpověděl.
,,Sakura a Sasuke Uchihovy, prosím." Začervenal se Roka. Trochu divný ale pravdivý.
,,Tak to jo." Usmál se. ,,Jsme tady pane. Už to najdete, úplně nahoře." Zamával a rozeběhl se pryč. Naruto vyběhl nahoru do kanceláře. ,,Tsunade rád bych se vrátil." Řekl nervózně.
Hokage se dívala z okna takže ji nebylo vidět. Naruto vypadal víc jak šokovaně. Místo Tsunade tam byl ,,Sasuke?!?" Vydechl. ,,No sláva čekal jsem kdy se tě dočkám jak jsem viděl s Rokou si se už seznámil." Odmlčel se. ,,Chceš se vrátit?"
,,Ano!" Řekl a konečně se zasmál jako starý Naruto. ,,Pokud mi teda vše ještě dovyprávíš." Zaprosil. ,,Jdi za Hinatou ta ti bude vysvětlovat." Ušklíbl se.
Naruto poděkoval a zdrhnul z kanceláře. Cestou se stihl zabít se Sakurou která nesla Hokagemu papíry. Div se všude nerozházela když poznala Naruta..
Pak se skoro srazil s Nejim a s Leem do kterého vrazil světelnou rychlostí. Nakonec se ale v bezpečí dostal k Hinatě domů. Zaklepal a čekal. Tmavovlasá dívka mu hned skočila okolo krku. ,,Naruto! Konečně?" Vyjekla a usadila se mu na krku. ,,Wow tak a tady budu bydlet!" Políbil ji na tvář. A v poho vešel dovnitř. Tam se odehrávali věci nepřístupné 18 let.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama