Povídka od Luelly 1/3

30. července 2011 v 18:36 | Luella |  Shounen ai&Yaoi
Takže mám zde další povídku na přání, tentokrát od Luelly. Žádám ty, kterým se bude zdát, že to stímhle tématem přeháním(myslím mMpreg) a že bych si měla vybrat jiné téma, atk ať si svůj názor nechají prosebe. Mě se tohle tém prostě líbí a objednávám si to proto, že moc povídek se na to nepíše. Jinak přeju pěkné čtení. Vaše Hanako-chan.


"Proč si prostě nemůžeš najít normální holku Sasuke?!"....zaječela Saukeho matka a pěstí třeskla do stolu.Sasuke prudce vstal od stolu,až se židle převrhla a z očí mu šlehaly blesky.Myslel si,že tohle téma už ukončili,ale ne!Oni mu s tím jednoduše nedají pokoj.
"Protože miluju Naruta!"....vykřikl už dosti naštvaně.
"Ale vždyť je to kluk!"....Mikoto taky vstala a nakláněla se přes stůl,jako by po něm chtěla snad skočit.
"Matka má pravdu,měl by sis najít holku,založit si rodinu...."...vešel do kuchyně jeho otec.
"Ale já nechci holku!Nepotřebuji ji!Stačí mi Naruto!No a co,že je to kluk!To na mích citech nic nemění a je mi jedno,že se vám to nelíbi!Jsem už dost starý na to,abych věděl,co je pro mě nejlepší!".....zaječel a okamžik na to mu přiletěla facka od jeho otce.
"Tahle ty s náma mluvit nebudeš,je ti to jasné!"....řekl tvrdě Fugaku a Sasuke se jen ušklíbl.
"Já s váma nemusím mluvit vůbec."....prskl.Rychle obešel otce,ketrý stál ve dveřích a vyběhl do svého pokoje.Se zamykáním se neobtěžoval.Věděl,že do jeho pokoje nechodí.Hodil se na postel a ze stolu sebral telefon.Rychle naťukal číslo a čekal.Netrvalo ani jedno pípnutí,když se na druhém konci ozval tolik milovaný hlas.
"Haló?"...zeptal se.
"To jem já,Sasuke,můžu přijít?"....zeptal se hned.
"Ty můžeš přijít kdykoli."....odpověděl Naruto.
"Já vím.Jen jsem tě potřeboval hned slyšet."....povzdechl si Sasuke.
"Zase jste se pohádali?"....zeptal se Naruto se starostí v hlase.
"Jo."....zněla jednoduchá odpověď.
"Přiď hned."...řekl Naruto.
"Jasně."...usmál se Sasuke a položil.Vytáhl zpod postele tenisky,hodil na sebe mikinu a otevřel okno.Nebylo to vysoko,snad jen dva metry,takže mu nedělalo nejmenší problém vyskočit.Okamžitě vyběhl na ulici a zamířil rovno k Narutovmu domu.Naštěstí bydlel jen kousek od něj,takže už za pár minut stál před jeho dveřmi.Ani nestačil zaklepet a dveře se rozrazili.Někdo ho vtáhl dovnitř a přirazil ho ke stěně.I když už byla docela tma,mohl rozpoznat nebesky modré oči,které vždy zářili štěstím.Tolik ty oči miloval.Obkroutil ruce kolem Narutova krku a přisál své rty na ty jeho.Potřeboval ho.Hned.Naruto ho pevně objal kolem pasu a polibek ještě prohloubil.Vyzvedl ho do náruče a za stáleho líbani ho dovedl až do svého pokoje,kde ho položil na postel a sám si na něj obkročmo sedl.
"Miluju tě."....špitl mu do ucha a přejel po něm jazykem.
"Taky tě miluju...strašně moc."...vzdech Sasuke.Naruto se pouze usmál.Rozepl mu mukinu a rty se mu přisál na krk.Přitom mu svlékl mikinu i košily,kterou na sobě měl.
Jazykem se posouval stále níž až k jeho bradavce,kterou vsál do úst.Sasuke hlasitě zasténal a vplul mu rukou do vlasů,aby si ho k sobě mohl ještě víc přitisknout.Druhou rukou mu zajel pod triko a hladil ho po rozpálené kůži.Naruto se od něj na okamžik odtáhl,ale to jen aby si mohl se svůdným úsměvem přetáhnout triko přes hlavu.Sasukemu se tak naskytl pohled na opálenou vypracovanou hruď.Tolikrát už ji viděl,ale nikdy ho nepřestala ohromovat.Fascinovaně rukou přejížděl po jeho svalech.
"Jsi můj anděl,Naruto.Slib mi,že vžy zůstaneš semnou."....zašeptal svou prosbu.Naruto se jen andělsky usmál a sklonil se k jeho rtům.
"Slibuju."...špitl a uvěznil jeho rty ve vášnivém polibku.Ze rtů se pomalu znovu přesunul na krk.Jeho jazyk klouzal po sametové kůži a jeho rty po sobě zanechávaly rudé flíčky.Rukama mu zajel k lemu kalhot,které obratně rozepl a poté je rychle i s trenkama stáhl.Uchopil jeho vzrušené mužství a pevně ho stiskl.Sasuke vykřikl rozkoší a prohl se pánví proti jeho ruce.Naruto se pro sebe usmál a rty se posouvál stále níž.Zastavil se při jeho pupíku,do kterého vklouzl jazykem,čím sasukemu způsobil ještě větší rozkoš.Jemně ho políbil na bříško,pak se sklonil k jeho mužství,po kterém přešel jazykem.
"Naruto!"...vydechl Sasuke,když ho vzal Naruto celého do úst a prsty zaryl do prostěradla.Naruto začal pomalu pohybovat hlavou nahoru a dolů a postupně zrychloval tempo.Netrvalo dlouho a Sasuke s hlasitým výkřikem vyvrcholil.Naruto spokojeně spolikal všechnu tekutinu a jazykem očistil i Sasukeho penis.Přitom jedním prstem zabloudil k jeho dírce,do které hned vnikl.Sasuke se prohl slastí a přirazil proti němu.Naruto pomalu pohyboval prstem a přitom zaměstnával Sasukeho rty polibkama.
"N..Naruto....chci tě!Chci tě cítit v sobě!Prosím!"...zaskučel téměř nepříčetně a převalil se nad Naruta.Rychlostí blesku z něho strhl kalhoty i s trenkama.Pohladil Narutův vztyčený penis a políbil ho na špičku.Nasměroval se na něj a sám na něj pomalu nasedl.Tvář se mu na vteřinu skřivila bolestí,no ta hned přešla a vystřídala jí neskutečná slast.Naruto prudce vydech,když jeho penis zmizel v těsném prostoru a pevně Sasukeho chytil za boky.Sasuke se k němu sklonil a jejich rty se střetli v dalším vášnivém polibku.Pomalu se začal nadzvedávat a dosedat.Naruto mu slastně vzdechal do úst a sám proti němu přirážel.Objal ho kolem pasu a převalil se nad něj,aby znovu mohl převzat nadvládu.Sasuke se mu bez protestu podvolil.Naruto přirážel stále rychleji a když cíti že se blíží k vrcholu,uchopil Sasukeho znovu vzrušený penis,který hned začal třít v rytmu přírazů.Stačilo jen pár pohybů,aby oba s vykřiknutím jména toho druhého,vyvrcholili.Naruto se vyčerpaně svalil vedle sasukeho a ten se mu unaveně stulil do náruče.Naruto ho objal kolem pasu a přehodil přes ně přikrývku.
"Taky slibuju."...špitl Sasuke unaveně.
"Hmmm?"
"Slibuju,že s tebou zůstanu.....navždy."....vydechl ještě,než zaspal.
"Vždyť to já vím."...políbil ho Naruto do vlasů a ještě pevněji ho objal,než ho následoval do říše snů........


.....Druhý den Sasukeho probudili sluneční louče,které pronikali oknem na jeho tvář.Rozespale zamrkal a když otevřel oči,první co uviděl,byla nebeská modř Narutových očí.
"Jak ses vyspal?"....zeptal se ho hned s úsměvem.
"Skvěle...Kolik je hodin?"...pořádně se protáhl a hlasitě si zívnul.
"Bude sedum."....odpověděl.
"To abych už šel.".....povzdechl si a posadil se.Hned byl ale zhozen spět do peřin.
"A co takhle nejdřív polibek?"....navrhl Naruto a zářivě se usmál.
"Klidně."...mrkl na něj Sasuke a natáhl se k jeho rtům.Jemně jej políbil a pak už vážně vstal.Rychle se oblékl a zamířil ke dveřím.
"Miluju tě."....oročil se ještě na Naruta.
"Já tebe taky."...Zazubil se na něj a taky na sebe hodil dlouhé triko.Šel ho vyprovodit až ke dveřím,kde ho ještě na rozloučení políbil.Sasuke vyšel na ulici a zamířil rovno domů.Věděl,že jeho rodiče ještě vzhůru nebudou,takže nemusel spěchat.Pomalu si vykračoval ulicí s hlavou nakloněnou k obloze.
"Proč jim to tolik vadí?"...ptal se sám sebe,no odpověď nenacházel.Za několik minut už stál před svím domem.Tiše otevřel dverře a vešel dovnitř.Hned na prahu se ale zarazil.Na věšáku byla bunda navíc a na zemi boty.Vojenské boty.To znamená...V očekávaní se rozběhl do pochodbě do kuchyně,div nevyrazil dveře.K jeho sklamání,tam nikdo nebyl.Otočil se na patě a vyběhl po schodech do svého pokoje.Jen do otevřel dveře,oči se mu rozzářili štěstím.
"Itachi!"....vykřikl radostně a dotyčný se na něj otočil.Na jeho tváři se rozlil úsměv.
"Ahoj,bratříčku."....řekl a Sasuke mu skočil kolem krku.
"Tolik si mi chyběl!".....řekl téměř vyčítavě.
"Promiň,ale dřív jsem přijít nemohl.Vojna dá člověku zabrat."...řekl omluvně Itachi a odtáhl ho od sebe.
"A tys byl kde?Chtěl jsem tě překvapit a nakonec sám zůstanu zaraženě hledět na prázdnou postel....Že ty máš holku?!"...přihmouřil podezřele oči.Sasuke mírně zrudl a odvrátil pohled.
"Takže mám pravdu."....usmál se vítězně.
"No...víš....ono je to krapek složitější.".....řekl po cvilce Sasuke.
"Jak složitější?"...nechápal Itachi.
"Víš já...já chodím s Narutem.".....špitl téměž neslyšně.
"S Narutem?"....vyvalil oči Itachi..."Jak...s tím Narutem?Proboha,co jsem ještě za ten rok zmeškal?"....zasmál se Itachi a Sasuke se na něj nevěřícně podíval.
"Tobě to nevadí?"
"A co jako?"
"Že chodím s klukem."
"Ne...Mělo by?"....zeptal se Itachi.
"Našim to vadí...a to hodně."....vysvětlil Sasuke s povzdechem.
"Však je to přejde."....usmál se povzbudivě Itachi.
"Nemyslím si....no to je jedno,nebudem se zabývat nepříjemnostmi."...mávl nad tím rukou sasuke i když uvnitř ho to zříralo.Alespoň,že Itachi to chápe.To mu zatím stačí......

o měsíc později:

....Dveře se otevřeli a v nich stál vysmáty bloňďáček.
"Ahoj."...pozdravil ho se sladkým úsměvem.Sasuke neodolal a musel mu vtisnout alespoň malý polibek.
"Tak jdeme?"...zeptal se nedočkavě.Naruto mu ráno zavolal,že přijela pouť a že by tam mohli jít spolu.Samozřejmě hned souhlasil a okamžitě za ním letěl.
"Ty seš nedočkavec víš to?"....usmál se Naruto a vyšel před dom.Zamkl za sebou a chytil Sasukeho za ruku.Spolu se pak vydali na náměstí,kdy by pouť měla být.Zrazu se ale Sasuke prudce zastavil a chytil se za břicho.
"Co se děje?"....zeptal se hned Naruto.
"Ja...já nevím...zrazu mi přišlo něják špatně."...špitl Sasuke a hluboce se nadechl.
"Nenecháme to na zítra.Jsi něják bledý."....zeptal se Naruto se starostí v hlase.
"Bledý jsem furt."...pokousil se Sasuke o žert.Ještě chvilinku stál na místě,než pocítil,že nevolnost ustupuje.
"Už je to dobré."...vydechl,když ho to přešlo úplně.
"Vážně?"....zeptal se Naruto.
"JO."...odpověděl Sasuke a udělal krok vpřed.V tom momentě se s ním svět zatočil a on se přepadl do tmy.Naruto zděšeně vyjekl a tak tak ho stihl zachytit před pádem.
"Sasuke?..Sasuke!.."....vykřikl.Popadl Sasukeho do náruče a tak rychle jak jen mohl,se rozběhl do místni nemocnice.Naštěstí to nebylo daleko.Vběhl do budovi a málem se srazil s osobou,která šla naproti němu.Pohlédl na ni a ve tváři se mu zračila úleva.
"Sakuro."...vydechl radostně.Sakura se na něj zmateně podívala,pak jí pohled spočinul na Sasukem.
"Proboha,co se stalo?"...zděsila se.
"Já...já nevím...zrazu jen omdlel."...vysvětlil a s obavami koukal na Sasukeho.
"Pojď za mnou,vezmu ho na ošetrovnu."....řekla a vedla ho ke dveřím na konci chodby.V ordinaci seděla za menším stolem dlouhovlasá blondýnka a když uviděla sakuru,jen nadzvedla obočí.
"Nemáš už náhodou po směně?"....zeptala se.
"Jo,Ino,mám,ale tohle je výjimka."....odpověděla jen a rychle si navlékla doktorský plášť.
"Polož ho na postel."...přikázala Narutovi.Ino si až teď všimla,že Naruto v náručí nese Sasukeho.
"Co se stalo?"...zeptala se hned.
"Já nevím.Naruto,řekl,že zničeho nic omdlel."....řekla Sakura a hned Sasukeho prohlédla.
"A nebude to chřipka?Ta tu teď zuří ve velkém."....zapřemýšlela Ino,čím si vysloužila zděšený pohled od Naruta.
"A nebo vir?"...ignorovala ho a pomalu začala chystat příslušné stříkačky s antibiotikama.
"Ne....tohle není chřipka,a není to ani vir.".....řekla mírně nepřítomě Sakura a oba se na ní tázavě podívali.
"On..."...začala.
"On co?"....zeptal se nervózně Naruto.Sakuřin pohled se mu ani za mák nelíbil.
"On je......Sasuke je těhotný."...vydechla a Narutovi poklesla čelist o několik centimetrů.
"Cože je?...ale...to přeci není možné!"...vyjekla nevěřícně Ino.
"Tak asi je.On je vážně těhotný."....ubezpečila ji Sakura,i když sama měla problém tomu uvěřit.
"Počkat...to jako,že budu táta?"....zeptal se pro jistotu naruto a Sakura se mírně usmála.
"Vypadá to tak.Je to neuvěřitelné,ale jo."...řekla nevěřícně.
"Naruto?"....ozval se slabý hlásek Sasukeho.Naruto k němu hned přiskočil a chytil ho za ruku.
"Co se stalo?"...zeptal se Sasuke a pomalu se posadil.
"Omdlel si.".....řekla doktorským hlasem sakura.
"Omdlel?..Proč?...Je mi něco?"....otázal se ihned.
"Jo....nevím,jak bych to řekla......no víš...ty...ty jsi těhotný Sasuke.".....vyšlo nakonec ze Sakury a Sasuke na ni zůstal hledět,jakoby mu dala pěstí do držky.
"C..cože jsem?".....zeptal se,jestli náhodou zle neslyšel.
"Jsi těhotný."...Potvrdil mu to Naruto......Pokračování příště
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Pavla Pavla | 24. října 2014 v 23:23 | Reagovat

Přesně tak, povídek s Mpregem moc není :/ Ale znám stránku, kde píše hlavně mpreg :) yaoi-shounen-ai-povidky.blog.cz

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama